|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *mRRhe2010*
9.9.2010 22:00:15   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Če mogoče koga zanima, mimogrede...

...sem "fasala" granolom" na petki...tak, da ja... drugače sem pa v redu.user posted image

Sej bi napisal kaj oz kakšna tekočina bi ublažila simptome...samo bi me brisali user posted image

G



A ona "instant"-v dveh minutah "perajt"?user posted image
Ne pali...preverjeno!user posted image

ja, od enkrat ne bo pomagal user posted image , je treba večkrat, pa požvrklat, pa pogovnt user posted image


no a je že kaj bolje danes ? Ko sem mel jaz gronolom sem bil neprepoznaven tko sem bil zatečen !user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: *mRRhe2010*
9.9.2010 22:05:50   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Hektorina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Muci kam te pridem nervirat user posted image ?


a kam ? user posted image Jutri v varianto 4 user posted image user posted image . Sam mene se ne da tko hitr znervirat user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: *mRRhe2010*
15.9.2010 20:23:23   
muco
Viroza, a te je kaj treslo danes zjutraj ? .... pa ne mislim unga,ki ga maš pod postlouser posted image , na potres sem mislu !

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: *mRRhe2010*
16.9.2010 6:59:57   
viroza
Bemu vraga,ni telo nehat.Do 12 ure smo našteli 11 sunkov.Eni bolj močni,eni manj.
Je pa zelo zoprna zadevauser posted image vsaj meni.
Kako je pa s tabo Mucek?

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: *mRRhe2010*
16.9.2010 20:26:17   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Bemu vraga,ni telo nehat.Do 12 ure smo našteli 11 sunkov.Eni bolj močni,eni manj.
Je pa zelo zoprna zadevauser posted image vsaj meni.
Kako je pa s tabo Mucek?


ja verjamem, da je zoprno ! Tudi pri nas je treslo pred leti enkrat... .. prav slišal si kako se šipe tresejo, pa kozarci v omari... no glavno, da ni bolj user posted image .

a kako je z mano ? ej , po staremuser posted image , skoz glih bi se reklo user posted image , ali pa svakok dana ista drama user posted image . Tako so peli Novi Fosili... saj še , mislim, da bodo v Ilirski Bistrici te dni user posted image .... sem slučajno videl plakat user posted image
... drugač pa ... ,če ne bo hujšega , še umret ne bo treba !user posted image ... al kako že ? user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 8:26:37   
viroza
Fosili so že bli,en vikend pred klapami.
A veš da sem bla na klapah?
Fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 9:11:34   
noranate
Viroza, pa ti še vedno lebdiš, tistih klap nikakor ne moreš pozabit. Tukaj je še nekaj, kar je tako nepozabno, verjetn dogodek po klapah user posted image . Namigni nam malo.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 9:39:09   
Colt
Ja klape so bile baje fajn ja....sam verjetno sem se mel jaz še boljše par dni nazaj v Munchnu....U2, 360 tour user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 10:53:16   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Viroza, pa ti še vedno lebdiš, tistih klap nikakor ne moreš pozabit. Tukaj je še nekaj, kar je tako nepozabno, verjetn dogodek po klapah user posted image . Namigni nam malo.
Kadar greš dvakrat v letu ven si zapomniš in melješ in melješ in melješ kako je blo fanj user posted image .
Ja in tudi po klapah je blo fenomenalno,nimam kaj reč  user posted image .
Colt verjamem da si užival.Ma ne bolj kot jaz user posted image .

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 12:15:56   
muco
je blo boljše po klapah ali med koncertom ?user posted image user posted image

a fosili so bli pa prej user posted image , plakat videl ampak nič braluser posted image

Colt, zakaj nisi povedal da greš , mi bi šli tudi !user posted image

aja,Viroza, kaj pomeni po vaše ... hodi ča ? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil muco -- 17.9.2010 12:22:12 >

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 13:05:01   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: muco

je blo boljše po klapah ali med koncertom ?user posted image user posted image

a fosili so bli pa prej user posted image , plakat videl ampak nič braluser posted image

Colt, zakaj nisi povedal da greš , mi bi šli tudi !user posted image

aja,Viroza, kaj pomeni po vaše ... hodi ča ? user posted image user posted image
Blo je fanj na klapah in po klapah user posted image .
Nabavi si očala,da boš kej vidu brat user posted image .Očitno postajaš star user posted image .
Hodi ča -bejži kje-pojdi proč user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 13:11:01   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: muco

je blo boljše po klapah ali med koncertom ?user posted image user posted image

a fosili so bli pa prej user posted image , plakat videl ampak nič braluser posted image

Colt, zakaj nisi povedal da greš , mi bi šli tudi !user posted image

aja,Viroza, kaj pomeni po vaše ... hodi ča ? user posted image user posted image
Blo je fanj na klapah in po klapah user posted image .
Nabavi si očala,da boš kej vidu brat user posted image .Očitno postajaš star user posted image .
Hodi ča -bejži kje-pojdi proč user posted image


ne ne ,vidim dobro, tudi star še nisem tako, ampak verjetno je bla blizu kaka fejst bejba, pa sem raje njo gladal !user posted image


(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 13:15:44   
viroza
Pacek na kubik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 19:58:34   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Pacek na kubik user posted image user posted image user posted image

o, ne , ne , zaradi tega pa menda nisem pacek. user posted image Gledanje je dovoljeno user posted image user posted image

Ko smo že pri tem... ženi ponavadi povem, če vidim kako dobro bejbo in, no včasih se strinja včasih ne, ampak skoraj za vsako, ki je meni všeč (seveda tako za pogledat) pravi, da ji ku**c gleda iz oči .user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: *mRRhe2010*
17.9.2010 22:25:10   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Pacek na kubik user posted image user posted image user posted image

o, ne , ne , zaradi tega pa menda nisem pacek. user posted image Gledanje je dovoljeno user posted image user posted image

Ko smo že pri tem... ženi ponavadi povem, če vidim kako dobro bejbo in, no včasih se strinja včasih ne, ampak skoraj za vsako, ki je meni všeč (seveda tako za pogledat) pravi, da ji ku**c gleda iz oči .user posted image
Se čisto strinjam z njo user posted image .Bravo žena user posted image .

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: *mRRhe2010*
18.9.2010 20:18:23   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Pacek na kubik user posted image user posted image user posted image

o, ne , ne , zaradi tega pa menda nisem pacek. user posted image Gledanje je dovoljeno user posted image user posted image

Ko smo že pri tem... ženi ponavadi povem, če vidim kako dobro bejbo in, no včasih se strinja včasih ne, ampak skoraj za vsako, ki je meni všeč (seveda tako za pogledat) pravi, da ji ku**c gleda iz oči .user posted image
Se čisto strinjam z njo user posted image .Bravo žena user posted image .


ma ja, vse ste enake !user posted image

pa kaj je zdaj to, a bo vesoljni potop al kaj ?

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: *mRRhe2010*
19.9.2010 9:33:01   
hektorina
Jaz sem total neinformirana...cela poplava in vse sranje okrog vsega me je obšlouser posted image . Dnevnoinformativne oddaje so glih v cajtu, ko ne morem gledat, na net grem tu pa tam...Sranje, kolko slišim, to je pa tud vse!

Viroza! Glavno, da je blo fajn!!!user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: *mRRhe2010*
27.9.2010 21:05:47   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Jaz sem total neinformirana...cela poplava in vse sranje okrog vsega me je obšlouser posted image . Dnevnoinformativne oddaje so glih v cajtu, ko ne morem gledat, na net grem tu pa tam...Sranje, kolko slišim, to je pa tud vse!

Viroza! Glavno, da je blo fajn!!!user posted image

Hektorina, a si se ti preselila v kakšno duplino ali kakšen podzemni rov ??? user posted image user posted image user posted image
Viroza, sam, da je blo super !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: *mRRhe2010*
9.10.2010 21:05:58   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Jaz sem total neinformirana...cela poplava in vse sranje okrog vsega me je obšlouser posted image . Dnevnoinformativne oddaje so glih v cajtu, ko ne morem gledat, na net grem tu pa tam...Sranje, kolko slišim, to je pa tud vse!

Viroza! Glavno, da je blo fajn!!!user posted image

Hektorina, a si se ti preselila v kakšno duplino ali kakšen podzemni rov ??? user posted image user posted image user posted image
Viroza, sam, da je blo super !!! user posted image user posted image user posted image


Evo Muco, sem že nazaj "z dupline"! Mater, komaj sem našla pot ven! Bi bla že prej nazaj, pa sem še na podzemni rov "nabasala". Pa sn bla spet v temi...user posted image

< Sporočilo je popravil hektorina -- 9.10.2010 21:06:24 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: *mRRhe2010*
9.10.2010 21:13:33   
muco
A v temi si ga nabasala ? user posted image ... no bolš kot pa nič .user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: *mRRhe2010*
9.10.2010 21:54:29   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: muco

A v temi si ga nabasala ? user posted image ... no bolš kot pa nič .user posted image


Jap, tema je tak kot...nič!user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: *mRRhe2010*
10.10.2010 8:45:32   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: muco

A v temi si ga nabasala ? user posted image ... no bolš kot pa nič .user posted image


Jap, tema je tak kot...nič!user posted image

Ja, če ne vidš ne rajca a ne ? user posted image user posted image Ej, nič nisi omenila kaj te je gnalo v duplino in podzemne rove ... pa da si se tako dolgo zadržala notri .... odrezana od sveta user posted image
Razloži kaj no ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: *mRRhe2010*
17.10.2010 11:14:30   
muco
user posted image
user posted image
Tih deževen dan !
user posted image

user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: *mRRhe2010*
17.10.2010 11:53:46   
Colt
Dan kot nalašč za crkljanje user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: *mRRhe2010*
17.10.2010 12:43:19   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Dan kot nalašč za crkljanje user posted image

Ja, bi se prileglo ja.... ne pri nas je priprava na predstavitev knjige za domače branje, pa računanje .... do sto in nazaj user posted image
Tko da, ja ravno pravo vreme za to user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?