|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 21:39:23   
noranate
Viroza, čva ta prvo mojga zbrcat al tvojga. user posted image Sicer sem pomirjena, ker vidi le tisto tablo pa puščico, kelnari pa itak ena starejša gospa. Če bi kelnarila Miška, potem bi se čutla ogroženo, tako pa mirno spim, ker Miš je v svoji luknji, na drugem koncu Slo. user posted image Miš, ogovarjam te, kje si???????????????

Jutri ga bom pa morala pokonc spravit, njega, ne njegovo stvar, da ne bo pomote. Sam to bo misija nemogoče. Eno in drugouser posted image .

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 21:48:34   
viroza
Jih bomo dale skupaj,pa se bomo malo mejavale v bolj trdi masaži user posted image .
Miš je pa verjetno v šihtu in se sploh ne prikaže več.Še na kavo ni prišla danes.Smo s Klemi prav lepo martinčkale na soncu.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 21:54:58   
noranate
Ooo lepo, vama prav zavidam, si se nalezla kaj nosečniških hormončkov user posted image . Te je kaj prijelo tisto, pa bi še enga mogoče noooo.... Mene vsake tolk cajta prime, potem pa pogledam dekline in me mine.user posted image Nimam živcov, pa energije tud ne.
Dans sem po tv gledala nekakšen film in sem komentirala eno oblekco, tako krajšo, češ tole bi pa jaz imela. Pa pravi naša najmanjša:"daj no mami, ti si pa ja prestara za to!" Sem rekla da jih še 40 nimam, pa pravi ta sredna, ja saj, takrat boš pa sploh starauser posted image . madona, sem treščila z živci čist v poden. Sem šla kar mal na balkon, po svežo dozo user posted image .


(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 21:59:08   
viroza
Me ni prav nič primlo,da bi še enkrat to dajala skozi user posted image .
Moram pa priznat,da je Klemi prav luškana nosečka.
Btw Miš Klemi te pozdravlja.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 22:02:21   
noranate
miš je bla malprej na zgornji temi o FB, zdaj verjetno že vozi slalom tam gor. Jaz pa fb ne morem prebavit, očitno imam res dinozaverske gene.user posted image
klemi ima rok menda spomlad al sem spet kaj zamešala. Bom držala pestke, pa sem fulllll vesela ,bom mrrhasta tetka.

V hiši imam tako tišino, ki je nisem vajena, in je malprej maček skočil na polico, sem od strahu skor s stola padla. Majčico mu mačjo vidim, a se ne goni danes, saj je petek?!user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: *mRRhe2010*
14.1.2011 22:18:41   
*miska.mcc*
o-o-o-o-o!! hvala hvala!

mi je zal...ampak ni bvlo šans, da uletim.
smo laufali TAKOJ po šoli h tascici po ocvirke in mast!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: *mRRhe2010*
17.1.2011 22:39:38   
muco
Ooooo, deklice ! user posted image Kako ste kaj ? Noranate , a pri vas se mački samo ob petkih gonijo ? Aja, še nekaj , mislim, da si moj letnik... torej... NISI STARA !!!!user posted image user posted image
Miš pazi na holesterol !user posted image .... še zdaj ne vem, kam na kafe po novem !user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 114 115 [116]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?