|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:15:31   
madela
Dobro jutro mRRhe user posted image

Miška,tebi pa dobro to ratuje,brez čika...bravo user posted image user posted image user posted image
Zdaj,ko si že toliko dni brez,pa res ne obupat,držim pesti user posted image

Sonceeee,jej user posted image Zdaj mi je ena vzgojiteljica razlagala,da je baje ta teden spet sneg napovedan,tudi v nižinah...a je to res user posted image Nisem gledala vremena,pa ne vem in upam,da to ni res user posted image

Sicer pa sem si čez vikend uspela rezervirat apartma na Siciliji user posted image ,tako da imam zdaj vse urejeno,kar se tiče bivanja tam dol. Edino za Rim bi še mogla nekaj najdit ta 2-3 dni,pa ne vem..a bi raje,kar tam poiskala,ko bomo že dol,ali naj spet preko neta vse plačujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:17:10   
Anonimen
oi madela!


ma kaki sneg nooooo....si tud smesna in tista vzgojiteljica tudi!


je pa je marec! in pomlad!!!!

user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:19:54   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Vse najboljše,torej user posted image user posted image

Jaz pa prve dni po pridobljeni vozniški,skoraj da nisem šla ven iz avta user posted image
ko dobim svoj avto bo situacija podobnauser posted image




user posted image Jaz sem obiskala vso bljižnjo in daljno žlahto,sam da sem vozila user posted image
Se pa spomnim,da v avtošoli nisem bila nikoli prehitra,prej prepočasna,tako da mi je inštruktor tiščal na gas in sem mu govorila,da pa jaz nikoli ne bom prehitra user posted image
Ja,do takrat,ko se bom prvič vsedla v svoj avto user posted image user posted image
Sta pa meni starša kupila avto že takrat,ko sem delala izpit user posted image user posted image
No,kupila sta ga sebi,meni pa dala prejšnjega,tako da sem naredila izpit,šla na občino po vozniško in sem že sedela za volanom user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:21:37   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

oi madela!


ma kaki sneg nooooo....si tud smesna in tista vzgojiteljica tudi!


je pa je marec! in pomlad!!!!

user posted image



Miška,jaz samo sprašujem,kar so mi povedali. Sicer pa ne bi bilo nič čudnega,če bi ga še kaj zapadlo,saj vreme ni več takšno,kot smo ga vajeniuser posted image
Sicer je pa uradno še zmeraj zima user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:23:50   
noranate
Ja, menda je v četrtek napovedana ohladitev, pa nekaj dežja že v torek menda. Pa saj to je jutruser posted image user posted image user posted image . jaz bi še malo sončka. Kaj naj danes mešm na štedilnikuuser posted image Ma ktera kakšno idejo?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:24:13   
Shorty_
Jutro pupe! Jz šibam likat ker sem učeri samo zaspala... pa vas še kej pridem pogledat

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:26:47   
madela
Norica,jaz bom delala goveje zrezke v omaki,zraven pa polnozrnate testenine in seveda solato user posted image


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:29:39   
noranate
Shorty , ko končaš z likanjem, lahk prideš še k men to narestuser posted image . Madela, ne vem, danes bodo prhajale domov na 3 krat. Razmišljam, da bi ričet, pa domačo klobasico not, za kasnej pa picouser posted image .
Sonček se je skril, tako tud tone moja vnema za delouser posted image .

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:32:24   
madela
Mnjamsi,ričet obožujem user posted image
No tule pri nas,pa sonce tako seka noter,da sem rulete dol spustila,vnema za delo pa...tko no user posted image ,ampak bo treba it poasi nekaj naredit. Za zlikat pa imam ene par cunj,tako da to me ne skrbi najbolj.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:35:58   
noranate
Jaz sem včeraj likala. Sedaj sem odprla vsa okna, da se zlufta, pa zakurila sem, pa nametala sužnja, pa obesila cunje na balkon, pa pospravila kuhinjo. Pa saj sem bila že pridnauser posted image .
V petek bom imela pa živalski vrt doma, pardon otroški vrtecuser posted image . ta mala pripelje prijateljice na rojstni dan popoldan. To bo luštno, moram kakšen apaurin nabavit, da bo življenje bolj rožnato tist danuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:43:10   
Shorty_
Danes je prav fajn likat ko lepo sonček sije pa mir imam... kavica je kuhana.... pol čez 2 urci pa že na šiht...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:53:31   
Kerensa*
Dobro jutro. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Dobro jutro. user posted image

sam sva zgodnji

Ja, res sva bili. user posted image
Kerensa* welcome back to the real worlduser posted image

Ah, ja... že proizvajam energijo za naslednjo soboto ("80's party" bo v Tivoliju). user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: noranate
pomlad v zraku

O, verjemi, da smo opazili user posted image ... zvončke sem danes videla na poti v vrtec.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:53:39   
noranate
Shoty, pošlji mi mal tega sončkauser posted image . Pr nas je trenutno zelo oblačno, pa mal piha, mogoče pa razvleče oblakeuser posted image .

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:55:43   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dobro jutro. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Dobro jutro. user posted image

sam sva zgodnji

Ja, res sva bili. user posted image
Kerensa* welcome back to the real worlduser posted image

Ah, ja... že proizvajam energijo za naslednjo soboto ("80's party" bo v Tivoliju). user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: noranate
pomlad v zraku

O, verjemi, da smo opazili user posted image ... zvončke sem danes videla na poti v vrtec.

Tivoli LJ??

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:56:05   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Shoty, pošlji mi mal tega sončkauser posted image . Pr nas je trenutno zelo oblačno, pa mal piha, mogoče pa razvleče oblakeuser posted image .
ti ga bom zazipala ker ga je veliko :)

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:58:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ah, ja... že proizvajam energijo za naslednjo soboto ("80's party" bo v Tivoliju). user posted image

Tivoli LJ??

Yep... s tisto kolegico, pri kateri sem bila na kavi v soboto zvečer, sva že zmenjeni... se pridružiš? Ona je... podoben karakter, kakor midve. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 8:59:13   
noranate
Tko je prvi glasnik prolječa?

Bosanac na mješalici betona.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:01:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: noranate
Tko je prvi glasnik prolječa? Bosanac na mješalici betona.  user posted image user posted image user posted image

Znaaam... že spet adaptirajo kopalnico pri sosedih. user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:01:30   
viroza
Ooj.Sooonnncccceee.Yes ma kaj ko pravjo da bo v petek spet sneg.user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:02:20   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

zvončke sem danes videla na poti v vrtec.[/color]




Da ni to nekako tako,kot pri mojem fotru user posted image
Jaz navdušena pravim,glej zvončki ti že rastejo,on pa meni pravi:"ja vem,danes dopoldan sem jih posadil" user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:02:56   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ah, ja... že proizvajam energijo za naslednjo soboto ("80's party" bo v Tivoliju). user posted image

Tivoli LJ??

Yep... s tisto kolegico, pri kateri sem bila na kavi v soboto zvečer, sva že zmenjeni... se pridružiš? Ona je... podoben karakter, kakor midve. user posted image
se bova kej zmenili... nič ne obljubimuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:03:13   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ooj.Sooonnncccceee.Yes ma kaj ko pravjo da bo v petek spet sneg.user posted image



Torej je to res user posted image Miška,pa pravi,da sem čudna user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:03:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
Yes ma kaj ko pravjo da bo v petek spet sneg.user posted image

Menda ne? user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:06:35   
noranate
Neee, Miška se je sam tolk ufurala v pomlad in njene čare, da se ji pomlad začne 1. marca.user posted image
Punce, ne boste verjele, sonček jeuser posted image . Shorty hvalauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: *mRRhe2010*
1.3.2010 9:13:10   
viroza
Ma nisi čudna sam Miška ni gledala vremenske napovedi user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?