|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pestunja
6.6.2010 0:41:41   
Anonimen
Hej Ursa!

Jaz imam sleepy wrap in ga ne morem prehvaliti! Nasa mala ful uziva notri in zaspi v 5 sekundah. Imas pa ful razlicnih polozajev, jaz jo najvec nosim v lunici, ker ji tudi glavico notri dam in ona v miru pociva, ne glede na to kje smo in kaj se okoli dogaja. Je pa za dojencke (tudi tako majhne) primeren tudi newborn hold, kjer je otrok cisto pokoncen in ima glavico na tvojih prsih. To bova midve jutri sprobale.

Na tej strani si downloadaj navodila pa si poglej malo te razlicne polozaje. http://mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=279&detailID=717&ime=Sleepy_Wrap_(trak_za_nosenje_otrok)

Ti pa definitivno priporocam, da gres na predstavitev. Imas tudi na njihovi strani napisano kdaj je. Ima pa predstavitve v Fuzinah nad knjiznico. Je vedno ful ljudi, ampak je prijazna in ti vse pokaze in pove. Mi smo bili z 2 tedna staro dojencico in je blo ful fajn. Jo je tudi ona prvic notri dala, da sem vidla kako priblizno moram. Je pa res, da je ta trak malo bolj zakompliciran za zacetek, ker se moras navaditi kako zvezati pravilno. Ampak ko enkrat znas je ok. Pa vsi pravijo, da je najbolj vsestranski in prijazen do mamice, ker nosis otroka na obeh ramah, torej ti ne iztrga rame od teze otroka user posted image

Skustrana, zakaj pa ni primeren za poletje? Jaz nisem mislila za teh par toplih mesecev novega kupovati. Upam, da bo mala zdrzala notri.

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pestunja
6.6.2010 10:52:17   
skuštrana

Skustrana, zakaj pa ni primeren za poletje? Jaz nisem mislila za teh par toplih mesecev novega kupovati. Upam, da bo mala zdrzala notri.


Glede na to, kakašno je trenutno poletje ne bo panikeuser posted image Drugače je pa trak debel in je prevroč za poletje....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pestunja
6.6.2010 12:50:35   
pomlad08
Živjo, jaz že komaj čakam našega drugega dojenca, ki prihaja čez 1 mesec, da spet zaženemo nosilke, ni boljšga user posted image

Sem samo hotela dodat tole glede vročine/mraza: če je dojenček (ki še nima dobro razvitega lastnega termo-uravnavanja) "privezan" na mamo, ona uravnava njegovo temperaturo prek svojega telesa. Se pravi, da ni panike, tudi v vročini sem jaz mojega prvorojenca veliko nosila okoli in sem pač jaz švicala še toliko bolj (še namesto njega) user posted image Čeprav se je stiskal k meni (in bi človek pomislil, da mu bo tam blazno vroče), se je v resnici manj potil kot v vozičku. Mama torej s svojim telesom poskrbi, da je dojenčku ok, isto velja tudi v mrazu.

Vseen je mogoče za poleti boljša kakšna tanjša ruta/ring sling, ker v vročini nobena mama verjetno ne želi bit še dodatno oblečena v kakšno debelejšo varianto nosilk ....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pestunja
9.6.2010 11:34:49   
Anonimen
Imam vprasanje.
Kako je zdaj s to vrocino in sleepy wrapom oziroma z uravnavanjem temperature preko svojega telesa?
Moja hcerka je stara 6 tednov. Ze v vozicku se je v nedeljo skoraj skuhala pa je bila zelo malo oblecena. Naj jo sploh dajem v sling ali naj res kupim nekaj tanjsega? Sleepy wrap (od moj skratek) itak pride v samo eni vrsti blaga, tako da ne razumem zakaj ne prodajajo se poletne verzije, ce bi bila nujna. user posted image

(odgovor članu pomlad08)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?