|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:01:32   
uškinamama
če tega nimaš v krvi?

Veza:  Je pa večji problem, ker tudi jaz nimam v krvi tiste zrihtanosti, da bi bila vedno tipi topi. Ma ne da se mi šmekat, ko peljem tamalo v vrtec- je pa res, da potem skočim tudi v trgovino in še kam...
bo treba odpret novotemo, da date kak nasvet .. je na pisal poli* , če se ne motim.

No z ideajmi sem user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:02:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:03:19   
Anonimen
sama bi rekla, da je potrebno prvo iz omar pometat vse desetletja stare trenerke, razvlecene majce in razfarbane puloverjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:10:08   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sama bi rekla, da je potrebno prvo iz omar pometat vse desetletja stare trenerke, razvlecene majce in razfarbane puloverjeuser posted image


se nebi mogla bol strinjat!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:16:21   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sama bi rekla, da je potrebno prvo iz omar pometat vse desetletja stare trenerke, razvlecene majce in razfarbane puloverjeuser posted image


če se pa vse to še rabi user posted image , saj veš kaj pa če bomo belili pa ne bom novih cunj oflekala user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:17:05   
felicia
potem verjetno prevetrit kozmetiko, staro šaro v smeti in v šoping za novo.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:18:37   
Anonimen
če se pa vse to še rabi user posted image , saj veš kaj pa če bomo belili pa ne bom novih cunj oflekala user posted image


E-TO!



glede kozmetike pa....

da bi se zjutraj zav solo pa stacuno sminkala?????user posted image

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:21:44   
mojamura
no tega tudi jaz ne delam. oblečem se pa ponavadi tako, da se dobro počutim in sem sama sebi všeč.
ne nosim pa kril, kratkih hlač in ne čevljev na visioke pete (od 3 cm naprej)....itaq pa pri meni ni blem, ker nisem komplicirane sorte.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:28:50   
Anonimen
men osebno je ženska že zlo velik "tipi-topi"
če ima urejene nohte. sploh če ima gelirane.
meni so zakon in jih mam tud sama.
če jih nimam se počutim grozno - kot grdi raček. user posted image
je pa res da to koštaaaa kr velik.

pa frizura - moje osnovno pravilo.
sveža barva, obvezno počesana (zlikana, skodrana - karkoli že).
ženske z mastnimi lasmi spete v čop so mi ogabne user posted image

pa štiklčki naredijo svoje.

vsaj moj okus je tak.

aja - pa velik nardijo tudi dodatki... rutke, pasovi, uhančki, verižice...

< Sporočilo je popravil tedy -- 1.3.2010 14:30:55 >

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:38:29   
jakaracman
Čisti lasje brez narastka ali home made preliva, urejeni nohti.Čisti nepošvedrani čevlji in lepa neznucana neskajasta torbica.
Pa recimo črn pulover , če je siv je samo še za na Rk.
V trenerki pa hodim samo okoli hiše in na športno aktivnost, ne vozim otroka v vrtec in ne hodim v trgovino.Croksi tudi niso za v šoping centre.Aja pa kaj je meni ful grdo, ko ženske obujejo sandalce, noge so pa bljak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:47:31   
Kerensa*
Meni je pa malce hecno za pogledat', ko si ženska hlače (kavbojke ali druge) zategne s pasom, potem ji pa špeh čez pas visi. Al' pa ženske s preveč kilogrami, ki nosijo pajkice (po možnosti kaj svetlečega). Na splošno pa ne maram hlač, zatlačenih v škornje in vonja poceni parfuma, s katerim se nekatere očitno dobesedno polivajo. Pa obupno mi je stati za žensko in vohati njen švic. Kar se pa samega videza tiče - nimam nič proti pudru, ampak naj ne izgleda cela faca potem oranžna. Pa tiste rdeče-roza kombinacije (oblek in obutve) mi tudi niso všeč. Oh, no, ja, saj bi se še marsikaj našlo, če dobro pomislim. Še vedno je jeans zakon.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:56:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
če tega nimaš v krvi?

Drugače, kot da se dobesedno prisiliš, ne gre user posted image

Tudi jaz tega nimam v krvi, ampak mi niti ni, da bi bila vedno tipi topi, brezhibno uštimana. Sem očitno prelena za to, poleg tega mi je nepraktično. Raje se oblečem v nekaj, kar mi je všeč in se v tem dobro počutim, ker (za moje pojme) veliko več velja iskrica v očeh in vesel nasmeh na obrazu.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 14:59:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Meni je pa malce hecno za pogledat', ko si ženska hlače (kavbojke ali druge) zategne s pasom, potem ji pa špeh čez pas visi.

Ko sem lani jaz tole varianto skritizirala, so me RR-ovke večinoma spljuvale... Ker je njim to čisto ok in so ponosne, da to razkazujejo. Da vidim, če so iste še tu... user posted image
Govorila sem o kavbojkah pod pasom, iz katerih gleda del riti in visi špehec, zgoraj pa majčka, ki se konča malo pod joški.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:00:13   
mojamura
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.



< Sporočilo je popravil mojamura -- 1.3.2010 15:01:15 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:01:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Meni je pa malce hecno za pogledat', ko si ženska hlače (kavbojke ali druge) zategne s pasom, potem ji pa špeh čez pas visi.

Ko sem lani jaz tole varianto skritizirala, so me RR-ovke večinoma spljuvale... Ker je njim to čisto ok in so ponosne, da to razkazujejo. Govorila sem o kavbojkah pod pasom, iz katerih gleda del riti in visi špehec, zgoraj pa majčka, ki se konča malo pod joški.

Meni je pa čisto vseeno, komu je to všeč in komu ne. Vprašanje je bilo postavljeno in moje mnenje je pač, da ženska, ki naredi kaj takšnega, pač NE izgleda tipi-topi (po mojih merilih - no, dvomim, da samo po mojih).

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:02:07   
uškinamama
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.


temu se reče "kot ravnokar skoteno tele"  user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:02:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.

Ja, večkrat videno user posted image ... in vedno si rečem sama pri sebi:"Pa kaj, mater, obuvaš petke, če ne znaš hodit v njih?" No - tudi jaz ne znam ravno najbolje, ampak zato sem pa v 10cm štiklih samo takrat, kadar vem, da bom kvečjemu plesala ali sedela, hodila pa ne kaj veliko. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:02:45   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.


temu se reče "kot ravnokar skoteno tele"  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

točno hahaha


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:03:54   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.

Ja, večkrat videno user posted image ... in vedno si rečem sama pri sebi:"Pa kaj, mater, obuvaš petke, če ne znaš hodit v njih?" No - tudi jaz ne znam ravno najbolje, ampak zato sem pa v 10cm štiklih samo takrat, kadar vem, da bom kvečjemu plesala ali sedela, hodila pa ne kaj veliko. user posted image


ali ležala user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:04:17   
Anonimen
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.

grozn pa zgleda tud kakšna obilna ženska, ki zaradi kilogramov komaj hodi,
potem pa še visoke pete obuje... kot žoga na zobotrebcih user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:04:18   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
meni je pa smešno, ko nosi kaka huda bejba visoke pete, pri tem pa hodi tako kot da se bo lih zdaj pokakala....ali pa hodi kot raca.

Ja, večkrat videno user posted image ... in vedno si rečem sama pri sebi:"Pa kaj, mater, obuvaš petke, če ne znaš hodit v njih?" No - tudi jaz ne znam ravno najbolje, ampak zato sem pa v 10cm štiklih samo takrat, kadar vem, da bom kvečjemu plesala ali sedela, hodila pa ne kaj veliko. user posted image


verjetno jih imajo take bejbike zato obute, ker so pač visoke pete ''IN''...verjetno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:05:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
ali ležala user posted image

Na-a... tistih prav fu*ish škorenjcev si pa še nisem uspela kupiti, ker, mamicu jim, stanejo 200-300€! user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:05:14   
mojamura
tedy ja ali pa se opazovalci bojimo, kdaj bodo pete popustile pod težo telesa

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:05:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
verjetno jih imajo take bejbike zato obute, ker so pač visoke pete ''IN''...verjetno

Kako jih pa potem na gips navlečejo? user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 1.3.2010 15:06:07 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:06:05   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
ali ležala user posted image

Na-a... tistih prav fu*ish škorenjcev si pa še nisem uspela kupiti, ker, mamicu jim, stanejo 200-300€! user posted image



toliko stanejo in pol so samo za user posted image user posted image ....domačo nalogouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?