|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:06:36   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:06:41   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
verjetno jih imajo take bejbike zato obute, ker so pač visoke pete ''IN''...verjetno

Kako jih pa potem na gips navlečejo? user posted image


to bi bila dobra tema za kakšno oddajo na discovery-juuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:07:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
toliko stanejo in pol so samo za user posted image user posted image ....domačo nalogouser posted image

Hja, načeloma greš lahko tudi ven v njih... ampak ti priporočam, da jih obuješ POD hlače, drugače bodo o tebi še kje drugje pisali, ne samo na RR. user posted image Edina alternativa je mogoče kakšen rave party. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:08:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
ali ležala user posted image

Na-a... tistih prav fu*ish škorenjcev si pa še nisem uspela kupiti, ker, mamicu jim, stanejo 200-300€! user posted image


o jaz pa sem jih svoj cajt imela  ...zdaj pa bi verjetno pepelkina sestra prej dobila nogo vanje kot jaz user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:09:29   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
toliko stanejo in pol so samo za user posted image user posted image ....domačo nalogouser posted image

Hja, načeloma greš lahko tudi ven v njih... ampak ti priporočam, da jih obuješ POD hlače, drugače bodo o tebi še kje drugje pisali, ne samo na RR. user posted image Edina alternativa je mogoče kakšen rave party. user posted image



maaaaaaaaadoonaaa, če bi jih mela na predizbor obute...bi sigurno prišla na avdicijo za talente heheheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image


da poshizish

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:09:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
o jaz pa sem jih svoj cajt imela

Čisto možno, da bi jih imela jaz tudi že, če bi bila družinske finance izključno moja domena. Tako pa je moj g. Mož, ko sem ga v Celovcu zvlekla v nek seks-shop, samo izjavil (ko je videl ceno):"Sorry, ampak tudi brez škornjev te lahko..." user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:10:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
bi jih mela na predizbor obute...bi sigurno prišla na avdicijo za talente heheheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image

O, sigurno bi, ampak v kategoriji "Kako jim uspe ostati na nogah". user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:10:37   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
o jaz pa sem jih svoj cajt imela

Čisto možno, da bi jih imela jaz tudi že, če bi bila družinske finance izključno moja domena. Tako pa je moj g. Mož, ko sem ga v Celovcu zvlekla v nek seks-shop, samo izjavil (ko je videl ceno):"Sorry, ampak tudi brez škornjev te lahko..." user posted image user posted image user posted image


bingo bangouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:11:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
bi jih mela na predizbor obute...bi sigurno prišla na avdicijo za talente heheheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image

O, sigurno bi, ampak v kategoriji "Kako jim uspe ostati na nogah". user posted image


če bi pa še plesala in pela poleg sem pa itaq zmagala hahaha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:13:38   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

men osebno je ženska že zlo velik "tipi-topi"
če ima urejene nohte. sploh če ima gelirane.
meni so zakon in jih mam tud sama.
če jih nimam se počutim grozno - kot grdi raček. user posted image
je pa res da to koštaaaa kr velik.

pa frizura - moje osnovno pravilo.
sveža barva, obvezno počesana (zlikana, skodrana - karkoli že).
ženske z mastnimi lasmi spete v čop so mi ogabne user posted image

pa štiklčki naredijo svoje.

vsaj moj okus je tak.

aja - pa velik nardijo tudi dodatki... rutke, pasovi, uhančki, verižice...



Huh, še dobro, dase ne poznava, potem bi verjetrno tu vsakič bruhnila, ko bi me videlauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:14:34   
liliana
No uškinamama.....zdaj si dobila obilo nasvetov, kaj NE SMEŠ delati, da bi izgledala tipi topi......user posted image

Jaz bi dodala poleg vsega naštetega kaj se ne sme za tipi top look še sledeče:

- suhe ženske v miniki ali pajkicah, da izgleda približno tako, da bi traktor lahko šel skozi noge brez problema....

- pretirano naličene ženske, ki ne vedo, da je pri rdeči šminki pravilo "več je manj", ne pa da da nase močno rdečo šminko in na ful namaže še oči in lica.......

- kazanje celega dekolteja z nastavki bradavičk, celega hrbta, celih nog in še pol riti zraven na delovnem mestu, ne glede na to, ali je bejba suha ali debela.......

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:15:05   
Anonimen
no, da se pohvalim....pete so pa moje!!!!
obvladam vse visine in debelineuser posted image
oz. sem obvladala. moram probat, če še. skornji na podstrehi v skatlah.


no, 10 let sem v petah delala za sankom in ko sem zamenjala delovno mesto(beri proizvodnja), sem v supergah hodila , ko po jajcih....noge bolele za pošizituser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 1.3.2010 15:16:16 >

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:16:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
obvladam vse visine in debeline

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:16:12   
mojamura
HuAnita ne sekiraj se....ker jez nimam naželiranih ali navoskanih ali whatever nohtov (niti jih ob zidanju hiše ne bi mogla meti)...pas ne nosim zaradi razloga, ki ga je omenila kerensa....na uhane in ves nakit sem alergična tako dobim esceme...rutice pa ne maram

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:17:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

men osebno je ženska že zlo velik "tipi-topi"
če ima urejene nohte. sploh če ima gelirane.
meni so zakon in jih mam tud sama.
če jih nimam se počutim grozno - kot grdi raček. user posted image
je pa res da to koštaaaa kr velik.




Kakšni pa so gelirani nohti.....user posted image

jaz si jih običajno kar nalakiram.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:17:18   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Čisti lasje brez narastka ali home made preliva, urejeni nohti.Čisti nepošvedrani čevlji in lepa neznucana neskajasta torbica.
Pa recimo črn pulover , če je siv je samo še za na Rk.
V trenerki pa hodim samo okoli hiše in na športno aktivnost, ne vozim otroka v vrtec in ne hodim v trgovino.Croksi tudi niso za v šoping centre.Aja pa kaj je meni ful grdo, ko ženske obujejo sandalce, noge so pa bljak.




Zanmiv pogovor sem imela zandjič z enim od vodilnih gospodov iz Karitasa. Prav to je rekel, da ljudje dajo TISTO, ČESAR SAMI NITI POD RAZNO NE BI OBLEKLI, da pa bi ohola gospoda enkrat reskirala geliranje nohtov in frizuro (od frizerja!), pa ta ke$ dala, aa, tu se pa naša dobrodelnost že konča....
Tako nekako.... In se ne morem strinjati bolj.-...
Saj zdaj me boste spljuvale u iber, ampak meni smisel življenja res ni tedensko geliranje, mesečnio friziranje in zbiranje sivih ppuloverjev za RK. Pa ne leti na nobeno osebno, ampak res me čudi ta duh vozualnosti v družbi... Na zunaj vse uj, pošmekano, mislim, notri nas pa ni za toliko, kolikor je za hnoti črnega...
pa smo spet pri nohtih...user posted image



(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:17:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
obvladam vse visine in debeline

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


fantastischuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:18:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
meni smisel življenja res ni tedensko geliranje, mesečnio friziranje in zbiranje sivih ppuloverjev za RK

Smisel res ni, dobrodošel dodatek pa. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:18:55   
Anonimen
ampak, v glavnem sem sama ze 1 leto trenerkahuser posted image

bo treba nazaj se privadit na gumbe in zadrgeuser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 1.3.2010 15:19:16 >

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:19:19   
mojamura
HuAnita u r my whishIhad sisteruser posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:19:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
obvladam vse visine in debeline

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fantastischuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim, da temo prestavite na "Spolnost" - Miški je zaradi pomanjkanja nikotina udarilo na... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:20:27   
Anonimen
no no, mir mir....sem quoto  user posted image ze izpolnila za letosuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:20:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ampak, v glavnem sem sama ze 1 leto trenerkahuser posted image bo treba nazaj se privadit na gumbe in zadrgeuser posted image

By the way - sem slišala, da si jih včeraj odpenjala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:20:57   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
meni smisel življenja res ni tedensko geliranje, mesečnio friziranje in zbiranje sivih ppuloverjev za RK

Smisel res ni, dobrodošel dodatek pa. user posted image


Keresna,
imam enih 10 kolegic brez službe, zaradi nekaj zemlje dobijo z borze res siromašno, zdaj pa ti njej razlagaj o geliranju in friziranju, pa sivih puloverjih, če ženska ne ve, kaj bo ju3 kuhala, kako bo hčerki palača šolo v naravi, kako bodo zmigli regiostarcijo edinega, preportebnega avta...
Je pa res, da sem s periferije, mi smo še ene 20 let za vami, iz LJ...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 15:21:19   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ampak, v glavnem sem sama ze 1 leto trenerkahuser posted image bo treba nazaj se privadit na gumbe in zadrgeuser posted image

By the way - sem slišala, da si jih včeraj odpenjala... user posted image user posted image user posted image


kaj sta v istem bloku doma?user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?