|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
12.7.2005 23:01:32   
tinatona
Čestitke za napredek!!! :bravo::bravo::bravo::bravo: Pridna Lea!!!

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
13.7.2005 22:37:40   
* Mateja *
Moj Nejc ga je takoj zagrabu in ga pije sedaj ze več mesecev, sedaj mu dajem že dvojko. Men se zdi tud po okusu ful bolše kot pa Aptamil al pa Novolac.

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
15.7.2005 19:32:58   
SLAMlCA
Bravo Lea :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Kakšna pa je pol danes teža?

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
15.7.2005 19:36:10   
SLAMlCA
Zdaj, ko se teme tolk spreminjajo me pa še neki zanima Janeja, A se že kej kopate. Mi smo mogli počakat na 2700g, pa me zanima če je pr vas tud tak? Kaj pa druge?

LP

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
15.7.2005 19:42:35   
k1
to pa nisem slišala -za prvo kopanje - mi smo se kopali tisti teden, ko sma prišle domov - teža nekje 2400 (domov sma šle z 2330).

hja, teme pa tu res skačejo sem in tja, hehe....

lp:rozica:

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
16.7.2005 14:36:16   
Janeja

To glede kopanja pa je men mal čudno ... midve se kopava že od drugega dneva, ko sva prišli domov - teža je bila takrat 2120 gr.

Danes ima Lea 2470 gr. Je imela dva dni tako drisko, da so ji gramčki kar stali ... Zadnja dva dni pa se spet zredi za 20 gr na dan. Evo, mogoče bomo pa počasi le prilezli na 2,5 kg
Poje pa tud okrog 360 ml na dan, kar naj bi blo po tabelah glih dovolj (150ml / kg telesne teže).

LP :rozica:

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
16.7.2005 17:56:02   
* Mateja *
A veste, da se je Nejc v prvih dveh tadnih, ko je prišel domov po Aptamilu Pre in mojem mleku zredil za 1 kg. In normalno so zatežili, da je šel preveč gor s težo.
sam tko povem, ker vidim, da se mente lih od tega!!

Lep vikend!!
Jerneja, kaj vidve gresta normalno na sprehod ven, ker meni so ful težili, da ga ne smem vozit ven??!!

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
16.7.2005 22:21:50   
Janeja
Mateja,
ja, midve hodiva vsak dan na sprehod. So nam v Ljubljani rekli (dobesedno) da lahko gremo takoj saj tud domov iz porodnišnice ne gremo po zaprtem tunelu. Pa tudi v knjigi Nedonošenček piše, da lahko grejo vsi dojenčki takoj na svež zrak, če je le lepo vreme. Pa tudi časovno se ne omejuje več ... da bi na primer moral prvič ven samo za par minut pa potem postopno podaljševat.

Kdaj si pa ti začela Nejcu dajat Bebo in s katero sta začela? Jaz sem kupla Beba Pre, včeraj sem pa u trgovini mal brala in vidla, da je tud Beba 1 od prvega dne dalje in še bolj kalorična je. :zmeden2: Zdaj pa ne vem a naj naslednjo škatlo kupim kar Beba 1 al še ne?


(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   nevrofizioterapija in razvojna ambulanta
18.7.2005 15:00:46   
SLAMlCA
ja pr nas je babica zavlačevala s kopanjem ene 4x je bila pr nas preden ga je skopala, no pol ga je pa končno ko je mel 2700g, in pol je tud ni blo, da bi prekontrolirala, če je ok. Zdj pa se kr bolj pogosto kopamo, čeprav je rekla da sam 2x na teden, pa še paše mu full.

Zato me je pa zanimalo, glede tega, ker mi je blo full čudno, :zmeden2:

LP

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?