|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:26:04   
Čebel@
salt.....čist si pridna s komentiranjemuser posted image user posted image user posted image vav ti pa lavfaš-jaz bi tudi pa sem prelenauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:26:51   
SURF
Naj vam še povem,preden grem....nekaj plava v zraku...oba bi imela še eno čmrliko ali čmrlekauser posted image ni še prave odločitve...v petek imam pregled za tisti slab bris...potem pa bo malo bolj jasna slika...mogoče.....user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:27:18   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majchy a kakšna nova igračka ali predmet nebi palil?Samo spredaj je en ali dva rezauser posted image
me je strah da nebi glih takrat skočilauser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:28:28   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Naj vam še povem,preden grem....nekaj plava v zraku...oba bi imela še eno čmrliko ali čmrlekauser posted image ni še prave odločitve...v petek imam pregled za tisti slab bris...potem pa bo malo bolj jasna slika...mogoče.....user posted image
jupiuser posted image user posted image user posted image navijam za novga članauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:28:37   
SURF
..malo se laski tako privdignejo...hmmm...upam da vam uspe za novo frizurco..potem pa fotke...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:30:09   
SURF
Majchy..vse je še bolj v zraku..ne še kar takoj,če bova...tako počasi..bomo videliuser posted image
Še ne tekam...eh..tudi to je v zrakuuser posted image user posted image user posted image user posted image Bom pa...

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:30:16   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

..malo se laski tako privdignejo...hmmm...upam da vam uspe za novo frizurco..potem pa fotke...
samo da zberem pogumuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:31:00   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majchy..vse je še bolj v zraku..ne še kar takoj,če bova...tako počasi..bomo videliuser posted image
Še ne tekam...eh..tudi to je v zrakuuser posted image user posted image user posted image user posted image Bom pa...
pri tebi je vse še v zrakuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:31:01   
SURF
Sedaj pa grem počasi......držte seuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:31:56   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majchy..vse je še bolj v zraku..ne še kar takoj,če bova...tako počasi..bomo videliuser posted image
Še ne tekam...eh..tudi to je v zrakuuser posted image user posted image user posted image user posted image Bom pa...
pri tebi je vse še v zrakuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image čakam,da bo začelo z neba kej padatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:32:04   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Sedaj pa grem počasi......držte seuser posted image
uživajuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:32:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Majchy..vse je še bolj v zraku..ne še kar takoj,če bova...tako počasi..bomo videliuser posted image
Še ne tekam...eh..tudi to je v zrakuuser posted image user posted image user posted image user posted image Bom pa...
pri tebi je vse še v zrakuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image čakam,da bo začelo z neba kej padatuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:38:29   
Čebel@
mihailo........upam da nisi kej jezna k sem rekla da te bom za ušesauser posted image sem se hecala,vešuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:51:05   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.....kako je vam ratal Majčija postrišt?naša skos muva,bi jo bilo pa treba uspredi postrišt,ker ima laske čez učke,špangice pa ne marauser posted image


ta prvič ga je moževa mami..bivša frizerka...sam je blo tko tko...si ni upala...pri moji sestrični v salonu pa sva se usedla skupi na stol...se je gospodič čekiral v velkem špeglu in ga je zrihtala...sam ma res roko za te zadeve..mu je lahk tud fazonco nardilauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:52:24   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Naj vam še povem,preden grem....nekaj plava v zraku...oba bi imela še eno čmrliko ali čmrlekauser posted image ni še prave odločitve...v petek imam pregled za tisti slab bris...potem pa bo malo bolj jasna slika...mogoče.....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja, pa še prejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 17:55:14   
sjmm
Hej..hoj

smo se še ta drugič navozičkal, sva še Mihca vzela s seboj...ma je pihal, sam je bil sonček...tok pasal

ma, doma je pa čakala še vsa posoda...Hb..ni jo blo velik k smo rižotko kuhal...sam miss je itak prefina da bi jo v pomivalca zmetalauser posted image ...mah, sem bla kr tih, ker drgač bi lahk bla nevihta

zdej je moj prskakljal...je popapcal...en kofe rukneva...pol pa peglam, on bo imel pa mal malega


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 18:00:49   
baki
surf.....nismo dobli obleke k se ji ni kera dopadla.no eno bi mela pa ni bli številke pa so rekli da jo lahk naročijo.pol smo pa eno našli na netu.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 18:02:42   
baki
si grem zdej solato pripravit .čav tipkamo še pol če se mi bo še dalo

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 19:24:09   
Čebel@
Hana spančka,mož je pomil posodo,mene pa v prstu kluje-tko da bom še nekaj pojedla,vzela lekadol in šla počasi spat

papa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 19:33:27   
Urša08
čer

Pojedla mojo skromno večerjouser posted image mah če ne bi blo mojga bi kr obupalauser posted image Je kar hudo. Pa da neham jamrat. Nejc je ob 7 omagal, itak eno uro prej že zaspano trmaril, pa jokaluser posted image user posted image user posted image potem se je umiril, malce povečerjal, no potem pa v pidžamici na kavču omagal. Žigca moj crklja, mene čaka še en mal posode za v pomivalca vršt potem pa kavč in spanje.

Sjmm super za sprehodka, pa za likanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

čebela
jaz sem Žigca dala mojmu v naročje, je kontroliral rokice, jaz sem vzela škarje pa glavniček in ga postrigla spredi - je bla že kriza. Jutri bo pa frizerka za mano popravlauser posted image user posted image user posted image

surf lepo da si se malce oglasilauser posted image user posted image user posted image

Claud in Katjuša držim pesti

Kolumbo je Rokso boljši?

Tamika kako je s Tristanom?

Tanci, Onasiss kako sta? Ste zdravi?

grem čaj pit , pospravt pa na kavč

nočka

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 19:59:16   
baki
urša saj bo.sej me prime da bi pojedla kruh.sam ko vem da bi se pol nažrla do nezavesti.saj je hudo,meni tudi.bova zdržale boš vidlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:00:09   
baki
jst pa še kruh pečem.tk bi ga........še toplega......

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:01:15   
baki
jst tudi grem,k ni nobene.noč.....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:06:31   
Onasiss
MA KAJ SI TI NOR?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


KJE SO ČEBELE???????????????''user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
2.3.2010 20:07:06   
Onasiss
SURF................naj bo čimprej še en user posted image . ne odlašaj.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?