|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:06:58   
zoey
Jaz sem pa zdajle nalupila eno goro krompirja, kot da bi bila vajenka v kuhinji. Bova imela pire, pa sem se odločila, da še njoke na zalogo naredim. Zdaj se je pa lubi vrnil, jaz na kavč, on pa za štedilnik user posted image

_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:20:31   
lucika
hej!

jaz sem še vedno tukaj... še vedno me kr nekaj na vc tišči, mogoče še pa le ni konec učinkovanja:)))) ampak moram pa povedat, da sem se zbudila kot da ne bi bila noseča. vedno me nekaj boli pod trebuhom, danes me ni pa nič. mogoče pa me je bolelo, ker sem imela vse zafilano spodaj. torej en plus ricinusovega olja pa le je...

vekybel, držim pesti, da danes pa bo.

sem hodila dopoldan po kavicah in trgovinah in mi je bilo ful dobro odgovarjat: ja, juuuutri bo. hihih, res fino. pa še vsem povem, da upam, da bo šel ven tak fajn kot not:))))

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:22:15   
lucika
mi smo si pa danes zaželeli eno tako fino nenedeljsko kosilo. zelenjavno juhico, kaj pa drugega:)))) ampak bom dala malo faširanega not, da bo še bolj fina. sva sicer kupila zrezke, pa ugotovila, da se jih v bistvu nobenemu ne lušta. tak da juhica že diši, še malo pa bo. navadno imamo prej kosilo, a danes smo imeli en tak športni dan po mestu...je bilo lušno:)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:35:42   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Jaz sem pa zdajle nalupila eno goro krompirja, kot da bi bila vajenka v kuhinji. Bova imela pire, pa sem se odločila, da še njoke na zalogo naredim. Zdaj se je pa lubi vrnil, jaz na kavč, on pa za štedilnik user posted image


Sem res spregledala. G mi je rekla, naj grem 10. Ker ni nič posebnega, bom šla 10. zjutraj. Čeprav si močno želim, da bi šlo vse naravno.

Jst sem tud že njoke nabasala v skrinjo, pa omake, juho. Po moje bom začela še sladice skladiščit. morm mal nestrpnost potešit.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:37:59   
NM
Hehe, vidim, da je recept dneva moj današnji cilj. Sva si jih zaželela - midva rečeva kučmice. Če še niste probale, super so!!!!!!!!!



_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:40:26   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: NM

Sem res spregledala. G mi je rekla, naj grem 10. Ker ni nič posebnega, bom šla 10. zjutraj. Čeprav si močno želim, da bi šlo vse naravno.

Jst sem tud že njoke nabasala v skrinjo, pa omake, juho. Po moje bom začela še sladice skladiščit. morm mal nestrpnost potešit.



Meni je dr. Merlo rekel, naj pridem v torek, da pa ne bi čakali več kot dan, dva. Jaz bi tudi naraven začetek, samo če pa ne bo, sem pa čisto za, da ga v sredo izženemo. Mogoče bova pa sosedi user posted image user posted image user posted image Bi bilo kar fajn user posted image

Aha, zgleda da imamo vse sindrom skladiščenja hrane user posted image user posted image user posted image Mi2 sva pa ful piškotov nakupila, ampak itak me ne bojo počakali, kaj šele obiskov, ker potem to lubi sistematično prazni user posted image Pa vsake tolko pove, za kolko mora shujšat user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil zoey -- 7.3.2010 12:42:21 >


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:43:21   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: NM

Sem res spregledala. G mi je rekla, naj grem 10. Ker ni nič posebnega, bom šla 10. zjutraj. Čeprav si močno želim, da bi šlo vse naravno.

Jst sem tud že njoke nabasala v skrinjo, pa omake, juho. Po moje bom začela še sladice skladiščit. morm mal nestrpnost potešit.



Meni je dr. Merlo rekel, naj pridem v torek, da pa ne bi čakali več kot dan, dva. Jaz bi tudi naraven začetek, samo če pa ne bo, sem pa čisto za, da ga v sredo izženemo. Mogoče bova pa sosedi user posted image user posted image user posted image Bi bilo kar fajn user posted image



Se tvoj user posted image in moja user posted image kej dogovarjata, kaj pa veš. Jst bi tud pol v sredo rada vidla, če bi kr not ostala. Da ne bova istočasno v porodni. Jao, bom kaj tulila, pa si boš misnla, ja kera pa tko ....


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:43:50   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: NM

Hehe, vidim, da je recept dneva moj današnji cilj. Sva si jih zaželela - midva rečeva kučmice. Če še niste probale, super so!!!!!!!!!




Se nadejam kake v sredo, teščost gor al dol user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:44:17   
NM
Piškote sem jst že ene 5x napekla, pa jih spet ni!11

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:45:14   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: NM

Hehe, vidim, da je recept dneva moj današnji cilj. Sva si jih zaželela - midva rečeva kučmice. Če še niste probale, super so!!!!!!!!!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če ne bo moj vseh zmazal. So mu neznansko dobre!

Se nadejam kake v sredo, teščost gor al dol user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:46:27   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: NM

Se tvoj user posted image in moja user posted image kej dogovarjata, kaj pa veš. Jst bi tud pol v sredo rada vidla, če bi kr not ostala. Da ne bova istočasno v porodni. Jao, bom kaj tulila, pa si boš misnla, ja kera pa tko ....



Mogoče bom pa jaz bolj problematična, pojma nimam, ker še nisem rodila user posted image Se mi pa zdi, da bom bolj preklinjala kot kričala, pa drugače sploh ne in sem precej alergična na kletvice. Ampak zadnjič, ko me je res ornk štihnilo, so pa kar hude letele iz mene user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 12:51:43   
NM
Tud jst sem prvič. Sicer preklinjam ne. Me je pa zadnjič vžgalo, sem pa kr zajamrala. Ma če me bo preveč bolelo, bom prosila za epiduralno, čeprav bi res rada vse naravno. ma bom vse preživela, sam da bo z bejbiko vse ok.

Nč grem delat juhco. Sva danes mal pospala, pa bova šele zdaj mela počasi kosilo.

lp


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:03:34   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: NM

Sem res spregledala. G mi je rekla, naj grem 10. Ker ni nič posebnega, bom šla 10. zjutraj. Čeprav si močno želim, da bi šlo vse naravno.

Jst sem tud že njoke nabasala v skrinjo, pa omake, juho. Po moje bom začela še sladice skladiščit. morm mal nestrpnost potešit.



Meni je dr. Merlo rekel, naj pridem v torek, da pa ne bi čakali več kot dan, dva. Jaz bi tudi naraven začetek, samo če pa ne bo, sem pa čisto za, da ga v sredo izženemo. Mogoče bova pa sosedi user posted image user posted image user posted image Bi bilo kar fajn user posted image

Aha, zgleda da imamo vse sindrom skladiščenja hrane user posted image user posted image user posted image Mi2 sva pa ful piškotov nakupila, ampak itak me ne bojo počakali, kaj šele obiskov, ker potem to lubi sistematično prazni user posted image Pa vsake tolko pove, za kolko mora shujšat user posted image user posted image user posted image user posted image




..pozdravljene marčevke, kot vidim, vas večina že pestva svoje štručke user posted image user posted image user posted image , čestitke vsem in obilo cartanja!!
Mi bomo verjetno imeli v torek akcijo, tako je bilo dogovorjeno in glede na to, da bom v postojnski P, se zna zgodit, da se še s katero vidimo user posted image user posted image ..ostale nosečke, božajte bušije, ker jih boste pogrešale.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:05:06   
vekybel
NM in zoey ve ki greste v PO v P, kaj vam bodo sprožili porod dva dni po roku, ne čakajo več? user posted image  Pri nas na Ptuju pa čakajo od 7 do 10 dni user posted image  Ko sem bila v petek na CTG-ju so eno sprejeli ki je bila 10 dni čez rok. Jaooo da moram še 10 dni čakat, moj lubi on bi čakal z veseljem, ker ima rojstni dan, tako da moj user posted image  se je verjetno zmenil z atijem da ga počaka. user posted image

No moj je danes skuhal kosilo, da sem se jz lahko v miru skopala pa uredila, ČE bi slučajno kaj bilo danes, da sem pripravljena in zrihtana.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:09:36   
vekybel
lana70 kaj boš imela CR al kako?

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:18:00   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

NM in zoey ve ki greste v PO v P, kaj vam bodo sprožili porod dva dni po roku, ne čakajo več? user posted image  Pri nas na Ptuju pa čakajo od 7 do 10 dni user posted image  Ko sem bila v petek na CTG-ju so eno sprejeli ki je bila 10 dni čez rok. Jaooo da moram še 10 dni čakat, moj lubi on bi čakal z veseljem, ker ima rojstni dan, tako da moj user posted image  se je verjetno zmenil z atijem da ga počaka. user posted image

No moj je danes skuhal kosilo, da sem se jz lahko v miru skopala pa uredila, ČE bi slučajno kaj bilo danes, da sem pripravljena in zrihtana.


Jst grem na pregled v P. Pol pa bomo videli. Itak še nisem mela nobenega CTG.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:28:46   
vekybel
NM kaj vam ni rekel G da greste kaj prej na CTG? Mene je moj G napotil 2 dni pred PDP-jem. Prav me zanima kaj mi bodo rekli v P jutri do kdaj me mislijo vlečt po roku?

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:36:29   
lana70
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

lana70 kaj boš imela CR al kako?



...ne, samo sprožili mi bodo, baje da je tako najboljše za obe...hodim pa na ctg-je vsak drugi dan zaradi zrele posteljice.

< Sporočilo je popravil lana70 -- 7.3.2010 14:37:05 >


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 14:43:26   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

lana70 kaj boš imela CR al kako?



...ne, samo sprožili mi bodo, baje da je tako najboljše za obe...hodim pa na ctg-je vsak drugi dan zaradi zrele posteljice.


A to zaradi zrele posteljice ali še kaj druzga? Ker na zadnjem pregledu pri mojem G je tudi rekel da je posteljica že zrela user posted image  Bom jutri tudi jz mal povprašala za plodovnico če mi lahko pregledajo pa kaj več povedo.
Se kaj bojiš?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 15:09:00   
Anonimen
vekybel - ti kar jutri malo pojamraj v P, pa se te bodo mogoče prej usmili oz. skor verjamem, še posebaj če ne bodo imeli gužve. Vsaj mene so se pri prvi. Nisem rabila en teden čakat user posted image

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 15:18:04   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

vekybel - ti kar jutri malo pojamraj v P, pa se te bodo mogoče prej usmili oz. skor verjamem, še posebaj če ne bodo imeli gužve. Vsaj mene so se pri prvi. Nisem rabila en teden čakat user posted image


Ja sej bom probala kej reč, sam kaj ko vedno ko pridem je drugi G tam in ima vsak svojo teorijo. Kaj tebi so sprožili porod z umetnimi al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 15:56:00   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

NM kaj vam ni rekel G da greste kaj prej na CTG? Mene je moj G napotil 2 dni pred PDP-jem. Prav me zanima kaj mi bodo rekli v P jutri do kdaj me mislijo vlečt po roku?


Ne, men je vedno delala UZ, videla, da je dost plodovnice, ok posteljica in poslušala srček. 2 dni po roku pa je rekla, da naj grem v P, da me tam pogledajo in ocenijo naprej.
Vsak G ma malce po svoje in upam, da prav!
Je pa danes naša bejbi zelo mirna, mogoč mi pripravlja presenečenje za jutri namesto rožic - to bo najlepša rožica.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 16:37:58   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

lana70 kaj boš imela CR al kako?



...ne, samo sprožili mi bodo, baje da je tako najboljše za obe...hodim pa na ctg-je vsak drugi dan zaradi zrele posteljice.


A to zaradi zrele posteljice ali še kaj druzga? Ker na zadnjem pregledu pri mojem G je tudi rekel da je posteljica že zrela user posted image  Bom jutri tudi jz mal povprašala za plodovnico če mi lahko pregledajo pa kaj več povedo.
Se kaj bojiš?


..zrela posteljica, miomi...ma vse skupaj...pa še težko nosim......drugače pa komaj čakam, nimam pa nobenega strahu, ker računam na epiduralno, da bo prijela in da bo vse ok. Slabše kot je bilo za prvega ne more bit.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 17:02:43   
lucika
;) jaz sem si pravkar glavo oprala...ker skor ne bi mogla rečt tako kot cestarji: joooj, me je pa presenetilo....
me je že nekaj štihalo v križu, sem mislila, jeeej, nekaj bo. pa je minlo kot je prišlo.
tak da, spet imam ko nimam....

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 17:19:05   
NM
Jst sem spet eno uro hodila po gozdu in brrrr mrazu. Je pa šlo danes bolj počas in v hrib sem se ob vsakem koraku butnila v trebuh, tako je že nizko. Upam, da je bil to zadnji sprehod z buhijem. Ko sem šla pa navzdol, sem mela občutek, da bo kr ven pogledla. Pa nič user posted image .

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?