|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
19.3.2010 15:56:55   
MissElvira
Žalostna zgodba, NiNiBo. Sicer ne vem, za kakšne vsote denarja se je šlo, da je bil tvoj tast tako prestrašen, niti ne tega, kaj se bo dogajalo meni čez par let. Glede dediščine pa nekateri dajejo veliko večjo prioriteto drugim stvarem, ki jih zapustijo otrokom... ne denarju, nepremičninam in drugim materialnim stvarem.

Tako, kot se je tebi mož postavil ob stran, je zavidanja in občudovanja vredno... veliko več kot denar, ki bi ga dobila od staršev ali pa nemara izvlekla od moža ob ločitvi. Pa je bil za tasta ta njegov miren spanec vreden tega, da je sedaj s sinom in snaho v takšnih odnosih?




(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
19.3.2010 16:07:33   
agataema
Jaz lahko milo rečem, da s taščo in tastom nimam odnosa. Prav skregali se nikoli nismo, vendar to, da sva midva takoj pokazala, da nama nihče ne bo usmerjal življenja in 150km razlike pač naredi svoje. Odkar je bil mali rojen, ga je videla mislim, da dvakrat, tast nekaj večkrat (sta ločena). Do nobenega ne gojim negativnih čustev, mislim da mi je v bistvu še najbolj všeč da so stiki na minimumu, saj tako ni ne vtikanja, ne kreganja. Pomoči pa pač tudi nikakršne. Vse pride v kompletuuser posted image

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
19.3.2010 17:11:50   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: NiNiBo

Se ne kregam z njimi, se ne pregovarjam, v bistvu ce se izrazim po domace, meni se jebe za njih. Za lep odnos z njimi se trudim le zaradi tega, ker vem da nek normalen odnost veliko pomeni mojemu mozu. Ce sem pa odkrita mi je pa vseeno ce jih nikoli vec ne vidim, meni sta se zelo zamerila.


Ce to bo kdaj dolgcas, pa lahko tastu razlozis, da je katera koli tovrstna pogoba - nicna / neveljavna. Po enakem principu, po katerem se ne mores odreci pomoci policije, ce te nekdo pretepa, pa tudi ce temu nekomu tisockrat podpises, da dovolis, da te pretepa in da se strinjas, da policija ne sme reagirati....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
20.3.2010 21:59:37   
urša28
hojla,,

vidim,da nas je res dost takšnih k ne grejo s taščami,tud jaz ne,na sploh z nobenim od mojega moža ,razen z njegovim bratom,,ja in po dveh letih molka,moja draga tašča kliče mojega dragega,če bova prišla k njej na abrahama...haloo.po dveh letih se ti spomniš,da bi pa le imela najino darilo al zakaj se ji gre zdaj,,sej jst bi šla,sam se ne znam pretvarjat itd..,tako,da kaj ve mislite,bi šle??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
20.3.2010 22:31:44   
picola1
Jst pa ne bi nikol pomislila na to, da hoče od mene darilo...user posted image Prej na to, da naju je povabila radi reda ali pa zato, da bi drugi sorodniki, ki še ne vejo za naš molk, izvedeli, da se ne razumemo dobr ali pa zato, ker je pač ugotovila, da nima vse skup nobenega smisla in je pripravljena zakopat bojno sekiro.
Ali bi šla ali ne, je pa čist odvisno od tega, kakšen je sploh vzrok, zakaj se ne pogovarjamo. In, če bi se odločila, da grem, bi jo prej tut poklicala (al bi jo pa mož) in bi jo vprašala, kako to, da se je tako odločila.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
20.3.2010 22:36:16   
Anonimen
sama bi sla, ce bi meni to kaj pomenilo.
drugace pa ne.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
20.3.2010 22:44:18   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sama bi sla, ce bi meni to kaj pomenilo.
drugace pa ne.



No, to itak...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
20.3.2010 22:55:23   
urša28
hmmm,,kaj je naredila?na vsak način naju je hotela spraviti narazen,ljubosumna je na lastne otroke,da si ustvarjajo svoj dom in gleda kaj kdo ima,,sicer ji jaz nisem nič zamerila,ker jo vsi poznajo kakšna je....,bi se pa rada zastopila z njo,sam ,če ne gre,ne gre,al pa bo kdaj šlo,je pa 1000% materialistka-preverjeno,zato sem napisala zaradi darila,ne vem,mogoče se pa hoče z nama zbližati,,,al ne vem,kaj ima sedaj po dveh letih ona v glavi,moj noče it,jaz bi pa šla...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
21.3.2010 9:10:14   
sanelaa
Če bi med mano in mojo taščo blo dve leti molka, definitivno ne bi šla na abrahama. le zakaj bi šla?

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
24.3.2010 15:36:44   
Kratka
Jaz tudi ne bi šla.

Se vam pa tudi jaz po novem moram pridružit, ker baje ne govoriva z mojo takozvano taščo user posted image . Sploh ne vem od kdaj je zdej ta nov sistem nastal, zgleda da ne spremljam dovolj  user posted image user posted image user posted image .
Namreč, z mojim sta skregana in zdej tud mene prav očitno ignorira, ne odzravi ko jo pozdravim itd. Pa si mislim WTF?!?!user posted image Pa se nikoli nisva kregali, še cel čas sem jo tolerirala in jo sprejemala takšno kot je, ampak očitno je narobe to, da se družim z njenim sinom user posted image .
Vprašanje: kaj bi ve naredile v mojem primeru, ker nimam pojma kako naj naprej reagiram? Jo naj sploh še pozdravim? Dlje od pozdrava itak ne mislim it več, ker s takimi osebki ne mislim imet nobenih pogovorov, ker nisem tako otročja, da bi človeka ki mi ni nič naredil preprosto ignorirala. Hm, kaj pravite? Ste na moji strani ali menite, da ne delam/mislim prav?user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
24.3.2010 16:52:50   
barika
Kratka, jaz bi jo pozdravila iz "vljudnosti", kaj več pa ne, če ni interesa.user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
24.3.2010 17:02:54   
Kratka
Hm ja, ampak a veš da se malo glupo počutiš če ti ne odzdravi nazaj? user posted image
Mah, sej sploh ne vem zakaj se moram zdej še s tem ubadat, kot da nimam dovolj drugih problemov user posted image


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
24.3.2010 19:30:45   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Hm ja, ampak a veš da se malo glupo počutiš če ti ne odzdravi nazaj? user posted image
Mah, sej sploh ne vem zakaj se moram zdej še s tem ubadat, kot da nimam dovolj drugih problemov user posted image


eh, sam da se ti boljš počutiš, ko "znanca" pozdravišuser posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
24.3.2010 20:28:07   
Kratka
user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
25.3.2010 12:22:05   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: urša28

hojla,,

vidim,da nas je res dost takšnih k ne grejo s taščami,tud jaz ne,na sploh z nobenim od mojega moža ,razen z njegovim bratom,,ja in po dveh letih molka,moja draga tašča kliče mojega dragega,če bova prišla k njej na abrahama...haloo.po dveh letih se ti spomniš,da bi pa le imela najino darilo al zakaj se ji gre zdaj,,sej jst bi šla,sam se ne znam pretvarjat itd..,tako,da kaj ve mislite,bi šle??user posted image user posted image user posted image user posted image



Zakaj točno razmišljaš, da bi šli na njeno praznovanje?

Če je dve leti ni zanimalo kaj se z vami dogaja in če jo interesira, da bi bili zgolj še vi zbrani skupaj z ostalimi sorodniki, znanci in prijatelji, da bi bilo več ljudi, da bi lahko pokazala kako ma ona fajn potomce, ker če vas ne bi bilo bi jo verjetno kdo prašal zakaj vas ni, potem nima smisla samo zaradi številke hodit. Poznam pa tudi jaz ljudi, ki vabijo na rojstne dneve samo zato, da dobijo darila in če se jim računica ne izide potem še dva meseca govorijo da so dobili samo rožo pa samo šaro na kateri se prh nabira. user posted image user posted image

Če bi se tašča rada spravila z vami potem bi vas povabila domov na kosilo ali pa se pri vas oglasila, ne pa na abrahama, kjer bo še kup drugih zraven.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
25.3.2010 15:08:17   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: urša28

hojla,,

vidim,da nas je res dost takšnih k ne grejo s taščami,tud jaz ne,na sploh z nobenim od mojega moža ,razen z njegovim bratom,,ja in po dveh letih molka,moja draga tašča kliče mojega dragega,če bova prišla k njej na abrahama...haloo.po dveh letih se ti spomniš,da bi pa le imela najino darilo al zakaj se ji gre zdaj,,sej jst bi šla,sam se ne znam pretvarjat itd..,tako,da kaj ve mislite,bi šle??user posted image user posted image user posted image user posted image




V zadnjih časih je Abraham postal neke vrste druga ohcet. Petdesetleniki skoraj tekmujejo med seboj, kdo bo imel bolj veličastno praznovanje in predvsem, kdo se bo pred publiko izkazal kot največji uspešnež v življenju.

Morda vaju pač tašča želi tam zato, da bosta povečevala število ljudi ' ki jo imajo radi', da ne bo čudno izgledalo, če ne bo sinov in vnukov, ker brez tega pač ne gre, se bo zdelo ljudem čudno, darilo pa tudi prav pride.

Morda ne bo imela velikega praznovanja, je pa prav gotovo na kakšni taki 'ohceti' že bila in zdaj si želi, da bi imela za svoj praznik vsaj delček tega, pa četudi samo zaradi videza.

Tvoj mož je njen sin in on jo najbolje pozna. Če si on ne želi iti, potem že ve zakaj. Ti mogoče misliš, da bi se tako odnosi lahko izboljšali, on pa najbrž ve, da bi vas tašča rada samo izrabila, potem pa vas bo spet prizadela.

Če bi si ona resnično želela zbližanja in izboljšanja odnosov, bi vas povabila v bolj intimno okolje, kjer bi resnično imeli čas drug za drugega ali pa bi vas obiskala.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
25.3.2010 16:02:49   
poli*
Urša- jaz ne bi šla. Poslušaj svojega moža- verjetno ve, zakaj noče it, ane?

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
25.3.2010 18:40:21   
urša28
hja,,imate kar prav,ma jst vedno rinem skoz zid,da mogoče pa bo kaj boljše,sam če po tolkih letih ni bilo,potem tudi ne bo,pa saj ve kje sva doma in nikoli nisva rekla,da ne sme pridet,,

prav imate in moj dragi tudi odločila sem se da-NE GREM!!
sigurno se bodo vsi na fešti spraševali zakaj naju ni,pa naj se kar sama zgovarja,prav ji je...

hvala punce,da ste mi odprle glavouser posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
25.3.2010 19:00:31   
Anonimen
sej jst bi šla,sam se ne znam pretvarjat itd..,tako,da kaj ve mislite,bi šle??user posted image user posted image user posted image user posted image



Hmmmm, če bi imela frej vikend in nekaj pomladne volje-mogoče. In tam bi bila točno to, kar sem. Kako bi to sprejela tašča, pojma nimam. Bi znalo biti zanimivo.

(odgovor članu urša28)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
28.3.2010 8:10:00   
najina pikica*
ah ja sej si ne morm pomagat da nebi še jst kej napisala....user posted image ....oh te naše tašče....!!!!user posted image sam kr mal priznejte nm bi blo pa včasih kr mal dolgčas če jih neb take pokale....če ne druzga tega naslova neb bilo....user posted image

jst mam s svojo kr dobr odnos....furamo tu pa tam nedelska kosila,kafetke,kokr tok odprte pogovore,res drži da imam dobro srce user posted image ,visok prag tolerance,dva prehodna uhla,ko vse to zataji se lahk še okrog obrnem in pokažem hrbet in no ja veliko  za to pa je zaslužen moj dragi ker drži neko varno razdaljo njenega vtikanja v najino privat "zemljišče",si pa itak nemore pomagat pa da nebi vsake toliko časa stegnila tistega kačjega jezička in še takrat ko izjavi izjavila kaj strupenega....user posted image ...
npr.....sta tamaladva (sin in hči) bla kr nekaj bolana....no ja drug za drugim pa se je mino grede razvleklo na 3 tedne bolniške...nč resnega mal prehlada,viroze,....pa ga je stegnila...."zakaj že ne odpeljeva otroke k zdravniku,če sta bolna?...da kako bova jst in moj mož,kasneje ko bo ona stara,rihtala njo,če pa zdej še svojih otrok neznama!!!!
še sreča da me ni blo poleg,sicer pa ne dvomim v svojega možička.....ji je kr fajn nazaj povedal....da za vsak drek pa glih ne misliva vozit otrok k zdr.,zato da bo on povedal da imata virozo,al pa prehlad,če pa to že sama veva (jst delam v zdravstvu)itak da si pozorn,ampak ne pa paničen.....ker ona pa ja za vsak drek visi v čakalnici po 2 al 3 ure ker jo dans bolijo noge jutr pa prst na roki,....in pa da kdo hudiča pa pravi da te/jo bova rihtala,v dom te/jo bova dala....user posted image ....no pa je svoj kačji jeziče pospravila do............prihodnje izjave......user posted image ....no pa je bla stvar zaključena,ogen pogašen,papel pospravljen,samo še mal žrjavce je vidno....men pa ni blo treba niti ust odpret je moj dragi vse tako lepo poštimal.....user posted image
....in spet nor.jemo nedelsko kosilo,kafetkamo....do naslednjega izbruha.....user posted image

BDW ampak kljukuša je res dobra!!!!user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
30.3.2010 14:26:43   
NiNiBo
Vsota denarja je bila zajetna. Ampak to niti ni pomembno, sama sva izobrazena, zasluziva dovolj, tako da lahko brez tezav preziviva tudi brez tega denarja.

Tako kot si napisala, zame je bila v koncni fazi reakcija moza potrditev najine ljubezni. In to dva tedna pred poroko, kaj lepsega sem si lahko zelela. Torej vsaka stvar je za nekaj dobra, tudi tale moja situacija je bila. Moz mi je neizpodbitno dokazal da mu jaz pomenim cse. Sicer pa tudi moza je dodobra streznilo, ko je videl da ko smo pri denarju se oce do njega obnasa kot do poslovnega partnerja. Sicer pa eni ljudje, v tem primeru moj tast, niso emocionalni torej mislijo le z mozgancki in ne s srcem in dvomim da se zaveda, da meni ni bilo lahko.

Prislo bodo leta, ko bo star, ko bo morda osamljen. Morda bo takrat spoznal, da bi bilo morda bolje da bi ne le na "poslovnih partnerjih" gradil tudi na druzinskih clanih. Se se vraca, vse se placa to meni vedno mami pravi in ona ima obicajno prav.



IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira

Žalostna zgodba, NiNiBo. Sicer ne vem, za kakšne vsote denarja se je šlo, da je bil tvoj tast tako prestrašen, niti ne tega, kaj se bo dogajalo meni čez par let. Glede dediščine pa nekateri dajejo veliko večjo prioriteto drugim stvarem, ki jih zapustijo otrokom... ne denarju, nepremičninam in drugim materialnim stvarem.

Tako, kot se je tebi mož postavil ob stran, je zavidanja in občudovanja vredno... veliko več kot denar, ki bi ga dobila od staršev ali pa nemara izvlekla od moža ob ločitvi. Pa je bil za tasta ta njegov miren spanec vreden tega, da je sedaj s sinom in snaho v takšnih odnosih?






(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
10.4.2010 21:17:34   
Izabelina
mene pa skor bol skrbi moja mami kot pa bodoča tašča...

že zdej, ko sm "samo" noseča dobivam 2tisoč3sto98 gospodinskih nasvetov (od tega, da je treba še mokre nogavice raztegnt, da se preveč ne skrčjo, do tega da je dobr met eno posodo samo za pražen krompir,...), kaj bo šele ko septembra pride mali...

ampak, vem, da moja mami to dela zato ker mi hoče pomagat (ker vem, da njej ni blo prizanešeno s taščine strani - še zdej jih kr naprej posluša)... tko, da midve se bova že rihtale...

kaj bo pa s taščo bomo pa še vidl...

user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
10.4.2010 22:40:30   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Jst pa ne bi nikol pomislila na to, da hoče od mene darilo...user posted image


Tudi jaz sem najprej na to pomislila. Oz še to, da ni čudno, če se ne razumeš z nekom, če najprej na to pomisliš. Ali kakor se že reče: "gliha skup štriha"...

Mogoče pa je gospa v teh letih prišla do spoznanja, da je fajn, da končno znormalizirate odnose?!
Čeprav se mi zdi, da eni pizdijo (pa ne mislim zdaj konkretno tebe, urša28), če so vabljeni in pizdijo tudi, če niso user posted image .

Kakorkoli že....

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
11.4.2010 8:22:40   
xoxox
Živjo punce!

Sem komaj uspela prebrati vse vaše izkušnje s taščami. Skoraj pri vsakem komentarju sem imela svojo taščo pred očmi. user posted image No sem vesela, da nisem edina, ki ima tako taščo. user posted image Sem se že prav zasekirala, da sem malo čudna, ker se s svojo ne pogovarjam. Ampak ona se kar napren nekaj trudi pogovarjat in se dela kot da nič ni bilo. Glede na to kaj mi je vse izrekla mislim, da si zaslužim vsaj opravičilo, ne pa da se spreneveda.

Z mojim še nimava otrok, se pa že bojim kakšne mi bo delala, ko jih bova (upam da) kmalu imela. Mislim, da si bom med nosečnostjo dala duška in ji povedala kar ji gre. Ali pa naj bom zaradi ljubega miru raje tiho?

Lep sončen dan vam želim!


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
11.4.2010 18:28:16   
urša28

Mogoče pa je gospa v teh letih prišla do spoznanja, da je fajn, da končno znormalizirate odnose?!
Čeprav se mi zdi, da eni pizdijo (pa ne mislim zdaj konkretno tebe,
urša28), če so vabljeni in pizdijo tudi, če niso user posted image .



MOJA TAŠČA??? sedaj vem,da nikoli ne bo prišla do tega spoznanja,razen,če dobi mojega,da gre k njej nazaj živet,tako,kot ji je uspelo pri vseh otrocih,razen pri naju ji ni uspelo..user posted image user posted image

hočeš nočeš strup od strupa,čimdlje stran od nje,,,,user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil urša28 -- 11.4.2010 18:29:57 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?