|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:40:04   
twetka
Zaljubljena, js sem imela isto težave zdej tri mesece, ko sem se po eno uro trudla ležat pa noge v luft, pa kr neki in me je tam spodi vse peklo, pa srbelo, obupno sem se počutila, zdej ko pa nisem ta mesec se je pa izboljšalo. Star, sej ta mesec je bil sproščen in sploh se nisem obremenjevala kako in kaj, sam zdej me je zanimalo če ste imele ta mesec kakšno posebno tehniko. user posted image user posted image Ful puncam je ratalo ta mesec, mislim da ste vse skup postavle rekord. user posted image zdej smo pa mi na majčicah na vrsti. user posted image


< Sporočilo je popravil twetka -- 29.4.2010 12:42:02 >

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:51:47   
didi82
jst sm se odločila, da bom test delala kr v soboto, če je sevede še ne bo.... sporočim.... nimam pa nobenga filinga, da bi bila srečka user posted image , kot sem že napisala zaradi nobenih znakcov, razen tega, da me vseskozi špika po trebuhu in malo boleče brdavičke na dotik....

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:52:47   
lidik
twetka kot so ti že punce rekle, čimmanj zaradi tega spreminjat svoje navade in delati neko stvar, samo zato, da bo ratalo. Midva sva tud že prej poskusila vse - od položajev, nog v luft, pa nikol ni nič pomagal. Zdaj sva pa uživala, nič mislila na to, pa je bilo. 

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:53:17   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: didi82

jst sm se odločila, da bom test delala kr v soboto, če je sevede še ne bo.... sporočim.... nimam pa nobenga filinga, da bi bila srečka user posted image , kot sem že napisala zaradi nobenih znakcov, razen tega, da me vseskozi špika po trebuhu in malo boleče brdavičke na dotik....


didi82 pa pozabila si povedat izostanek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:53:36   
twetka
Didi, mogoče je to znak, ker ponavadi če imaš 1001 znak nisi nosečka, tako da mogoče to brez znakov je dober znak. user posted image user posted image user posted image user posted image haha zakompicirala zadevouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:54:23   
didi82
v torek bi user posted image morala dobit....

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:55:32   
didi82
ja sam res, še prejšnji mesec fulll boleče prsi, trebuh bolel nenormalno, slabo, skoz na wc-ju ma ni da ni, pa se prikaže ta rdeči hudič....

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 12:55:54   
twetka
No v soboto ti bo kr lepo realno sliko pokazalo, če tečke nebo. Navijam za plusek, da se april lepo konča z barvo roza. hahahaha omg, sem šla PDP računat, če bi zdej ratalo, hahahaha in mi pokaže 14.1.2011, na ta datum ima moj rd, ne moreš verjet, kolk veselja, bi bilo, če bi zdej ratalo.


< Sporočilo je popravil twetka -- 29.4.2010 13:06:14 >

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: II pričakujemo aprila 2010
29.4.2010 16:27:37   
didi82
no pa me spet nekaj zvija po trebuščku, kot da bo zdej zdej prišla... tud jst sm si zračunala in bi bil moj PDP 31.12.. lep datum a ne....

mah ne vem zakaj se telo heca z nami, sem pa čisto sproščena, kar bo pač bo... vem, da če mi ne bo sedaj uspelo, mi bo po HSC, ki ga imam junija.... potem pa bova šla z mojim v akcijo in bova user posted image user posted image user posted image user posted image  po cele dneve, pa še user posted image user posted image user posted image  bojo imel prosto pot, da se bojo lahko usidral.. he he.... joj kakšne mam pomoje da mi že vročina škoduje....

nisem pa mojmu user posted image  še nič povedala, da ni user posted image ..... če sem slučajno user posted image bo ful ful veliko presenečenje..

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 2:40:54   
witch
Punce moje ne morem spati pa strasim tukaj po rr..
v soboto držim pesti in upam na plusek..
Jaz pa se sekiram kaj je to z mano.. Ker je bila M vedno na datum, zdaj je pa kar ni. Me je začelo spet v trebuhu zvijati.. Ah kak si želim da je uspelo. Jutri imava obletnico pa bi bil plusek lepo darilo. PDP pa bi imela na fantov roj dan pa bi dobil se lepše darilo.
Nič gremo spat pa vas še jutri kaj pogledam.
Strelka zjutraj lulaš če se ne motim. Pošiljam ti pikepoke za plusek.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 6:33:13   
lidik
witch kaj nisi ti na dopustu user posted image user posted image user posted image  No moram priznati, da si pridna, ker si prišla vseeno pogledat gor. Torej to pomeni, da boš za vajino obletnico poskusila še s CB-jem? user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem prepričana, da ti je uspelo, ker sej veš kaj ti že skoz govorim - jaz te hočem med decembrkami !!!!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 7:25:02   
strelka1987
hei hei bejbe,

witch danes ne bom lulala, ker nočem vidit NIČ-a...bom rajši jutri, ko bo tud moj dragi z mano, pa če ne bo nič, mi bo vseen mal lažje...tko, da bomo midve skupi lulale, pa obe bomo nalulale plusek user posted image

sem pa jaz zamenjala teste in bom testirala z baby check mini...bomo vidli, če bo to kej pomagal user posted image

se še tipkamo!


_____________________________

Be warned. My wings are broken.. now I am riding the broomstick!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 8:15:13   
lidik
punce, kaj vam nekaj povem. Meni je danes v službi crknil računalnik !!!! In danes še sreča da ene sodelavke ni, da sem lahko na njenem računalniku. In da vam ne povem - ko pokličem računalničarja mi pove, ja v ponedeljek pride serviser. Ja hudiča in kaj bom v ponedeljek delala. V luft gledala??????

(odgovor članu strelka1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 11:01:26   
didi82
ewo mene,

mislm, da bo vsak čas prišla tečka, ker sem imela že en majčekn rozast flekec...pa tudi po trebuščku me že kar pošteno zvija....


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 11:04:37   
jacki
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

Ja hudiča in kaj bom v ponedeljek delala. V luft gledala??????


Lidik, men se zdi prov SUPER ideja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 11:35:26   
lidik
didi82 pa ne no, mogoče to pomeni kaj drugega  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 11:36:30   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: jacki

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

Ja hudiča in kaj bom v ponedeljek delala. V luft gledala??????


Lidik, men se zdi prov SUPER ideja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja sej sliši se res ne slabo, samo šefica ne vem če se bo strinjala s tem. Ona namreč ne razume da če ti tehnika zataji imaš zvezane roke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 11:46:30   
twetka
Heloo pupe kako ste kaj???? Nekam tiho je danes tu, zgleda vsi na sončku zuni. Js pa vedno bolj ko razmišljam, bolj sem nervozna, ne vem kaj mi je, do včeri sem bla čist ok, zdej ko je še pa 5 dni do menstre, me je pa začelo malo mučit pa skbet, ker me res skrbi a bo sploh prišla. jao sem jezna, ker sem čist pozabla vprašat v mb kaj potem naredim, če je nebo da bi jo sprožila in da se lahko naročim na pregled. Po moje bi bil čudež če bo sploh prišla sama od sebe, res sem nervozna, najraje bi zavrtela 5 dni naprej, da bi vidla kako in kaj. Pluska sploh ne pričakujem, bolj me skrbi kaj bom, ker je nebo. Ful bi pa rada hitr opravla s temi pregledi in si res želim da pride in da pokličem pa se naročim pa dam skozi potem bom bolj mirna, če bo vse ok in bom lahko šla sproščena v nove boje. Najbolj me skrbi to, da bojo rekli da počakam, da pride in ko pride se takrat naročim, to pa lahk pri meni traja tudi pol leta da bi sploh prišla sama od sebe. Razmišljam a bi začela dabroston jemat ko ga imam doma tri škatljice, da jo dobim in se potem naročim, ne vem, malo sem v dilemi. Mah, bo že naslednji petek bo že vse kristalno jasno. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 12:06:46   
Anonimen
Ola

Prav en lep sončen pozdravček


No jaz sem delala danes test CB in imam malo hecen rezultat!!!!!! spodnja polovica + je lepo obarvana, zgornja pa samo obris +,noter pa je prazno!!!!!!!!No kaj bi rekle na to??????je pa danes recimo 13 dan od O(recimo tako)in sem mislim ,da ravno v tistem procentu ,ko pokaže še nerealno sliko!Jutri ponovim testek in vam javim!

Povejte mi ali CB lahko pokaže tudi kakšen drug hormon,ker verjetno me malo muči tudi ščitnica,nimam pa še izvida.


bm

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 12:29:59   
športnica
jutri naredi digitalni clearblue test, kjer ni nobene dileme al je plus komaj viden ali ne. tam ti pokaže jasen plus ali pa jasen minus. vmesne variante ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 13:07:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: športnica

jutri naredi digitalni clearblue test, kjer ni nobene dileme al je plus komaj viden ali ne. tam ti pokaže jasen plus ali pa jasen minus. vmesne variante ni.



Ja kje se pa tega kupi????

bm

(odgovor članu športnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 13:23:25   
*dotika*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: športnica

jutri naredi digitalni clearblue test, kjer ni nobene dileme al je plus komaj viden ali ne. tam ti pokaže jasen plus ali pa jasen minus. vmesne variante ni.



Ja kje se pa tega kupi????

bm


Sanolabor recimo, pa v lekarni sigurno. Jaz bi morda počakala do nedelje, da bo še več hormona. Sicer pa mislim ,da si na dobri poti.

Aja, pa srečno.


< Sporočilo je popravil *dotika* -- 30.4.2010 13:24:22 >


_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: II pričakujemo aprila 2010
30.4.2010 17:07:18   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: športnica

jutri naredi digitalni clearblue test, kjer ni nobene dileme al je plus komaj viden ali ne. tam ti pokaže jasen plus ali pa jasen minus. vmesne variante ni.



Ja kje se pa tega kupi????

bm


v malo bolj založeni lekarni, čeprav bi jih mogl met že povsod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: II pričakujemo aprila 2010
1.5.2010 7:22:40   
strelka1987
hei hei,

no da poročam, danes je 30 dan od zadnje user posted image , naredila sem test, ki je pokazal en velik NIČ user posted image
user posted image še ni, ni pa niti znakov da kmalu bo... počakam še par dni potem kličem ginekologa

witch upam, da imaš ti boljše novice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Be warned. My wings are broken.. now I am riding the broomstick!

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: II pričakujemo aprila 2010
1.5.2010 7:49:23   
majčii
no aprilčice, pa se nam je iztekel mesec,... najprej bi vsem aprilskim nosečkam zaželela eno lepo in nepozabno (v pozitivnem smislu) nosečnost, veliko uživanja in cartanja, predvsem pa zdrave user posted image nato pa majčicam zaželela veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in pozitivnih misli :)

Pri nas nič novega... 31.dan... 7 dan po ovulaciji,... bt rahlo nad 37,0 rjav izcedek,... čakamo,...

lep praznični dan :)

(odgovor članu strelka1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?