|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:19:40   
nizy
Aglaia- čestitke za princeskouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



tudi jaz sem še tukajuser posted image , ctg ravna črta , odprta  pa za slabe 3 prste , me je G poslala domov , pa naročila v soboto spetuser posted image , če pa se kaj začne pa pravi, da ne smem odlašat , takoj v P , ker sem 4rodka in gre lahko zelo hitrouser posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:26:29   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

hvala tatly user posted image
sem naročena v soboto, jutri pa dela moj ginekolog pa sem v dilemi če naj grem jutri ali v soboto.
imaš ti kakšne izkušnje s tem Giorgijevim? meni se je do zdaj zdel kar vredu
nevem meni ni nekaj nevem kaj,taki grrrrr mi je videt in pri stelli me je kar naroceval bi bla 1 mesec po roku verjetno,idi raje k svojemuuser posted image gdaj pa mas pol ctg?al se neves?meni je rekla danes babica v bolnici da se naj ne rodim ker ni prostora ker je baje polna luna full delovalauser posted image user posted image user posted image user posted image s




no to sem hotla slišat. bom se kar jutri proti večeru odpravla tja ker je moj ginekolog dežuren. ja malo bom švinglala samo kaj? gre za mene in mojega otroka in če zdravstvo izkorišča nas dajmo še mi njega user posted image

glede polne porodnišnice: mi je soseda ki dela tam povedala da pričakujejo naval, očitno se je že zgodil user posted image  samo to za nas ne pomeni nič dobrega ker bodo odlašali s porodom če bodo lahkouser posted image

ctg imam v soboto, s tem da bi rada da me tudi pregledajo ker še me nihče ni pa sem že čez rok, ravno zato bom jutri šla do svojega ginekologa, njemu še najbolj zaupam.

aprilčica10 vidiš da nas je več takih ko polna luna ne vpliva user posted image
moj tast in tašča sta pa danes šla za čez praznike na morje, sta splanirala da bo tamali prej zunaj zdaj pa molita boga da bi počakala do ponedeljka user posted image  meni je vseeno, bom šla rodit takoj ko mali pokaže kake znake user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:29:58   
Anonimen
Punce, Malenaa89 sporoča:

Zdaj, ko mamica in očka sva postala, okrog ne bova več ga srala, ne bova rabila več budilke, ker najina Alja si krepila bo glasilke. Alja je na svet prijokala ob 15.40, velika 50cm in težka 3250g.


ISKRENE ČESTITKE!!! Končno imaš svojo princesko v rokah!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim vam veliko prespanih noči in nasmejanih dni!user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2728
   [Brisano sporočilo]
29.4.2010 16:32:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:33:18   
nizy
malena 89- čestitke za Aljouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:35:53   
nejanejc
malena čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:50:13   
Pikica_10
Malena čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image

Uf...ni nas več dosti. Moji pikici pa danes na polno dogaja (brca, otrdeva, pika me navzdol) ...očitno bi že rada šla ven...ne vem na kaj čakauser posted image user posted image   Tak se bojim tega, da ne bom vedla kdaj it v P. Samo se tolažim s tem ko pravite, da zagotovo veš kdaj moraš it. user posted image Jaz sem tud slišala, da je eni zdravnica rekla, da če misli danes rodit jo nimajo kam dat. Wtfuser posted image Upam, da je bila to samo slaba šala.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 16:54:18   
babyloverka
cojka heejjj user posted image

malena89 user posted image  pridna user posted image

pikica10 gužva je, gužva user posted image  tvoja mala pa čaka da pade noč pol bo pa akcija, čutim to user posted image
jaz pa nisem pomislila na to da ne bi vedela kdaj iti v porodnišnico. ali ti odteče voda pa greš, ali imaš redne popadke nekje na 5 minut pa greš,... ne vem, menda odvisno od situacije

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Pikica_10)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 23:07:27   
dacy
malenaa89 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image CESTITKE ZA TVOJO BABIKO user posted image user posted image user posted image

cojka 
lepo da ste doma in veseli me za vredu porod user posted image Zdaj se nam pa pridruzi se  v drugi temi kjer smo ze ostale mamice - seveda ko bos lepo spocita in bos uspela user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
29.4.2010 23:56:26   
Tejča05
Čau punce,

vsem novim mamicam čestitke user posted image user posted image user posted image .

Ja nič ni novega, vse imate neke popadke pa ste vsaj odprte če ne drugega vsaj za en prst. No jaz popadkov nimam niti odprta nisem, tako da očitno bom zadnja.
Naveličana sem vsega pa še na koncu z živci tako ali tako pa še tašča probleme dela. Sam o tem ne bom tuki.
Punce vsem želim da vam/nam čimpreje in čimlažje mine. In da se začne že enkrat to novo življenje z našimi novimi štručkami. Upam, da je jutri dan ko bomo rodile vse ki smo še ostale. Fino bi pa bilo, ni kaj.

Lep pozdrav, pa čimveč porodov to noč za nas aprilčice.

lp

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 6:13:36   
Anonimen
Jutrouser posted image

Jaz še vedno tukaj in se resnično selim v maj, ker danes ga gre pa mami ven feštat in sem user posted image in user posted image že povedala, da ne grem rodituser posted image
Danes nisem nič spala. Celo noč sem se premetavala, nekaj se mi je bledlo, potem sem pa kar vstala. Čudno mi je, ker mi zateka le leva roka (no, bolj kot desna, ker mi desna tudi, ampak je res opazna razlika), srbi me itak vse, na vago sploh ne upam stopit in se bom lepo delala, da sem pridelala ˝samo˝ 26kg plusauser posted image

Cojka: dobrodošla domauser posted image user posted image user posted image

Lepo bodite in upam, da bo še katera aprilčica, ostale pa... tudi maj je lep mesecuser posted image user posted image

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 7:28:10   
Pikica_10
Jutro!
Jaz sem tudi še vedno tu. Od 2 do 5-ih sploh spala nisem, ker me je taaak križ bolel oz. me še vedno. Pa popadke sem čutila...no, pol sem pa nekaj po peti uri nazaj zaspala, dokler ni zazvonila  od user posted image budillka.
Aprilčica uživaj danes na fešti! user posted image
Jooj, kak me križ boli. user posted image   Bom probala še it malo spat....Ali pa kr glavo prat, ker se je spet začelo nekaj dogajat. Mogoče se bo kaj razvilo iz tega...upaaam!
Tako da punce, če se vam več ne javim, veste kje sem... Držte se in uživajte v današnjem sončku!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 11:15:11   
Anonimen
Pikica_10: hvalauser posted image user posted image Mislim, da je to zadnja fešta, ko bova z user posted image še sama, zato mislim to izkoristituser posted image user posted image Držim pesti zate, da danes šibaš v Puser posted image user posted image user posted image user posted image

Nincy mi je sporočila, da ji je ponoči odtekla voda, v P se je odpravila okrog 9.30, tako da čakamo novega aprilčkauser posted image user posted image user posted image Bejba, mislim nateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu Pikica_10)
  Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 11:20:15   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Punce prov boge ste, k more bit res grozno to čakanje. Aglaia upam, da res danes že dočakaš svoje popadke in hopa v P.

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
Sicer pa Postojna ROCKS!!! Sploh pa babica Nada, doktor Mugoša in Tašev!!!

Getreal- Taševuser posted image user posted image user posted image Si ti ziher, da nisi bila preveč zadetauser posted image To je najbolj kret.... dr. Ne poznam niti ene, ki bi rekla, da je on ok.


ma vem vem..do mene je bil tud najprej dosaden in cel neki tečen..sam pol sem bla pa tako boga revčka, da sem se mu zgleda zasmilla, pa se je prelevil v enega takega skrbnega medveda user posted image user posted image user posted image je skoz skakal okol mene in me probal zabavat, pa še pol me je na oddelk pršou pogledat preden smo šli domov user posted image se mi je zadopadu user posted image pa še edini je, ki me je rodit poslal, ostali s me kr tam na oddelku neki pacali in čakali, da se nebesa odprejo meni pa voda odtekla že en dan prej.. user posted image tko da ne, nisem se zmotla, meni je bil všeč.

memole čestitke za tvojo čebelico Majo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

aglaia čestitke za malo Zojo Sofio!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Malenaa89 čestitke za tvojo Aljo!!!! user posted image user posted image user posted image

Aprilčica, babyloverka, natasaxy, tatly in ostale ki ste še v enem kosu..držim pesti za vas!!! user posted image user posted image user posted image Sej bo kmalu!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 12:36:22   
Kepica83
hej punce!
Na hitro se javim, ker sem vidla da babyloverka ali mogoče kera druga piše o popadkih. Da jih ima ampak niso redni in nevem kak boleči. No moj nasvet. Če vas ti popadki matrajo par ur pojdite v P. Jaz nebi šla v P če me nebi moj prepričal da greva. Pa tudi ata pa mama sta rekla daje čas da grem. In sem res bila že 4cm odprta. Popadki NEREDNI. na 10min, pa na 7 min, na 5 min, pa spet na 10min.... Stopnjevanje bolečine?? Jok brate. Bolelo je ampak nič kaj hudega. Tako da o tem: vedele boste kdaj bo pravi čas.. no jaz nisem vedla in sem šla komaj po 15 urah popadkov v P. No imela sem srečo. Je dr. rekel da sem vseeno se igrala, ker bi lahko šlo kaj narobe. Mišek je imel ovito popkovino okrog vratu in ga je na koncu že začelo dušiti.. pulz je padel na 50. In takrat so babice naredle paniko in sta se mi dve vrgle na trebuh... da smo ga čim prej ven spravli. Tako da punce moje... ni pogoj da so popadki redni- jaz sem živ primer. in ni pogoj da so popadki svinjsko boleči- jaz živ primer.. Mene je full bolelo tik preden sem rodila takrat so bili močni popadki. Vse kaj je bilo prej je bilo brez problema za zdržat.

Ok punce moje?? aj vam čim prej začne se dogajat. Mislim na sve vas. Lupčkaaa

malena_ čestitkeuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 14:02:58   
didi5
Pred kako uro prejela naslednje sporočlilo od b0CC]abyloverke


O živjo. Dva že od 9.21 strmita vame in me kličeta bastian. Ker sta mi kar všeč sem ju določil za moje starše. Pa bo kar bo . MOje manekenske mere 52cm in 3140g . Lepo pozdravljam zdaj grem pa spat ker sem imel nočno.

Čestitke babyloverka za bastiana. Lepo se cartajte in upam da ni bilo prehudo. Sicer je pa vse za tabo - sedaj pa novim dogodivščinam naproti


Čestitke tudi vsem ostalim novim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 14:15:51   
Anonimen
Babyloverka: ISKRENE ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Obilo cartanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 14:45:16   
nizy
babyloverka - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a od nincy še nč novičkuser posted image user posted image

zgleda bom res sama potegnila v maj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 14:48:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 14:56:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

zgleda bom res sama potegnila v maj user posted image user posted image user posted image user posted image



Nič bat. Jaz sem še tukajuser posted image user posted image In sigurno ne bom rodila danesuser posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 15:02:33   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

zgleda bom res sama potegnila v maj user posted image user posted image user posted image user posted image



Nič bat. Jaz sem še tukajuser posted image user posted image In sigurno ne bom rodila danesuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem že malo neučakana ,že 3.dan po PDP-ju,....če me jutri na ctg-ju ne pošljejo rodit sem naslednji teden nagagala, ker mož dela zjutraj in bom mogla še user posted image v varstvo trogat, da grem jaz lahko  na pregleduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 15:23:58   
tatly
TUDI MI BOMO CAKALI NA MAJuser posted image user posted image user posted image
babloverka-evo in imas strucko-cestitke
cojka-jaz sem tudi ta verz ukradla da ga bom posiljala,je meni in mojemu full dober


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 15:39:13   
natasaxy
babylove super čestitke za sineka. Res lepo in pridno se cartajte.

Evo tudi mi bomo očitno potegnili v maj. No sicer pa dneva še ni konec ali pačuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila zjutraj na amnioskopiji,......skratka odprta sem baje 2 cm, plodovnica je mlečna kar je o.k.....potem so me poslali še na CTG.....otroček živahen, popadkov pa nič.....tako da mi je G rekel, da v kolikor za vikend ne rodim bomo sigurno v ponedeljek cartali, ker mi bodo sprožili porod.

Sicer pa upam da me prej požene......no pri tamalemu sem 5 dan to je danes po PDP-ju jadrala v porodnišnico,......tako da lepo bi bilo kaj podobnega doživeti:)

Zdej pa grem se še malo posončkat.....je danes tako krasen dan

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 15:47:42   
dacy
babyloverka user posted image user posted image user posted image CESTITKE ZA BASTIANA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
30.4.2010 17:16:42   
NATAŠA35
memole čestitke za tvojo čebelico Majo!!! user posted image user posted image user posted image

aglaia čestitke za malo Zojo Sofio!!! user posted image user posted image user posted image

Malenaa89 čestitke za tvojo Aljo!!!! user posted image user posted image user posted image

babyloverka čestitke za tvojega Bastiana!!!!user posted image user posted image user posted image

druge pa bote potegnile v maj...

aprilčica ti se super imej na žurkiuser posted image user posted image , mogoče bo kaj delovalo pa boš šla v P

nizy ti še vedno 2v1????

< Sporočilo je popravil NATAŠA35 -- 30.4.2010 17:17:23 >


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?