|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
2.5.2010 17:02:30   
agha
Čestitke vsem novim mamicam tudi z moje strani!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Živa
- kako si ti po CR? Jaz sem kar v redu, sem se hitro pobrala.user posted image Pa seveda čestitke tudi tebi za tretjega fantiča!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
2.5.2010 19:56:59   
Anonimen
Getreal: NIČuser posted image user posted image user posted image To ni res, ej. Kaka muka je it čez PDPuser posted image Res nobeni ne privoščim tegauser posted image

(odgovor članu agha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 8:28:35   
nejanejc
hejla :) Čestitke vsem novim mamicam :) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aprilčica, nizy, tejča vso sreco :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 8:34:46   
tintin
No, pa da še jaz končno malo napišem...medtem ko Vito spi.


Z Vitom sva doma od torka, 27.4, v P sva bila 3 dni oz. 4, samo ker sem rodila ponoči se to šteje "kao" 3. Od petka je že na porodni teži oz. zdaj že čez, se dojiva, čeprav sem imela grozno ragado na bradavici in sem jo komaj uspela pozdravit...hja, toliko o tem, da po 14m dojenja provrojenčka očitno moje bradavice še niso utrjene...

Porod - je potekal ekspresno...prvi popadki so se začeli okoli 20.30 na 15 min, pa potem spet malo predaha in nato spet na 15 pa na 10....nekaj čez 22h sva z možem odšla v P. Nisem bila povsem prepričana, če me bodo obdržali, ali je to to...no, ampak sem naletela na fajn babico, ki mi je povedala da sem odprta 4 cm in da je to za rodit...popadke je ctg sicer risal ampak nič močnejšega...
No, potem pa standard procedura....administracija, klistir...malo hoje po hodniku in popadki so bili vse močnejši. Malo čez polnoč sem šla v porodno, tam se je pa začelo...popadki noro boleči in močni ter pogosti...malo pred eno me je prišla pogledat babica, ki je rekla, da sem odprta 7 cm, ampak da rob MV še drži glavico...plodni mehur mi pa tudi še ni počil in da še par popadkov pa bo. No, v tistem sem dobila močen popadek, pa nato še enega...(bili so že na cca 2 min), babice pa nikjer nobene, ker je bila nočna izmena, rojevali pa sva dve istočasno...
Začelo me je močno pritiskati navzdol, v naslednjem popadku je počil mehur in odtekla voda, glavica začela ven it...midva z možem še vedno sama v porodni, mož kliče babico...valda cela ekipa ravno pri drugi porodnici, ki je isto ravno rojevala...in prileti babica in reče naj prediham popadek...sem čisto znorela, da ne morem, da mi tišči ven...no in potem me je očitno resno vzela in smo potisnili in rodili našega Vita. Vito je bil rojen ob 1.02 (punčka v sosednji porodni pa ob 1.00). Dobila sem par šivov, porod pa je bil sicer hiter, ampak ful bolj boleč in naporen kot prvi (prvič je bil v celoti sprožen, rojevala sem dopoldan...zdaj pa ponoči in total natur). Ampak smo preživeli.... Sicer je bilo bivanje v porodnišnici fajn, osebje v Kr ful prijazno, hrana super dobra in več kot preveč (ob 22h dajejo še "malico" za čez noč). Sicer mi je bilo malo hecno, da sva skoraj rojevala z možem sama, ampak tako je pač ponoči...samo ena ekipa (2 babici, ena strežnica, en zdravnik)...



Vito je krasen otroček, velik točno po oceni G, kar pomeni precej manjši od prvorojenčka!

Starejši bratec ga je ful lepo sprejel, samo ker je star ravno 2.5 let (in sredi kraaaaaaaaaasnega obdobja muhavosti) in mu rastejo vse petice trenutno je malo muhast in siten, imamo kak trmast izpad....

Jaz sem po porodu fajn, kot da ne bi rodila...edino železo mi je padlo pod mejo, pa takoj po porodu, ko sem šla na wc sem dvakrat skupaj padla, ker mi je počila ena žilica v nožnici in sem izgubila malo več krvi....pa še jedla nisem pred porodom od kake 17h popoldan in pila skoraj nič...sem dobila železo za domov, samo ga ne jemljem, ker je tamalega ful zvijalo...

No toliko, z vozičkom smo že bili zunaj v soboto za 15 min...no zdaj pa dežuje .



Vsem čakajočim pa SREČNO!
 

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 10:08:13   
diksy
sporočilo od nizy

evo pa jo imamo, četrto deklico:) 2.5.2010 ob 7.45 je prvič zagledala mamin nasmeh Lamija -  velika sem 53 cm in tehtam 3520g:)

lep dan še naprej

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 10:18:02   
Anonimen
tintin: lepo se crkljajte in havla za porodno zgodbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nizy: ISKRENE ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diksy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2781
   [Brisano sporočilo]
3.5.2010 11:41:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 11:51:54   
Anonimen
nizy čestitkeuser posted image

Aprilčica verjamem, da ti je grozno tole čakanje. Upam, da čimprej dočakaš. Kaj imaš zdej na 2 dni ctg al kako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 12:07:52   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Getreal: NIČuser posted image user posted image user posted image To ni res, ej. Kaka muka je it čez PDPuser posted image Res nobeni ne privoščim tegauser posted image


te razumem, jaz sem tudi bla +7 user posted image user posted image user posted image je dosadno hodit na te ctgje vsake 2 dni pa nič se ne zgodi..
boš vidla, ko se bo začelo dogajat boš itak tok razburjena in srečna, da boš pozabla na vse dni čakanja user posted image user posted image user posted image

nizy čestitke za malo lepotičko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

cojka super porodna zgodba user posted image jz sem tudi v švoh urci rodila. Pa popadki mi tudi niso bli hudi tok kot sem misnla da bodo..user posted image Aja pa čestitke za vašega bučkota!! Mislim da ti še nisem nič čestitala, no ampak bolje pozno kot nikoli user posted image upam da uživate vsi trije!!

< Sporočilo je popravil Getreal -- 3.5.2010 12:11:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 12:21:59   
nejanejc
cestitke nizyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cojka in tintin, super, da gre hitro :)



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 13:08:14   
BELA BUČA
Čestitke vsem ta frišnim mamicam in očkom, malčkom pa želim veselo raziskovanje sveta in veliko ljubezni.user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki ste čez rok in še čakate, se nabožajte svojih trebuščkov, ker jih boste kmalu pogrešale, namesto napete kože bo pa ... Ah, boste videle. Čeprav kilogrami kar hitro kopnijo, bo kaka posledica devetmesečnega vzkipevanja ostala. Brez skrbi, redkim je prizanešeno.

Naša Tajda je danes prvič prespala celo noč in sem zelo vesela in spočita. user posted image user posted image user posted image Je pa res, da mi malo primanjkuje mleka in smo revici dodali malo umetnega, ker je bla lačna. Nogice mamo v longetah iz mavca, ker ji je bilo v trebuhu pretesno in ma položajno deformacijo gležnja in stopala. En teden je mim, še enga mormo zdržat. Ful se mi smili, pa nimamo kaj. Zdravniki sploh niso nič rekli in je dobila oceno 10 pa smo šle domov, potem je pa moj patronažno vprašal, če se ji zdi o. k. Skratka, morali smo na polokliniko k ortopedu ... HB, da smo ugotovili, ker drugač ne vem, kako bi punca shodila. user posted image user posted image

Kar se šivov tiče, mi počasi razpadajo in se mi zdi, da bom kmalu lahko sedela. Ker sem mela vakuum, sem bla kar precej prerezana, 8 zunanjih šivov, da o notranjih ne govorim, ker sploh ne vem, kolk jih je. Zdravnik me je šival 45 minut, kar je precej zgovoren podatek. Ampak drugač ni šlo in so mi tudi povedali, da ni šans, da bi bi lahko drugač rodila. Kaj čmo.

Bodite lepo in počivajte, ko vaši malčki spijo. lp

(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 16:53:05   
Anonimen
Pozdravljene!

Aprilica- Upam da te imprej zgrabi in greš rodit! user posted image user posted image user posted image

No, midve z malo Aljo Medeo sva danes končno prišli domov. Tamala je zaenkrat izredno pridna, upam da ostane tak. Zdaj spi ko top, sva se malo prej dojili. Bradavice me taaak bolijo, pa prsi so taaak težke da jih komaj še nosim. user posted image

Zdaj pa moja porodna zgodba.
Kot veste sem bila v četrtek 29.4. naročena na indukcijo saj sem takrat dopolnila 42. teden nosečnosti.

Z dragim sva se odločla da ne bova tam točno ob 8ih, pol urce sma zamudila in šla jest.
Ko sva prišla tja sem se preoblekla odgovorila na nekaj vprašanj potem sva pa z dragim smela it v porodno sobo.
Bla sem hudo živčna, saj nisem vedla kaj pričakovat.
Približno ob 10h so me za tričetrt urce priklopli na ctg, da bi vidli, če imam kaj svojih popadkov, izrisal se je en majhen švohcen popadek in nič več. Predrli so mi mehur, in takrat so se moji popadki začeli, bli so dokaj močni, pomagalo je predihovanje. V mojih popadkih so me pustili kako urco, da sem se navadila bolečine potem so mi pa našopali še umetne v žilo in na vsake tolko časa povečali dozo. Vleklo se je odpiranje, tam do 3 cm ni šlo nikamor, potem v roku  ene urce pa sem bla že na 7 cm. Babica me je tu in tam prišla pogledat in vprašat kak so popadki. Potem se je menjala smena (predvidevam da okoli 14h) in dodelili so me drugi porodničarki (Damjana Vraničar ). Ko me je prevzela ona, sem morala potrpet še 10 popadkov (ki so bli že res res boleči) potem sem pa lahko začela kar potiskat. Ne vem kolkokrat sem morala potisnit, vem samo to, da ko je bla glavica zunaj, je blo to največje olajšanje kar jih človek lahko doživi. Potem je pa vse šlo brzinsko hitro. Tamalo sem dobila k sebi ravno za 5 sekund potem so jo pa pregledovali. Ker je malo težje dihala, je morala noč preživet na intenzivnem oddelku kjer so jo meli na opazovanju. Drugi dan sem jo že dobila k sebi, tam se je pa začelo cartanje. Ne mara spat za sebe v svoji posteljici, ne mara previjanja niti pokakana ne mara bit. user posted image

Šivana in rezana nisem bla, tak da sedim čist brez težav.

Tak punce, to je od mene vse. Moram se it cartat z mojima dvema. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
3.5.2010 18:15:03   
Anonimen
Cojka in Malenaa: hvala za porodni zgodbiuser posted image user posted image Ko vas berem si prav predstavljam tiste prve trenutke po porodu in me malo pahnejo v depresijouser posted image Brez zamere, le povem po resnici! Seveda vam vsem privoščim, le malo mi gre na jok, ko je najin user posted image tako trmast, jaz pa res naveličana vsegauser posted image

BELA BUČA: skoraj vse ste napisale, da bom/o pogrešale trebuščke, ampak trenutno mi po glavi roji le, da grem čimprej rodit. Skrbi te tudi zaradi faxa, ne vem kako bom sploh poštimala vse letosuser posted image Prosim, povej mi (čeprav sva se po porodu srečali, a sem pozabila) zakaj so ti sprožili porod in, če so ti po roku naredili še kak UZ?
user posted image user posted image user posted image za malo Tajdo in res HB, da ste pravočasno ugotovili!!!

Punce, lepo bodite. Aktivne ste ful malo, itak vas razumem, ko imate doma že svoje sončke. Objemček vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 8:56:42   
mamika25
Aprilčica tudi od mene imaš en velik user posted image , vem kako ti je, kako je s tem čakanjem (jaz sem bila +10 dni!!), pa se vse nekako dočaka in tudi pri tebi bo tako. Dokler je z user posted image  vse v redu, ga pusti tam, dokler se sam ne odloči it ven! Tako sem si jaz mislila zase in sem ga potem nekako dočakala, vem pa da je zoprno. Potrpi še malo, božaj trebušček in se sprosti, vse ob svojem času user posted image .

In to je namenjeno tudi vsem ostalim, ki še čakate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 9:41:38   
memole
Jutro!

Kako kej?

Naša pikica še spi!
Imamo se ok in se tudi fajn rihtamo!
Zelo pridna je za jest tko da super da ima mami mlekeca,sicer ga pa prve dva dni ni bilo dovolj in je bla prvo noč priklopljena 2 uri na eni in dve uri na drugi zizi tako smo bolj slabo spali!
Zdej se pa dvakrat na noč zbudi podoji in zaspi nazaj!

No še moja porodna:
Začelo se je v torek z nerednimi popadki čez cel dan in nadaljevalo v sredo nakar se mi je zjutraj odluščil čep in sem poklicala mojega da pride da bomo šli v P,med tem časom ko sem ga čakala sem se še uštimala in zadnji popadek zapisala ob 9:30 potem jih nisem več zapisovala,ko je prišel je še pojedel jaz sem se oblekla,potem sva šla še do mojega očeta sem mu šla na bankomat moje je šel še na pošto in potem smo šli!Ko smo prispeli so me sprejeli mal sem še mogla počakat in potem me je dala na ctg ki je pokazal popadke,okoli 11h me je pregledala in mi rekla da sem že 5cm odprta in da gremo kar v porodno,babica mi je naredila klistir in me obrila okoli 12h sem bla v porodni,moj je šel domov po stvari in malo pred 13h je prišu v porodno takrat mi je tudi mehur predrla in se je začelo mal več dogajat,bolečine so ble in me je fajn bolelo nizek prag kaj čmo,je blo pa prav težko tiste popadke pasje predihavat še posebej ko je samo pritiskalo spodaj da bi zraven še jz potiskala sam nisem smela dokler se ni dovolj spustila dol,pa vsakič je blo za predihat še 5 popadkov pa bomo pristiskali meni se je zdela cela večnost do tistega pritiskanja no in potem ob 13:45 se je rodila Maja,porod je trajal 2h vsaj tako piše,mal me je raztrgala ampak proti prvič me tokrat šivi jih je 5 ne boli,prvič so me pa prerezali in je bolelo nisem mogla ne hodit ne sedet!Potem so mi dali infuzijo za krčenje maternice sem misnla da bom spet rodila ker je blo isto kot popadki :sm_crazyeyes: :sm_crazyeyes:sem bla pa v porodni do 5h popoldan brez hrane cel dan in brez vode! :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Čestitke vsem ki ste rodile te dni!
user posted image user posted image user posted image

Tiste ki pa še čakate enuser posted image in da boste tudi ve čimprej cartale!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 10:02:50   
tatly
OJ EVO MI SMO ZE 6 DNI ZEC ROKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KAJ SEM SE EDINA KI CAKA NA STRUCKO

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 11:08:52   
Anonimen
Mamika25: saj si sploh ne predstavljam kako si morala čakat tega angelčka, jaz sem že čisto depresivna, pa si se ti še toliko bolj načakalauser posted image Lepo se crkljajte!! Ja, jaz tudi ne bi rada imela sproženega poroda, ker itak user posted image sam ve kdaj je čas za odhod na svet.

Memole: hvala tudi za tvojo porodno zgodbouser posted image user posted image user posted image Veliko se crkljajte!

Tatly: jaz sem 4 dni čez pdp in tudi še čakamuser posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 11:56:46   
memole
V mojem albumu v podpisu sta dve slikci naše čebelice!

Joj punce jz upam da boste kmalu cartale!
Sam pa kr dolgo pustijo čez rok!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 12:04:26   
babyloverka
pozdravljene punce.

preden se pridružim mamicam aprilčkov sem najprej pokukala k vam. časa za nazaj nimam brat ampak vidim da ene še kar čakate. verjamite da sem vsak dan pomislila na vas, kako vam je težko. vas razumem in vam želim da čimprej rodite in dobite svoje sončke user posted image
če bi jaz še enkrat bila čez rok kot sem bila bi vsekakor zahtevala preglede, tudi moja cimra v porodnišnici je rekla enako, je bla dopoldan na ctgju in so rekli da se nič ne dogaja, zvečer je rodila. in slišim marsikatero zgodbo, nikakor vas nočem strašit ampak vam toplo priporočam da zahtevate preglede.

jaz sem dobila popadke ob 4 zjutraj, ob 9.21 sem rodila, porodna zgodba sledi drugič, me kar šivi bolijo ker se je mali s temenom naprej rodil tako da je bilo kar pestro. vsekakor sem zelo hvaležna svojemu lubiju da je bil z mano pri porodu, čeprav mi je včasih šel na živce user posted image

in hvala vsem za čestitke in lepe želje user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 12:35:00   
tatly
JAZ nisem imela pregleda od nuhalne daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 14:09:12   
babyloverka
aja? to pa res ni vredu. zahtevaj ga, imaš pravico da ti ga naredijo


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 20:12:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

JAZ nisem imela pregleda od nuhalne daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image


????user posted image user posted image user posted image Kaj nič ne preverjajo plodovnice? Na koliko dni imaš pa ctg? Pa kaj potem naredijo? Saj meni tudi prej niso hoteli pregleda naredit, zdaj ga pa delajo, le UZ-ja verjetno ne bom več imela/doživela.

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 21:19:37   
BELA BUČA
APRILČICA -- Tri dni sem bla čez rok in na soboto naj bi mi dr. Čuk delal amnio in naj bi me kar obdržal not. V petek sem čakala na ctg in me je prej dr. Jurca pregledal in je rekel, da grem lahko rodit in takoj sem bla sprejeta. Dobila sem klistir, gel za odpiranje in umetne, ki so mi jih stopnjevali -- svojih nisem mela. Porod je bil ful težek in baje, tako je rekla babica, drugač sploh ni šans, da bi rodila, tko da mi je bil vakuum usojen, je pa res, da bi blo laće, če bi čakal na moje popadke la pa da bi mi voda odtekla. Vprašanje pa je, kaj bi blo potem z njenimi nogicami, ker je imala premalo prostora, zato je prišlo do deformacije. Morš pa vedet, da sem mela zastoj ploda, obrat in da ji je pulz padel s 167 na 70 in smo se borili zanjo, zato so se potem takoj odločil za vakuum, ki pa sploh ni tako grozen oz. je milina v primerjavi z umetnimi. Sam rešil so naju s tem, umetni so pa 100 user posted image user posted image user posted image .

Poroda me ni blo nič strah, čeprav sem slišala milijon takih in drugačnih zgodb. Tako da kar ogumno, ker se ti lahko naredi, da boš takoj fertik -- tut takih je precej. Brez skrbi bodi, pa bo vse o. k. Jaz sem mela odlično babico, zdravnik me je prišel pa najmanj enkrat na uro pogledat, tako da sem jih ful hvaležna. Ne vem, kako bi blo, če ne bi bla ekipa tako super. user posted image user posted image user posted image Da bi rojevala v kaki veliki porosnišnici, si sploh ne predstavljam, je pa res, da sem bila tisti dan edina.

Držim pest zate in za vse, ki še čakate na čudež rojstva in lepote materinstva. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
4.5.2010 21:27:58   
farina
a tako je to, fajn slišat takšne ali drugačne nasvete,jaz sem tud 4 dni čez,dnas imela ctg pa ultrazvok in vaginalni pregled,pa nič popadkov in nič še nism odprta, tako da če ne bom imela poapdkov in ne bom odprta ,pa bom z bebijem vse okej, mi bodo spožli porod 14.

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 11:08:35   
NATAŠA35
upam, da ve ki čakate, se čimprej rešite in da bote cartale vaše štručkeuser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?