|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 112 [113] 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 13:47:10   
tropical
Da se vam javim na hitro mi smo učakali 23.4. z cr malo veliko štručko user posted image .
Kasneje kaj več. Počutimo se uredu, jemo na veliko in spimo.
Čestitke vsem mamicam in tiste ki še čakate vam želim da čim prej zagledate vaše baby - e.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 15:24:21   
Getreal
čestitam tropical!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 15:37:19   
BELA BUČA
DRŽITE PEST, APRILČICA JE BAJE OD ZJUTRAJ V PORODNI. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

DEJMO, DEJMO, DEJMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 16:17:00   
m_o_i
ja koncno user posted image user posted image


user posted image



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 16:18:31   
amelie
uuuuuuuuuuuu, držim pesti za aprilčico!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 17:47:17   
Anonimen
Pa je le dočakala.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aprilčica sporoča:

Nisva vedela, da imava v najinih srčkih toliko prostora za ljubezen, dokler nisva  s solzami v očeh prvič zagledala sinčka Benjamina, ki se je rodil danes, 5.5. ob 16.35, težak 3800g in velik 52 cm. Mami Tinkara in ati Gregor

ČESTITKE!!!

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2806
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 17:48:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 17:49:06   
m_o_i
hihi, v isti minuti sem jaz tole pri majcicah prileplauser posted image

bravo, aprilcica10 user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 17:49:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 18:33:03   
memole
Tropical in aprilčica čestitke za vajini štručki!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 19:11:30   
nincy29
Hvala vsem za čestitke!

Mi smo od učiri doma.Zaenkrat smo ful pridni.Smo danes od 3h do 9h spali(s tem da sem ga ob 9h jaz zbudila).Jaz se počutim super..kot da nebi rodila..

Čestitke vsem ki ste še rodile!!user posted image user posted image

pa še moja porodna!

30.4 ob 1h ponoči mi je odtekla voda.Sprva nisem vedela da se je začelo saj mi je odtekala po kosih,ampak ko sem fanj posteljo zmočila sem vedela da zdaj gre zares.Zbudila dragega ki mi itak sprva ni vrjel da zdaj gremo pa končno rodit.Pred odhodom še pod tuš skočila in direktno v porodnišnico.Ob 2h bila sprejeta in še popolnoma zaprta.Poslali so me v sobo "spat".Ob 5h so se začeli prvi "popadki",bolj bi lahko rekli špikanje.Čez dan so se krepili.ob 22h spet bla pregledana in  še zmiri čist zaprta in spet bla poslana spat.
1.5. ob 2h so  bili popadki že tak močni da so mi kar sapo jemali jaz pa še zmiri čist zaprta in SPET poslana spat!!ob 5h nisem mogla kmalu več nič ker so bili že tak močni in hvalabogu bila že čist odprta!poslana na klistir in dragemu sem naročila naj ob 7h pride.in ob 6:30 šla na porodno mizo.do 9:25 predihovala popadke.nato je morala babica poklicat ginekologa da je pomagal pri porodu ker je malemu začelo srce nihat.po par mojih pritiskih in pritiskih ginekologa na moj trebuh je ob 8:40 na svet prijokal 54 cm velik in 3240g težek Nik.Šivana sem bila lih 2 šiva.Po porodu sem se takoj počutila ok..kot da nebi rodila..moram priznat da ni bil lahek porod ampak na koncu ko sem mojega dolgolasca dobila sploh nisem več vedela kakšna je bolečina od popadkov.


še slikca mojga lepotca!
user posted image


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 21:01:28   
Anonimen
Tropical in aprilčica 10 čestitke ob rojstvu vaših zakladov...

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
5.5.2010 22:10:14   
Getreal
čestitke aprilčica za tvojega Benjamina!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
6.5.2010 2:33:22   
nejanejc
Čestitke tropical in aprilčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
6.5.2010 8:51:21   
mamika25
Čestitke Tropical, Aprilčica in Tatly!!!user posted image user posted image user posted image
 
Nincy lepo da ste doma, da se imate fajn! Čestitke še enkrat!! Se beremo pri aprilčikih 2010:)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
6.5.2010 13:54:38   
NATAŠA35
čestitke tropical, aprilčicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
6.5.2010 17:54:48   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Aprilčica sporoča:

Nisva vedela, da imava toliko prostora za ljubezen, dokler nisva s solzami v očeh prvič zagledala sinčka Benjamina, ki se je rodil danes, 5.5. ob 16.35, težak 3800g in velik 52 cm. Mami in ati


Čestitke še tukaj. Čim več prespanih noči ... Uživajte v crkljanju.user posted image
Ful lepo sporočilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


res čudovito sporočilo in še kako resnično user posted image user posted image
veliko čestitk user posted image  za vse mamice user posted image  zdaj pa več nobena ne čaka, ne? in aprilčica veš kako lep datum rojstva ima mali 05.05.2010 čudovitouser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
7.5.2010 11:28:18   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Aprilčica sporoča:

Nisva vedela, da imava toliko prostora za ljubezen, dokler nisva s solzami v očeh prvič zagledala sinčka Benjamina, ki se je rodil danes, 5.5. ob 16.35, težak 3800g in velik 52 cm. Mami in ati


Čestitke še tukaj. Čim več prespanih noči ... Uživajte v crkljanju.user posted image
Ful lepo sporočilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


res čudovito sporočilo in še kako resnično user posted image user posted image
veliko čestitk user posted image  za vse mamice user posted image  zdaj pa več nobena ne čaka, ne? in aprilčica veš kako lep datum rojstva ima mali 05.05.2010 čudovitouser posted image


Iskrene čestitke še tukajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
7.5.2010 11:31:09   
Wannabemommy
Iskrene čestitke tudi tropical in nincy in še vsem ostalim ,ki jim nisem čestitala, nekako sploh nimam časa za spremljat tak da se opravičujem če sem ktero pozabla, skratka vsem mamicam in njihovim družinam vse najlepše in čimveč nepozabnih trenutkovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
7.5.2010 15:31:10   
dacy
BELA BUCA moj Aleksei je tud imel zalezano stopalo, apak nama HB niso dali mavca gor , midva sva dobila samo list z vajami in zdaj je ze fajn zacel sam nogico vlect v pravilen polozaj user posted image ... Vglavnem te zalezanosti so baje zelo pogoste in ob pravilnih vajah se to hitro porihta nazaj tako kot mora bit. Upam da tud vidve cim prej porihtata nogice user posted image

Vglavnem , ker se ne spomnim komu sem ze in komu se nisem cestitala ... cestitam vsem mamicam ki so rodile za mano, tiste katerim sem ze cestitala pac cestitke se enkrat user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
7.5.2010 17:15:48   
nizy
čestitke vsem , ki ste rodile za manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo že od srede domauser posted image user posted image

kaj več napišem pozneje , mam taščo na obisku bo kar nekaj dni ostala,tko da je bolj malo časa za  comp.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
9.5.2010 20:18:31   
Anonimen
Hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In seveda iskrene čestitke vsem, ki ste še rodile, ali pa se samo javile kasneje, da ste rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo že tudi domauser posted image user posted image Jutri gremo na žalost na vaganje, ker so mi malo zatežili zaradi Benjaminove teže, ker je od poroda izgubil 300g, pa čeprav lahko otrok baje izgubi 10% porodne teže, kar je v najinem primeru 380g (porodna 3800g),, ampak sem na žalost nabasala na eno tečno pediatrinjo, ki me je hotela še obdržat v P do jutri in sem imela tako včeraj jokalni dan. No, ker je bila teža danes zjutraj ista kot včeraj zvečer (s tem, da je bil ponoči 3x pokakan), sva lahko šla domov.
Imava en velik, majhen problem, kakor vzameš, ker mali nikakor noče zizat, kljub temu, da bo meni dojke kar razgnalo in imam mleka še za vse ostale otroke v P, tako, da si sedaj pumpam in bom fasala živčni zlom, ker imam ročno črpalko in ne gre nikamoruser posted image user posted image Težo sva izgubljala tudi zaradi tega, ker je mali kar nekaj cuzlal in dudlal na bradavici, potegnil ni pa nič. Ampak to je en tako len otrok, da se mu tudi zajokat ne da, če je lačen... Upam, da bova vseeno lahko še kaj zizala, se bojim, da mi bo mleko drugače počasi usahnilo, če pa ne bo šlo, pa pač ne bo šlo...

No, še moja porodna zgodba:
5.5. sem se zbudila ob 4.00 z močno bolečino kot pri menstruaciji in šla lulat, ko je kar naenkrat pljusknilo in sem vedela, da je odletel čep. No, zdaj VEM kaj je čep in vsa tista sluz, ki mi je že en teden prej ven tekla to nikakor ni bila. Čepka res ne moreš falit. No, kakih 5 minut za tistim sem dobila prvi popadek (ja, tudi za popadek sem takoj vedela, da je to to, pa čeprav sem jamrala in jokala in stokala, da nikoli ne bom vedela). Ker nisem vedela na kake intervale bo sem šla še nazaj v posteljo, ko me je spet zagrabilo. Bili so kar na 5 minut, ampak se mi niso zdeli nekam grozni. Vseeno sem šla pod tuš, vmes se je zbudil dragi in rekel, da gre v službo, pa sem rekla, da danes pa ne gre nikamor, ker grem jaz rodituser posted image user posted image Skoraj ga je kap, ampak sva počasi odpeketala. Ctg mi ni risal NIČ!! Potem me je pregledal dr. in rekel, da sem odprta 3 cm in za v porodno, ampak da bo šlo verjetno vse počasi in, da bo pustil tudi, da gre vse naravno. Ob 8.00 sem bila v porodni in se sprehajala, mojega so še domov poslali, da itak ful dolgo ne bo nič. Popadki so se stopnjevali, poklicala sem mojega in ob 12.00 sem bila že odprta 10cm, pripravljena na finiš, potem pa............ mali ni šel nikamoruser posted image Mehur so mi hoteli predreti najmanj 5x, pa ga niso mogli, malega so mi še po glavici popraskali. Kasneje (ko sem že rodila) so ugotovili, da je mehur počil, ampak je njegovo odtekanje oz. odtekanje vode preprečila glavica Benjamina, tako, da je tudi bošček poskušal na svet pririniti ˝po suhem˝. Našopali so mi še umetne popadke, da bi se mali le spustil, ampak ni in ni in ni šlo, tako, da so se po 4,5h odločili, da mu bodo pomagali z vakumom. Kaj naj rečem: v tistem trenutku sem bila vesela, ker sem vedela, da bom rešena, zdaj mi je hudo, ker ni šlo res naravno, pa šivana sem podolgem in počez, ampak... vse pozabiš, res, res, res, pozabiš. Rodit sicer ne bi šla še 1x (user posted image user posted image user posted image user posted image trenutno), ampak, ko zagledaš svojega sončka so poplačane vse ure in muke v porodniuser posted image user posted image

En lep pozdravček, se vam javim, ko bo mogoče, trenutno imava malo obsedeno stanjeuser posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
9.5.2010 23:23:09   
dacy
aprilcica super porodna zgodbica in cestitke za malega Benjamina user posted image user posted image user posted image

Tu pa je kr vse tiho, nic se vec ne dogaja ... a je sploh se katera 2v1??? user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
10.5.2010 9:13:19   
Kepica83
Punce kako je kaj z Babyloverko? A ve katera je že rodila?

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
10.5.2010 9:20:26   
mamika25
babyloverka je rodila...mislim da fantka user posted image , poglej pod aprilčke!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 112 [113] 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 112 [113] 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?