|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
11.3.2010 21:11:08   
majas
O čvekice že na 3. delu user posted image super.

Joj tamala mi tak kašlja, da spet ne bom vso noč spala user posted image sem ji prepražila sladkor in ji dala za lizat. Baje zelo pomaga pri kašlju. se spomnim ko je to meni mama delala.

Spet mi tak trebuh utrdeva da kar joj. Komaj čakam drugi teden na pregled.

Nakazilo je meni tudi tak prišlo prav, da nabavim kozmetiko ... za user posted image ... ker je prav težko ko ostaneš brez službe in ti ne podaljšajo pogodbe ker si noseč-eh brezveze. Bom pozabila na vse skrbi, ko dobim user posted image v roke.
Se je prej tamala tak pogovarjala z trebuščkom da je bla prav zlata. Vse mu je razložila kaj je počela čez dan user posted image

Lepo preživite večer, pa si tipkamo jutri. Ne morem več sedeti user posted image papa


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
11.3.2010 21:45:45   
Anonimen
Dacy: sem te prej kar spregledala: meni bo moral tudi nekdo pomagat pri lulanju, ampak ne vem kdo me bo spremljal na wc vsako urouser posted image

Katy: a si ti zadnjič kavico omenila?? Mislim, da sem tudi pozabila karkoli napisatuser posted image Nisem zanalašč, ampak zdajle sem se spomnila!! Ja, v torek sem na faxu, spet cel dan do 16.15, imam pa vmes le 45 minut frej, da grem jestuser posted image 30.3. grem pa samo na didaktiko zjutraj in je to moj zadnji obisk faxa, tako, da bi se rade volje dobila s teboj na kavici, tortici ali pa magari kosiluuser posted image Tudi druge vabljene (če še boste 2v1user posted image user posted image ). Ker potem mene ni več v Mb in resnično upam, da vas spoznam preden rodim, potem pa še z vašimi/našimi sončki, pa magari še očkatiuser posted image

majas: ta ˝zvarek˝ je tud meni mami pripravljala ob kašljanju in je res pomagal! Upam, da bo kmalu bolje. user posted image tudi zate.

Fiziološka: zakaj sploh mora biti v kapsulah? Torej točena v lekarni ne pride v poštev ali kako?? Jaz tudi ne vem zakaj sem pol stvari kupila, pa res nisem pretiravala. Npr.: vate nisem imela namena kupiti, pa sem jo. Pa sploh ne vem zakaj jo bom rabila. Včeraj na materinski nam je zatežila, da rabimo krpice za umivanje. In to ne tisti ˝zokenček˝ ki ga dobiš zraven brisačke, tudi tetra plenice niso ok, mislim adijo pamet. Zdaj moram še to kupit. Pa ko res mislim, da imam vse... najdem nekaj, ali pa mi nekdo reče: lej, še tole moraš kupituser posted image user posted image user posted image user posted image Bankrotirala bom, res...

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
11.3.2010 23:08:46   
ela24
Ojla!

Danes pa sm se nadelala. Imam očitno gnezditveni sindromuser posted image
Zanima pa me, zakaj sploh rabimo fiziološko in kako izgledajo te ampuleuser posted image
Mi smo imeli materinsko šolo 3x po eno uro, izvedela pa nisem popolnoma nič praktičnegauser posted image
Še dobro, da se tu najdete take ki to obvladateuser posted image
Pa fajn bi bilo, če bi lahko katera malo obnovila, kaj sploh rabimo od kozmetike, da preverim kaj že imam, pa kaj še manjka... Se mi zdi, da tu sem najbolj izgubljenauser posted image

Aprilčica, saj te nogavice ti ne bodo dol lezle. Vsaj meni niso. Imajo od zgoraj tako široko elastiko, ki se "prilepi" na nogo. Pazi edino, da boš vzela dovolj velike, ker ta user posted image se lahko kar neprijetno zaje v kožo, če ni vredu velikost. Ali pa kaj za rezervo. Itak jo moraš imet, štunfi so štunfiuser posted image

Dobra si, da se še sedaj ubadaš s poroko. Meni je to pobralo toliko energije. Pol leta sm vsak dan nekaj brkljala za porokouser posted image Saj sm rekla, tako dolgo se pripravljaš, pol pa tako hitro mine... Ostanejo le lepi spominiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
11.3.2010 23:22:57   
dacy
babyloverka zaenkrat je za naslednji teden napovedano cist vredu vreme ... a si sigurna da bi blo pametno it spet na tortice ??? user posted image user posted image user posted image

amelie jaz sem v bistvu dve vrece odnesla iz BC-a, ostanek pa potem iz DM-a, no ampak kupila pa sem samo to kar vem daa bom sigurno rabla ... ce pa mi bo kaj manjkalo pa bom kupila kasneje pac al pa bom dragega poslala kupit user posted image

majas meni je ponavadi pomagalo karamelno mleko (prazen sladkor in mleko), jaz sem ponavadi to pila kot otrok user posted image

aprilcica sploh ni vazno ce je v ampulah ali v flaski fizioloska user posted image ... za kopanje pa komot lahko imas tisto frotirasto krpico ki jo das na roko ali pa tud tetra krpice , meni je ta kolegica ki je babica v porodnisnici rekla naj si nekaj od tega nabavim pa je vcasih tud v MŠ predavala ... pac vsega lih ne upostevat kar tam recejo , ker v dolocenih stvareh cist brezveze komplicirajo user posted image Pa ce imas obcutek da neke stvari ne rabis je ne kupovat zaato ker ti je nekdo tako rekel , raje pocakaj pa ce bos videla da pa bi to vseeno prav prislo pa pac naknadno nabavi user posted image

ela fizioloska raztopina je 0,9% natrijev klorid ... uporablja se pa pri ciscenju noska, za obkladke, pa verjetno se kaj user posted image Dobis jo pa v lekarni , ali pa DM kjer je pakirana v ampulah, jaz sem vzela od niveje user posted image
to je to --->
  user posted image



< Sporočilo je popravil dacy -- 11.3.2010 23:23:56 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 23:39:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 6:31:51   
tintin
 meni so pri fiziol. bolj všeč ampule, še sedaj pri malo več kot 2 letih jih občasno uporabljamo...kupujem pa Niveine oz. če je prilika Leclercove, ki so ful cenejše.


tetra krpice vs. frotiraste rokavičke: za kopanje so meni bolj všeč slednje, še sedaj jih včasih uporabljamo. Imam pa same reklamneuser posted image od frutka in nivee. Dobijo se sicer v Mullerju pri brisačah.

Tudi jaz grem danes v DM. Kupit stvari na kupončke...rabim še vložke, prsne blazinice, kak pakl plenic. In pa iz lekarne olivno olje, ribodermin.







(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 8:14:19   
pupa*81
hej hej, čvekice!

fiziološka nam so v MŠ rekli, da so bolš ampule, predvsem zaradi ''doziranja'' pa tudi zato, ker baje ker ni dobro da predolgo preteče od odprtja do porabe user posted image (kao, po odprtju porabiti v roku xxx dni). ne vem pa kolk je to res user posted image pomoje je čist vseeno user posted image

uh, jst bi mogla tudi v DM pa se kar ne spravim user posted image

jst mam tudi ful frotirastih rokavičk: vsakič ko smo dobili kake brisače za darilo, so ble zraven in v napoto user posted image no zdej bodo pa zgled prou prišle user posted image

za kašelj se je pa pri nas (ok, goriška user posted image ) delalo podobno varjanto, ampak še z žajbljem in mlekom: sladkor karameliziraš, zaliješ z mlekcem, dodaš par listov žajblja in prevreš. pomaga, pa okus ima po tistih tastarih bombonih za grlo user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 8:14:21   
majas
Dobro jutro.

Jeee sonček.

Včeraj sve zaspale ob polnoči. Tak je boga kašljala da sploh ni mogla zaspati. Mi je bilo prav hudo. Ponoči je pa bilo ok. Zdaj pa še vedno spi, pa ni nič kašlja slišati. Upam da bo,ker se mi k zdravniku v tisto gužvo res ne da, sploh če nima vročine. user posted image

Jaz pa zdaj prat, pa malo pospravljat.

krpice za umivat, pa so meni bile najboljše tiste male iz tetra materiala. Rokavičke iz brisačk niso vredu, ker so baje preveč grobe.Imamo pa tudi jaz toliko teh "rokavičk" od brisač pa so v napoto.

Kašelj-hvala za nasvete. Včeraj sem ji še dala mleko z prepraženim sladkorjem. Danes si pa grem še do sosedov svež žajbelj sposodit


< Sporočilo je popravil majas -- 12.3.2010 8:16:52 >


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 8:18:11   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

babyloverka zaenkrat je za naslednji teden napovedano cist vredu vreme ... a si sigurna da bi blo pametno it spet na tortice ??? user posted image user posted image user posted image




no v nedogled se pa ta sneg ne more vlečt, ne? user posted image  lahko pa tudi 30.3. takrat ko ima aprilčica 10 čas, samo do takrat je še daleč user posted image

sicer pa dobro jutro vsem user posted image
jaz imam danes naporen dan. spala sem ok, čeprav se mi je pol noči sanjalo o avtih user posted image  pa sem potem ugotovila da lubiju tudi user posted image . najprej grem plačam vozek, upam da bom lahko z lubijevega računa nakazala, čeprav nisem pooblaščena, potem na kavico user posted image  in potem imam nekaj v službi za rešit, popoldne pa morem še sestavljanko sestavit ker si je moj predragi zmislil da bo kinderpet sestavil user posted image  upam da bo mali sodeloval in dovolil mamici da je danes malo bolj aktivna user posted image

upam da naša kepica že carta, ker kot sem vidla ima popadke na dve minuti kar pa je že res pogosto in verjetno tudi mučno.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 8:43:08   
lija34
ojla user posted image !

dacy, katy83: hvala za napotke glede štetja gibov, je od prejšnje nosečnosti že toliko časa preteklo da se ne spomnim več.

neka_noč: kolikor sem uspela zbrat informacij, mislim da se pri CR otrok ne more okužit s steptokok-om, nevem pa ali se lahko z dojenjem, boljše je vseeno vprašat g.. Ali še katero drugo čaka CR?

dacy: lepe stvari si nabavila, bo user posted image  pravi maneken

flora čestitke!user posted image pridna.

finančno stanje je pri meni ravno tako kot pravi aprilčica10, v minusu. Če mi pa že uspe pridet ven mi bo pa zagotovo pokvaril avto pa sem spet v minusu.















(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:05:10   
Di_Di
obro jutro

evo jaz sem danes full zgodnja... če bi rabla ustat sigurno nebi mogla... sploh ne vem kaj mi je... ponavadi full časa spim in komaj ustanem, danes sem pa že od 7ih pokonc, sama sebe presenečam user posted image

aprilčica ni ti mus met podvezice če je nočeš.. sam jaz sem jo mela. sem upoštevala tiste stare vraže, da naj bi imela nevesta nekaj novega, nekaj starega, nekaj izposojenega od neveste in pa nekaj modrega to je bla podvezica (za srečo al neki takega) user posted image a ja pa pa eno noč prej sem šla k sekici spat, da me moj ni vidu noč pred poroko in me drug dan prišu iskat user posted image
kar se tiče podvezice je tudi odviso a bosta metala podvezico in šopek med neporčene prijatelje al ne?

moram priznat, da sem bla kr mal pod pritiskom zadnja dva tedna ko sem kej pripravljala, ker sem bla full natempirana z vsem skupaj .. sem imela full dela s šolo (to mi je največ energije porablo), pa delat sem morala it (celo za en dan) pa pol še v materinsko (tisti teden ko sva se poročila sploh nisem šla.. moram nadoknadit), vsi so mi neki težili kdaj se vidmo da gremo na pijačko... jaz pa enostavno nisem imela časa, nisem pa jim mogla povedat, ker je blo vse skup bl ko ne toop secret user posted image user posted image moj je pa tisti krat delal cele dneve tko da sem morala skor vse sama zrihtat..
no ampak ko je prišu dan D sem bla sproščena... pa kljub slabemu vremenu se nisem pustila sprovocirat in sem prav uživala.. user posted image tko da ko pride vajin dan se sprosti in maximalno uživaj in ne glej na druge če se dobro počutijo, če kje to ok, uno ni itd... to je sam vajin dan! neponovljiv dan! če bodo kake težavice naj se drugi s tem ukvarjajo...
pa še neki da ne pozabim, kljub temu da nas je blo samo 12 in smo bli v krogu družine (to sem verjetno že njamanj 10x napisla) sem se mela full dobro in mi niti malo ni žal, da sva se odločla za tako poroko, niti za letni čas. upam da tudi vama ne bo!

naju čakajo maja še priprave na piknik, bo treba spet idzelat in napisat vabila ter jih poslat, pa pol še kako igrco namislit.. junija pa sam uživat na pikniku ( upam da bo z nama vse ok, pa da bo naš user posted image priden, da bo tud mami mela kej od piknika... ) bova pa takrat metala jaz šopek moj pa podvezico user posted image komi čakam

saj res, kar se pa samostoječih tiče, si jaz nisem nič pudrala z otroškim pudrom, pa so mi vseeno dobro stale in niso lezle dol... sam ko si jih gor daš moraš mal segret tisti silikon z rokami, da tolko bl drži. pa ne se mazat s kako mastno kremo, ker ti ne bodo stale.

joj spet sem napisala celi roman user posted image user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:43:40   
memole
Jutro!

Kako ste?

Ste pa res ene čveke že tretji del ste odprle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem ok,me je pa ponoči spet krč v nogo prijel!user posted image
Sem pa spet pri mami da vas lahko pridem mal prebrat da sem mal na tekočem če ne bi me drugi teden kap zadela koliko pišete!user posted image user posted image user posted image
Je pa danes tudi Lara ostala doma ker smo zaspale oz ura mi ni zvonila pa sem jo zvečer naštimala!user posted image user posted image user posted image

Pri kepici še nič novega?
Upam da je ne mučijo preveč!

Podvezica jaz sem jo imela in moj možek jo je potem vrgel še prej jo je pa dol mogel dobit!user posted image user posted image user posted image
Samostoječe nogavice jaz tudi nisem nog pudrala saj imajo zgoraj lastiko in neko lepljivo zadevo ki fajn oprime stegno da ne zlezejo dol!

Rokavičke za kopanje
jaz jih imam cel kup in mi niso prav nič v napoto saj jih uporabljam pri tuširanju in hvala bogu da obstajajo!user posted image

flora čestitke za zagovor!user posted image user posted image user posted image

Di_Di čestitke za pregled!

Upam da nisem kej pozabla komentirat!



< Sporočilo je popravil memole -- 12.3.2010 9:44:27 >


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:48:02   
NATAŠA35
ohhhh že tretji del, tropical pridnauser posted image user posted image user posted image

tropicalsem padla ven pri drugem delu, pri pregledih in to pri datumu 24.03.

aprilčicanabavi si lepo samostoječke, ne padajo dol, samo kakor je ena povedala, če ni prava velikost se ti elastika dobesedno zažre v kožo, sploh če ti noge zatekajo.pa za paketek bom jaz tudi padla v april, tako da nisi edinauser posted image user posted image .

fiziološka: jaz imam od niveje - sem včeraj v muellerju kupila stane pa 3,95€

krpice: najboljše so tiste za enkratno uporabo, ker niso tako grobe kot frotiraste, pa še mrzle ne postanejo prehitro, na začetku vam priporočam vsaj nekaj mesecev kar navadno vatko

včeraj sem imela tudi jaz šoping, sem user posted image kupila 6 bodijev v H&M - na enem piše Ilove daduser posted image , ker na žalost so majčke kljub pranju in dodajanju kisa še vedno malo rumenkaste, potem pleničke za začetek za novorojenčke, vato, fiziološko, trdo milo, dokupiti pa moram še dude za flaško in modrčke za dojenje, kar pride v poštev naslednji mesec...ne morem vse v enem mesecu kupit...

perem še vedno pajacke, sem opazila, da jih je kar veliko, sploh ne vem kako bom vse spravila v previjalno, ki ima ogromne 4 predale, ampak nekako bomo žeuser posted image ...danes pospravljam naprej našo sobo in omare, pa perem pa zlagam, potem pa jutri lepo vse zlikam, kar moram zlikat, pa bo...zdaj ko perem pajacke in oblačilca za user posted image , mi nastaja kup naših oblačil, ampak bomo pa prali ko bo poceni elektrika, pa več strojev na dan...

toliko od mene, grem pogledat, koliko denarja mi je sedlo na računuser posted image user posted image , komaj čakam še dohodnino, upam na konec meseca



_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:48:27   
amelie
Ful je lepo brat te poročne plane in zgodbice in nasvete user posted image  user posted image  Jaz iz izkušenj težko kaj svetujem, ker jih nimam, he he, ampak se pa strinjam z Di_di, da je to dan za nevesto in ženina in to je najbolj pomembno! Aja, pa glede samostoječih nogavic tud lahko rečem, da ne lezejo dol. Sicer sem jih nazadnje menda imela na maturi ... user posted image  Mogoče edino ne bi bilo slabo, če jih prej sprobaš, da ugotoviš, katera številka ti najbolj ustreza.

Danes me je moj spraševal, kako lahko spim, ko mali tako divja po trebuhu. Sem zaspala namreč ob eni nadaljevanki in mi je baje tako trebuh skakal, da ga je moj hodil mirit, naj neha divjat, ker bo mamico zbudil in bo pol spet tečna user posted image  Tako da sta včeraj imela prvi 'daddy and son' trenutek - moj namreč ni en tistih, ki bi se s trebuščkom pogovarjal ... Zavezništva pa že sklepa user posted image

Mojcas, upam, da je mala princeska že kaj bolje!

Aja, še eno vprašanje o kozmetiki oz. pač teh zadevah, o katerih se mi še vedno kaj dosti ne sanja user posted image  Večkrat sem vidla omenjen alkohol oz. pač neko razkužilo al kaj ... Za kaj se to rabi? Kupim v lekarni? Kako se temu reče? A je še kaj takšnega - nujnega, kar rabim iz lekarne? 

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:54:51   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

babyloverka, jaz sem za! user posted image  user posted image  user posted image  samo jaz bom ful težko šla dopoldan ... user posted image  edino v torek, ko imam CTG in sem itak v MB.

dacy, meni je blo tud zadnjič tako hecno s tremi vrečami iz dm-a it. za sebe si še nikoli nisem tolk stvari naenkrat nakupla. zdaj samo upam, da sem kupla pametno. ker ene stvari mi še vedno niso čist jasne, zakaj jih rabim user posted image


Jaz sem tud za, se lahk dobimo kr naslednji torek, ker napovedano je malo boljše vreme user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 9:55:43   
nikkybo
Tale Baby center je pa hudič!
Grem samo po nalepke za na steno in ketnico za dudko pa zapravim čez 100 evrov...
Kok sem jih slišala od svojga doma...
Če majo pa take fajn stvari...hehe
Pa prvi otročiček, itak da bi mu use kupil pa privoščil!!


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:07:38   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

včeraj sem imela tudi jaz šoping, sem user posted image kupila 6 bodijev v H&M - na enem piše Ilove daduser posted image , ker na žalost so majčke kljub pranju in dodajanju kisa še vedno malo rumenkaste, potem pleničke za začetek za novorojenčke, vato, fiziološko, trdo milo, dokupiti pa moram še dude za flaško in modrčke za dojenje, kar pride v poštev naslednji mesec...ne morem vse v enem mesecu kupit...






tudi jaz sem gledala tega i love dad pa sem potem še vidla da imajo tudi i love mum user posted image  če bi imeli komplet oba skup bi vzela, zdaj pa nisem. no saj mogoče mi bo žal. mam pa že doma en komplet za poleti pa gor piše : i look just like dad user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:09:06   
photo
Ojla!
Včeraj zaključila s Šolo za starše (naša trajala 4x po cca 1'5h). Smo imeli ravno nego dojenčka.
"Must have's" za nego pa so: paket plenic št. 1 (priporoča Pampers ali Fixies), hladilno mazilo, vlažilni robčki, zarezana bombažna vata (To.to baby blazinice), palčke za ušesa, mandljevo olje za po kopanju, fiziološka raztop. v ampulah, gaze zloženec, 70% alkohol, krpice za umivanje (babica nam je demonstrirala s frotirasto rokavičko, lahko pa je tudi tetra krpica). Vse ostalo se kupi naknadno.
Nam je pa povedala za ful dober video v zvezi z handlingom iz Kranjske porodnišnice. Tukaj je link: http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:11:27   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie


Aja, še eno vprašanje o kozmetiki oz. pač teh zadevah, o katerih se mi še vedno kaj dosti ne sanja user posted image  Večkrat sem vidla omenjen alkohol oz. pač neko razkužilo al kaj ... Za kaj se to rabi? Kupim v lekarni? Kako se temu reče? A je še kaj takšnega - nujnega, kar rabim iz lekarne? 


Alkohol boš rabla za popek, dobro pa je nabavit tud vivanet gazice za čiščenje popkam kr ne puščajo nitk ,kr so komprese iz netkanega materiala in seveda morajo bit sterilne, Alkohol pa obvezno 70%, jaz sem kupla še od mustele, stelactivkremoico, ki je za namenjena pleničnemu osipu, baje je zelo dobra - to sicer ne vem ampak bomo sprobali.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:24:41   
Anonimen
Uff, ne bom vsake posebej danes komentirala, imam še delo z eno seminarsko.

Ok, super za nasvete glede fiziološke. Bom potem kupila ampule. Zanima me le še, če v lekarni pa ne prodajajo po ampulah, ker predvidevam, da, če jih - so cenejše kot Niveine (4€ je user posted image cena!). Eh, bom šla danes pogledat, ko grem še po alkohol. Amelie si ti spraševala po alkoholu? Meni so rekli, da je za čiščenje popka (tudi v materinski). Da naj kar v lekarni rečemo, da rabimo 70°alkohol za popek. pa da bodo že vedeli.

Po samostoječe nogavce bom potem šibnila drugi teden, ker rabim koščke blaga od obleke, da ne bom čisto kiksnila pri barvi, ampak pomoje bom vzela kar prozorne. Upam, da se mi res ne bodo vžrle v bedrauser posted image Danes sem se zbudila kar konkretno zabuhla v obrazuser posted image user posted image

Podvezica: zdaj ne vem kaj naj. Sem pa že slišala to štorijo o nečem starem, novem in sposojebem oz. modrem. No, le da imamo mi zraven še: nekaj ukradenega. Zdaj si pa predstavljajte, da grem s tem trebuhom nekaj nekam ukradit. Pomoje od straha rodimuser posted image user posted image Groza - kak scenarijuser posted image

Danes res upam, da mi uspe v šoping, ker tudi nujno rabim barve za na steno. Zadnji čas, da začneva risat. Naslednji vikend dobim v hišo 9 babnic, jaz imam pa dnevno še vedno tako, kot bi vanjo padla atomska bomba. Res moram spravit te stvari v sobico, da potem vse popucam in prepucam.

Pri nas pa danes sije sonček in naj pobere ves ta sneg! Tako!user posted image


(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:26:00   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Nam je pa povedala za ful dober video v zvezi z handlingom iz Kranjske porodnišnice. Tukaj je link: http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA



Ful lepouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:27:44   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Alkohol boš rabla za popek, dobro pa je nabavit tud vivanet gazice za čiščenje popkam kr ne puščajo nitk ,kr so komprese iz netkanega materiala in seveda morajo bit sterilne, Alkohol pa obvezno 70%, jaz sem kupla še od mustele, stelactivkremoico, ki je za namenjena pleničnemu osipu, baje je zelo dobra - to sicer ne vem ampak bomo sprobali.


Hvala! user posted image
Pa zdaj gledam te gaze zloženec - koliko pa tega rabim?  

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:46:23   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


včeraj sem imela tudi jaz šoping, sem user posted image kupila 6 bodijev v H&M - na enem piše Ilove daduser posted image , ker na žalost so majčke kljub pranju in dodajanju kisa še vedno malo rumenkaste,




jaz  za madeže uporabljam aiax profesional, ampak tistega , ki ima gor srajco narisano ,....pred pranjem pošpricam flek in direkt v stroj z praškom , večinoma gre vse doluser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 10:53:19   
katy83
hello bejbe.

za začetek bom malo pojamrala. user posted image  Za menoj je ena brezvezna noč. user posted image   Lulat sem šla menda 10x. user posted image  Pa mali me je tak v rebre nabijal. Po moje je 11-metrovke vadil. user posted image
u, debata je o kozmetiki. Spet. user posted image  Mi2 greva ju3 v Graz po vse to. Pa malo še po trgovincah user posted image . je treba izkoristit, če je moj dragi fraj, ne? € tak ni kaj viška, tak da ne bom mogla zapravljat, oči pa si lahko pasem. Gre pa moja mama zraven, mogoče kaki € primakne. user posted image

če smo že pri kozmetiki, moram povedat, da se tudi tukaj full razlikuje od MŠ, očitno. Namreč, pri nas so odvetovali vlažilne robčke in palčke za ušesa. ( Photo, pri vas pa svetovali, ne? ) eh, jaz ne mislim pretiravat s kozmetiko, ker po nasvetih svakinje in sestrične, sem se odločila, da kupim samo res nujno, ostalo pa bom kasneje dokupila. Tak da zdaj bom kupila le:
*vatico/krpice za umivanje za 1x uporabo ( frotiraste brisačke že imam)
*fiziološko raztopino
*70% alkohol
*mandljevo lje
*hladilno kremico za ritko
*plenice
*lanolinsko kremo za sebe

No, ampak še imam na seznamu nekaj dodatkov, tak da bo kar lepi znesek. user posted image

Flora - vau, čestitke. user posted image  Res si pridna. Poleg enega otročička, pa noseča. Dobra si, punca. user posted image

Aprilčica - sem že mislila, da si moj post ignorirala. user posted image  no, potem pa se bova za 30. zmenile še z ostalimi puncami. user posted image   Sliko frizurce bom dala na fb, pa saj ni neke spremembe. user posted image   Glede tvoje poroke pa vedi, da bo vse tako kot mora bit. To je vajin dan. user posted image

Cojka - ja, frizura. Ko sem šla od frizerke, vsa porihtana, se mi je zdelo, da je sprememba velika, zdaj pa se mi zdi, da sem ista. user posted image  Pobarvala sem se na malo temnejšo, pa pramena vmes, pa prej sem imela enakomerno dolžino, zdaj pa malo resasto. to je to. Ej, kako je s Čojko? ( ja, berem Ljubljančanke, ne morem si pomagat. user posted image

Wannabemommy - uuuu, pri tebi že tud nekaj dogaja al kaj? Kako si danes? daj zdrži še do tortic. user posted image

Sonček85 - hvalauser posted image

Majas - joj, upam, da se tvoja miška čimprej pozdravi. user posted image  Moj nečak je tudi bolan. je v bolnici. Ima angino. user posted image

nataša35 - a, ti pa spet pridna. user posted image

Mariborčanke - kaj se to ve o tortici pogovarjate? user posted image itak moramo čimprej it, ker jaz hočem orehovo!!!! user posted image  Jaz sem za to, da gremo v torek 16., pa potem spet čez 2 tedna 30., da še naša Aprilčica pride zraven. user posted image

ajde, uživajte

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:01:11   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Alkohol boš rabla za popek, dobro pa je nabavit tud vivanet gazice za čiščenje popkam kr ne puščajo nitk ,kr so komprese iz netkanega materiala in seveda morajo bit sterilne, Alkohol pa obvezno 70%, jaz sem kupla še od mustele, stelactivkremoico, ki je za namenjena pleničnemu osipu, baje je zelo dobra - to sicer ne vem ampak bomo sprobali.


Hvala! user posted image
Pa zdaj gledam te gaze zloženec - koliko pa tega rabim?  


Jaz sem vzela 20 kom - pride v lekarni en kom 0,08 centa, to še vedno lahk pol dokupiš

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?