|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.4.2010 22:04:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cojka


IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia


Sem pa na FB pri nejanejc vidla, da ji je ena cestitala. Tako, da je verjetno to to. Another one bites the dust ... user posted image user posted image

Ja, sem tudi jaz prej videla, samo mi je bilo malo sumljivo, da ji je samo ena čestitalauser posted image

Pa veš kaj, jaz sem mislna, da boš z mano tulila v Ljubljaniuser posted image user posted image


Ja, ne vem zakaj je samo ena. Ampak verjetno se ne hecajo iz tega. Ali?
Glede na to, kako se nasa mala drzi noter, grem lahko enkrat v Trbovlje in enkrat v Lj rodit user posted image

Eno vprasanje se mi je ze zadnjic porodilo. Zakaj je tema o otrocih Aprilcki 2010? Saj vem, da so fantki (zaenkrat) v vecini ampak kaj pa male aprilske pupike? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.4.2010 22:06:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

No ...

Nejanejc sporoča:

11.4. ob 23.21 smo v roke dobili Nejca, 50cm dolgo in 3200g težko štruco.

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo, I told you so!! Cestitke Nejanejc!!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.4.2010 23:10:05   
tintin
No, čestitke Nejinejc! user posted image za Nejca!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 0:15:29   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

getreal - vidim, da še kar vedriš tukaj. Pa PDP so ti tudi prestavili. A nisi imela bolj na začetku aprila? A sme vse pomešala? KAj novic o avtu?



ja ja vedrim, ni kaj..user posted image ne zgleda, da se bo kaj zgodilo..ah ja. Ne ne, rok sem pa od nuhalne imela 13., samo zej sem vidla, da mam uradno v materinski še vedno 14.4.2010..tko da namest da bi se že ju3 šla kazat v  postojno, se grem šele pojutrišnjem user posted image ah ja, to čakanje me ubiiijaaaaa...čeprav ok. saj niti še nisem čez rok..kako bo šele po tem user posted image Avto pa še nič. Ta teden čakamo, da nas pokličejo iz Gorice, da ga končno gremo iskat user posted image upam da se ne bo kaj zavleklo ker pri teh trgovcih dandanes nikol ne veš in loh hitro rata sredina maja ven, čeprav so rekli da 15.4. bo 100% avtič že z nami..

Amelie  držim pesti tudi zate!!! You go girl!!! user posted image user posted image user posted image

Nejanejc
bravooooo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image joj kako lepo..Čestitke srečni družinici! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia
no vprasanje se mi je ze zadnjic porodilo. Zakaj je tema o otrocih Aprilcki 2010? Saj vem, da so fantki (zaenkrat) v vecini ampak kaj pa male aprilske pupike?


hehe jz sem isto opazla!!! Bo treba popravit! user posted image Sicer smo res v manjšini, ma kaj bi svet brez žensk user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 0:28:20   
živa
Hoj!

Spet sem se oglasila samo zato, da čestitam user posted image . user posted image user posted image user posted image  nejanejc za Nejca (meni takooo lepo ime user posted image )! Želim vam čim več prespanih noči in sončnih dni user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 5:56:34   
Anonimen
Če mi samo še en reče, da naj se zdaj naspim, ker potem ne bom mogla spati, ga bom na g****user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem se na vsak način ponoči skušala spravit na trebuh (pomoje, ker je zadnjič Kepica razlagala kako lahko sedaj spi v vseh mogočih pozah - FOOOUŠ!!), pa je bla to seveda misija nemogočeuser posted image

Cojka: joj, pa saj nima samo for s tem pajkom. Kar nekaj ga muči. Včasih miraš NUJNO najprej zapreto sovoznikove vrate in šele potem voznikove itd. Sicer super avto, samo ta alarm mi gre na živce, ker potem, ko poarkiram še 5 minut stojim zraven, če bi se slučajno spomnil tulituser posted image

Aglaia: Hvala bejbauser posted image Ej, ne morem čakat tako dolgouser posted image user posted image user posted image Takrat se mi še ni takooooo vleklo, zdaj bom pa znorelauser posted image Pa ti maš itak zdaj enkrat rok, ne? Sem vidla slike na FB. A to te je isti kot na poroki slikal, ker so spet fantastičneuser posted image user posted image

Nejanejc: ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, še pol ure imam preden vstane moj dragi, potem bova skupaj popila eno user posted image , ga peljem v službo, potem pa šibam na ctg, po ctgju pa kofetkam in čvekam z dvema kolegicamauser posted image Se vam javim takoj, ko bo mogočeuser posted image



(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 7:48:33   
neka_noč
Nejanejc ISKRENE ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi vsem novopečenim mamicam čestitam - nisem brala za nazaj. Je preveč.

Mi smo danes peti dan iz porodnišnice. Z Žakom se polno dojiva. Mleka imam ko krava mlekarica - ful. HB! Me je namreč skrbelo kako bo steklo, ker sem malega prvič dala na prsi šele po dveh dneh. Tako imajo v Po. p . Kljub spinalni. Šele ko sem prišla na oddelek.
Mali je priden. Papca, kaka, spi. Ima zelo močan sesalni refleks, s tem, da tudi grize. Včasih mu rečem, da je moja mala piranha. user posted image
Trenutno je malo zlateničen, a je včeraj patronažna rekla, da gre na bolje. To vidi po koži od nogic navzgor. Nogice so že ok, telo je bolje, nato pa bo izginila še po glavi. Dajem ga na svetlo, veliko se dojiva, pridno kaka in tako se bilirubin izloča. HB! Sem mislila, da bova morala v nedeljo nazaj v p. Smo bili že zmenjeni.

Nič, toliko z moje strani zaenkrat. Lepo se imejte in pridno "čvekite" v veselem pričakovanju. Želim vam, da čimprej dobite v roke svoje male štručke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 8:28:47   
klavdiy4
Oprostite, ker vdiram na vašo temo :)...


ŽELELEA BI VAM SPOROČITI VESELO NOVIČKO:

APRILČICA m*o*j*c*a je danes zjutraj ob 7 in 39 minut postala mamica 53 cm velikemu in 4060g težkemu fanteku  MADAI-u ....user posted image
 
MAMICA, ATI, MEDEA IN MADAI ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 8:32:36   
ema tiara
kopanje v termah-nisem imela nič teh vstavkov,pasalo je,učinka nobenega-še vedno strašim okoli
vsem mamicam čestitke-cartajte se,potem se tako več nočejouser posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 8:46:49   
memole
Jutro!

Kako kej?

Jaz se počasi odpravljam na pregled!

nejanejc čestitke ob rojstvu sinčka!user posted image user posted image

mojca tudi tebi čestitke ob rojstvu sinčka!user posted image user posted image

Lepo se imejte pa se oglasim ko pridem iz pregleda!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 8:51:20   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: klavdiy4

Oprostite, ker vdiram na vašo temo :)...


ŽELELEA BI VAM SPOROČITI VESELO NOVIČKO:

APRILČICA m*o*j*c*a je danes zjutraj ob 7 in 39 minut postala mamica 53 cm velikemu in 4060g težkemu fanteku  MADAI-u ....user posted image
 
MAMICA, ATI, MEDEA IN MADAI ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!user posted image


ČESTITKE!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 9:07:44   
tanika1
Nejanejc in Mojca iskrene čestitke obema ob rojstvu sinčkov. Veliko zdravja, cartanja in prespanih noči.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 9:24:16   
NATAŠA35
nejanejc in mojca čestitke ob rojstvu sinčkov...veliko cartanja, malo neprespanih noči in seveda polno mero zdravja...

cojka meni gre ta igra moje pikice že malo na živceuser posted image user posted image


jaz imam tudi danes pregled samo popoldan, tako da se moram spravit pospravivljat, ker moji deci so včeraj vse razmetali, saj sem jaz zaradi prehlada obležalauser posted image user posted image ...bojim se, da me bo poslala rodit, pa me je strah, da grem vsa smrkava rodituser posted image user posted image ---grem na eno dozo čaja z medomuser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 9:33:12   
didi5


Dobro jutro (no že skor dober dan)!

Prvič: Čestitke NEJANAEJC IN MOJCA - za male cartike. Res zadnji čas, da začnemo še z žensko populacijo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugič: Getral: midve greva jutri obe v P na checkup na PDP, ne? Meni je itak brezveze - ker vem da me bodo domov poslali - ker dogaja nič od nič user posted image user posted image user posted image user posted image

Babyloverka: ta izcedek iz prsi imam jaz že 1 mesec. Ni pa nujno da ga dobiš pred porodom. Najbolj običajno je 1 teden prej ali tisti dan ko rodiš (ta tekočina je neke vrste predmleko - in tudi če ne dojiš kasneje - se priporoča da ti bebika vsaj to popije saj je zeloooo zdravilno za bebijev imunski sistem). Ampak meni ne teče samo od sebe (oz. čisto malo a redko), če pa stistnem bradavico se ulije.

Aprilčica: pri tebi sem edino zdaj opazila, da še voziš. Ker mene vsi strašijo, da ne smem. Pa jaz se počutim ok in čisto sposobna za vožnjo. In itak se peljem do tgovine in nazaj - saj ptuj ni velik. Kaj pa ostale?

Vsem govorim, kako je treba pozitivno razmišljati, smeh pol zdravja, ipd - pol me je pa včeraj iza eka zasačla taka depresija in napad joka da jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moj user posted image me je eno minuto tako bledo gledal, ker mu ni bilo nič jasno. Ker to ni bil jok - če bi stala veni na hladnem bi se vsipavala toča!!!!!! In kaj me vpraša: Pa te je res strah ne?   JOj pa še kak!!!!!!! Včeraj mi je res šlo tisoč stvari po glavi kaj lahko gre vse narobe. Saj sem se pol spravla k sebi, pa se tesno stisnila k lubiju. Če ne druga se je sam spomnil in me eno uro masiral, čohahal, božal (to kar imam najraje) in sem bila kot nova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NO danes pa spet pozitivno naprej s polno paro :):):)


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 9:34:43   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
No ...
Nejanejc sporoča:

11.4. ob 23.21 smo v roke dobili Nejca, 50cm dolgo in 3200g težko štruco.


CESTITKE ZA MALEGA NEJCA user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Če mi samo še en reče, da naj se zdaj naspim, ker potem ne bom mogla spati, ga bom na g**** Danes sem se na vsak način ponoči skušala spravit na trebuh (pomoje, ker je zadnjič Kepica razlagala kako lahko sedaj spi v vseh mogočih pozah - FOOOUŠ!!), pa je bla to seveda misija nemogoče


user posted image user posted image user posted image Se malo pa se nam bos pridruzla v spanju v vseh moznih pozah ... Jaz se zdaj prav z uzitkom na trebuh vlezem ... 9 mesecev muk, ko nisem smela na trebuhu spat, meni pa je to edina poza v kateri se res dobro naspim user posted image

neka noc lepo da sta ze doma in da sta vredu ... sem prav vesela da imas mleka toliko, Moj Aleksei pa je zal na dodatku in ni bil nic dojen , ampak vazno da te nase male struce rastejo user posted image

mojca CESTITKE ZA TVOJGA SINKA user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 10:19:45   
babyloverka
hej ženskice user posted image

jaz imam pa danes pregled pa komaj čakam, najraje bi bila da me kar v porodnišnico pošlje rodit user posted image

čestitke nejanejc in m*o*j*c*a user posted image user posted image

natasa35 madoniš ti pa res samo pospravljaš user posted image  daj te tvoje moške malo reda navadi, saj ne boš mogla potem še zraven dojenčka nonstop pospravljat.

didi5 je tudi tebe doletel napad panike, ne? verjamem ja. no glavno da te je tvoj dedc uspešno potolažil user posted image

aprilčica jaz danes zgledam kot da bi me vlak povozil, mi je to že tudi dragi povedal. spala sem kot ... sploh ne najdem besed, niti nisem spala bolj premetavala sem se user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 10:28:36   
pupa*81
nejanejc čestitke! user posted image user posted image user posted image bravo mami! user posted image user posted image user posted image

čestitke tudi vsem ostalim ki ste rodile!

ne utegnem ravno spremljat vsega, nas čebelica polno zaposluje user posted image jutri gre tudi očka v službo, pa ne vem kako bova sfolgale user posted image najbrž bo celo stanovanje po luftu user posted image

no lepo se imejte, pa da bi čimprej dobile dojenčke v naročje!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 10:59:31   
NATAŠA35
babyloverka res sem jezna na njih...moj je včeraj prišel domov, imel je vse lepo skuhano, pa mi pribije, danes si pa bolj počivalauser posted image user posted image user posted image ...pa me je res zeblo, imela sem vročino, nisem res vsega uštimala, ker nisem imela moči, saj sem popoldan lepo zaspala na kavču...najraje bi ga stepla...res...danes pa vidim, da je posoda od kosila še vedno v pomivalnem koritu ne pa v pomivalcu, da so zvečer jedli, pa vse tako pustili, da je wc poscan, pa ga noben ne bo obrisal, otroška soba je pa spet taka, kot da je atomska bomba padla...veš mislijo, da jaz lahko vse delam, zato ker sem doma...za prat ne bo noben dal, tako da mene to čaka...sej sem rekla, da me je kar strah, ko bom rodila, ker bom imela še enega člana več na grbi, pa tudi kmalu po porodu bom mogla vstat, ker moj ne bo zmogel vsega uštimatuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 11:03:36   
nincy29
se samo javim da nebote mislne da sem v rim šla...magari da biuser posted image

čestitke vsem za nove aprilčke!user posted image user posted image

se pa zadnje cajte ful manj javljam ker se mi enostavno neda pisat...samo čakam kdaj bo naša štručka ven hotla it.

kaj pa chipita  je rodila??

ena je  spraševala glede vožnje  avtomobila..če upaš nevem zakaj nebi vozila?user posted image jaz še zmiri vozim...bejbi pa prav uživa ob temuser posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 11:08:36   
BELA BUČA
Naj se vam na hitro oglasim in zahvalim za čestitke.

9. 4. sem ob 18.46 prvič k sebi stisnila rjavolaso in modrooko deklico Tajdo, ki je merila 51 cm in tehtala 3320g.user posted image

Svojo porodno zgodbo vam bom zaupala, ko boste že vse mamice. Povem vam le, da je osebje v trboveljski porodnišnici več kot odlično in da imam lepo izkušnjo s štiridnevnim bivanjem v bolnici ter privajanjem na dojenčka. Tudi zame so lepo poskrbeli.

Čestitke vsem, ki se crkljate s svojimi dojenčki, za tiste, ki še čakate na porod, pa močno držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 11:55:04   
ema tiara
pa je potrjeno-user posted image user posted image čaka na lepše vreme...zadnji obisk gingota-vse zaprtouser posted image ,malecka uživa,popadki -----------črta...čakamo na lepše vreme...dobra stvar je da v ptujski p čakajo samo 1teden da sprožijo...
nataša-se mi prav smilišuser posted image vem kako ti je,mojuser posted image je glede pospravljanja res zlat,če ne bi bil se verjetno ne bi odločila še za enega,sem jim povedala da si naj služkinjo plačajo al pa pomagajo...pa ker dnara glih nimajo pač mrdajouser posted image -deca in ded...saj bo,vse se bo sporihtalo...mam pa še samo v p ctg-je na dva dniuser posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 11:58:02   
NATAŠA35
superca bela buča user posted image user posted image user posted image

nincy29 meni je G prepovedala, da peljem, zato me mora moj pelat na pregledeuser posted image user posted image , tako da sem odvisna od njega...no ja pa sej imava tako ali tako en avto, pa bi ga morala jaz peljat v službo, pa potem na pregled, pa potem spet po njega in še moji otroci bi bili veseli, da imam avto, da bi prišla še po njih v šolo in da bi jih še prej v šolo tudi odpeljalauser posted image user posted image


mater sem jezna...sem zdaj pisala za vozek in se mi opravičujejo, pa mi napišejo, da bodo dostavili - predvidevajo C/W 17/18, pa zdaj ne vem kaj to pomeni...ali to pomeni 17. ali 18.04. ali to pomeni 17.-18 teden, ker če je ruga opcija, potem bom na vozek čakala dva meseca vse skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....in me potem kreteni vprašajo, kaj želim narediti user posted image user posted image ...bi šla tja in bi jih vse stepla... grrrrrrr.....zdaj grem še malo položnic plačat, pa še malo pospravit, pa lahko grem pod tuš....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 12:03:45   
nincy29
nataša zakaj pa ti je prepovedala?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 12:31:38   
didi5
dobra stvar je da v ptujski p čakajo samo 1teden da sprožijo
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara



A res? 1 teden? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa ti nimaš pojma, kak si me razveselila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če bi te poznala in te imela zdaj v bližini bi te user posted image user posted image user posted image user posted image pa polubčkala do mokrega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem namreč slišala, da pajcajo tudi do 14 dniuser posted image To v osnovi pomeni, da najkasneje do naslednje srede roooodiiiiim in stiskam štručko, se veeeeseeeelim!!!!

Hvala, hvala, hvala


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 12:37:56   
katy83
hej, punce.

Nisem mislila nič napisat, ampak moram.
Za našo Natašo35 (no, pa tudi ostalim bo to prav prišlo) user posted image


Skratka ena "anekdota", ki mi jo je povedal moj dragi:

Pride mož nek dan domov k ženi in 3 otrokom, čaka ga kosilo, vse je pospravljeno, naloge za šolo narejene, skratka tipi topi. Se vsede k mizi in začne jesti, pa reče ženi: "Danes si pa bolj malo delala, ne?".
No, pa pride naslednji dan domov, kuhinja v razsulu, kosila ni, otroci vsi popackani od čokolade, igrače na tleh, ... Gre v spalnico, kjer najde ženo še v pižami in se baše s čokolado. Pa jo nadere: "ja, kaj pa je s teboj? A, si zmešana? Kaj si pa danes delala sploh?"
Pa žena odgovori: "Eh, tisto malo sem danes ven sšustila. Se mi ni dalo. "


bejbe, dajte to kdaj svojim povedat ali pa kr prakticirat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?