|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 14:44:07   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: didi5

dobra stvar je da v ptujski p čakajo samo 1teden da sprožijo
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara



A res? 1 teden? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa ti nimaš pojma, kak si me razveselila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če bi te poznala in te imela zdaj v bližini bi te user posted image user posted image user posted image user posted image pa polubčkala do mokrega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem namreč slišala, da pajcajo tudi do 14 dniuser posted image To v osnovi pomeni, da najkasneje do naslednje srede roooodiiiiim in stiskam štručko, se veeeeseeeelim!!!!

Hvala, hvala, hvala


verjemi da sem jaz se tudi tak razveselila ko mi je rosič to rekel...jaz pa najkasneje drug četrtek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 14:44:13   
NATAŠA35
mamika user posted image user posted image user posted image user posted image želim vama obilo cartanja, veliko zdravja...zdaj pa lahko grem rodit, a?user posted image user posted image

še malo pa na pregled user posted image user posted image , upam, da me ne pošlje še rodit, čeprav se je bebika malo umirila, ko sem malo bolna...

ahh moji deci, eden pride domov pa pravi kaj pa bo za kosilo, drugi me čez eno uro pokliče, kaj sem naredila za kosilo...ma ja bom kuhala 5x na dan ali kaj...ko pride ati, gremo vsi za mizo in basta...vse sem skoraj poštimala, sem se skoraj user posted image ko sem videla otroško sobo polno kokic po tleh, papirčkov, igric, oblačil igrač, pa ni dolgo kar sem vse uštimala, pa kakor da nisem nič user posted image user posted image ....tudi ropotat se mi ne da več, nima smisla...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 14:49:23   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
mamika25 sporoča:

Ku ku, zamudnik je tu. Ime mi je Maj, imam 4310g in 55cm, vsi smo okej.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   CESTITKE ZA MALEGA ZAMUDNIKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 14:50:50   
ema tiara
babyloverka-pri rosiču sem bila,pregled pa podoben tvojemu-saj mi je delal ctg,pa uz da je videl če je plodovnice dovolj,a vsakoč mi je delal vaginalni pregled zdaj ko sem hotela videt če sem odprta pa ga je ven spustouser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 15:05:58   
neli2010
Punce pozdravljene,

Sicer se zelo malo oglašam, vas pa spremljam ves čas. Sama imam rok 23.4. in že nestrpno pričakujem, da bi se kaj začelo ampak ni nič videti da bo kaj kmalu.

sva pa z mojim malce zagnala paniko v nedeljo in se šla pokazati v porodnišnico ker je meni celo nedeljo nekaj uhajalo in nisem vedla ali je to plodovnica. Na koncu se je izkazalo da mi mali skače po mehurji user posted image . Naredila mi je tudi vaginalni pregled če sem že kaj odprta in punce kako je to bolelo auč seveda zato ker je še vse zaprto kot v konzervi, sestra je bila super prijazna drugače. Po pregledu sem imela kar krvav izcedek in še danes se čistim z rjavim izcedkom.

Ima kakšna izkušnjo s tem?

No vsem ki ste že s svojim štručkam čestitam in želim obilo cartanja, nam ostalim pa čimprejšnji začetek poroda.

papa

Neli 2010

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 15:42:09   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

mamika user posted image user posted image user posted image user posted image želim vama obilo cartanja, veliko zdravja...zdaj pa lahko grem rodit, a?user posted image user posted image

še malo pa na pregled user posted image user posted image , upam, da me ne pošlje še rodit, čeprav se je bebika malo umirila, ko sem malo bolna...

ahh moji deci, eden pride domov pa pravi kaj pa bo za kosilo, drugi me čez eno uro pokliče, kaj sem naredila za kosilo...ma ja bom kuhala 5x na dan ali kaj...ko pride ati, gremo vsi za mizo in basta...vse sem skoraj poštimala, sem se skoraj user posted image ko sem videla otroško sobo polno kokic po tleh, papirčkov, igric, oblačil igrač, pa ni dolgo kar sem vse uštimala, pa kakor da nisem nič user posted image user posted image ....tudi ropotat se mi ne da več, nima smisla...


Nataša pusti drugič tako kot si uštimajo če majo kokice potleh naj jih imajo še mal jim jih v postlo nameči pa mogoče bojo kej premaknili!
Oblačila pa kar ven čez okno!
Sej jih kašna punca še pogledala ne bo če bojo tako delali!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 16:21:43   
Anonimen
Zdravo...kako kaj....se na hitro javim..ko še naša Ema spi....
Smo uredu...za nami so dve nenaspani noči...so krči prišli na obisk naši Emi,pa saj bo minilo...dajemo kapljice...
Čestitke novim mamicam,pa čimprejšno okrevanje....pa veliko otroškega smeha....
LEPO SE IMEJTE ,...SE ŠE JAVIM KAJ...LP...

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 17:59:38   
Anonimen
Nejanejc, mojca in mamika čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Neli, da malo krvaviš po vaginalnem pregledu, je normalno. Tako je meni rekel moj g.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 18:25:44   
NATAŠA35
memole bo treba tako narest, resno...zdaj sem bila na pregledu in so spet vse razmetali, na mizi so vse pustili, kar so jedli user posted image user posted image ...boo kar sami pospravili, ker meni se res ne ljubi...

sem z pregleda, ctg ni pokazal nič popadkov ali pa so bili prešibki, dete je bilo čisto mirno, pa so ga malo zbujali, odprla sem se še za en cm, pa me vseeno ni poslala rodit, je rekla, da se vidimo naslednji tedenuser posted image user posted image ...madonca kdo bo čakal še en teden...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 18:37:36   
ema tiara
moj buši...domovanje ene zadovoljne deklice...upam da ne več za dolgouser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 18:54:41   
tintin
Lepe novičke naše Aghe:
malo po 16.uri sta z njenim dragim dočakala sina Arneta, velikega 53 cm in težkega 3160g!

Čestitke iz moje strani!!!

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 18:56:21   
Anonimen
Nataša sam boš mogla res red narest. Kako bo šele pol, ko bo še malo dete.
Kok si ti zdej že odprta? Kja imaš ti rok?

(odgovor članu ema tiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 18:57:22   
Anonimen
Agha čestitkeuser posted image

Teli aprilčki so pa res pospešli zdejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2063
   [Brisano sporočilo]
13.4.2010 19:09:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:09:08   
Anonimen
Lep pozdrav še enkrat....
Mogoče katera kaj ve...se je Pikica že javila ..ko naj bi danes imela CR...
lp...



(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:15:09   
tanika1
Pikica je danes rodila fantka, sem videla na fb.
Iskrene čestitke!

Agha in Ela iskrene čestitke tudi vama!
Danes so pa spet sami fantki na vrsti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:26:48   
nizy
dons je pa dan  aprilčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image vsem čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:29:55   
Wannabemommy
Ela, agha in pikica vsem trem iskrene čestitke za vaše sineke in dosti dosti cartanja in veliko prespanih noči user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:46:35   
didi5
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

moj buši...domovanje ene zadovoljne deklice...upam da ne več za dolgouser posted image


Lepi bušiiiii!!!!! Jaz tudi nosim punčko (baje), pa se ji tudi nikamor ne mudi. Ti si tudi Ptujčanka, če se ne moteim ne? Pa še Rosiča imaš za g. Mogoče sva se pa že srečali user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:50:41   
didi5


Ela, Agha, Pikica - čestitke za user posted image user posted image user posted image !!!!!! Aprilčki so pospešli!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Babike, a ima katera probleme s hemoroidi? Jaz sem imela nekje v 5 mesecu dva zunanja - zeeeloooo boleče. Zdaj se mi je kak pojavil vsake toliko cajta a so hitro izginili. Zdaj pa kar naenkrat posejana z njimi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zaenkrat še niso boleči, sem se pa namazala z rektoakut - a mislite da bo kaj narobe tik pred porodom. Ne upam si niti pomislit kako bo po porodu, če že zdaj tak nastajajo zaradi pritiska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 19:53:49   
babyloverka
ouuuu jeaaaa danes pa je akcijaaa user posted image user posted image  pridne mamice in vse čestitke vam in očkom in veliko čudovitih trenutkov v naslednjih letih želim user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 20:04:32   
ema tiara
didi-najine pupe hočejo sončka...boma lahko skupaj vozičkale...

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 20:15:31   
didi5
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

didi-najine pupe hočejo sončka...boma lahko skupaj vozičkale...


Ja pol bova pa morali počakat do vikenda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   [Brisano sporočilo]
13.4.2010 20:28:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.4.2010 20:50:53   
Anonimen
Ela,agha in pikica čestitke ob rojstvu vaših sončkov...lp...

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?