|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:16:00   
Anonimen
Zdaj imam pa datum 29.6. (isto torek, da sem pri isti G). Materinsko sem pa že opravila v Laškem, ker je samo še ta mesec, čez poletje je ni (mislim, da je naslednji teden) in bo gužva - pridejo julijke, avgustovke, septembrke,... tako da eto, to je že za mano :)

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:16:04   
lidik
mateja 33 v službi user posted image . Ma dobro, sej sem rada v službi, samo trenutno imam eno stranko, ki bi jo najraje ven nesla, samo da bi šel, pa je že pol ure tu in že pol ure se dere na mene - no zdaj sem ga vsaj pripravila do tega, da bo nekaj napisal, da imam vsaj mičkeno tišine. user posted image user posted image user posted image

kako  si ti? Deževno razpoložena?

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:17:06   
Anonimen
Ah služba... me je včeraj G vprašala kako sem pa sem ji rekla, da fizično super, psihično pa totalno na tleh, ker me služba spravlja ob živce... Ma komaj čakam, da zaključim, res.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:18:51   
lidik
ja T.Z. poznam to ja. Sej nič ne rečem, zelo rada delam to kar delam. Samo takšno kot je trenutno stanje pri nas je za znoret. Ob sobotah hodimo delat zastonj, samo da se spravi delo naprej, ker drugače je katastrofa, če nimaš vsega narejenega. In namesto, da bi si zdaj privoščila malo uživanja in počitka, sem zdaj čisto napsihirana s službo - potem pa še 4 izpiti do konca faxa. Komaj čakam konec leta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:21:53   
Anonimen
Ah super, res.
No pri nas je pa druga pesem. Nobenega dela, sploh; potem pa tako veš kako je delati v firmi s 3 ljudmi... vključno s šefom smo 3je. Valda je tečen in napsihira vse; potem pa kar vidim kako bi mi rad dal knjigo pa mi je "ne sme" ker nisem edina na tem delovnem mestu pa sem noseča...
Tako da toliko kot ti preveč delaš, bi jaz rada kaj sploh naredila, da mi vsaj čas mine, ne pa da gledam 8h v zrak... :(

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:30:38   
mateja33
T.Z.- men je tud dala 29.6 datum uro ob 16,sam pa zdej tak ne bom dolj šla ko se bom prestavla.a nimajo določen kok moreš bit noseč da lah greš v materinsko šolo?
a vse ste v službi?js sm pa na bolniškem že od vsega začetka,ker sm bla na IVF postopku in bom verjetn dokonca,pa še tako službo mam,da ni glih dober za meneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:35:08   
Anonimen
Sam ta G, ki je včeraj delala je super :) No, če imaš pa novo pa tako ok. Jaz si bom verjetno iskala po porodu drugo G, ker ne vem kako daleč se mi bo dalo na koncu voziti na preglede... malce sem razvajena glede na to, da jo imam zdaj "pred nosom". Imam pa uro ob 15:30, tako da bi se verjetno srečali :)

Ja, jaz delam, če bo vse ok bom do konca - itak imam pred porodniško še cel dopust za izkoristiti. Malce me je včeraj prestrašila ampak se poskušam ne preveč psihirati :) Če bi bilo kaj rizičnega bi me tako dala v bolniško; tako je pa rekla naj se samo pazim...

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:38:43   
lidik
T.Z. to je pa potem druga katastrofa ja. Sej v bistvu ne veš več kaj je boljše, ali da nimaš nič za delat, ali da se utaplajš v delu. No upam, da se vam stanje kmalu umiri, oz. naj ti čimprej čas mine da se odpraviš na zasluženi počitek s polno carkljanja in razvajanja. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 11:40:25   
Anonimen
hvala lidik!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 12:19:28   
lidik
mateja33 potem pa le pridno počivaj doma in se nič ne sekiraj, ker si na bolniški. Samo da bo s pikico ali pikecom vse vredu. 

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:11:49   
mateja33
lidik-sej počivam,dans je pa tak zaspan dan,kdaj bo sončekuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:13:19   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

lidik-sej počivam,dans je pa tak zaspan dan,kdaj bo sončekuser posted image


no veš kaj, danes ti pa čisto po pravici povem, da bi jaz tudi najraje bila še vedno v postelji zakopana v odeje

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:15:46   
Anonimen
joj punce, ne govorit. meni se bo tako zmešal od dolgega časa, 2h bom še tukaj. potem pa na kosilo s kolegico v mehiško v špara :) se bomo po dooooolgem času dobile (se še sploh nisva videli odkar sem noseča, pa prej tudi ene 3 mesece ne); tako da... morda se mi pa pol razpoloženje malce dvigne. trenutno se namreč počutim, kot da bi me 2 vlaka pofurala ne sam 1 user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:28:39   
lidik
T.Z. jaz sem pa prepričana, da b potem razpoloženje veliko boljše kot je sedaj. Hmmmm ti povem, da sem malo razmišljala kakšen predlog ti naj dam za ti dve uri, ki si še v službi - pa sem preveč lena, da bi poštudirala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:30:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

T.Z. jaz sem pa prepričana, da b potem razpoloženje veliko boljše kot je sedaj. Hmmmm ti povem, da sem malo razmišljala kakšen predlog ti naj dam za ti dve uri, ki si še v službi - pa sem preveč lena, da bi poštudirala. user posted image user posted image user posted image user posted image


Ahahahahahahahahahahaha si me pa nasmejala! user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:33:25   
lidik
Joj če je pa res no. Trenutno sva razmišljanje in jaz dva (ma kaj dva - sej ne vem koliko) pojma. No sej res, dej mi povej kaj je dobra hrana v mehiški? To greš verjetno v Celje. Mi se s kolegicami spravljamo že joj ne vprašaj kako dolgo, pa nekako ne upamo it poskusit. Smo vedno lačne, ko se dobimo, pa potem raje kakšno bolj preizkušeno varianto izberemo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:39:37   
Anonimen
Ja meni je ta mehiška v šparu (ok no, CityCentru) všeč, če pa ti tisti trenutek nič ne paše maš pa še vedno klasiko na izbiro - npr. pizzo user posted image
Ja, kar se tiče restavracij vedno govorim o Celju, v Laškem razen Špice (pa še to je pizzerija in ne restavracija) tako ni nič pametnega. Dostikrat zavijem tudi v kitajsko na Teharski, mi je super, vedno super postrežba. Res pa je, da sem jaz tam malce "priviligirana", ker... pač user posted image
Pogrešam pa mehiško, ki je bila v mestu (mislim da je tam zdaj argentinska ali nekaj pač, še nisem zavila tja), žal je propadla z menjavo kuharja - no saj ko so kuharja menjali sem jaz tudi samo še 1x tja zavila... je bilo prav nagravžno nekaj, kar sem imela prej rada.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:54:55   
lidik
no sej me tudi potem vedno na Teharski pristanemo v kitajski, kjer nam je res super. EJ jaz sem čisto navdušena nad njimi. In da ti ne povem, da se ful težko tam odločim kaj bi jedla, ker je vse tako dobro. No super, bomo res morale tudi tole mehiško preizkusiti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 13:57:34   
Anonimen
čeprav veš kaj pa je težko tam? ko je tisto riževo vino na koncu takooooo dobro user posted image  (jaz pa noseča ane)

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:01:34   
lidik
hi hi hi....no jaz imam pa glede tega srečo. Ker to je pa mislim da edino kar mi tam ni dobro. Oz. ok, sej mogoče je dobro, samo jaz že kakšne dve leti niti povohati ne morem alkohola (pa ne vem zakaj - ne da bi bila zdaj pijana, pa se bi mi potem zamerilo - kr tako naenkrat nisem mogla niti za novo leto več nazdravit, oz. sem z otroškim šampanjcem). Tak da včasih sem spila mogoče kakšne pol leta eno pivo, ali banditosa,  ali kaj podbnega, ali pa cuba libre, zdaj pa še tisto ne. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:04:01   
Anonimen
hehe meni se pa tistega na koncu vedno zlušta... ma bomo preživeli tudi to user posted image  (saj ni tako hudo, full full malo pijem alkohola ampak to mi je pa reees dobro, bolj kot kakšen sok se mi zdi, ker npr. piva pa sploh ne maram)

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:08:26   
lidik
ja meni se pa včasih zdi da se mi prav zlušta piva - samo ti povem, da na srečo mojega se mi res vedno samo zazdi, ker potem ko ga odprem in ko ga zavoham ga itak on mora spiti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej boš videla še malo pa boš lahko si ga spet privoščila. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:29:10   
Anonimen
še malo ja... bolj kot gledam datume, bolj me "stiska", da bo res čisto prehitro tu PDP... še ni dolgo, ko sem imela NS zdaj je pa že skoraj polnih 25tednov mimo.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:35:58   
lidik
veš kaj sej ti moram priznati, da mene je tudi malo groza tega, da bo potem čas tako hitro tekel. Sej sem rekla, samo da damo še NS skozi, pa da tam zvemo da je vse OK, potem pa začnem čisto ampak res čisto brezskrbo uživati v user posted image . Samo se mi pa zdi, da potem bo šlo pa tako hitro mimo, da sploh ne bom vedela da sem bila user posted image . No ok, razen potem mogoče zadnji mesec, ko bom šla sama sebi že na živce. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Celjske srečke nosečke
2.6.2010 14:45:58   
Anonimen
ah potem boš rekla "samo še morfologija" pa.... user posted image  vedno bo pred tabo en pregled, ki se ga boš veselila zraven te bo pa malo glodalo, če bo spet vse ok ali se je kaj zakompliciralo. no takšna sem vsaj jaz. sem skos razmišljala tako kot ti no... pa se mi zdi, da še zdaj nisem mirna. itak pa se mi zdi, da čas štejem samo od pregleda do pregleda in ne več po drugih merskih enotah (razen služben čas, tist še sekunde odštevam). je pa luštno, samo čisto prehitro gre.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?