|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:21:29   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01
punce moje tega je zdaj že 5 let in poluser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



moj mali se je rodil , ga je še malo pocrkljala potem pa je kmalu odšla , upam da je kje na lepem kraju ,če že kaj opstaja tam gori user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:22:31   
čebelica01
živka- le počivaj

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:23:52   
štrumfek
ajoj...user posted image user posted image user posted image si sploh ne predstavljam kako hudo ti je takrat moralo bit... Novopečena mamica..pa smrt svoje mamice.... grozno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:24:59   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

ajoj...user posted image user posted image user posted image si sploh ne predstavljam kako hudo ti je takrat moralo bit... Novopečena mamica..pa smrt svoje mamice.... grozno user posted image user posted image user posted image user posted image


grozno je blo ker to še ni vse , sam ne bom o tem tukaj gor .

ti razložim v živo . še cela drama limonada bi se lahko posnela

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:26:20   
štrumfek
ja hudo no... user posted image user posted image



(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:29:19   
čebelica01
jaz se tolažim , da se je revica rešila pa mi je lažje . je pa umrla pri mojemu dragemu , ko je delav še na interni , delav je pa zadnjo nočno na četrtek je to bilo . potem je šov pa na dializo delat in sem mela vsaj ta privilegi , da me je on poklical in povedal , da je odšla

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:34:44   
majch
user posted image čebelca

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:35:23   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

jaz se tolažim , da se je revica rešila pa mi je lažje . je pa umrla pri mojemu dragemu , ko je delav še na interni , delav je pa zadnjo nočno na četrtek je to bilo . potem je šov pa na dializo delat in sem mela vsaj ta privilegi , da me je on poklical in povedal , da je odšla

vsaj nekaj.... čeprav.. ma ne morem si predstavljat kako to boli.....  in kolk poguma in moči rabiš da to preboliš oz omiliš bolečino...

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:35:35   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: majch

user posted image čebelca


hvala hvala , sej se dobro držim že skoz , moj je reku , da sem super vse to prnesla . sem železna

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 19:37:24   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

jaz se tolažim , da se je revica rešila pa mi je lažje . je pa umrla pri mojemu dragemu , ko je delav še na interni , delav je pa zadnjo nočno na četrtek je to bilo . potem je šov pa na dializo delat in sem mela vsaj ta privilegi , da me je on poklical in povedal , da je odšla

vsaj nekaj.... čeprav.. ma ne morem si predstavljat kako to boli.....  in kolk poguma in moči rabiš da to preboliš oz omiliš bolečino...



mali mi je dajal moč , ker sem mogla skrbet za dva mala črvička , pa tudi manca mi je bla v veliko pomoč , pa smo nekako zgurali , čeprav ne rečem , da ni blo težko . mi pa fali vsak dan bolj

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:15:31   
čebelica01
vany - zdaj se lahko zmenimo glede mojega naročila

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:20:48   
rea27
ooo, čebelko....grozno...ma..sej nimam besed..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej se res dobro držiš, samo verjetno pridejo momenti, a ne? Ah..važno, da imaš ti zlato družinico ob sebi v takih časih...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:22:28   
Alex01
čebeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:24:30   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

ooo, čebelko....grozno...ma..sej nimam besed..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej se res dobro držiš, samo verjetno pridejo momenti, a ne? Ah..važno, da imaš ti zlato družinico ob sebi v takih časih...user posted image user posted image user posted image


ja seveda ne mine dan , da ne pomislim nanjo . so pa tudi momenti , ki so res mučni ampak nimaš kej , grem se na pokopališče mal spihat pa kako pikopoko kupim pa angelčka , pa položimo na grobek pa je prec lažje . sam bemu naj se roka posuši onemu , ki jih je ukradu lani . naše figurice . prvo pikopoko , ko smo jo kupili z malima dvema pa vsak je izbral eno čebelico pa angelčke pa so vse pokrali . zdaj smo že nove nabavli , samo ni isto . upam , da se jim je že posušila roka user posted image

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 16.3.2010 20:25:31 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:26:08   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

čebeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


havla hvala user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:27:22   
vaney
čebelica, povej, kaj rabiš...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:28:53   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

čebelica, povej, kaj rabiš...


tole

Slezenovčevo mleko za telo
Mleko za telo s slezenovcem, kamilico, koruzo, pantenolom in alantoinom. Zaradi hidratantnega in pomirjevalnega učinka svojih sestavin, je to mleko idealno za pordelo in dehidrirano kožo. Je učinkovito za masažo in zaščito kože pred zunanjimi dejavniki. Po sončenju vrača koži njeno naravno ravnovesje.
Za ta izdelek smo uporabili




IME
UPORABLJENI DEL
IZVOR

divji slezenovec
cvet
Francija

jojoba
seme
Amerika

user posted image

_____________________________



_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:29:15   
Anonimen
čebelica - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  grozno res, si sploh ne predstavljam.
Na mail sem ti poslala nekaj od justa

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:30:25   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

ooo, čebelko....grozno...ma..sej nimam besed..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej se res dobro držiš, samo verjetno pridejo momenti, a ne? Ah..važno, da imaš ti zlato družinico ob sebi v takih časih...user posted image user posted image user posted image


ja seveda ne mine dan , da ne pomislim nanjo . so pa tudi momenti , ki so res mučni ampak nimaš kej , grem se na pokopališče mal spihat pa kako pikopoko kupim pa angelčka , pa položimo na grobek pa je prec lažje . sam bemu naj se roka posuši onemu , ki jih je ukradu lani . naše figurice . prvo pikopoko , ko smo jo kupili z malima dvema pa vsak je izbral eno čebelico pa angelčke pa so vse pokrali . zdaj smo že nove nabavli , samo ni isto . upam , da se jim je že posušila roka user posted image


Maš čisto prav! Jaz ne razumem kakšen človek to mora bit, če mu lahko sploh lahko rečeš človek, ki krade iz grobov. So nam enkrat v Mp na pokopališču pokrali iz groba že posajene rože. Človek nima besed!!!!!!!!!!!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:31:10   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: nya

čebelica - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  grozno res, si sploh ne predstavljam.
Na mail sem ti poslala nekaj od justa


tako je pač življenje , do enih bolj kruto user posted image

a na yahoouser posted image   ali na gmail user posted image  jaz več uporabljam gmail 

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:33:02   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

ooo, čebelko....grozno...ma..sej nimam besed..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej se res dobro držiš, samo verjetno pridejo momenti, a ne? Ah..važno, da imaš ti zlato družinico ob sebi v takih časih...user posted image user posted image user posted image


ja seveda ne mine dan , da ne pomislim nanjo . so pa tudi momenti , ki so res mučni ampak nimaš kej , grem se na pokopališče mal spihat pa kako pikopoko kupim pa angelčka , pa položimo na grobek pa je prec lažje . sam bemu naj se roka posuši onemu , ki jih je ukradu lani . naše figurice . prvo pikopoko , ko smo jo kupili z malima dvema pa vsak je izbral eno čebelico pa angelčke pa so vse pokrali . zdaj smo že nove nabavli , samo ni isto . upam , da se jim je že posušila roka user posted image


Maš čisto prav! Jaz ne razumem kakšen človek to mora bit, če mu lahko sploh lahko rečeš človek, ki krade iz grobov. So nam enkrat v Mp na pokopališču pokrali iz groba že posajene rože. Človek nima besed!!!!!!!!!!!



ampak , res . veš kako je blo men , ko sta me maledva spraševala , kje so njune pikapoke in čebelice pa angelčki , hja sem rekla , da so jih pospravili ker jih je dež in sonček zdelav pa da so zdaj z babi

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:33:49   
Anonimen
gmail


(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:35:14   
čebelica01
sem dobila nya hvala , zaenkrat bi samo to kremo , pol se bom pa mal poglobila in naročila celo kolekcijo in se bom razvajala tko kot včasih user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:37:41   
Anonimen
Mi smo na grob dajali vsake dva meseca novo vazo - plastično.

Pol je pa enkrat moj oče podpisal na vazo - sam se ni videlo. Pridemo pred 1. novembrom spet pogledat in je ni. Pa vidi na sosednjem grobu tako vazo in je šel pogledat in glej ga zlomka - naša vazauser posted image . Da je folk tko neumen, da ukrade vazo s sosednjega groba. In so ravno prišli tud oni - in je trdil da to so oni kupil ne vem kje - in ko mu je pokazal podpis, je sam čist rdeč in tiho ratal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 20:39:53   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Mi smo na grob dajali vsake dva meseca novo vazo - plastično.

Pol je pa enkrat moj oče podpisal na vazo - sam se ni videlo. Pridemo pred 1. novembrom spet pogledat in je ni. Pa vidi na sosednjem grobu tako vazo in je šel pogledat in glej ga zlomka - naša vazauser posted image . Da je folk tko neumen, da ukrade vazo s sosednjega groba. In so ravno prišli tud oni - in je trdil da to so oni kupil ne vem kje - in ko mu je pokazal podpis, je sam čist rdeč in tiho ratal.


dobro da ste se zadržali , jaz bi mu vse roke polamala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?