|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 22:08:08   
štrumfek
evo tajo komaj spravla spat...
ne pa ne zaspat...
jaz grem pa tud.. da se mal bl konkretno naspim...user posted image

user posted image


(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Dolenjke, 3,. del
16.3.2010 22:21:01   
čebelica01
no pol pa se le naspi

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:05:51   
Mala_princeska
user posted image

Jutro.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čebeli, upam da si že bolje. Figurice na grobku pa prilepite na kamen, res grdo od tatov grrr....da oskrunijo zadnji počitek naših dragih.

Utrujena od non stop zbujanja male, ki traja in traja.....močno upam da so razlčog zobčki, ker je danes lepo pokukal - predrl zgornji - enkica, ki je bila že dalj časa na sumu in sem ga videla čez dlesen, revčko buba, jst sem pa tečko ko se zbuja, danes je ati vstal enkrat in jo pocartal. Sem tud že z Novalacom zvečer poskusil, pa ni bilo bolje in zjutraj je imela jantarčke v ustih, se pravi da jo je bubalo. Malo jih hoče pogrizt, jaz jih pa potem za majčko skrijem in nič več potem ne grize.

Rea 17. april je super :-) Me spominja na pdp izpred šestih let nazaj user posted image
a ste za, da se povabljenke potrudimo in kakšno pecivo spečemo?

O decemberkah09 pa no koment glede gh, avtosedeži pa - manca je bila v lupinici res čudno namontirana, sedaj v concordu pa lepo leži v nasprotni strani vožnje na prvem čičku - je tak čiček, da se potem da na zadnji sedež in da otroček naprej gleda.

Včeraj vse zlikala user posted image user posted image user posted image jst in musaka bila odlična. Sem pa spodaj kar liste za lazanjo dala, pa krompir gor, polivko, meseka, polivko, spet dva kosa testa z lzanjo in sirček, v meso sem pa kar bučke narezala in malo paprike. Zdaj grem pa ostanke pojest, čeprav postan krompir najbrž ni glih gut, naj me pa raznese user posted image

Next, bom videla kaj lahko naredim Čebeli, pa ti jutri javim ko bom zvečer naročala, ok?
Še čakam prejšnjo pošiljko, je kar še ni? Upam da me najdejo v tem selu user posted image in grem nastavitve pogledat in če so že obračunali do konca, ker transakcija je dolgo rdeča namesto črna.

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 17.3.2010 8:07:01 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:07:24   
majch
user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:34:58   
Mala_princeska
Pismo jim rosnooo user posted image zaradi neke sistemske napake mi niso robe poslali in tud kartice mi niso bremenili user posted image user posted image user posted image Nextovci.
Rea help...
Sem jih klicala, zdej pa ne vem ali moram še enkrat naročit tiste majčke, so se mi po telefonu opravičevali kot norci, pa da mi bodo brez poštnine poslali, sem zastopla neki v stilu da moram neko order number vpisat na nek mail/ naročilo?user posted image bom počakala če mi kak mail pošljejo pa da vidim, pa še kreditno prečekiram da mi ne bodo dvakrat bremenili,da ne dobim dvakrat istih majčk.
Oz. neki da moram preverit svoje podatke ??? Kje to naredim?
Sorrry sem mal blond, jezna pa kooooooooooooooo ena zmijaaaaaaaa.......

Tko da jutri naročam, pa upam da bo več sreče, sam da se tole izjasni...

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:42:44   
Mala_princeska
Dear Mrs Petrovcic

Thank you for our recent telephone conversation.

I am sorry to hear that you have not received your recent order. This was due to a delay in releasing your order, please accept my sincere apologies for any disappointment this has caused. As a gesture of apology, I would like to guarantee a free delivery on your Next order. Please inform me, once you have placed a new order online, and I will happily refund you the delivery costs of €5.00

I can confirm that I have now released your recent order, value of €43.00, and it hopefully will be despatched today to ensure that you will receive the parcel as quickly as possible. Please be advised to allow 10 working days from the day of despatch for the receipt of your order.

Once again, I am truly sorry for the inconvenience this has caused you.

If you should have any further queries, please do not hesitate to contact our international department on 0044 116 2847948 (24hours a day/7 days a week).


Regards
Franziska Niederlein
International Advisor
*********************
Evo prevajajte :-)
To pomeni, da mi tistih majčk ni treba še enkrat naročat, a ne???

Ma zakaj pa ne moram preveriti podatkov v računu - če grem pod my account?user posted image user posted image Bomo dešifrirali user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:50:13   
majch
draga miss p

hvala za telefonski klic

žal mi je, da niste prejeli naročila. To je zaradi zamude pri sprostitvi vašega naročila -zato se iskreno opravičujemo za razočaranje, ki ste ga doživeli. Kot opravičilo vam garantiramo zastonj poštnino na naslednjem naročilu. Obvestite me, ko boste online naročili in vam bomo z veseljem dali 5eur za poštnino.

Vaše naročilo smo sprostili v vrednosti 43eur in bo upamo odposlano danes, da boste dobili paket čimprej, še vedno pa velja 10dnevni rok za prejem blaga.

Še enkrat mi je žal za vse.

V prihodnje kontaktirajte mednarodni oddelek 24/7

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   [Brisano sporočilo]
17.3.2010 8:55:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 8:55:42   
Mala_princeska
Hvala Majch user posted image
torej bo naročanje brez poštnine user posted image mi user posted image bi to lahko še večkrat naredili, ko cele porodniške/plače tam pustimo user posted image user posted image user posted image
No sem tej bejbi nazaj mail napisala, da imam probleme z vstopom v račun, pa naj še to reši user posted image , da bomo jutri lahko naročale.
Pismo ej samo upam da ima Simobil kako posebno tarifo za Anglijo, če ne pa ljubčka tožim user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:09:25   
štrumfek
jutro
hjaa tko naspana pa že dolg ne... spala od včeraj od 22- 8.50 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej bomo šle pa najbrž mal vn ko mamo spet sončekauser posted image user posted image user posted image

Princess... upam da ti Next čimprej pride, pa da račun ne bo prevelik user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:11:35   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

Princess... upam da ti Next čimprej pride, pa da račun ne bo prevelik user posted image user posted image user posted image



jst tud......majku jim in njihoveee error na strani....
v račun že pridem, ostalih podrobnosti o pošiljkah pa ne morem gledat, majku jim,.....nej pa druge serviserje spletne najdejo

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:12:16   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jutro
hjaa tko naspana pa že dolg ne... spala od včeraj od 22- 8.50


user posted image user posted image user posted image mami in Taja :-)

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:14:32   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jutro
hjaa tko naspana pa že dolg ne... spala od včeraj od 22- 8.50


user posted image user posted image user posted image mami in Taja :-)

ja se pozna da ni očita, pa noben ne smrči in taja sladko pančkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   [Brisano sporočilo]
17.3.2010 9:37:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:46:00   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image user posted image ja mi mamo kar probleme s tem... ok jaz sem navajena in me ne mot tolk... Tajo pa večkrat na noč zbudi.... ji bo treba sobico zrihtat počas.. pa bo pomoje dost boljše spala...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:49:35   
Mala_princeska
Nya tole je po moje dosti bolj težko, kot gh pri treh mesecih
http://24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/dojencki-ne-potrebujejo-plenick.html

http://bibaleze.si/clanek//starsi/intervju-novorojencki-ne-potrebujejo-plenick.html

no saj jaz svojo žabo dajem na kahlico in ji uspe oboje, samo da bi jo pa non stop tlačila na kahlico, se mi pa zrola.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:51:26   
vaney
čebelica, daj mi povej, kje boš prevzela to mleko oz. mi tukaj ali pa na zs napiši, kam ti ga pošlje...



_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:54:04   
štrumfek
http://bibaleze.si/clanek//starsi/intervju-novorojencki-ne-potrebujejo-plenick.html

princesi to je ta ženska, ki ima tuki na rr nick ronja

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 9:58:54   
majch
to je tud članek na rr nekje od rojstva brez pleničk...znan koncept, sam rabiš voljo. mi2 greva pa veeeenuser posted image ajde se tipkamo

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   [Brisano sporočilo]
17.3.2010 10:14:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štrumfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 10:48:06   
Alex01
Dan user posted image

Mi smo pa danes stari že 8 mesecevuser posted image
Pa še ena slikca, kako Nejc pokaže kako je velik user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 11:02:15   
štrumfek
čestitke Nejcu (in mamici) user posted image user posted image user posted image user posted image vav kako je že veliiik user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 11:06:20   
cukr07
Punce jst vas več ne dohajam brat, kaj šele da bi kej pokomentirala......so prelepi dnevi da bi jih za računalnikom zapravla.user posted image Pa še Lenart ful uživa zunaj.

A slučajno ve katera kje se da kupit jajčni nadomestek? user posted image
Sem našla nekaj prav finih receptov za sladice brez jajc, pa je tale zadeva notr.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 11:20:28   
Anonimen
-

< Sporočilo je popravil nya -- 17.3.2010 11:23:49 >

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Dolenjke, 3,. del
17.3.2010 11:23:22   
Anonimen


Ok, jaz sem se odločila, da sploh ne bom ničesar več komentirala - pa ne zato, ker ne bi hotla, ampak zato, ker nism hotla dobit po nosuuser posted image . In ja, res je, da smo mi že ful zgodaj jedli gh (ne Luka, ampak jaz ko sm bla mala), pa sedežev ni blo, sam zdej pa so. In alergije se pojavljajo tudi ko otroku prezgodaj začenmo dajati gh.
Naš je bil pozimi star pol leta, pa nismo mel nobenih problemov z lupinico, tle je pa problem že pri 3-mesečnikih.

v glavnem ja, očitno sm jst čudna - pač taka sem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?