|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRST - a ga je RES treba?
21.3.2010 20:30:01   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
dejte mi povedat, saj so še druge vere, zakaj se vedno zatakne pri rimo-katoliški?user posted image

Ja point je samo v tem, da težko debatiramo o nečem, kar ne poznamo in recimo osebno ne poznam nobene druge religije dovolj dobro, da bi jo lahko komentirala. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
21.3.2010 21:40:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   [Brisano sporočilo]
21.3.2010 21:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: KRST - a ga je RES treba?
21.3.2010 21:49:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

jaz, npr. sem prav vesela, da mi v skladu z obredom niso odrezali ščegetavčka in me zašili...user posted image


ce to leti na Koran - obrezovanje zensk ni predpisano in je posledica obicajev se izpred casov Muhameda, predvsem na podrocju vzhodne Afrike. ker pa se je na teh podrocjih razsiril islam, se ta obred (gnusni, da ne bo pomote) pripisuje tej veri.


ne, ni letelo na Koran, ker ga nisem omenjala. samo želela sem malce "obtežiti" temo.
tole sem pa zdajle našla:

sicer pa žensko obrezovanje izvajajo v redkih muslimanskih kulturah, poganskih,pa tudi krščanskih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: KRST - a ga je RES treba?
21.3.2010 21:50:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
dejte mi povedat, saj so še druge vere, zakaj se vedno zatakne pri rimo-katoliški?user posted image


zato, ker je na nasem podrocju najbolj razsirjena in se posledicno vse prevec vtikuje v moje zivljenje. mene konkretno npr. moti, ko tisti zvon nabija vsak dan. moti me pa se marsikaj drugega - ampak RKC si jemlje nek privilegij, da je poklicana mesati se v nasa zivljenja, medtem ko so ostale verske skupnosti tako majhne, da ce se prav besno civkajo, jih nihce niti ne opazi...



ja. tradicija, kaj češ.
kot v kakšni drugi državi druga vera.

se pa stvari lahko vedno spremenijo ali pa ostanejo iste.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: KRST - a ga je RES treba?
21.3.2010 21:59:58   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Ne pišem o sebi, niti nimam najmanjšega namena. Ti tega itak ne bi razumela. In ker boš verjetno namigovala na krščansko vero, ti povem samo to, da nima veze s tem.
Spoštujem odločitve ljudi, ravnotako tvojo.  Tebi in še nekaterim, je pa to nekaj povsem tujega.
Bi pa rekla, da ste prestrašene in se raje norčujete, vlačite ven stvari, ki z vero nimajo veze.
Če bi bile tako samozavestne v svojem prepričanju, bi debatirale na normalnem nivoju. Hja, strah ima velike oči in takrat se začne napad(norčevanje).



in, po čem sklepaš da nebi razumela? kaj pa v mojih postih nima veze z vero?user posted image jaz v svoje prepričanje verjamem in za tem tudi stojim, ne glede, kako mi hočejo drugi povedat nasprotno...
pa nikakor nisem prestrašena,  še manj se norčujem....user posted image user posted image saj nisem stara 5 let.... sem te le iskreno vprašala, glede na tvoj post... in če se ti počutiš napadeno, ali kaj koli drugega...

pametnejši popušča, zato bom prenehala user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil TuBoLina_86 -- 21.3.2010 22:00:50 >


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 8:59:58   
Colt
Hja....stari ljudje so rekli ''''vera po fajmoštrih gor, vera po fajmoštrih dol''''. Modra misel ki še kako drži. Ne bom se spuščal v pisanje doktoratov, ampak ni ga človeka ki se ne bi vsaj enkrat v življenju obrnil k Njemu, ki je Alfa in Omega. Pa čeprav ga izrivamo iz vseh por našega življenja.

Morda je malce preuranjeno in preveč samozavestno se držati kot pijanec plota misli, da Boga ni. Življenje je le preveč komplicirano, preveč lepo, preveč žalostno in preveč mnogo dimenzijsko...ljudje pa smo včasih popolnoma nemočna in uboga bitja ki včasih klonimo že pred malenkostmi. Smo ranljivi. Že izliv kapljice krvi v možganih je dovolj da postanemo rastlina. Se imamo res za tako vsemogočne da lahko potem trdimo da Boga ni?

Precej maloumno se mi zdi delat neke ekstremne zaključke, ker nas življenje prej ko slej nauči svojo lekcijo. Še bolj slaboumno pa se mi zdi s tem posiljevat drugače misleče. Live and let live.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 9:49:11   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Colt


Morda je malce preuranjeno in preveč samozavestno se držati kot pijanec plota misli, da Boga ni. Življenje je le preveč komplicirano, preveč lepo, preveč žalostno in preveč mnogo dimenzijsko...ljudje pa smo včasih popolnoma nemočna in uboga bitja ki včasih klonimo že pred malenkostmi. Smo ranljivi. Že izliv kapljice krvi v možganih je dovolj da postanemo rastlina. Se imamo res za tako vsemogočne da lahko potem trdimo da Boga ni?
G




ja najlažje je tako a ne?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 9:53:13   
Colt
Ja Urška (ali Urša, nima veze), tako je trdil tudi zelo znani filozof. Boga ni. Na koncu pa se mu je zmešalo in je tulil da je on Jezus Kristus.




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 10:02:06   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ja Urška (ali Urša, nima veze), tako je trdil tudi zelo znani filozof. Boga ni. Na koncu pa se mu je zmešalo in je tulil da je on Jezus Kristus.





ne, Boga ni. Ampak je pa neka energija, bajeuser posted image user posted image

in BTW, uršKauser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 10:17:13   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Colt


Življenje je le preveč komplicirano, preveč lepo, preveč žalostno in preveč mnogo dimenzijsko...

G



Colt...dimenzijsko življenje...Lepo povedano...evo in ravno v eni od teh dimenzij se začne človek spogledovati z bogom oz. religijo. V nekaj moraš verjeti...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 10:23:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Ja Urška (ali Urša, nima veze), tako je trdil tudi zelo znani filozof. Boga ni. Na koncu pa se mu je zmešalo in je tulil da je on Jezus Kristus.

Saj vem, da si veren, Colt, ampak - a vidiš, kaj naredi vera? user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 10:55:27   
MissElvira
Lepo napisano, Colt.

Je kdo morda opazil grafit v ljubljani, ki pravi:

"Bog je mrtev"

- Nietzsche


Zraven se je pojavil še en grafit, in sicer:

"Nietzsche je mrtev"

- Bog


:)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
22.3.2010 11:00:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MissElvira)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 11:08:28   
Colt
K takile debati bi pasala tale pesem. Pričara milion občutkov, tudi tiste najlepše, najbolj intimne. In za nekatere velja, da se na koncu linije teh čustvenih tunelov, vzponov in padcev....za hip preneha človeška omejenost/ranljivost, ter se za hip prikaže Božje...svetujem klik spodaj user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=pMWIAfX7EpY


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 14:02:08   
TuBoLina_86
nevem, zakaj se vsi razburjate, ko kdo reče, da boga ni, a hkrati pa vi nam vsiljujete mišljenje, da bog je... user posted image user posted image user posted image

jaz verjamem, da je nekaj nad nami, definitivno pa to ni bog....  ZAME nikoli bil in nebo.... verjamem v srečo, verjamem v zdravje, verjamem v ljubezen.....

mene napadajo, ko napišem da boga ni, a drugi pa pišejo, da bog je, pa jih nihče ne pljuva user posted image user posted image user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 14:16:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86

nevem, zakaj se vsi razburjate, ko kdo reče, da boga ni, a hkrati pa vi nam vsiljujete mišljenje, da bog je... user posted image user posted image user posted image

jaz verjamem, da je nekaj nad nami, definitivno pa to ni bog....  ZAME nikoli bil in nebo.... verjamem v srečo, verjamem v zdravje, verjamem v ljubezen.....

mene napadajo, ko napišem da boga ni, a drugi pa pišejo, da bog je, pa jih nihče ne pljuva user posted image user posted image user posted image


dej tuboolina, mal se kdaj preberi. kolikor sem videla noben ni napisal da Bog je in si zraven naklofal en kup ploskecov a la tole: user posted image . noben ni pisal kako mu gre na živce ateizem in kako so ateisti mal zaplankani. čaki malo - zdajle gledam in ne najdem unega tvojega posta na katerega sem mislila (sem nanj tudi jaz repliko napisala) user posted image a so ga brisali mogoče? no, sigurno ne zato, ker je bil ful prijazen do drugače mislečih, se ti ne zdi?

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 14:29:50   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

noben ni pisal kako mu gre na živce ateizem in kako so ateisti mal zaplankani.



tudi jaz nisem napisala, da mi grejo verniki na živce.... sem strpna do njih, kakor so oni do mene.... po mojem pa ni odveč, če napišem svoje mnenje o veri, ali? saj smo v državi, kjer je svoboda govora.... tale forum pa zato, da se napišejo mnenja in mišljenja, nas ateistov, in tudi vas, vernikov...

zato naj vas ne boli, če sem naspisala da zame bog ne obstaja, saj mene tudi ne boli, ko nekdo napiše, da bog je...


aja, sem pozabila pripeti smajli a la: user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TuBoLina_86 -- 22.3.2010 14:30:32 >


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 14:45:36   
tabi
evo glede vernikov
medva z mojim imava oba vse zakramente razen zakonske zvezeuser posted image imava 2 otročka ki ju niti pod razno ne dam krstit,ju bom pa podpirala če bosta to nekega dne želela.Problem so moji tako verni starši, ki so zaradi tega prekinili vse stike z mano predvsem pa z vnučki,ki niso nič kriviuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 14:58:56   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tabi
.Problem so moji tako verni starši, ki so zaradi tega prekinili vse stike z mano predvsem pa z vnučki,ki niso nič kriviuser posted image

Pravi vzor vernikov. user posted image Če so res tako zelo verni, bi morali vedeti, kaj je krščanska STRPNOST, odpuščanje itd. - če prekinejo stike z lastnim otrokom zaradi drugačne miselnosti, so itk zelo zelo slabi kristjani. A se sploh zavedajo, kaj pomeni biti kristjan - razen tega, da opraivš zakramente in hodiš k maši? So vendarle odnos do soljudi tisti in DEJANJA na splošno tisti, ki največ štejejo. Samo eni zagriženi verniki, zanimivo, pozabljajo na to. user posted image NIč nimam proti vernikom in nočem biti nestrpna, ampak ob takih takozvanih vernikih se mi pa želodec obrača - ker itak s takim ravnanjem kršijo med drugim tudi vsa načela svoje vere.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 22.3.2010 15:01:00 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 15:07:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
noben ni pisal kako mu gre na živce ateizem in kako so ateisti mal zaplankani.


tudi jaz nisem napisala, da mi grejo verniki na živce.... sem strpna do njih, kakor so oni do mene.... po mojem pa ni odveč, če napišem svoje mnenje o veri, ali? saj smo v državi, kjer je svoboda govora.... tale forum pa zato, da se napišejo mnenja in mišljenja, nas ateistov, in tudi vas, vernikov...

zato naj vas ne boli, če sem naspisala da zame bog ne obstaja, saj mene tudi ne boli, ko nekdo napiše, da bog je...


aja, sem pozabila pripeti smajli a la: user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image


nikjer nisem napisala da sem verna. jaz sem napisala, da vera ali nevera ne določa ali je človek s tem dober ali slab. in da ljudje vseh mogočih pogledov delajo dobro in slabo. povdso najdeš dobre in slabe, da tako rečem.

to da si strpna do vernikov kakor oni do tebe, pa še ne pomeni da si strpna - mislim, tako, retorično gledano user posted image seveda lahko lahko pišeš kar želiš. čisto vsega pa vendarle ne. kar je hujskaško in sovražno verjetno ne. po moje so ti zato post brisali..

tabi, jaz ne odobravam tega. vsakič, ko berem take stvari, mi je žal da se take stvari dogajajo user posted image

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 15:11:08   
MissElvira
Verjeti ali verovati? Ateizem, anti-teizem ali agnosticizem?

Človek lahko verjame nekaj, kar sliši, vidi, prebere, okusi in otipa. Ali pač ne, stvar posameznika.

Človek veruje v nekaj, kar je izven dosega njegovih čutil. Ateisti ne verujejo in zagovarjajo stališče o neobstoju Boga.

Anti-teisti so prepričani, da je organizirana vera slaba in nemoralna. Ne zanikajo obstoja Boga, niti ne zanikajo ali kritizirajo verovanja vanj.

Agnostiki trdijo, da je obstoj ali neobstoj Boga nemogoče dokazati in dvomijo v končno spoznanje obeh pogledov.


Pa nebi rada zašla v teološke debate. Mislim, da vsak od nas ima nekega dušnega pastirja, naj bo to v organizirani cerkvi, družini, med prijatelji, v šoli ali službi. Tako kot je RKC zaslužna za veliko grozot, je prav njihov popis krščencev, birmancev in porok mnogokrat služil pri iskanju korenin, daljnih in bližnjih sorodnikov, itd. Tudi prve zapise o staroslovanski ("poganski") veri in njihovih božanstvih kot so Perun, Morana, Vesna, Živa... smo dobili prav od misionarjev, ki so pred tisoč leti prihajali pokristjanjevati.

Krst je po mojem bolj praznik otroka kot pa vizum za končno odrešenje. Sicer popis ni tako nujen kot včasih, saj rojstne liste dobimo od države. Tudi nevem, če je še vedno dolžnost in pravica krstnega botra ali botre, da v primeru nesreče staršev poskrbi za otroka. Mislim pa, da ga s samim krstom nikakor ne stigmatiziramo, saj mu vere ne morejo vcepiti niti starši in botri, niti cerkev in verouk.

Do resničnega verovanja lahko človek pride le in samo sam, seveda pa mu različne cerkve in njihovi dušni pastirji lahko pokažejo vrata, skozi katera mora stopiti. Nikoli nismo sami na svetu.

E.



(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 15:50:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: urška


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ja Urška (ali Urša, nima veze), tako je trdil tudi zelo znani filozof. Boga ni. Na koncu pa se mu je zmešalo in je tulil da je on Jezus Kristus.





ne, Boga ni. Ampak je pa neka energija, bajeuser posted image user posted image



Kakor za koga ...za ene je Bog, za druge energija, za tretje vesolje, za četrte....spet nekaj drugega.

Ko sem prej pisala o strahu pred neznanim...kaj počnejo Kitajci s tibetanskimi menihi? Ne gre jim samo za ozemlje, pač pa se bojijo njihove duhovne moči, zato jih želijo zatreti. Tako zelo se jih bojijo, da so grozili Obami z zaostritvijo odnosov, če  bo sprejel dalailamo. Zanimivo kakšno moč ima vera.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 15:58:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

evo glede vernikov
medva z mojim imava oba vse zakramente razen zakonske zvezeuser posted image imava 2 otročka ki ju niti pod razno ne dam krstit,ju bom pa podpirala če bosta to nekega dne želela.Problem so moji tako verni starši, ki so zaradi tega prekinili vse stike z mano predvsem pa z vnučki,ki niso nič kriviuser posted image


Tabi, nimam besed. Sicer sem mnenja, da nihče ne more odločat kdo je pravi vernik in kdo ne. Tvoja dva sta pa očitno vernika samo po statusu, po duši pa daaaaaaaaleč od tega. In ne vem po kakšnem krščanskem zakonu se je treba odreč svojim otrokom, če ne daš otroka krstit.

Tule gre, za nič drugega, kot njuno kaprico in ker ni bilo tako kot sta onadva rekla, sta se vam raje odpovedala. Tudi če bi otroka dala krstiti,  bi se kasneje našlo kaj drugega, kar jima ne bi bilo po godu, da bi prekinili stike.

In ker sta onadva pač takšna kot sta, definitivno ne predstavljata vernikov, pravzaprav na vernike mečeta samo slabo luč.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 16:28:59   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: limonita

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Glavni razlog, da ga nisva krstila je pa ta, da če bi poslušala cerkev in cerkvene predstavnike sina niti ne bi bilo. Dobila sva ga namreč z zunajtelesno oploditvijo in baje je to hudičevo delo.user posted image Tako da nimam niti najmanjše želje in volje, da bi ga krstila.


Bravo user posted image user posted image user posted image bravo zato, ker si ostala načelna. Mene grozno moti to, da ne dovolijo umetne oploditve - sama je k sreči nisem potrebovala, ampak me to vseeno blazno moti in je to tudi eden izmed razlogov zakaj sem cerkvi pokazala hrbet.



Odvisno od župnika in njegove razumnosti. Moj sin je spočet z IVF-om in še v nosečnosti sem padla v debato o umetni oploditvi z župnikom, pa sva prišla do zaključka da so tudi otroci spočeti z OBMP božji otroci in njegove besede so bile da je Bog pač malo pomoči rabil da je ratalo tako edinstveno bitje. Pa ni vedel da sem zanosila z IVF-om.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?