|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OMG kakšna gužva...
1.4.2010 18:20:42   
2.2.
user posted image  bila v ikei in sem bila zelo razočarana. nisem našla niti ene zanimive stvari da bi rekla glej ta bi pa prav prišla v naši bodoči hiši. gledali smo predsvsem opremo-pohištvo-zelo slaba roba mislim da ima dipo boljše....všeč mi je bila ena otroška postelja.....

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OMG kakšna gužva...
1.4.2010 20:13:40   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

user posted image  bila v ikei in sem bila zelo razočarana. nisem našla niti ene zanimive stvari da bi rekla glej ta bi pa prav prišla v naši bodoči hiši. gledali smo predsvsem opremo-pohištvo-zelo slaba roba mislim da ima dipo boljše....všeč mi je bila ena otroška postelja.....



Se popolnoma strinjam.

Tudi midva sva bila pred časom v ikei, ko so jo tko na veliko hvalili user posted image

V pomojem rekordnem času sva bila čez celo trgovino, domov odšla praznih rok.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OMG kakšna gužva...
1.4.2010 20:36:28   
2.2.
ja mi tudi smo šli samo čez trgovino. v dveh urah vse vidli. sem še posebno iskala kaj primernega da bi kupila tamali ker je pač ni bilo zraven ampak enostavno nič primernega no potem sem ji vzela tisto za seštevat-stojalo....
potem smo se stavili v lj brdo lesnina in vidi veliko več in o kvaliteti da ne govorim....cene so pa nekje tu nekje kot povsod.
no ja žal mi ni da sem šla vssaj tako vem kako zgleda, samo res nevem kaj tam nekateri kopujete glede pohištva

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OMG kakšna gužva...
2.4.2010 9:05:17   
liliana
samo res nevem kaj tam nekateri kopujete glede pohištva


Mi imamo večino opreme iz Ikee.....user posted image

Design mi je všeč......sama ne maram velikih omar in so mi komode zelo všečne in praktične.......niso mi všeč načičkane in rožaste sedežne in naslanjači z raznimi všitki......

Blago takoj dobiš in ti ni treba čakati mesec dni......

Še vse kar smo dobili smo brez problema sestavili......je pa res, da tisti, ki niso ravno ljubitelj sestavljanja pohištva v Ikeji nočejo nakupovati......

Običajno pa, preden gremo v Ikeo pregladamo malo po njihovi internetni strani kaj bi radi.....malo premerimo, skombiniramo....in šele nato gremo....

Ker če greš, še posebno prvič, v Ikeo tako malo pogledat......ti ni jasen t.i. bum glede nakupovanja v Ikei......in si precej razočaran.......še posebno če ti malo drugačne linije pohištva kot so običajne v naših trgovinah niso ravno pri srcu......

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OMG kakšna gužva...
2.4.2010 10:57:25   
Raho
Ikea ima čiste linije in je cenovno ugodna. izjemno. Sin ima otroško sobo Mavrica - če pomislim, da smo za komodo, kotno omaro, dvokrilno omaro in posteljo (sicer s toboganom) odšteli 2400 €, za od hčere sobo pa 1100 € pa smo kupili posteljo, 7 omar, jogi, mizico in stolčke, jogi, tepih, skrinjo za igrače, posteljnino, zavese... je definitivno bilo dosti ceneje. Pohištvo pa tako ali tako ni investicija za 50 let, da bi ga preplačevala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OMG kakšna gužva...
2.4.2010 16:48:54   
2.2.
NE MENI SE ZDI DA JE ROBA NEKVALITRETNA PA NISEM NEKI IZBIRČNA SE PRILAHGAJAm...ups črke. dam npr. primer smo gledali kuhinjo in roko na srce  nevem če mi bi zdržala 10 let nevem no, potem jedilnico-mizo je sestavljena kot da bi imela 4 zobotrebce gor pa desko...nevem no. saj pravim cene so pa kar iste kot pri nas no tu nekje.
všeč mi je bila i meni otroška sobica in par tistih otroških dodatkov.


no ja sicer pa vsak ima svoj okus

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OMG kakšna gužva...
2.4.2010 19:39:37   
barika
konec koncev je pa vse iverka ... če ni Paron user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OMG kakšna gužva...
2.4.2010 21:51:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

konec koncev je pa vse iverka ... če ni Paron user posted image



Napaka ... doma imamo otroško sobo iz Ikee in NI iverka je masiva pa sem za komplet dala nekaj čez 600€ ... moja mami ima komplet dnevno iz Ikee in tut NI iverka je masiva pa jo je komplet prišla tolk kot samo tv omarica v istem stilu v Harvey Normanu, s tem da je bila ta omarica v Harveyu iz iverke.

Se strinjam ... ni čisto vse tam ful vredu kvaliteta, je pa daleč od tega, da bi bil vse klump.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




katero ime je najlepše???
dija_dijana

izberi najlepše žensko ime?!

dijana (8%)

mia (48%)

danaja (22%)

elena (22%)


Število vseh glasov: 156

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!