|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:50:44   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


pa še ta je premajhen...



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 14:53:37   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Iz nobenega sušilca cote ne pridejo tako dišeče kot iz štrika za perilo.
če seveda imaš srečo, da ti noben sosed v tistem času ne kuri vejuser posted image

Karavan - nope


ali ne vozi gnojnice user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 15:00:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


itak.user posted image še dobr, da ne planiramo tretjega.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 17:48:16   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


pa še ta je premajhen...




slovenska bolezen user posted image . Zadnjič sem mojmu rekla, da nekateri bodoči starši nabavljajo take avte, ker zgleda mislijo, da bodo dobili žirafo in ne otroka user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 17:52:35   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


itak.user posted image še dobr, da ne planiramo tretjega.



Mi imamo tretjega,pa ogromen avto,ampak je se premajhen,ko kam dalec potujemo.Jaz sploh ne vem,kako so vcasih,ker mi smo bili tudi trije,pa smo imeli Fiat125-al kaj je ze bil,pa Opel kadeta...in smo se vsi notri zbasali.Je pa res,da nismo sedeli v otroskih sedezih,ker ti res veliko zasedejo.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 19:33:00   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


pa še ta je premajhen...




slovenska bolezen user posted image . Zadnjič sem mojmu rekla, da nekateri bodoči starši nabavljajo take avte, ker zgleda mislijo, da bodo dobili žirafo in ne otroka user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 21:46:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 22:27:12   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sušilec pa avto karavan je nujen predpogoj, da imaš otroka.


In mi smo si brez obojega omislili že drugega otroka user posted image Res sem neodgovorna mama! Mamo pa po novem strešni kovček. Se klasificiram?

Mišamaša77, mi nimamo sušilca, živimo v bloku, trenutno z enim otrokom pa ga še nisem pogrešala. Stojalo za sušenje imamo pozimi pač sredi dnevne. Verjetno je res bolj praktično če ga imaš, smo tolk pomemben pa tudi ni. Sicer pa meni obešanje ni problem, likam pa tudi ne (obesim na široko in takoj, ko se posuši zložim). Malo nas stiska za plac, če gremo na dopust, ampak to je 2krat letno pa se da.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 23.3.2010 22:28:42 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 22:35:26   
Anonimen
me zanimajo izkušnje tistih, ki že imate dojenčke; torej, ali se splača imeti sušilni stroj, oz. ali je bolje imeti 2 in 1 ( pralno/sušilni stroj) ali imate posebej pralni in sušilni stroj? user posted image



Z dojenčkom ali brez-bolj praktičen in učinkovit je vsak posebej ali matemaično 1+1 in ne reklamno 2 v 1.

(odgovor članu mišamaša77)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 22:36:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Iz nobenega sušilca cote ne pridejo tako dišeče kot iz štrika za perilo.
če seveda imaš srečo, da ti noben sosed v tistem času ne kuri vejuser posted image

Karavan - nope


ali ne vozi gnojnice user posted image




Off the record-včeraj so jo vozili in hudo dobro je dišala.

Dovolj imam zimske beline in čistoče, hočem gnoj.

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
23.3.2010 23:38:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
če seveda imaš srečo, da ti noben sosed v tistem času ne kuri vejuser posted image

Ja imam to srečo, da ne kuri vej ... imam pa to smolo, da mi kuri iverico in vso svinjerijo, ki mu pride pod roke user posted image ... tako da hvalim vse zvezde pa angele in bogove, ki so mi omogočili, da imam mojega sušilčka v kopalnici.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
24.3.2010 7:17:05   
mišamaša77
ok, hvala vsem za odgovore, sva se že odločila da kupiva posebej pralni in sušilni stroj, sva že prej o tem premišljevala ( pred leti)- Imava pa še zunaj veliko dela - obnavljava hišo,imava par hektarov površine, ki jo je treba letno čistiti (beri: grmovje, ki se hitro zarašča), imava živali ( pa ne samo kužka in mucko, še konje za katere skrbim, zajce ipd.), pa jaz imam še pop. s.p., tako da mi bo to res prišparalo v jesensko-zimskem ( pa še zgodnje pomladnem) času vsaj obešanje in likanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
24.3.2010 7:45:20   
sanelaa
No super sta se odločila............ne bo vama žal.
Zdaj pa samo v lov na izbiro za pravega.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
30.3.2010 14:59:10   
jana84
mi smo kupli sušilca, ker enostavno pozimi in jeseni nismo mogli posušit cunj ker imamo tako vlago pr nas. Cunje so se sušile po cel teden in na koncu bolj smrdele kot umazane. Zato smo se odločli za nakup sušilca. In zdaj ga za nič na svetu ne dam proč. Po 30 letih imata moja mami in tata spet mehke brisače...In cunje zeloooo lepo dišijo. Za dojenčka je pa res praktično da imaš sušilca pr bajti...Seveda če je možnost. Ne rečem zdej da je zarad tega treba kredit jemat...
Naš sinko je zdej v vrtcu in na teden naberemo minimalno 6-7 umazanih hlač, majic, nogavic, bodijev in še kaj se dobi zraven. Če ne bi imeli sušilca, bi morala kupiti še kaj več oblačil, tako pa se da zgurat tudi z manjšo količino, ki jo itak v 3 tednih preraste.

P.S. ja tud karavana imamo, pa ne zarad otroka...Ampak zarad našega načina življenja. In je praktičen tudi ko imaš otroka.

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sušilec nujen za novorojenčka?
31.3.2010 20:49:22   
aly12
Vse, kar ti lahko olajša življenje, je praktično in priporočljivo, tako tudi sušilec (ločeno!) in karavan in še maaarsikaj.:) Ko pomislim, da so ne tako dolgo nazaj prali na roke, me kar malo zmrazi.:)

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?