|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:15:40   
Soncnica Sandra ***
No glej moja mala ima tudi še za v vrtec žabice in tanke hlače. Pa bundo tudi nosi, samo spodaj ne še 5 stvari (puli, jopa) pa HB ni bila še resno bolna to zimo, tako da oblecite otroke, tako kot njim paše oziroma odvisno od tega kako toplo je tam, kjer so (igralnica, varstvo, stanovanje, ...)

TO JE MOJE OSEBNO MNENJE!!!!!


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:20:04   
EMILY 3
moj je imel še te dni kapo in je vseeno dobil vnetje ušes pa še angino...tako da....zunaj so virusi ki so krivi da so otroci bolani in kapa tega ne bo preprečila....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:24:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

No glej moja mala ima tudi še za v vrtec žabice in tanke hlače. Pa bundo tudi nosi, samo spodaj ne še 5 stvari (puli, jopa) pa HB ni bila še resno bolna to zimo, tako da oblecite otroke, tako kot njim paše oziroma odvisno od tega kako toplo je tam, kjer so (igralnica, varstvo, stanovanje, ...)

TO JE MOJE OSEBNO MNENJE!!!!!



Problem tudi rata, da ratajo zaradi našega oblačenja preobčutljivi. enostavno se tako navadijo, pa niso zaradi tega bolni, ampak se navadijo, da so malo bolj oblečeni.

samo moje mnenje.

Npr. Mi imamo v stanovanju 21 stopinj. tako je na termostatu in tako mamo celo zimo. Ta temperatura je tudi primerna za otroka, vprašaj kjer koli. Govorim za bivalne prostore ne za spalnico to je za spalnico pretoplo.

In , ko mene zebe, je to moj problem, se grem še malo oblečt, otroke pa nikoli ne zebe, ker so tako navajeni. Če bi pa mela skozi na 25 ali več, bi jih pa, če bi prišli nekam in bi bilo 21, zeblo.

Moji starši so meli peč na drva in smo meli v prostoru po 28 stopinj, pol me pa sploh ne čudi, da me skoz zebe.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:28:32   
Najaa
Ne, po moje zdej ni treba več.
Ampak. Tavečja ima trak Hello Kitty. Ja itak, da ga mora imet gor! user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:33:04   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi
mej se, želim ti lep sončen dan... pa kapo na glavo... user posted image
Al'''''''' pa gate.


Pa dva svinčnika v nosuser posted image   (mogla semuser posted image )



moj angel sreče je žal lačen in BOS... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:34:29   
Raho
Nobenega naglavnega pokrivala, razen ko je mrzlo. pa ne zaradi vnetja, ampak da ju ne zebe v glavo. vnetje ušes povzroča bakterija ali virus.
Žab pa sploh ne nosita. Če je hudo mrzlo žametke in dokolenke. No, dama nosi žabe, če ima krilo.

ja , pa to kar je blaža napisala. Preobčutljiv lahko postaneš, če si preveč oblečen.

Pa še na MM komentar - zaradi klime sem se pa jaz že 2x prehladila (ampak mi je samo teklo iz oči in iz nosu) - če pa sem imela klimo v avtu na 16 stopinj, zunaj pa je bilo 35.user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 23.3.2010 14:36:05 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:37:12   
rija
jaz pa vidim samo ekstreme:

pozimi v snegu so bogi otroci brez rokavic, celi zanohtani, v trenirkah na sankanju, da so celi mokri
zdaj na 15 stopinjah v zimskih jaknah, z žabami in kapami, spodaj pa celi prešvicani in mokri.

ej, če bi gledala na druge, bi bil moj otrok očitno velik revež, tako, pa se mi zdi, da je kar zadovoljen.

držim se samo enega reka severnih držav: veter je zdrav zrak.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:49:34   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no mene pa nekaj drugega zanima...

zakaj, kadar nekaj veste, kar očitno vse ne... zakaj tega ne poveste lepo?
zakaj se je treba vedno delat nekaj več in se norčevat?
takoj vse priletite na tako temo in se afnate! a je tak težko lepo svetovat, sej vsi pač ne vejo/vemo vsega. a bi blo težko pomislit, da tudi ve marsičesa ne veste, pa se ne bi vedno norčevale, ampak lepo odgovorile?

Kaj se potem počutite bolj pomembne ali kaj?



user posted image
Nisem se sploh imela namena vključit v debato.
Ampak s temle se pa popolnoma strinjam. Mah, na vsaki drugi temi se enako sprašujem. Saj so večinoma debate na ta način... žal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:49:50   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: gajči

IZVIRNO SPOROČILO: Najki
usesa so ful obcutljiva na veter



Ušesa so se skozi dolgo evolucijo tako oblikovala, da niso prav nič občutljiva na veter.

Vnetje srednjega ušesa vedno pride iz žrela in iz nosu, ki ni očiščen.

No ja, mogoče imaš pa občutljive uhlje, samo od tega ne bo škode.

Danes je v Ljubljani sonček, 15 stopinj, pa sem prepričana, da bo tričetrt otrok imelo kapo na glavi ko bom šla popoldne ven. A je to še zdrava pamet?


Se strinjam z gajči. Ušesa niso nič občutljiva na veter. Občutljivi so starši v glavo.
Starši zraven na pol nagi, zraven pa otrok v zimski bundi, škornjih in kapi, zato ker piha topel veter. In potem je ta isti otrok skoz bolna? Zakaj že?



Ja sori sem si zmislila, da me zaradi vetra boli v usesih ne v uhljih... ? Keri dodoji, iz lastnih izkusenj ti povem, da me boli, pa me poskusas prepricat, da ni res. Govorim pa o bolecini ne o vnetem usesu, samo js svojmu malcku ne bi privoscila nobene variante. In tudi iz lastnih izkusenj povem, da zelo pomaga, ce jih zascitim s cimerkoli, kar pride cez usesa. Pa naj bo to sal, nausniki, trak, kapa...

Bolan pa je zato, ker je star 14m in je pri enem letu sel v vrtec, takrat pa je bil prvic izpostavljen virozam. Rings a bell? Pol zime do januarja ni imel problemov kapa gor ali dol. Tvojim pa cestitke k od rojstva ocitno se niso viroze pobrali.

P.S.: sori za to reakcijo, itak nisem postala, da boste imele ve kaj glodat ampak za dat moje izkusnje avtorici. Tko da lohk glodate naprej kolkor hocete user posted image .


< Sporočilo je popravil Najki -- 23.3.2010 14:53:30 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:51:20   
Anonimen
ja....prvo leto, ko je moj uporabljal klimo v delovnem stroju na šihtu je bil non stop, ampak reees celo poletje bolan.
od kasljanja, smrkanja, bolela ga je celjust, usesa,glava. bil je ene 3x zatecenm bolelo grlo.....

samo zaradi klime. ima pa tako sluzbo, da skace ven in notri iz stroja.

odkar je ne uporablja, je ok

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 14:57:18   
gajči

IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Ja sori sem si zmislila, da me zaradi vetra boli v usesih ne v uhljih... ? Keri dodoji, iz lastnih izkusenj ti povem, da me boli, pa me poskusas prepricat, da ni res. Govorim pa o bolecini ne o vnetem usesu, samo js svojmu malcku ne bi privoscila nobene variante. In tudi iz lastnih izkusenj povem, da zelo pomaga, ce jih zascitim s cimerkoli, kar pride cez usesa. Pa naj bo to sal, nausniki, trak, kapa...



Pa ne se tolk razburjat, no. Saj prav, če te bolijo uhlji si pač daj gor kapo.
Samo nisem še videla mamice, ki bi imela pri 15 stopinjah na glavi kapo, otrok zraven nje pa jo, kljub temu, pogosto ima.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:00:36   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
Uskinamama, mogoce pa trak zato,ker je sicer toplo,samo nekateri imajo res hude tezave z vnetji usesk.
Ampak kakor je meni znano, vnetje ušes povzroča virus ali bakterija, ne veter, ki pihlja mimo vogala.


Podpis.



pa kake mate spet dons.....
jaz sem mela kot mala deklica zmeraj vnetje ušes, če me je kaj napihalo, ko sem bila brez kape....
mislim virus se baje prenaša pa ob mojem vnetju ušes nisem nobenga okužla....ker sem dobila vnetje zarad vetra

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:06:15   
emica2008


user posted image


< Sporočilo je popravil emica2008 -- 23.3.2010 15:11:55 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:11:31   
liliana
Meni je pa pediatrinja rekla, da je dobila hči vnetje ušesa zaradi vetra......

ker je imela vročino sem jo peljala tja, da jo pogleda.....pogledala ji je ušeska in rekla "o ti si pa bila dolgo šmrkava, ker sta obe ušeski rdeči".....jaz pa...."ne, sploh ni bila" in jo še pregleda pa ne vidi nič drugega in me vpraša "a ste bili kje na vetru?".....bil je takrat ravno december......"O ja, to pa smo bili......na Bohinjskem jezeru in je precej mrzlo pihalo."

Ker pa sem tudi jaz mislila, da se vnetja ne dobi od vetra, sem ji pač dala na glavo eno kapo, tako kot sebi, brez kapuce......pa mi je pediatrinja rekla, da tudi veter lahko privede do vnetja ušesk......ne samo zabasan nosek.....sicer bolj redko.....je pa verjetno res tisti veter pri +15  malo drugačen od tistega pri -15......

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:19:06   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: gajči

IZVIRNO SPOROČILO: Najki
usesa so ful obcutljiva na veter



Ušesa so se skozi dolgo evolucijo tako oblikovala, da niso prav nič občutljiva na veter.

Vnetje srednjega ušesa vedno pride iz žrela in iz nosu, ki ni očiščen.

No ja, mogoče imaš pa občutljive uhlje, samo od tega ne bo škode.

Danes je v Ljubljani sonček, 15 stopinj, pa sem prepričana, da bo tričetrt otrok imelo kapo na glavi ko bom šla popoldne ven. A je to še zdrava pamet?


Se strinjam z gajči. Ušesa niso nič občutljiva na veter. Občutljivi so starši v glavo.
Starši zraven na pol nagi, zraven pa otrok v zimski bundi, škornjih in kapi, zato ker piha topel veter. In potem je ta isti otrok skoz bolna? Zakaj že?



Gajči in Naja, jaz vaju imam preprosto rada.


Jaz pa tebe user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:20:20   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no mene pa nekaj drugega zanima...

zakaj, kadar nekaj veste, kar očitno vse ne... zakaj tega ne poveste lepo?
zakaj se je treba vedno delat nekaj več in se norčevat?
takoj vse priletite na tako temo in se afnate! a je tak težko lepo svetovat, sej vsi pač ne vejo/vemo vsega. a bi blo težko pomislit, da tudi ve marsičesa ne veste, pa se ne bi vedno norčevale, ampak lepo odgovorile?

Kaj se potem počutite bolj pomembne ali kaj?



user posted image
Nisem se sploh imela namena vključit v debato.
Ampak s temle se pa popolnoma strinjam. Mah, na vsaki drugi temi se enako sprašujem. Saj so večinoma debate na ta način... žal.



Ja, v bistvu futramo lasten ego na debati o trakovih in kapicah.

Sicer pa malo heca nikoli ne škodi. Še posebej ne na debati o kapicah in trakovih na plus 15.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 15:49:49   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no mene pa nekaj drugega zanima...

zakaj, kadar nekaj veste, kar očitno vse ne... zakaj tega ne poveste lepo?
zakaj se je treba vedno delat nekaj več in se norčevat?
takoj vse priletite na tako temo in se afnate! a je tak težko lepo svetovat, sej vsi pač ne vejo/vemo vsega. a bi blo težko pomislit, da tudi ve marsičesa ne veste, pa se ne bi vedno norčevale, ampak lepo odgovorile?

Kaj se potem počutite bolj pomembne ali kaj?



user posted image
Nisem se sploh imela namena vključit v debato.
Ampak s temle se pa popolnoma strinjam. Mah, na vsaki drugi temi se enako sprašujem. Saj so večinoma debate na ta način... žal.



Ja, v bistvu futramo lasten ego na debati o trakovih in kapicah.

Sicer pa malo heca nikoli ne škodi. Še posebej ne na debati o kapicah in trakovih na plus 15.




UmpaLumpa se podpišem.
Tukaj pa za nekatere lepo ponazojena slikica.Se že zbirajo......Ostali komentarji so odveč.
user posted image

< Sporočilo je popravil luan -- 23.3.2010 15:52:39 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 16:20:41   
ribica.
mi nobeno pomlad ne pretiravamo s prehitrim prehodom oblačil, tako kot vidim početi nekatere. Še vedno zjutraj bunda, ali vsaj taka kar debela prehodna jakna, popoldan po potrebi odpeta. .Če gremo popoldan na igrišče, ponavadi oblečemo flis, vsekakor več tanjših plasti. Na glavi pa ponavadi nimata več kape, traka pa tudi ne. Pa smo eni izmet problematičnih kar se vnetih ušes tiče. Ampak, če je otrok zdrav, da nima trenutno vnetja, da mu kaj noter napihalo, potem ni potrebe po zavaijanju otroka v vato. Jaz bi mu dala trak SAMO v primeru da ravno prebolevamo še eno od naših gnojnih vnetij.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 18:07:41   
Katy78
Danes je bil brez kape. Je pa precej norel po igrišču in je zašvical v glavo, takrat sem mu jo pa potem dala gor, ker je na momente prav hladno popihalo in ne bi bilo fajn, da mu piha na mokro glavo. Ima pa že nekaj časa tanko bombažno kapico medtem ko te dni videvam kar nekaj otrok (seveda vedno ene in iste), ki imajo na glavi še vedno tiste zimske volnene kape. Ne razumem, kako daš lahko otroku na glavo isto kapo pri -5 in potem še pri +15? user posted image No, sicer pa večino teh otrok, ki jih vsak dan videvam z zimskimi volnenimi kapami, pri -5 niti pod razno ne vidim zunaj, bognedaj, je zagotovo premrzlo. user posted image

V nedeljo, ko je bilo prijetnih 10 stopinj, je bil eden od teh otrok oblečen v volneno kapo, body, majčko z dolgimi rokavi, jopico in še v bundo. Ker je pogosto bolan in ima velikokrat vneta ušesa. user posted image Ampak potem pa oni mene čukasto gledajo, ko je bil moj oblečen samo v body in toplo jakno, brez žabic, hlače pa niso tiste najtanjše, ampak take prehodne.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 23.3.2010 18:12:23 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 18:54:58   
naja78
haj.
kaj se kregate in debatirate o kapah!!trakih!!!user posted image user posted image

no da še jaz povem.
moj je bil brez kape danes in traku,topla sapica je pihala nič škodovala.pa imamo škrlatinko,sicer že zdravljeno.no se ne bom hvalila,ker,.....
15 st.kar toplo zame.pa na sončku,....
nikoli ne bom pozabila stavek orl zdravnice,da pri pogostih vnetjih ODSVETUJEJO kapo,trak,ene še celo vato dajejo v ušesa,....po domače.....,pajsanje ušes.

saj ne pride do vnetja zarad vetrčka.ampak zarad prehlada-nosu,ki pušča obilno,.....

skratka po občutku.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 18:56:13   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Danes je bil brez kape. Je pa precej norel po igrišču in je zašvical v glavo, takrat sem mu jo pa potem dala gor, ker je na momente prav hladno popihalo in ne bi bilo fajn, da mu piha na mokro glavo. Ima pa že nekaj časa tanko bombažno kapico medtem ko te dni videvam kar nekaj otrok (seveda vedno ene in iste), ki imajo na glavi še vedno tiste zimske volnene kape. Ne razumem, kako daš lahko otroku na glavo isto kapo pri -5 in potem še pri +15? user posted image No, sicer pa večino teh otrok, ki jih vsak dan videvam z zimskimi volnenimi kapami, pri -5 niti pod razno ne vidim zunaj, bognedaj, je zagotovo premrzlo. user posted image

V nedeljo, ko je bilo prijetnih 10 stopinj, je bil eden od teh otrok oblečen v volneno kapo, body, majčko z dolgimi rokavi, jopico in še v bundo. Ker je pogosto bolan in ima velikokrat vneta ušesa. user posted image Ampak potem pa oni mene čukasto gledajo, ko je bil moj oblečen samo v body in toplo jakno, brez žabic, hlače pa niso tiste najtanjše, ampak take prehodne.


evo še to: se popolnoma strinjam.user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 19:01:14   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no mene pa nekaj drugega zanima...

zakaj, kadar nekaj veste, kar očitno vse ne... zakaj tega ne poveste lepo?
zakaj se je treba vedno delat nekaj več in se norčevat?
takoj vse priletite na tako temo in se afnate! a je tak težko lepo svetovat, sej vsi pač ne vejo/vemo vsega. a bi blo težko pomislit, da tudi ve marsičesa ne veste, pa se ne bi vedno norčevale, ampak lepo odgovorile?

Kaj se potem počutite bolj pomembne ali kaj?



user posted image
Nisem se sploh imela namena vključit v debato.
Ampak s temle se pa popolnoma strinjam. Mah, na vsaki drugi temi se enako sprašujem. Saj so večinoma debate na ta način... žal.



Ja, v bistvu futramo lasten ego na debati o trakovih in kapicah. Očitno res.

Sicer pa malo heca nikoli ne škodi. Še posebej ne na debati o kapicah in trakovih na plus 15. Se strinjam, da se lahko kdaj pohecamo, ampak na svoj račun.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 20:53:03   
josephine27
tolk o tem vetru debatirate - zgleda da ste vse z Vipavske dolineuser posted image user posted image

Drugače pa res tud sama ne vem kaj je bolj prav v tem prehodnem obdobju. Zadnjič greva z malim na sprehod ful lepo sonce, toplo pa v eno ulico prideva, brez sočka pa kar nekam mrzlo povleče. Še mene je zazeblo.Ravno zaradi tega mu jaz v tem času še vedno dajem kapo na glavo, razen če smo res opoldne na kakšnem sončku.


_____________________________



(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 21:15:19   
ajsek
Nekaj let nazaj sem imela na obisku Nizozemce, ki so se na glas čudili, kako smo Slovenci "nestrpni do zraka". Bognedaj odpret okno, bo prepih. Če je veter, takoj noter. Tole s kapo je pa podobna varianta.
Če je toplo (danes je bilo popoldne dobrih 15 stopinj), ne vidim čisto nobene potrebe po kapi. Se pa spomnim, da je ena enkrat ugotavljala, da še pri 35 stopinjah ni odveč, ko pa občasno tako zoprno popiha.

Ljudje, ni vsak veter zoprn. Zoprno je, če piha burja 200/uro. Zoprn je leden veter pri minus deset_ stopinjah. Na splošno je pa veter samo premikajoč se zrak, ki sam po sebi človeku ne škodi.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kdaj ven brez kape
23.3.2010 21:23:27   
Naja31
Meni se zdi prav neverjetno, da je tema o kapicah danes ena najbolj vročih tem na RR. Včasih imam občutek, da nekateri ko postanejo/mo starši popolnoma izgubimo občutek lastne presoje in je potrebno o takšnih osnovnih zadevah kot je kako otroka oblečt ali pa mu natakniti kapo ali trak na glavo pri plus 15 vprašati na forumu.

V Ljubljani je bilo sončno popoldne, nekoliko vetrovno, ampak ne hladno. Videla sem otroka, ki je imel zimske goretex škorenjčke, zimsko bundo in volneno kapo na glavi. Zraven pa starša pomladno oblečena. A ni logično, da otroka, ko je toplo, ne oblečeš isto kot je bil oblečen za minus 10 ali minus 5?
Pa saj konec koncev tudi sami ne hodimo okrog v zimskih bundah in z volnenimi kapami na glavi. In zakaj bi potem otroci morali?

Glede heca pa mislim, da vsega pa res ni treba tako zelo resno jemati. In če se pa ene nekoliko norca delamo iz te očitno zelo resne teme, je dokaz da premoremo nekaj humorja, medtem ko večina na žalost pa ne. Sicer pa je to javni forum in vsak lahko napiše kar hoče. Če pa komu način pisanja ni všeč, pa bog pomagaj. Njegov oz. njen problem.


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?