|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 12:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 12:10:51   
pridna_janja
nahecala sem domače da so želvice umrle user posted image bog ne daj da bi ker sem preveč navezana na obe
sodelavce sem pa nahecala ................raje tukaj ne napisem ker bojo vedli da sem jaz


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 13:42:17   
mojcaziga
Mah, jaz sem svojga že malo po polnoči natulila, da naj hitro prinese eno posodo, ker ventil na radiatorju pušča. Revež sploh ni vedu kaj in kako. V glavnem utripa je mel 200 in še malo.
Pa vsako leto ga nekaj šokiram, predno se sam spomni. In celo leto vnaprej tuhta kaj bo in koga, ko pa pride 1. april, pa pozabi user posted image

lp, mojca

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 13:55:45   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Mah, jaz sem svojga že malo po polnoči natulila, da naj hitro prinese eno posodo, ker ventil na radiatorju pušča. Revež sploh ni vedu kaj in kako. V glavnem utripa je mel 200 in še malo.
Pa vsako leto ga nekaj šokiram, predno se sam spomni. In celo leto vnaprej tuhta kaj bo in koga, ko pa pride 1. april, pa pozabi user posted image

lp, mojca




bogiuser posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 14:11:52   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: majch


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Mah, jaz sem svojga že malo po polnoči natulila, da naj hitro prinese eno posodo, ker ventil na radiatorju pušča. Revež sploh ni vedu kaj in kako. V glavnem utripa je mel 200 in še malo.
Pa vsako leto ga nekaj šokiram, predno se sam spomni. In celo leto vnaprej tuhta kaj bo in koga, ko pa pride 1. april, pa pozabi user posted image

lp, mojca




bogiuser posted image


Se mi smili user posted image user posted image

Ni mi preostalo drugega, ker ga danes cel dan ni in sem lahko izkoristila samo noč user posted image user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 14:25:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 18:09:26   
Klaudia
sicer je že malo pozno, ampak vseeno.

Za v pisarno:
http://www.nyike.com/funny-office-pranks/

meni zmaga tipkovnica s kalčki user posted image


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 20:42:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

sicer je že malo pozno, ampak vseeno.

Za v pisarno:
http://www.nyike.com/funny-office-pranks/

meni zmaga tipkovnica s kalčki user posted image




user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
1.4.2010 21:21:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

sicer je že malo pozno, ampak vseeno.

Za v pisarno:
http://www.nyike.com/funny-office-pranks/

meni zmaga tipkovnica s kalčki user posted image



nekaj podobnega je naredil meni sodelavec, samo ne v tem obsegu in ne za 1.april user posted image

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
2.4.2010 8:44:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

meni je bila pa VČERAJ tista ideja z obrnjeno sliko na monitorju tolk dobra, da sem jo morala takoj sprobat in mi je blo tolk smešn, k sem na lap topu sliko obrnila in mojga poklicala naj pride "rešit", ker sem comp. zhebala...pa on gleda v monitor zaprepadeno in reče "ja, kako ti je pa to ratal?!?!"...jz sem se tko režala da so mi solze špricale...komaj sem mu povedala, da sem mu hotla to za DANES naštimat...user posted image ..spodletelo, hehe


Jaz sem pa to mojemu dejansko včeraj naredila - je bila čista tišina, potem pa sem slišala, da je 2x "reštartal" računalnik, šele nato: "O user posted image , kaj je pa zdej to??"
user posted image user posted image user posted image

In jaz nedolžno nazaj: "Ja, kaj pa je?"
In on: "Windowsi so narobe obrnjeni!"
user posted image user posted image user posted image
Itak sem se potem že rolat začela, ker je imel tak zaprepaden izraz na obrazu user posted image user posted image user posted image


Pa še nekaj sem ušpičila - moja najstarejša hči ima vaditeljico, ki se piše Zajec. In sem ji rekla, da jo mora poklicat zaradi dresov. Samo sem ji rekla, da jo mora poklicat v službo in ji dala št. od živalskega vrta... user posted image user posted image user posted image

Mene letos ni nihče nategnil - vsaj opazila nisem user posted image Čeprav so bili poskusi user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
2.4.2010 17:27:14   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

meni je bila pa VČERAJ tista ideja z obrnjeno sliko na monitorju tolk dobra, da sem jo morala takoj sprobat in mi je blo tolk smešn, k sem na lap topu sliko obrnila in mojga poklicala naj pride "rešit", ker sem comp. zhebala...pa on gleda v monitor zaprepadeno in reče "ja, kako ti je pa to ratal?!?!"...jz sem se tko režala da so mi solze špricale...komaj sem mu povedala, da sem mu hotla to za DANES naštimat...user posted image ..spodletelo, hehe


Jaz sem pa to mojemu dejansko včeraj naredila - je bila čista tišina, potem pa sem slišala, da je 2x "reštartal" računalnik, šele nato: "O user posted image , kaj je pa zdej to??"
user posted image user posted image user posted image

In jaz nedolžno nazaj: "Ja, kaj pa je?"
In on: "Windowsi so narobe obrnjeni!"
user posted image user posted image user posted image
Itak sem se potem že rolat začela, ker je imel tak zaprepaden izraz na obrazu user posted image user posted image user posted image


Pa še nekaj sem ušpičila - moja najstarejša hči ima vaditeljico, ki se piše Zajec. In sem ji rekla, da jo mora poklicat zaradi dresov. Samo sem ji rekla, da jo mora poklicat v službo in ji dala št. od živalskega vrta... user posted image user posted image user posted image

Mene letos ni nihče nategnil - vsaj opazila nisem user posted image Čeprav so bili poskusi user posted image


user posted image user posted image

Včeraj je bila ena dobra 1.aprilska šala na dnevniku pa Postojnčane...japonci kupili PO jamo in v koncertni dvorani bo prestižna japonska restavracija...z mojim sva oba nasedla, da smo se še po japonsko začeli pogovarjat..tamala pa je bila navdušena user posted image user posted image ..počasi pa nam je kapnilo, da je 1. april.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
2.4.2010 18:31:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

meni je bila pa VČERAJ tista ideja z obrnjeno sliko na monitorju tolk dobra, da sem jo morala takoj sprobat in mi je blo tolk smešn, k sem na lap topu sliko obrnila in mojga poklicala naj pride "rešit", ker sem comp. zhebala...pa on gleda v monitor zaprepadeno in reče "ja, kako ti je pa to ratal?!?!"...jz sem se tko režala da so mi solze špricale...komaj sem mu povedala, da sem mu hotla to za DANES naštimat...user posted image ..spodletelo, hehe


Jaz sem pa to mojemu dejansko včeraj naredila - je bila čista tišina, potem pa sem slišala, da je 2x "reštartal" računalnik, šele nato: "O user posted image , kaj je pa zdej to??"
user posted image user posted image user posted image

In jaz nedolžno nazaj: "Ja, kaj pa je?"
In on: "Windowsi so narobe obrnjeni!"
user posted image user posted image user posted image
Itak sem se potem že rolat začela, ker je imel tak zaprepaden izraz na obrazu user posted image user posted image user posted image


Pa še nekaj sem ušpičila - moja najstarejša hči ima vaditeljico, ki se piše Zajec. In sem ji rekla, da jo mora poklicat zaradi dresov. Samo sem ji rekla, da jo mora poklicat v službo in ji dala št. od živalskega vrta... user posted image user posted image user posted image

Mene letos ni nihče nategnil - vsaj opazila nisem user posted image Čeprav so bili poskusi user posted image


user posted image user posted image

Včeraj je bila ena dobra 1.aprilska šala na dnevniku pa Postojnčane...japonci kupili PO jamo in v koncertni dvorani bo prestižna japonska restavracija...z mojim sva oba nasedla, da smo se še po japonsko začeli pogovarjat..tamala pa je bila navdušena user posted image user posted image ..počasi pa nam je kapnilo, da je 1. april.

Ooooooooooo, ta je bila pa dobra user posted image user posted image user posted image

Včeraj zanalašč nisem ne brala novic, ne poslušala/gledala poročil user posted image A so bile še kakšne druge prvoaprilske novice?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
2.4.2010 18:44:29   
kasso
Ja, na pop tv pa so menda povedali, da živi Mesić nekje blizu Jorasa na meji user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 1. april - ideje, prigode, zgode...SEM!
2.4.2010 22:05:28   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Jaz sem 1. aprila rodila, pa sem imela kar probleme z nekaterimi, da so me jemali resno. user posted image


Jaz tudi :).

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?