|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 20:52:06   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ja, jemlji pač, toliko dni, za kolikor želiš prestavit. Jaz sem jih npr. tud samo 14 vzela, pa nardila pavzo. Ali pa jih vzameš 28 pa 7 dni pavze, al pa 25...Je čist vseeno-važno je samo, da nardiš 7 dni pavze.

maja in koalček vidve pa pač tiste, ki so samo za prestavit.


Jst in moja menstruacija sva prjatlce, je ne podim user posted image
Že tko redko pride...da jo še takrat prestavim, ne pride nikoli več user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 20:53:20   
maja1488
Še 4 strani, pa gremo na otroka!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 20:54:02   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ja, jemlji pač, toliko dni, za kolikor želiš prestavit. Jaz sem jih npr. tud samo 14 vzela, pa nardila pavzo. Ali pa jih vzameš 28 pa 7 dni pavze, al pa 25...Je čist vseeno-važno je samo, da nardiš 7 dni pavze.

maja in koalček vidve pa pač tiste, ki so samo za prestavit.


Jst in moja menstruacija sva prjatlce, je ne podim user posted image
Že tko redko pride...da jo še takrat prestavim, ne pride nikoli več user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Potem pa sploh ni problem

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 20:54:38   
Dudica1
tanja hvala...ja do ponedeljka jih bom jedla potem pa kot do zdej nehala za 7 dni in v torek spet.
Ravno v soboto jo dobim ko mamo poroko,pa če se da prestavit zakaj ne.Me tisti dan tko trebuh boli da sploh ne vem kaj naj vzamem da bi kaj pomagalo--

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 20:58:30   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja hvala...ja do ponedeljka jih bom jedla potem pa kot do zdej nehala za 7 dni in v torek spet.
Ravno v soboto jo dobim ko mamo poroko,pa če se da prestavit zakaj ne.Me tisti dan tko trebuh boli da sploh ne vem kaj naj vzamem da bi kaj pomagalo--



Meni pomagajo samo Naprosyn tablete.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:05:39   
koala.cek
ma jest je ne bom prestavljala, da bom potem vse zmešala. imam kar redno, ne preveč hudo. mislim, da mi ne bo nič hudega, tudi če jo imam na morju. itak nisem preveč ljubiteljica kopanja. bom pa knjige v senci brala, mož se bo pa z mladiči ukvarjal....hihih ... tudi v tem je kaj dobrega...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:07:30   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja hvala...ja do ponedeljka jih bom jedla potem pa kot do zdej nehala za 7 dni in v torek spet.
Ravno v soboto jo dobim ko mamo poroko,pa če se da prestavit zakaj ne.Me tisti dan tko trebuh boli da sploh ne vem kaj naj vzamem da bi kaj pomagalo--



Meni pomagajo samo Naprosyn tablete.


a to dobiš brez recepta tud

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:10:54   
šivilja
Menstruacija - je še nimam user posted image user posted image . Jo bom ziher dobila konec junija v Grčiji. Če bo tako kot po He. se lahko za dva dni vsedem kar na školjko, ker drugače lahko kar en kufer vložkov sabo vzamem. Kolk gre men to na jetra!

CleCLe - a ve vedno dobite mail, ko je kaj novega v ponudbi. Jaz ga namreč ne - ga dobim vsake toliko časa, tako da kaj zamudim. Saj ne,da bi vse kupovala, samo pofirbcala pa bi.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:12:29   
šivilja
Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:13:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
čakam moža, ki daje otroke spat....baje me časti en koktajluser posted image


Haha, ja vidiš kako lepo od njega. Sam pazi se, mogoče bi on mešal kakšno drugo vrsto koktejla kot bi ga ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:28:30   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja hvala...ja do ponedeljka jih bom jedla potem pa kot do zdej nehala za 7 dni in v torek spet.
Ravno v soboto jo dobim ko mamo poroko,pa če se da prestavit zakaj ne.Me tisti dan tko trebuh boli da sploh ne vem kaj naj vzamem da bi kaj pomagalo--



Meni pomagajo samo Naprosyn tablete.


a to dobiš brez recepta tud



Samo na recept.

šivilja-hvala enako glede jakosti M. Po porodu imam grozno. Pa sem zdej začela kontracepcijske jest, ker sem mislila, da bo kaj bolje. Pa je samo za odtenek bolje. Ne vem kako bom v službi-lepo bela uniforma, pol pa kak flek goruser posted image
Aja, BTW sem bila prej v MM-sem se zaljubila v eno oblekico-mojemu je pa čist mim. Zdej pa ne vem, kaj naj. Nimajo pa nobene iz neta.

< Sporočilo je popravil Tanja_ -- 18.5.2010 21:29:00 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:39:16   
ivanamdb
ku kuc punce!
koncno spet tukaj! za danes je delo v rudniku fertik!
mislim, tolk se delajo drama queens! taksne tragedije, tolk dela, bla bla bla....mislim...tolk so neorganizirane in nc druzgo!
sam ga serejo da je tolk dela, in da se tolk stvari spremenilo, ma naj ga @@/%&&$ ! dej no!
tko da sem zdaj doma, klicala tasco, rekla da se je D naucila ploskat! user posted image
klicala mojega, danes je odprl racun....za oba user posted image ja vem, sva old fashioned. pa se tole zdravst. zavarovanje zrihtal za vse 3. that's incredible, resno sem mislila da mu bo panika, in da me bo non stop klical.....

hm, mal sam brala tisto kaj ste pisale - skrbniki in to....hm....ne vem....moj je edinec, jaz tudi, njegovi starsi so ze starejsi, moji so umrli, drugi sorodniki...ne hvala....shit! mislim, ziher CSD ne bi upostevalo ce bi jaz izbrala prijatelco? pa ce zivi v drugi drzavi? pa se - kaj ce se nam kaj zgodi ko sva v italiji? potem njihov csd odloca? ufffffff nc se vec ne spomnem tega mednarodnega civilnega prava, sh@@t!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:42:09   
ledenka
čer user posted image  -Mju kuham kosilo... joj, kolk mi je to zoprno, da moram vnaprej mislit...

koalči, če rabiš tele tablete za prestavitev, jaz jih še mam nekaj (15 tbl.)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:42:12   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:43:39   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

ku kuc punce!
koncno spet tukaj! za danes je delo v rudniku fertik!
mislim, tolk se delajo drama queens! taksne tragedije, tolk dela, bla bla bla....mislim...tolk so neorganizirane in nc druzgo!
sam ga serejo da je tolk dela, in da se tolk stvari spremenilo, ma naj ga @@/%&&$ ! dej no!
tko da sem zdaj doma, klicala tasco, rekla da se je D naucila ploskat! user posted image
klicala mojega, danes je odprl racun....za oba user posted image ja vem, sva old fashioned. pa se tole zdravst. zavarovanje zrihtal za vse 3. that's incredible, resno sem mislila da mu bo panika, in da me bo non stop klical.....

hm, mal sam brala tisto kaj ste pisale - skrbniki in to....hm....ne vem....moj je edinec, jaz tudi, njegovi starsi so ze starejsi, moji so umrli, drugi sorodniki...ne hvala....shit! mislim, ziher CSD ne bi upostevalo ce bi jaz izbrala prijatelco? pa ce zivi v drugi drzavi? pa se - kaj ce se nam kaj zgodi ko sva v italiji? potem njihov csd odloca? ufffffff nc se vec ne spomnem tega mednarodnega civilnega prava, sh@@t!



Pomojem odloča CSD tiste države, katere državljan si. Če imata mešano, pol ne vem. Najbrž po mamini strani.

Sicer pa Ivana...mal za hec...kolk pa je možnosti, da se vama obema naenkrat neki zgodi user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:43:52   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image
lahk pa greste na nudistično plažo pa je to za v bar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:44:41   
ledenka
Ivana, en dan manj user posted image  še malo, pa bo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:46:04   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a se še sprehajaš sam z ogrlico?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:46:22   
Leela
dudi Cilest ima v škatlici navodila o tem kako se prestavi menstruacija. Je pa zanimivo kako so ti hormoni drugačni pri vsaki posameznici. Jaz sem imela po porodu skoraj neboleče menstruacije. Po novem se dobi neke vaginalne prstane, al neki takega, ki ga uporabiš 1x na mesec in si frej. Te KT pa skoraj vedno kakšno pozabim.

maja user posted image user posted image user posted image  za taščo, da bi se čimmanj matrala.

Pri nas F. tudi uveljavlja svojo voljo. Povesi usta in začne cmerat. Meni je prav smešen. Zaenkrat je čist ok, hitro neha. Pomaga pa, in to še dolgo časa, preusmeritev pozornosti. Razlaganje ne pomaga nič, to njih nič ne briga kaj se sme in kaj ne.

ivana hej. No potem se je tvoj lepo znašel, super. Upam, da ti bo hitro minilo tam gori in boste kmalu skupaj.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:46:41   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image
lahk pa greste na nudistično plažo pa je to za v bar user posted image user posted image user posted image


ma kakšno nudistično plažo....a veš koliko vprašanj bi postavil naš 3,5 letnik? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:47:57   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

čer user posted image  -Mju kuham kosilo... joj, kolk mi je to zoprno, da moram vnaprej mislit...

koalči, če rabiš tele tablete za prestavitev, jaz jih še mam nekaj (15 tbl.)


jaz to sovražim. Najboljš bi bilo en tedenski plan narest za vse skupaj ampak se mi ne da.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:47:58   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image
lahk pa greste na nudistično plažo pa je to za v bar user posted image user posted image user posted image


ma kakšno nudistično plažo....a veš koliko vprašanj bi postavil naš 3,5 letnik? user posted image
al pa nobenega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:49:15   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a se še sprehajaš sam z ogrlico?


ne, zdej sem si še zaročni prstan nataknila...čist paše k ogrliciuser posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:53:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

koalči, če rabiš tele tablete za prestavitev, jaz jih še mam nekaj (15 tbl.)

ponavljam, če si spregledala!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:53:17   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a se še sprehajaš sam z ogrlico?


ne, zdej sem si še zaročni prstan nataknila...čist paše k ogrliciuser posted image user posted image


Sam ne več dodajat...boš preveč 'oblečena' user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?