|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 21:53:59   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a se še sprehajaš sam z ogrlico?


ne, zdej sem si še zaročni prstan nataknila...čist paše k ogrliciuser posted image user posted image


Sam ne več dodajat...boš preveč 'oblečena' user posted image user posted image
še uhane lahko, pol je pa preveč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:00:15   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


Pomojem odloča CSD tiste države, katere državljan si. Če imata mešano, pol ne vem. Najbrž po mamini strani.

Sicer pa Ivana...mal za hec...kolk pa je možnosti, da se vama obema naenkrat neki zgodi user posted image


ehm....mi smo "mesano meso"...user posted image user posted image user posted image
ja vem, saj res, moznosti so majhne, ampak, nikoli ne ves...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:01:03   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Koala.ček - tisto kar di tala link je samo paero, če hočeš še kopalke so posebej- samo toliko,da ne bi pol samo v tem robčku okrog letala user posted image


ja sej vem. jebela, potem pa to takoj stane 50 eur. edino če bi jih imela za večerno sprehajanje po bajti. to bi bil mož bolj veseluser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a se še sprehajaš sam z ogrlico?


ne, zdej sem si še zaročni prstan nataknila...čist paše k ogrliciuser posted image user posted image


Sam ne več dodajat...boš preveč 'oblečena' user posted image user posted image
še uhane lahko, pol je pa preveč user posted image user posted image user posted image


pa mal parfuma...a ne...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:01:38   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

koalči, če rabiš tele tablete za prestavitev, jaz jih še mam nekaj (15 tbl.)

ponavljam, če si spregledala!


ne nisem spregledala...gruntam....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:05:37   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

čer user posted image  -Mju kuham kosilo... joj, kolk mi je to zoprno, da moram vnaprej mislit...

koalči, če rabiš tele tablete za prestavitev, jaz jih še mam nekaj (15 tbl.)


jaz to sovražim. Najboljš bi bilo en tedenski plan narest za vse skupaj ampak se mi ne da.


yep, tud jaz, zarad tega sve tasca in jaz en popoldan kuhale ne vem kolko in potem je ona dala v steklenicke in vakumirala.... in zdaj ima steklenick za vec kot en mesec, sam odpre pa se zraven da kaj zelenjave ali paste ki jo kuha zase in je konc. (ampak moras imat taksno tasco k zna vakumirat...ker meni ne uspe nobena steklenicka...)

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:05:52   
šivilja
Tanja - glede obleke - moj sicer vedno pravi, kupi kar hočeš, samo je vseeno bolje, da je tudi njemu všeč. Kolk se pa mudi z obleko - lahko pe npr. do Italije skočita, če imajo tam kakšno z neta? Da bi bila obema všeč?

Bele uniforme - jaz hodim v službi na 45min vložke menjat, pa še je včasih prepozno. Mi je ful mučno, ker sem z enim izmed naših dveh moških skupaj v sobi in mi je enkrat totalno premočilo - še stol je bil krvav. In sem se pol ven plazila in stol ribala (jasno tak pisarniški obložen z blagom). Jao, jao samo da se spomnim tega me je groza. Pa zoprno je, ker je veliko dela tempiranega - mi odštevajo ure in aparati in potem ne morem vedno it na wc kadar bi jaz hotela, ker je pač treba določen segment dela narest in potem zamudim in je štala.
Pred porodi sem imela pa katastrofalne bolečine, ki so se po porodih občutno zmanjšale.



Nočko






Koala.cek - ti si pa le kaj obleci, da ne boš pljučnice staknila user posted image  - vsaj kakšno kapljico Chanel No.5

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:07:09   
šivilja
ha, Ivana sva enakih misli (glede parfuma)

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:09:32   
ledenka
bi morala it perilo obesit, pa se mi ne da user posted image  

skuhano je, sam v zamrzovalniku je bolj malo placa. bo že.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:10:57   
ivanamdb
  ledenka & leela - ja bo bo!!!! ma ni tolk tezko, sam da dobim nazaj svoj comp. in da mi spet instalirajo skype in bo!

ehm...nudisticna plaza....moji starsi so to prakticirali....user posted image ....zarad tega so mene klicali "gospa cebula" ker sem tolk oblecena sla....in ne bom nikoli vec prakticirala ....sorry....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:12:15   
majana79
punce, uživajteuser posted image

nočko!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:12:40   
ivanamdb
  šivilja   yp user posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:12:42   
koala.cek
jutri bom kuhala: zmrznjeno juhico, pa zrezke v omaki. te se mi zdi, da so res tako hitro narejeni, pa še dobri. no, vsaj tako se mi zdi, glede na to da vse pojedo..

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:13:45   
koala.cek
čaw bejbe. se gremo stiskatuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
18.5.2010 22:19:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  kolk vas je blo pa danes luštno prebrat!





sicer... menstruacije še nisem dobila. in mi je kar malo čudno. avgusta bo 2 leti, kar je nimam. mogoče ne pride več. tudi prav. ne bom zapadla v skušnjave...

ledenka, tudi pri nas je bilo prve dni enostavno z oddajo otroka v varstvo, potem pa se je začel zavedati, da to ni le trenutno slovo. je pa res, da ko delam popoldne in preživiva dopoldan skupaj, slovo mnogo lažje kot zjutraj (kljub temu, da vso noč spi ob meni in cuclja po potrebi)
ampak kot je že omenila MušiM čim daljše je slovo vedno težje je za oba.

sicer: danes sva ujela mnogo dobrega sončka.

in Papua, prav fino si napisala o CSDju. in o človeških pričakovanjih. pa upam, da nobena od nas ne bo potrebovala njihovega posredovanja!

KatMat si v redu? krvavitve zaustavljene?
kako je s tvojo sestro?




o študentskih letih pa... redno sem imela samo eno študentsko leto in priznam, da sem bila kot prestrašen piščanček. se nisem znajdla... mi je bilo bolj všeč, ko sem izredno študirala.

ajetam, meni je tudi telefon razpadel... kupila sem novega pa še operaterja zamenjala. funkcij je pa tudi meni preveč...
upam, da brazgotinica s časoma izgine!

(odgovor članu ivanamdb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 6:56:11   
koala.cek
good morning,

jooojj kakšna noč. danes me bodo morali na šihtu fejst zbrcat, ker mislim da bom kot mesečnik okoli hodilauser posted image  pa sploh nimam pojma, kaj se mu dogaja. zobje verjetno. al pa tele spremembe. mah, se bo moral že navaditi.

user posted image tiste, ki imate otroke v vrtcu: kolikokrat na leto se vzgojiteljice menjajo ? pri nas ena odhaja, prihaja pa ena iz porodniškeuser posted image . sej jo čisto zastopim, ampak otroci so se že tako navadili na tole, pa tudi nam staršem je zeloo všeč. prav žal mi bo. baje pa da se v drugih oddelkih menjajo kar na vsakih nekaj mesecev. a je to stalna praksa v naših vrtcih ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:03:08   
FLASK_A
user posted image

smešne steuser posted image

pa dobro jutro!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:10:47   
FLASK_A
koalcek, upam da tekom dneva ne zlezeš pod stoluser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:11:46   
Dudica1
dobro jutro

Grem v vrtec na kavicouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:13:50   
FLASK_A
jaz pa ne vem ali naj se prijavim na natečaj ali ne...
tko me je strah... vsega, odzivov, konkurence, strokovnega mnenja... mislim da sem čisto out zdaj po teh letih...
user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:40:20   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

good morning,

jooojj kakšna noč. danes me bodo morali na šihtu fejst zbrcat, ker mislim da bom kot mesečnik okoli hodilauser posted image  pa sploh nimam pojma, kaj se mu dogaja. zobje verjetno. al pa tele spremembe. mah, se bo moral že navaditi.

user posted image tiste, ki imate otroke v vrtcu: kolikokrat na leto se vzgojiteljice menjajo ? pri nas ena odhaja, prihaja pa ena iz porodniškeuser posted image . sej jo čisto zastopim, ampak otroci so se že tako navadili na tole, pa tudi nam staršem je zeloo všeč. prav žal mi bo. baje pa da se v drugih oddelkih menjajo kar na vsakih nekaj mesecev. a je to stalna praksa v naših vrtcih ?


Načeloma se ne menjajo - ima od začetka do konca isti dve, če seveda niso višje sile (nosečnost, upokojitev, menjava službe...) - K. je zamenjal pomočnico 1x, He. pa po 1x pomočnico in vzgojiteljico v celi vrtčevski karieri

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:41:10   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jaz pa ne vem ali naj se prijavim na natečaj ali ne...
tko me je strah... vsega, odzivov, konkurence, strokovnega mnenja... mislim da sem čisto out zdaj po teh letih...
user posted image



Flaska, ti kar pogumno skoči v vodo - enkrat je treba začet. Pa itak da ti bo šlo user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 7:54:37   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

jaz pa ne vem ali naj se prijavim na natečaj ali ne...
tko me je strah... vsega, odzivov, konkurence, strokovnega mnenja... mislim da sem čisto out zdaj po teh letih...
user posted image



go for it, sej nimaš kej izgubit user posted image

pa dobro jutro!

še ena bedna noč... mislim da ga ponoči trebušček matra

kaj mu v takem primeru sploh lahko dam?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:02:14   
Anonimen
majana, komarčkov čaj pije?
sicer pa bi mu jaz mogoče dala kakšen probiotični jogurt...

koala.ček, pri nas je sicer v vrtcu šele od septembra, a naj bi imel isto vzgojiteljico in pomočnico do konca. občasno ju zamenja kakšen drug (npr. bolniška, doppust...)

še en krasen dan se obeta! se bova napravila pa ven šla!

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:02:56   
Anonimen
FLASK_A zaupam vate! sposobna si!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 8:05:26   
Anonimen
dobro jutrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?