|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
30.3.2010 21:53:53   
Tejča05
Pri prvi nosečnosti mi je zadnji mesec že kar curljajo ven tako da sem imela zjutraj kar malo poflakano majčko. Dojila sem 10 mesecev in pol. Zdaj imam še en mesec do konca pa še nič, edino če res močno, močno stisnem priteče majhna kapljica prozorne tekočine.
Malo me skrbi ker še ni tako močno kot prvič. Pa me zanima, če ima katera izkušnje ali ima kaj veze koliko je mleka, če že kaj prej vn teče ali se lahko šele po porodu pojavi?
Pa tudi tiste ki ste prvič dojile ali ste tudi pri drugih otrocih po naslednjih nosečnostih?
Res imam željo da bo vse ok in da bom dojila.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
30.3.2010 22:04:14   
blazka
Dej ne tok skrbet, k itak nič ne pomaga, če skrbiš. Pa ne jošk stiskat, pa probavat, če bo kej vn priteklo.
K boš rodila, bo že čas, da bo začelo teči.

Jest sem bila trikrat noseča, pa mi ni nikoli pred porodom ven teklo, pa sem vedno imela dovolj mleka za dojit. Mislim, da tu ni nobene povezave.

< Sporočilo je popravil blazka -- 30.3.2010 22:07:56 >

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
30.3.2010 22:05:29   
tintin
meni je prvič tudi kak mesec pred porodom, zdaj pa imam do pdp še 3 tedne pa še nič. Dojila sem prvič 14 m., nehala pred dobrim letom.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
31.3.2010 7:41:27   
polho3006
tretji dan po porou. Prej pa nitii kapljice, potem pa mleka za tri

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
31.3.2010 8:07:04   
kjava
Pri meni je bilo samo v prvi nosečnosti tako, kot opisuješ, v 2 in 3. pa mi ni nikoli prej kapljalo. Šele po porodu.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
31.3.2010 9:10:52   
ribica.
v prvi nosečnosti ob porodu malo, naval šele 3. dan.
v 2. nosečnosti pa nekaj kapljic že pred porodom, tekom zadnjega meseca. Mleko sem imela takoj. Seveda pa pravi naval šele čez par dni. Ampak bila ga je pa takoj po porodu dovolj da mali ni nikoli vpil od lakote, tako kot je bilo prvič.

PO moje te ne rabi skrbet da ne boš imela mleka, če si ga do sedaj imela, potem ga boš imela tudi sedaj.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
20.4.2010 21:17:07   
Monni
Jaz sem bila brez mleka, dokler nisem ob odhodu iz bolnišnice dobila nekih tablet za pospešitev delovanja mlečnih žlez. Ironija pri vsem tem pa je, da imam precej velika prsa in sem pričakovala, da bom dojila vsaj nekaj mesecev, sem pa samo mesec in pol, pa še tu sem morala dodajati ker nisem imela dovolj mleka user posted image .

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
20.4.2010 21:28:22   
Menta
Šele po porodu...drugi ali tretji dan.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 12:50:53   
AnciM
Pri prvem sem imela pižame zapacane že v 6m nosečnosti, pri drugem pa nikoli nič. Pa sem prvemu morala na začetku 1 teden dodajat AM, ker še ni bilo mleka. Pri drugem je bil pa takoj naval mleka. Ni pravila!

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 13:21:10   
Anonimen
V 6 mesecu user posted image mi je začelo tečt ven mleko, ko sem rodila sem takoj isti dan imela tak naval mleka da je bilo kar hudo. Polno sem dojila do 6 meseca.

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 13:35:03   
roberta
Meni ni ne prvič, ne drugič nič prej ven teklo user posted image pa je bilo potem mleka povsem zadosti za polno dojenje in nadaljevalno do 1 leta in še čez.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 16:59:48   
_Tinaa_
Ima katera podobno izkušnjo kot jaz?...v 5 mesecu nosečnosti sem imela ob jutrih poflekano majčko oz. vedno kadar sem ležala na boku in je bil pritisk na dojko...sedaj od osmega meseca nosečnosti dalje ni ne duha ne sluha o tako imenovanem mlezivu....a bom mela mleko ali ne pa čez približno dva tedna :)

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 17:05:26   
Zala01
__Tinaa_, seveda ga boš imela.user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 17:14:40   
_Tinaa_
Vse bi dala, sam da bo beba mala pila moje mleko in bo visela na moji joški user posted image ...pa če dobim posledično še ne vem kolk strij in uvele joške user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
21.4.2010 17:23:36   
Zala01
pol ti bo pa sigurno uspelo! Lahek porod, pa veliko cartanja z user posted image ti želim!user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
4.10.2010 18:30:59   
xtinchy
Meni pa kaplja kolostrum že od 26. tedna nosečnosti, zdej sem v zadnjem tednu. Upam, da ga bo tudi po porodu dovolj...

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
5.10.2010 8:38:55   
lananai
Šele po porodu.

(odgovor članu xtinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
5.10.2010 8:52:47   
vesna_b
meni je ponoči teklo ven - spim na boku - od konca 4. meseca nosečnosti - in to tako, da imava jogi ves poflakan. majico sem imela mokro - tko, krog premera 10-15 cm na vsaki strani, in to ves čas, zadnje 3 mesece pred porodom sem že nosila blazinice za dojenje tudi čez dan, ker sem imala drugače mokre fleke in je bilo zoprno... mleka sem imela potem za izvoz oz tamala se je dobesedno najedla v 5 minutah. je rekla patronažna, da kaj takega pa še ni vidla.
upam, da se me sedaj moji joški mal usmilijo in počakajo kak mesec s tem, dojila pa bom. no, upam vsaj...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
5.10.2010 10:16:55   
severnica77
Jaz tudi šele po porodu. Mleka za izvoz.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
5.10.2010 12:16:33   
Taddy78
Začelo se je v 20. tednu nosečnosti, dojila sem samo 3.tedne.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
6.10.2010 15:35:59   
jaša2
mene je isto skrbelo. prvič mi je tud že ful hitro začelo tečt mlezivo iz dojk, zdaj drugič pa ne. sem čakala in čakala...fantu govorila, kak me skrbi, da zdaj ne bom imela dovolj mleka... zadnje tedne pred porodom mi je pa začelo v redu tečt.
mali je zdaj star 3 tedne, mleka imam več kot dovolj, tak da mali ne folga požirat včasih.user posted image

v glavnem, ne se sekirat. ni odvisno od tega, kdaj ti začne tečt iz dojk. pa nič ne stiskaj dojk.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj začne teči mleko oz. mlezivo?
6.10.2010 15:44:31   
ninkica
Meni je mlazivo teklo ven kar oreng od 18.tedna user posted image naprej.Sedaj imam skoraj 4 mesece staro hčerko in še vedno dojim na polno.Mleka imam dovolj.

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?