|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 16:17:37   
*miska.mcc*
a se že kregate?user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 16:20:14   
posh
Je že bolj zanimivo, a ne?
Ne pozabi miška, ti si na moji strani user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 16:20:39   
*miska.mcc*
ja, še vednouser posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 17:02:59   
zmajaz
Jaz drugega ne bom komentirala, samo povem, kako bi jaz naredila v svojem primeru: če bi moj mož želel s katerim od ta malih dveh kam sam na pot, mu ne bi branila - saj ju pozna, točno ve, kakšna sta, kako ju bo obvladal in kako se bo znašel je pa njegova stvar - če meni, da bo šlo, potem bo že nekako.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 17:29:36   
anitka7
sem hotla komentirat pa se skor ne upam k posh že zdaj vse žali...noben komentar,ki ne piha v tvojo smer ti ni všeč...hm zakaj si pa pol sploh hotla vedet za mnenje user posted image

jaz pa razmišljam da bi šla sama na cca 15 urno vožnjo sama z dvema otrokoma,4 leta in 7 mesecev...pa sploh ne razmišljam,da bi bla kakšna panika...vse kar me mal skrbi je,ker bi pila red bull kako se pol to prenaša v mleku,ker se še na veelik dojiva...a bi mela ona pol tud krila user posted image

pa ne rabiš zdaj napisat,da niso vsi isti....ker to že vem,sam včasih je bolš ne preveč razmišljat in komplicirat pa tudi otrok te lahko zelo preseneti ker bo lahko pozitivno odreagiru na vso pot


< Sporočilo je popravil anitka7 -- 6.4.2010 17:32:40 >


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 19:01:55   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

sem hotla komentirat pa se skor ne upam k posh že zdaj vse žali...noben komentar,ki ne piha v tvojo smer ti ni všeč...hm zakaj si pa pol sploh hotla vedet za mnenje user posted image



Glej, zame je tema praktično končana. Sem slišala različna mnenja. Me nič ne moti, da so eni za , drugi proti...mene je zanimalo mnenje večine mamic.
Da jaz zdaj vse žalim? Upam, da se hecaš. Če se pa ne, potem pišeš ravno tako nebuloze kot kalbo, ki misli, da ve kako imamo mi doma pošlihtano. Mislim ej, user posted image  .

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 19:06:34   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

vse kar me mal skrbi je,ker bi pila red bull kako se pol to prenaša v mleku,ker se še na veelik dojiva...a bi mela ona pol tud krila user posted image




Pa še nasvet zate anitka: ti ne priporočam redbull, če dojiš.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 19:19:40   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Stvar pa se je vendarle drugače razpletla.
Ko sta babi in dedi slišala za to, sta bila ABSOLUTNO PROTI!! Torej sta bila popolnoma MOJEGA mnenja! Pa ne zaradi tega, ker bi njun sin bil nesposoben ali kaj, poznata pot. V poštev pride ladja in s tem lahko mirno spim.


Blagor možem, ki jih hkrati "furajo" trezne žene in mameuser posted image .

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 19:44:37   
liliana
jaz pa razmišljam da bi šla sama na cca 15 urno vožnjo sama z dvema otrokoma,4 leta in 7 mesecev...


Jaz sicer o tem tudi razmišljam......samo bi šla samo z enim otrokom.....pa sem se odločila, da bom raje še nekaj let počakala....ali pa na avion šla....user posted image me red bull napenja......

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 19:58:19   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Stvar pa se je vendarle drugače razpletla.
Ko sta babi in dedi slišala za to, sta bila ABSOLUTNO PROTI!! Torej sta bila popolnoma MOJEGA mnenja! Pa ne zaradi tega, ker bi njun sin bil nesposoben ali kaj, poznata pot. V poštev pride ladja in s tem lahko mirno spim.


Blagor možem, ki jih hkrati "furajo" trezne žene in mameuser posted image .





Primer "pametnega" mnenja.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 22:00:11   
Greenie
Jaz bi ju pustila it, saj očetu svojih otrok vedno zaupam, tudi če se moje mnenje razlikuje od njegovega.

joj, zdej sm pa to napisala,  lahko pa kak kamen v moj računalnik prileti, pa mi ekran sesuje, ker bo posh tok jezna, ker ma tok megatečnga froca v avtu ...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 22:30:54   
valči
posh,veš,to ti moram napisat.
Jaz osebno siu ne predstavljam it na tako dolgo pot in to z 2 letnim otrokom.Res ne.

V nedeljo smo šli k mojemu bratu.Dve uri vožnje.Samo.A midva komaj čakala konca.
Tavečjadva 7,5 let se kar nekaj prepirata,ne skoz,pa vendar,takrat,ko se je žur.
Tamala-dve leti,ta večja asica v tečnarjenju.Je rtes dveletnik naporen v avtu,se mi zdi,da najhujša starost za potovat okrog.
Jo doma dam lulat,gre,vendar po tričetrt ure se spomni-Lulaaaat!Aj,ni bilo pravega odcepa,pa rečem,naj malo počaka.Mož najde prostor,grem k njej-mokra.Se je polulala.Preoblačit vse,mrzlo piha,ma nič kaj fino.Ji namontiram plenico,čeprav je že več kot pol leta suhauser posted image Ja itak,da je plenica ostala do brata suha.Valda.Ni bilo po njeno takrat in je lulala.

In pomislim na tvojega dva,kako se 10 ur vozita.Me vse mine.Mi vsi skupaj pač tamalo animiramo nekako.Včasih je pridna,včasih samo poje,no po pravici,večina ni nekih pretresov.Ampak,ko se spravi tečnarit,pa vrže iz tira.In sammo težki flegmatik ostane ravnodušen in osredotočen samo na vožnjo.
Moj že ni tak.Sem mu rekla,če bi šel sam z Nino toliko ur.Mi je rekel,če sem malo....Ni šans.Seveda,tudi jaz ne.Kaj pa,če začne bruhat in si sam na cesti?Pri otrocih je zmeraj nekaj.

So pa tudi izjeme.

Glede na prebrano,me veseli,da so se tako odločili,bo za vse bolje tako,kot ste dorekli.Srečno.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 22:43:21   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

...pa sploh ne razmišljam, ....


brez komentarja, pa oprosti nisem mogla zdrzat....

...a bi mela ona pol tud krila user posted image  
 

se na bencinu bi prisparali....user posted image

  tudi otrok te lahko zelo preseneti ker bo lahko pozitivno odreagiru na vso pot


kaksen je recept ce te otrok preseneti v drugo smer, pa je megazhteven, megatecen, cvili, krici in z glavo tolce ob sipo? Mu das kar kaksno pomirjevalo.. ali tableto proti splabosti, ker po njej tako lepo spanckajo... fuj fej

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 22:55:18   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Stvar pa se je vendarle drugače razpletla.
Ko sta babi in dedi slišala za to, sta bila ABSOLUTNO PROTI!! Torej sta bila popolnoma MOJEGA mnenja! Pa ne zaradi tega, ker bi njun sin bil nesposoben ali kaj, poznata pot. V poštev pride ladja in s tem lahko mirno spim.


Pa si zmagala.
Tvoj mož nima ravno pomembne vloge v vajinem odnosu, a ne?

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 22:59:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Je pa prišla sestrična sama z otrokom v Bosno iz Švice sicer za 4 dni ampak glede na to, da jaz do njih potujem 7 ur, pa da dodaš še naših 10 pa z otrokom tudi ni nič narobe in to ponavljata celo vsak drugi mesec- tako, da tale razprava mi je res smešna.


Meni ni user posted image , ampak jaz sem čudna, itak user posted image .

Toliko sem na poti, da se oziroma celo na ljudi okrog sebe-in če nekoga skrbi, da se pelje nekam v snegu, daleč, utrujena,...ni da ni-prestavim tako, da je prav. In nič nam ne uide user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 23:08:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: posh

V poštev pride ladja in s tem lahko mirno spim.


No kul.

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 7:42:14   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

vidiš, si se že odločila. torej odmisli kaj bi bilo, če bi bilo, ker se to ne bo zgodilo.



Pri nas ni tako, da se jaz odločim in potem tako je.
Sem nekako istega mišljenja kot pety in blaža, ki pravi, da je z novorojenčkom lažje. Kot dojenček je pot prespal, kot enoletnik sem pa jaz bila zraven, da pošlihtam neke stvari odzadaj, drugač bi se vozili 3 dni.


Ne, pri vas je tako, da se ti odločiš, potem pa toliko časa najedaš, da je iz ljubega miru tako kot ti rečeš, domišljaš pa si, da imate demokracijo.



@posh

Pametnjakovič gor, pametnjakovič dol, nebuloze levo, nebuloze desno, sam svoje pa si dosegla, a nede in moj stavek ni tako daleč od resnice, kot se je zdelo. Tvoje nesramne reakcije pa moj filing o tebi samo potrjujejo. Sam jest nisem tvoj mož, mene ne moreš utišat...žal.user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.4.2010 7:44:41 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 9:44:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pametnjakovič gor, pametnjakovič dol, nebuloze levo, nebuloze desno, sam svoje pa si dosegla, a nede in moj stavek ni tako daleč od resnice, kot se je zdelo. Tvoje nesramne reakcije pa moj filing o tebi samo potrjujejo. Sam jest nisem tvoj mož, mene ne moreš utišat...žal.user posted image


Verjetno trenutno casto zaradi tega dejstva.
Jaz grem castit - z istim vzrokom. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 10:41:07   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pametnjakovič gor, pametnjakovič dol, nebuloze levo, nebuloze desno, sam svoje pa si dosegla, a nede in moj stavek ni tako daleč od resnice, kot se je zdelo. Tvoje nesramne reakcije pa moj filing o tebi samo potrjujejo. Sam jest nisem tvoj mož, mene ne moreš utišat...žal.user posted image


Verjetno trenutno casto zaradi tega dejstva.
Jaz grem castit - z istim vzrokom. user posted image


Pa moji dragi ženi grem čokolado kupit.user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 11:04:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa moji dragi ženi grem čokolado kupit.user posted image


Tako je treba! Vidis kako znas user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 11:07:13   
Raho
Dokler mi je uspelo to jarokačo prebrati do konca, mi je pol plombe padlo iz zobauser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 13:25:37   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

mene ne moreš utišat...žal.user posted image



Bog ne daj kalbo!
Veselo kokodakaj še naprej user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 13:58:33   
Nenya
Posh. Vesela sem, da se je dobro izteklo in boste vsi zadovoljni. Tudi mene bi tako dolga pot grozno skrbela, pa to še ne pomeni da sem control freak ali da vedno obvelja moja. Gre za varnost in dobro počutej dveh najljubših ljudi na svetu in tukaj ni heca.
Edino kar me je malo zaskrbelo je, da je tvojega moža 'premaknilo' šele mnenje njegovih staršev (ali je šlo bolj za prepoved?) - očitno ga to, da bi tebe skrbelo in potencialno ogrožalo življenje vajinega drugega otroka, ki je na poti, ne moti ali gane kaj preveč - ampak kot si rekla, tvoje situacije v detajle ne poznam(o).
Glede nivoja nekaterih tukaj in še enega dokaza 'moške solidarnosti' pa ne bom zgubljala besed - nima smisla

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 14:31:55   
kalbo
Takim ženskam vedno rata, če ne tako, pa drugače in svojega mnenja ne bom spremenil niti pod razno. Dopuščam pa možnost, da sem se zmotil o tipu. Koliko moške solidarnosti premorem, naj pa ocenjujejo ljudje, ki me poznajo. Res je, da počim po tipkovnici tisto, kar mi pade na pamet in res je, da imajo nekatere tu gor velike težave s tem, ker pač niso vajene moškega ugovarjanja...kaj pa dec ve, on je za fuzbal gledat pa za za šankom stat a ne... takim sem trn v peti
Samo neslidarnosti in nerazumevanja do ženskih zadev mi pa nobena ne more upravičeno očitat, za tem pa stojim...

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
7.4.2010 14:56:37   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Posh. Vesela sem, da se je dobro izteklo in boste vsi zadovoljni. Tudi mene bi tako dolga pot grozno skrbela, pa to še ne pomeni da sem control freak ali da vedno obvelja moja. Gre za varnost in dobro počutej dveh najljubših ljudi na svetu in tukaj ni heca.
Edino kar me je malo zaskrbelo je, da je tvojega moža 'premaknilo' šele mnenje njegovih staršev (ali je šlo bolj za prepoved?) - očitno ga to, da bi tebe skrbelo in potencialno ogrožalo življenje vajinega drugega otroka, ki je na poti, ne moti ali gane kaj preveč - ampak kot si rekla, tvoje situacije v detajle ne poznam(o).
Glede nivoja nekaterih tukaj in še enega dokaza 'moške solidarnosti' pa ne bom zgubljala besed - nima smisla



Ok. Bilo je nekako takole. Večer pred mojim 1. postom, je moj dragi prišel na idejo, da sam gre z malim, ker jaz pač ne morem. In ta ideja mi nekak ni dala miru ponoči.
Drug dan sva se pomenila in naredila kompromis, torej da gresta in sicer na način, da mami lahko mirno spi. Midva sva se odločila, preden so starši oddali svoje mnenje.

My mistake, da sem takoj skočila na comp po mnenja. Ampak je bilo zanimivo brati različna mnenja.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?