|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:52:14   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?


Mogoče ti bo pa hitreje minilo, če se boš zabubila v delouser posted image
Spimo že kaka 2 tedna zanič, pa ta luna nam nič kaj ne pomaga... Lia ima nočne prekinitve z joki, žejo, telovadbo... eh, kaj bi ti govorila, itak veš vse touser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:54:24   
ema tiara
mi smo na vrsti...bruhanje,driska...lepo eden za drugim...user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 9:59:32   
Tulipan12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PRVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:01:06   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

mi smo na vrsti...bruhanje,driska...lepo eden za drugim...user posted image


Pa jooj, kaj res ste že čisto vsi podlegli???user posted image
user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa me je že malo strah... samo o tem še beremuser posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:05:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Vidim, da se ni nekaj dogajalo tu goriuser posted image
Jaz sem bila včeraj pri frizerju, pa me je pobarval, postrigel, nisem ravno najbolj zadovoljna... pa še full več sem plačala kot zadnjič, tak da ne vem, če ne bom menjala frizerja... ne bi me toliko motila višja cena kot to, da nisem zadovoljna. Tak! Pa sem ga zašimfala!user posted image
user posted image user posted image user posted image smejim se samo krepko povdarjenemu, ne temu da nisi zadovoljna.

Jaz sem tudi od friozerja, zdaj pa čakam kolegico da me še poštriha user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:07:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

mi smo na vrsti...bruhanje,driska...lepo eden za drugim...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ojej, me je glih prej tašča klicala, da tudi ona dva z sinom driskata user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:12:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:18:41   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image



ok...vem, da je blo tebi grozno ponoči ampak....JS SM SE TAKO NASMEJALAuser posted image user posted image user posted image  ti to napišeš kot kakšno komedijo tako da ne moreš mimo ne da bi se smejaluser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:19:02   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Najaa tvoj križ že boljši? user posted image   In user posted image za šoping.



Ja, je. Hvala za vprašanje. Tudi glavoboli so izginili, ko sem poštimala v glavi določene stvari... Svašta, psiha je res moćna zadeva. user posted image

uhhh,...js sm to že zdavnaj ugotovilauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:20:35   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro!
Jutrooooooooooooooooooooouser posted image
mi smo danes prišli v vrtc/službo s 45 minutno zamudo, ker je mama očitno ugasnla (kdaj?!user posted image ) budilko...naravna budilka je pa spala svoj lepotni spanec in je tudi zahinavla (ponavadi je najkasneje ob 7.24 auf user posted image ). tako da lahko rečem, da smo naspaniuser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:21:01   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
js vseeno zmagam z današnjim 10-urnim delavnikomuser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:21:51   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PRVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
hahahaha...se mi zdi, da je to ratalo že ene vrste tekmovanje user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:29:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
js vseeno zmagam z današnjim 10-urnim delavnikomuser posted image
jaz pa tkoj za tabo..danes imam nočno pa še 9.urnega user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:34:14   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
js vseeno zmagam z današnjim 10-urnim delavnikomuser posted image
jaz pa tkoj za tabo..danes imam nočno pa še 9.urnega user posted image user posted image

ok..ti si na slabšemuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:34:30   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sorry, vem da tebi ni tak smešno, ampak Lija je carica!user posted image user posted image user posted image  faca, res! Sem se tak nasmejala temu postu, da sem dojenčka v trebuhu zbudila!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:35:37   
tasa_m
Milomater mi štekla RR. Bom mogla RR v luft spustit al kaj? Al pa če mi mogoče še RR dopoveduje da naj grem peglat. Milomater, kaj misli kdaj cot zmanjkat?? 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:37:12   
Tulipan12
user posted image  Zdaj sem komaj videla, da sva z MaJaLe slično napisali! Vidiš, Tasa, kak maš zabavno hčerkico!user posted image
Če pa res, moja Lia ponoči tuli, jaz bi bila bolj srečna, če bi si prepevala, ker ko joče ne vem al se ji je kaj sanjalo al še spi al jo kaj boli!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:37:13   
tasa_m
Tulipan, Majale...ma verjamem da vama je smešno, saj meni je ponoči tud blo. En čas sem jo še gledala pa se na skrivaj hihitala, sploh ko poje Mojster Jaka, ker melodijo vtrofi, poje pa samo: bim,bam,bom,bim,bam,bom,bim,bam,bom...user posted image  user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:37:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

user posted image  Zdaj sem komaj videla, da sva z MaJaLe slično napisali! Vidiš, Tasa, kak maš zabavno hčerkico!user posted image
Če pa res, moja Lia ponoči tuli, jaz bi bila bolj srečna, če bi si prepevala, ker ko joče ne vem al se ji je kaj sanjalo al še spi al jo kaj boli!user posted image
ja, vem ja to je najhuje, ko jočejo pa ne veš zakaj?! user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:39:46   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Milomater mi štekla RR. Bom mogla RR v luft spustit al kaj? Al pa če mi mogoče še RR dopoveduje da naj grem peglat. Milomater, kaj misli kdaj cot zmanjkat?? 


Pa ne hodi peglat danes, ko je tako lepo vreme, idi na kofi na sonček in uživaj!user posted image
Cot pa ne bo zmanjkalo, zdaj jih bo še več, ker rabimo še novo zimsko garderobo!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:45:39   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

mi smo na vrsti...bruhanje,driska...lepo eden za drugim...user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:45:42   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image





jaaaaaaaaaa, sta preživela in to tako, da me je pizza čakala, ko sem domov prišla user posted image user posted image user posted image  doma narejena, da ne bo pomote user posted image

kaj Lija že ful pesmice obvlada??? uaaaaaaaaaaau, pri nas se šele prvih besed učimo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:45:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Milomater mi štekla RR. Bom mogla RR v luft spustit al kaj? Al pa če mi mogoče še RR dopoveduje da naj grem peglat. Milomater, kaj misli kdaj cot zmanjkat?? 


Pa ne hodi peglat danes, ko je tako lepo vreme, idi na kofi na sonček in uživaj!user posted image
Cot pa ne bo zmanjkalo, zdaj jih bo še več, ker rabimo še novo zimsko garderobo!user posted image
nimam s kom za it user posted image user posted image
čakam kolegico da me pobarva, samo je še ni iz mesta user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:47:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Milomater mi štekla RR. Bom mogla RR v luft spustit al kaj? Al pa če mi mogoče še RR dopoveduje da naj grem peglat. Milomater, kaj misli kdaj cot zmanjkat?? 


Pa ne hodi peglat danes, ko je tako lepo vreme, idi na kofi na sonček in uživaj!user posted image
Cot pa ne bo zmanjkalo, zdaj jih bo še več, ker rabimo še novo zimsko garderobo!user posted image
nimam s kom za it
čakam kolegico da me pobarva, samo je še ni iz mesta

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:49:08   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Milomater mi štekla RR. Bom mogla RR v luft spustit al kaj? Al pa če mi mogoče še RR dopoveduje da naj grem peglat. Milomater, kaj misli kdaj cot zmanjkat?? 


Pa ne hodi peglat danes, ko je tako lepo vreme, idi na kofi na sonček in uživaj!user posted image
Cot pa ne bo zmanjkalo, zdaj jih bo še več, ker rabimo še novo zimsko garderobo!user posted image
nimam s kom za it
čakam kolegico da me pobarva, samo je še ni iz mesta
OK..SI ŽE POVEDALAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?