|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:50:06   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tulipan, Majale...ma verjamem da vama je smešno, saj meni je ponoči tud blo. En čas sem jo še gledala pa se na skrivaj hihitala, sploh ko poje Mojster Jaka, ker melodijo vtrofi, poje pa samo: bim,bam,bom,bim,bam,bom,bim,bam,bom...user posted image  user posted image  
hahahahauser posted image
ma vseeno pridna da pojeuser posted image
Js hočem Leona kaj naučit, pa začnem pet..in me pogleda, začne zmajat z glavo in reče: NE, NE!!user posted image user posted image  sej če nebi vedla, da ne štoniram, bi si še misnla, da mi hoče kaj povedatuser posted image  

< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 22.9.2010 10:51:59 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:50:21   
*MaJaLe*
Prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:51:10   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7
jaaaaaaaaaa, sta preživela in to tako, da me je pizza čakala, ko sem domov prišla user posted image user posted image user posted image  doma narejena, da ne bo pomote user posted image

kaj Lija že ful pesmice obvlada??? uaaaaaaaaaaau, pri nas se šele prvih besed učimo user posted image
boš vidla, ki bo kar naenkrat začel govorit kot veliki...pol ti bo šlo še na živceuser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 10:53:23   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image





jaaaaaaaaaa, sta preživela in to tako, da me je pizza čakala, ko sem domov prišla user posted image user posted image user posted image  doma narejena, da ne bo pomote user posted image

kaj Lija že ful pesmice obvlada??? uaaaaaaaaaaau, pri nas se šele prvih besed učimo user posted image


Moja Lia tut samo besede govori, stavkov še ne, pesmice pa poje tak: linga laja muca aja ece teceuser posted image user posted image user posted image
Ko pa izbira pesmico katero ji naj jaz zapojem, pa ima naslove: Marko skače je MAKO, Jaz sem mala roža je MAMINA, Ob bistrem potočku je mlin je POTOK, Hit the road Jack je NOMO NOMOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:01:06   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Moja Lia tut samo besede govori, stavkov še ne, pesmice pa poje tak: linga laja muca aja ece teceuser posted image user posted image user posted image
Ko pa izbira pesmico katero ji naj jaz zapojem, pa ima naslove: Marko skače je MAKO, Jaz sem mala roža je MAMINA, Ob bistrem potočku je mlin je POTOK, Hit the road Jack je NOMO NOMOuser posted image user posted image user posted image
hahahaha...kje je pa NOMO NOMO pobrala?!?! user posted image user posted image user posted image won''t you come back no more verjetno...booo... user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:11:07   
*MaJaLe*
a ste vidle TOLE.
 
a ni blo rečeno, da je vročina, ko ima nad 38 vročine, zbija se pa po 38,5? Ok...js jo zbijam tudi, če jo ima 38,2 pa ga vidim, da se slabo počuti...

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:23:57   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

a ste vidle TOLE.
 
a ni blo rečeno, da je vročina, ko ima nad 38 vročine, zbija se pa po 38,5? Ok...js jo zbijam tudi, če jo ima 38,2 pa ga vidim, da se slabo počuti...


Jaz tudi ukrepam nad 38, odvisno na to kak mi zgleda. Če vidim, da jo bo zgrabilo, ji dam Calpol, če pa se mi zdi dobrovoljna, pa počakam.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:25:22   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Moja Lia tut samo besede govori, stavkov še ne, pesmice pa poje tak: linga laja muca aja ece teceuser posted image user posted image user posted image
Ko pa izbira pesmico katero ji naj jaz zapojem, pa ima naslove: Marko skače je MAKO, Jaz sem mala roža je MAMINA, Ob bistrem potočku je mlin je POTOK, Hit the road Jack je NOMO NOMOuser posted image user posted image user posted image
hahahaha...kje je pa NOMO NOMO pobrala?!?! user posted image user posted image user posted image won''t you come back no more verjetno...booo... user posted image


Ja, točno takuser posted image  Pa to ji je zdaj the best off, non-stop jo moram na youtube rolatuser posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:26:10   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  piflarka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:27:16   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

evo mene na šihtu, si glavo razbijam z enimi analizami. Uf, mislim, da bo dan še dolg user posted image

kako ste spale, punce?
naj ti čimprej mine.

Fanta včerajšni dan preživela? user posted image user posted image user posted image No, saj ne dvomim. user posted image

Spali? Hm...glede na to,da sem gledala do polnoči stand up komičarke po TV, ob 1h bila še auf, ob 1.30h pa je začela gospodična Lija z njenimi pevskimi nastopi. Prvo ringa-ringa-raja, pol metuljček cekinček, Mojster Jaka in tako dalje.. Nastop trajal do 3h, ko si je naglas ploskala in se drla: Eeeee Lija, bjavo bjavo. user posted image user posted image user posted image
Ob 3.10 h se je mama razkurla, da je dovolj, ji šla naret mleko, frača pa vsa nasmejana za mano v kuhno prišla in se tak smejala koda je na kaki tabletki user posted image user posted image Ob 3.00 zjutraj...mislim to moraš kozlat user posted image user posted image user posted image
Malo pred 4.00 jo je zmanjkalo, ker si je še en čas na tiho pela...z njeno glavo na mojem trebuhu. Tolko o spanju user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sorry, vem da tebi ni tak smešno, ampak Lija je carica!user posted image user posted image user posted image  faca, res! Sem se tak nasmejala temu postu, da sem dojenčka v trebuhu zbudila!user posted image


Podpis!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ..razen boldanega! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:27:18   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

mi smo na vrsti...bruhanje,driska...lepo eden za drugim...user posted image


user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Jaz sem okej. Valentin še zaenkrat bp! user posted image user posted image user posted image Upam, da tako tudi ostane. Jutri grem v službo. Danes pa imamo 1 sestanek v vrtcu!user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:31:04   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

a ste vidle TOLE.
 
a ni blo rečeno, da je vročina, ko ima nad 38 vročine, zbija se pa po 38,5? Ok...js jo zbijam tudi, če jo ima 38,2 pa ga vidim, da se slabo počuti...


Jaz je ne zbijam, če ni nad 38.5, razen, kot si že sama napisala ali pred spanjem.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:31:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Moja Lia tut samo besede govori, stavkov še ne, pesmice pa poje tak: linga laja muca aja ece teceuser posted image user posted image user posted image
Ko pa izbira pesmico katero ji naj jaz zapojem, pa ima naslove: Marko skače je MAKO, Jaz sem mala roža je MAMINA, Ob bistrem potočku je mlin je POTOK, Hit the road Jack je NOMO NOMOuser posted image user posted image user posted image
hahahaha...kje je pa NOMO NOMO pobrala?!?! user posted image user posted image user posted image won''t you come back no more verjetno...booo... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:32:09   
KOKICA32
A še malo pa gremo na novi del?user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:36:43   
KOKICA32
Zdaj pa ni več nobene?

VSe se menite o frizerju in štrihanju..jaz sme se tdi včeraj pobarvala...potem pa še grem po kratko frizuro...verjetno no, če mi bo frizerka kako pametno frizuro predlagala...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:39:56   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Zdaj pa ni več nobene?

VSe se menite o frizerju in štrihanju..jaz sme se tdi včeraj pobarvala...potem pa še grem po kratko frizuro...verjetno no, če mi bo frizerka kako pametno frizuro predlagala...user posted image



Ojla!
Ja, ja, jaz sem prisotna in prisebna (no, to malo manjuser posted image )
Pa zdaj ko majo vse te estradnice kratke frizure, si ni težko izbrat, al ja?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:41:06   
Tulipan12
Ja, še malo pa novi del, o moji četrti  user posted image  pa ni še ne duha in ne sluha!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:42:48   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Zdaj pa ni več nobene?

VSe se menite o frizerju in štrihanju..jaz sme se tdi včeraj pobarvala...potem pa še grem po kratko frizuro...verjetno no, če mi bo frizerka kako pametno frizuro predlagala...user posted image



Ojla!
Ja, ja, jaz sem prisotna in prisebna (no, to malo manjuser posted image )
Pa zdaj ko majo vse te estradnice kratke frizure, si ni težko izbrat, al ja?


Katera pa?user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:43:14   
KOKICA32
Tak mi šteka RR, da bom popizdila!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:43:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Ja, še malo pa novi del, o moji četrti  user posted image  pa ni še ne duha in ne sluha!user posted image


Lepo počasi, počasi...ne prehitevaj!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:50:52   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  piflarka!user posted image user posted image user posted image
hahahaha...user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:51:12   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A še malo pa gremo na novi del?user posted image
jaa...smo ratale spet čveke se mi zdiuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:51:36   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tak mi šteka RR, da bom popizdila!user posted image user posted image user posted image
kaj ti pa ne dela?? js nimam problemovuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 11:51:56   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Ja, še malo pa novi del, o moji četrti  user posted image  pa ni še ne duha in ne sluha!user posted image
Waaaaaaaaaaaaa...js sm ji pa lih fasala!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2009
22.9.2010 12:07:30   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Ja, še malo pa novi del, o moji četrti  user posted image  pa ni še ne duha in ne sluha!user posted image
Waaaaaaaaaaaaa...js sm ji pa lih fasala!!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image
Itak, P.I.F.L.A.R.K.A.! na kvadratuser posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?