|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
2.4.2010 23:30:38   
Najaa
Vesele božične.. aja ne, velikonočne praznike vam želim! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009
3.4.2010 10:49:27   
lejca
Dobro jutro, dober dan!

Vas pozdravljam na lepo sončno sobotno dopoldne...jst ne bom nič jajč barvala, pri nas to ni v navadi..škoda..pa bi blo lepo...mal pacat in risat...
Včeraj sva bila z Matteom na pregledu in je pedijatrinja ugotovila,da ima laringitis..prdpisala takoj antibiotike..ampak jst se jih tako izogibam, pa sem šla še na posvet k pljučnemu pedijatru in mi je rekel,da mu dam zdravila proti vnetju, da ni tako hudo...sej ne veš koga bi poslušal..ampak vseeno mam malega bolj na očeh in ga opazujem,če bi se kaj poslabšalo...bho...
malo me skrbi,ker sem gledala kolk tehtajo vaši malčki, ker naš je pod težo..ima samo 8500g, velik pa 76cm...ampak drugače vse poje kar mu dam, še odklanja včasih..pa giblje se veliko čez dan..tak da se mirim z mislijo,da je res zelo aktiven, čez dan spi 2krat po pol ure, pa pol celo noč od 19- 6.00

rada bi slišala vaša mnenja..
hvala
lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009
3.4.2010 20:02:01   
tasa_m
ooo Lejca lepo te je bilo brat!
Najprej user posted image user posted image user posted image za Mattea, da čimprej mine ta laringitis.

Tudi jaz sem mnenja, da če se dosti giba in je normalno, pa čeprav tehnica ne pokaže dosti je vse OK. Otrok je kolikor potrebuje! Lija je teđžka tudi okoli 8,5kg ampak ona poje res ogromno. Ampak je non stop v gibanju tak da, saj se ji ne more nič obdržat user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009
3.4.2010 22:00:23   
Najaa
lejca, se strinjam s taso. Če ti vidiš, da dovolj je in je zadovoljen, je vse ok. A P ti pa nič ni rekel? Pol je pa sploh vse ok.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009
4.4.2010 21:40:42   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009
5.4.2010 8:26:24   
lejca
Dobro jutro,

hvala za tolažbo..eheheheeheh....sem prepričana,da je mali vredu...je priden in vso energijo porabi čez dan..ehehehe...
zdej grem,ker joka..ga je treba previt..
lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009
5.4.2010 12:30:01   
zorica2

Čeprav je minil dober mesec od prvega rojstnega dneva, vam šele sedaj pošiljam slikice našega sončka(prej se nisem spomnila kako že to greuser posted image )

user posted image


user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009
5.4.2010 19:37:14   
tasa_m
zorica . . . kaki smeško je user posted image A to si nardila sliko v kakšnem programu ali imate kakšnega fotografa 1A pr hiši? user posted image  user posted image

(odgovor članu zorica2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009
5.4.2010 22:38:13   
zorica2


To pa smo šli na profesionalno slikanje,je naredila eno par slikic takih tudi skupnih.To smo šli ko je mel 3mesece, pa pri pol leta in sedaj pri enem letu.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 8:27:00   
KOKICA32
Dan!user posted image

Vsem bolanim pošiljam user posted image user posted image user posted image , da bo čimprej okej. Tudi moj pikec je bolan, zelo močno kašlja in seveda spet nahod. Smo bili včeraj pri dežurnemu pa so pljuča in uhice okej. user posted image

Danes pa je že spet delovni dan a vsaj bo ta teden za en dan krajši.

(odgovor članu zorica2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 8:45:48   
tasa_m
jutro...

Evo, včeraj je dobila še vročino ampak ni bilo take sile 37,8, ponoči pa ga je žgala tak da joj. Ji dam Calpol ne pomaga nič...joče, joče, joče. Se cartama. si pojema samo da bi malo zaspala pa nič. Po eni uri je omagala in je pol od 3.20 - 8.10 spala. Tolk da sem se tud jaz naspala. Zdaj pa sem ji merl vročino i...n je nima - 36.6. Sem klicala DR. in mi reče, da je očitno fasala še virozo, da če hočem jo naj pripelam do 9.30 ampak je full gužva. Kaj jo naj v gužvo vozim, pa tam čakam 2 urci? Bom jo kar jutri popoldan DR. pelala.
kokica... user posted image user posted image za Valentina.
zorica .. hvala!


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 8:51:34   
KOKICA32
Lija user posted image user posted image user posted image user posted image Ne, jaz je tudi ne bi vozila v to gužvo...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 9:02:20   
tasa_m
ja, saj sem jaz sestri tudi rekla, da je nebom v gužvo vozla, da mi še kaj zraven dobi! Jutri popoldan bove šle, če nebo nič bolje..

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 13:59:43   
zorica2


joj, joj tasa_m upam da bo čimprej bolje.No pa da vsaj vročine več ni.Gužv pa se jaz tudi izogibam, se prej kaj naleze kot pozdravi user posted image



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 14:01:50   
Najaa
user posted image user posted image user posted image za Lijiko.

(odgovor članu zorica2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 14:53:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vesele božične.. aja ne, velikonočne praznike vam želim! user posted image user posted image user posted image


Ti si mi prava!user posted image user posted image user posted image

Uf, kje  je že to. Takrat smo še na veliko čvekale.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 14:55:47   
KOKICA32
LIJA Z. ČESTITKE ŠE TUKAJ!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009
6.4.2010 20:58:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vesele božične.. aja ne, velikonočne praznike vam želim! user posted image user posted image user posted image


Ti si mi prava!user posted image user posted image user posted image

Uf, kje  je že to. Takrat smo še na veliko čvekale.



Zdej pa na malo, časi se spreminjajo. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 8:13:10   
KOKICA32
Dan!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 8:52:35   
lejca
Dobro jutro, dober dan!

Hvala za vse pikapoke..moj mali je že precej boljše, že včeraj ni imel več vročine...so pomagale lepe želje!
tudi jaz pšošiljam veliko pikapok za vse bolančke in bolančice....

Danes spet faks, se mi9 začne ob 12. pa pol do 15. po vsej verjetnosti.

Naš mali je začel hodit samostojno, sam sem vseeno blizu, ko štarta...mam kamniti podn, pa pol fejst boli, ko čofne...

Že kaj razmišljate o dopustih?

lp , se tipkamo zvečer

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 9:06:22   
KOKICA32
Lejca- čestitke tvojemu korenjaku za hojo!user posted image user posted image user posted image

Ja, mi že imamo rezerviran tako glavni dopust kot ta ta kratek v maju. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 11:28:33   
PERSIDA
Očitno bodo vsi prej hodili kot ,pa mi.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 11:29:22   
KOKICA32
Oooo, SUPERMAMI, kako si? Sta otroka zdrava?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 11:31:39   
PERSIDA
Mi imamo rezerviran dopust julija ,če bomo šli kot familija ,pa je veliko vprašanje ker moj ma skoz problem dobit dopust.Taka je pač šoferijauser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 11:35:20   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, SUPERMAMI, kako si? Sta otroka zdrava?


Čuj kar vredu.Ja sta kar ok.Samo imam občutek ,da še Tomaž ni čist ok al ,pa ga spet grlo boli,ker se je ponoči zbujal in jokal,pa uhe niso.Al,pa se motim ne vem.Drugač,pa itak pestro ni da niuser posted image .
Pa imata nov hobi pečeta cd-jeuser posted image .Moram ravno izklopit comp ,ker drugač odirata in zapirata cd-rom kot za stavo.Pomoje mata podedovano računalništvouser posted image .

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?