|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
9.4.2010 12:28:52   
tasa_m
Hajli hajlo.
Mi šteka RR sploh mi ne odpre okna za odgovor. En čas še čakam, pol pa mi dokurči pa pustim vse skup.
Midve sva eno turo že nardile, zdaj se trudi spat user posted image jaz pa kuham za nas.

Lepo bodite, izkoristite sonček!

kokica pozabila si napisat: peteeeeeeeeeekkkkkkkkkkkk jeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2009
9.4.2010 12:45:02   
KOKICA32
Ja, Tasa meni tudi šteka RR!user posted image user posted image user posted image

Sem hotela napisat ja...PETEEEEEK JEEEEEE!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2009
9.4.2010 14:03:26   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image

še malo pa boš konec a ne?

Jej, pogledam čez okno pa vidim, kak se 2 po strehi sprehajata na sosednem bloku user posted image Mene je strah ko ju gledam, ona dva pa tak lepo na easyuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2009
9.4.2010 16:17:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Čer... na drugi strani. user posted image

Bomo kako rekle danes?



Očitno ne!user posted image

Dober dan!user posted image





Očitno se sam še pozdravljat pridemo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 11:27:13   
PERSIDA
Madona tri ure sem rabla ,da sem nas prebrala user posted image .
Da nebo tak dolgčas tu bom malo nakracala.
Včeraj imela čistilno akcijo v garaži.Ej kaj za enga klumpa smo shranjevali.Res taki prostor je sedaj ,da še lahko plešem zraven vsega klovžjauser posted image .Naslednji torek ,pa še našo štalo staro zramam ,ker imamo polno navlake noter.Ker počasi bomo to lopo podrli,ker jo že leta najedajo ,pa predvidevam ,da bota otroka z veseljem tam kjer nebi smela bit.Zato iz preventive rajši vidim ,da se podere.Nekoč bo še na istem mestu nekaj stalo samo zadnje čase nam s šparanjem ne gre najboljeuser posted image .Zdaj ko maladva spita ponoči moram naredit plan kero banko it oropatuser posted image .
Ne vem moja denarnica počasi več ne zmore vsega kar rabimo.

Drugač,pa plazimo po štirih še vedno.Tudi mami.Samo mami to nič ne nuca pri kilah.Od prihoda iz bolnice sem se krepko zredila že itak mam probleme zdaj ,pa še to.Jem malo čez dan večer ,pa navali narode.Žalostno toda resnično.
Pa definitivno premalo tekočine pijem ker vidim na vodi ,da ni vse ok.Ja tudi men se dogaja da pozabim  pit glede na to ,da sem prej po litre vode zvračala v sebe.Sedaj ,pa na koncu dneva včasih ugotavljam da spijem čez dan po 2 dcl tekočine prej pa 2 litra.

Maladva trenutno ok z zdravjem.Spita enkrat na dan .Zvečer padeta od 20 do 21 ure.Mati,pa takoj za njima.

Dela je še polno cajta ,pa nikjeruser posted image .Razmišljam ,da bi ju k eni drevi zvezalauser posted image .
Če je kje kakšen prostovoljec za štihanje vrta  naj se javi na 041.......  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 20:22:29   
Najaa
Persida, user posted image ti ga pa lomiš.

Ne smem nič trkat in hvalit zdravja, da... a ne? user posted image
Sploh ne vem, kaj naj napišem, ker ni nič novega.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 20:45:45   
trezika
Čer!

Persida, vam itak vedno dogaja user posted image prav tako... bi ti prišla štihat... ampak tega še doma ne delam tako da.... user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 20:47:00   
trezika
No, mi smo zdaj zadnjih 14 dni super spali, pa sem jo očitno spet preveč hvalila kr dans ponoči pa ji spet nekaj ni pasalo...   bom vnaprej raje tiho user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 21:35:13   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

No, mi smo zdaj zadnjih 14 dni super spali, pa sem jo očitno spet preveč hvalila kr dans ponoči pa ji spet nekaj ni pasalo...   bom vnaprej raje tiho user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem tudi raje tiho kot ,da si spet kaj premislitauser posted image

Naslednji teden bomo vaju verjetno uspeli povabit na drink.Verjetno četrtek ,če bo vse naklonjenouser posted image .

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 21:35:55   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Čer!

Persida, vam itak vedno dogaja user posted image prav tako... bi ti prišla štihat... ampak tega še doma ne delam tako da.... user posted image



Pa taščica nič ne reče kako snahico ma ? user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 21:36:29   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Persida, user posted image ti ga pa lomiš.

Ne smem nič trkat in hvalit zdravja, da... a ne? user posted image
Sploh ne vem, kaj naj napišem, ker ni nič novega.



Kaj lažeš tebi se dogajauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 22:12:27   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

No, mi smo zdaj zadnjih 14 dni super spali, pa sem jo očitno spet preveč hvalila kr dans ponoči pa ji spet nekaj ni pasalo...   bom vnaprej raje tiho user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem tudi raje tiho kot ,da si spet kaj premislitauser posted image

Naslednji teden bomo vaju verjetno uspeli povabit na drink.Verjetno četrtek ,če bo vse naklonjenouser posted image .


že komaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 22:13:07   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Čer!

Persida, vam itak vedno dogaja user posted image prav tako... bi ti prišla štihat... ampak tega še doma ne delam tako da.... user posted image



Pa taščica nič ne reče kako snahico ma ? user posted image


ne, ker sem na drugih področjih dost aktivna user posted image user posted image user posted image vrt pa kr njej prepuščam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2009
10.4.2010 23:10:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika


ne, ker sem na drugih področjih dost aktivna user posted image user posted image user posted image vrt pa kr njej prepuščam user posted image user posted image user posted image

TO BI PA MORALI TVOJEGA VPRAŠAT NE TAŠČE..

ups črke, ni mi za popravljat ker je že pozna ura user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2009
11.4.2010 9:44:31   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Persida, user posted image ti ga pa lomiš.

Ne smem nič trkat in hvalit zdravja, da... a ne? user posted image
Sploh ne vem, kaj naj napišem, ker ni nič novega.



Kaj lažeš tebi se dogajauser posted image


O ja, se dogaja sam ni za javnost. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2009
11.4.2010 22:56:29   
Nina00
Dober večer!
Mi smo pa kar še zdravi user posted image  Starejši je že cel teden v vrtcu pa niti ne smrka user posted image  Sem prav vesela in držim pesti, da bi to kar trajalo in trajalo.
Sicer smo bili za praznike na morju. Se mi je zdelo, da sem se končno spravila k sebi, tako da lahko tudi zase rečem, da sem zdrava.
Danes pa smo še drugič praznovali Brinov 1. RD - smo prestavili praznovanje za en teden, da smo lahko šli na morje user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 8:12:18   
KOKICA32
OJLA!!!!user posted image

Kaki tečen dan je danes!user posted image Pa še ta služba bedna!user posted image Komaj čakam 16h!user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 8:15:51   
KOKICA32
Persida- TI si meni taka asica!user posted image user posted image user posted image

Nina00- super za morje in da si sedaj okej!user posted image user posted image user posted image

Trezika- jaz tudi ne štiham doma, ker sploh nimamo vrta!user posted image

Najaa- kaj pa tebi dogaja?

Mi smo okej, V. še malo pokašlja, nahoda še tudi ima malo a sedaj je babi zbolela in ga kljub temu pazi pa ta nahod ne bo šel nikamur. user posted image Le kdo ga je izmislil. user posted image

Klepetajte kaj, da bom imela kaj za brati!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 13:17:38   
tasa_m
kokica se strinjam z tabo, kak brezvezen dan user posted image

user posted image user posted image user posted image za babi,da bo imprej OK, da ne dobi nahoda spet V.

Pr nam nič novega, vse po staremuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 13:20:44   
Najaa
Tija pravi, ko gleda tasin avatar: "Glej ga, piček dviti.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 12.4.2010 13:21:11 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 13:22:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tija pravi, ko gleda tasin avatar: "Glej ga, piček dviti.user posted image user posted image user posted image
bravo TIJA user posted image user posted image user posted image
Ona je naša..ali je HK še vedno zakon? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 13:26:34   
tasa_m
imam bolj pomladnega tweetya user posted image  user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 13:34:35   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

imam bolj pomladnega tweetya user posted image  user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepi je!!!!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 14:07:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

imam bolj pomladnega tweetya user posted image  user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepi je!!!!user posted image

user posted image user posted image
kokica ti imaš tudi nov videz avatarja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 14:07:43   
tasa_m
No, tako pa ga naša Lija šiba...

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?