|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 14:10:51   
tasa_m
No, bili smo v Akvariju in terariju. Lija ima očitno "odpor" do kač in ostalih plezilcev kot jaz. Ves čas se naju je držala, kot klop user posted image sploh jih ni hotela gledat, edino ribice so ji bile zanimive. No, saj ene so res gromozanske user posted image
No, eno slikico al dve smo le skup spravli, ko smo jo lahko dali od rok user posted image

Kokica.. ni tako pogumna kot V.user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 14:31:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tija pravi, ko gleda tasin avatar: "Glej ga, piček dviti.user posted image user posted image user posted image
bravo TIJA user posted image user posted image user posted image
Ona je naša..ali je HK še vedno zakon? user posted image



Pri nas je vse zakon, kar je luštno. user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 15:22:16   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

No, bili smo v Akvariju in terariju. Lija ima očitno "odpor" do kač in ostalih plezilcev kot jaz. Ves čas se naju je držala, kot klop user posted image sploh jih ni hotela gledat, edino ribice so ji bile zanimive. No, saj ene so res gromozanske user posted image
No, eno slikico al dve smo le skup spravli, ko smo jo lahko dali od rok user posted image

Kokica.. ni tako pogumna kot V.user posted image

user posted image



Hahha, pa še bo!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 16:09:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pri nas je vse zakon, kar je luštno. user posted image user posted image
user posted image user posted image

user posted image

ali


user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 17:28:59   
trezika
LIJA user posted image user posted image user posted image user posted image

kar se pa kač in podobnega tiče.... bljak user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 19:14:16   
ema tiara
sem vas prišla pozdravit...lucas hodi na ft ker ko stoji desno nogico ven obrača,drugače pa se vstane,hodi ob opori,pa po štirih in po ritki,in ravno zaradi ritke ima nogico navzven...bi morala vedno ko stoji mu nogico popravit,pa je to taaaak težko ko si tak kit kot jaz...še tri dni do roka naša missuser posted image user posted image pa noče ven,bo počakala sončkauser posted image ...drugače pa uživajteuser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 20:52:12   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

sem vas prišla pozdravit...lucas hodi na ft ker ko stoji desno nogico ven obrača,drugače pa se vstane,hodi ob opori,pa po štirih in po ritki,in ravno zaradi ritke ima nogico navzven...bi morala vedno ko stoji mu nogico popravit,pa je to taaaak težko ko si tak kit kot jaz...še tri dni do roka naša missuser posted image user posted image pa noče ven,bo počakala sončkauser posted image ...drugače pa uživajteuser posted image


oooooo, si že na koncu nosečnosti?? no, upam, da bo hitro minilo in da se boste hitro vsi skupaj cartaliuser posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:03:01   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

sem vas prišla pozdravit...lucas hodi na ft ker ko stoji desno nogico ven obrača,drugače pa se vstane,hodi ob opori,pa po štirih in po ritki,in ravno zaradi ritke ima nogico navzven...bi morala vedno ko stoji mu nogico popravit,pa je to taaaak težko ko si tak kit kot jaz...še tri dni do roka naša missuser posted image user posted image pa noče ven,bo počakala sončkauser posted image ...drugače pa uživajteuser posted image


user posted image user posted image user posted image Kak je hitro minilo, ne? Meni se vsaj zdi no. Držim pesti, da bebika čimprej in čimmanj boleče pride na ta svet. user posted image

Drugače pa FT je zakon, otroka naučijo marsikaj in marsičemu se da pomagati.user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:03:35   
KOKICA32
Drugače pa, dober večer!user posted image



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:19:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

sem vas prišla pozdravit...lucas hodi na ft ker ko stoji desno nogico ven obrača,drugače pa se vstane,hodi ob opori,pa po štirih in po ritki,in ravno zaradi ritke ima nogico navzven...bi morala vedno ko stoji mu nogico popravit,pa je to taaaak težko ko si tak kit kot jaz...še tri dni do roka naša missuser posted image user posted image pa noče ven,bo počakala sončkauser posted image ...drugače pa uživajteuser posted image


user posted image user posted image user posted image Kak je hitro minilo, ne? Meni se vsaj zdi no. Držim pesti, da bebika čimprej in čimmanj boleče pride na ta svet. user posted image

Drugače pa FT je zakon, otroka naučijo marsikaj in marsičemu se da pomagati.user posted image

ma meni se tudi zdi,da je zdaj ta tvoja user posted image minla 1,2,3 user posted image Tebi pa verjetno ne a ne?
Pa javi nam ko bo prišla vađša miss na svet!!! Saj še imaš od katere cifro a ne?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:19:38   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lija noče spat user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:33:29   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

sem vas prišla pozdravit...lucas hodi na ft ker ko stoji desno nogico ven obrača,drugače pa se vstane,hodi ob opori,pa po štirih in po ritki,in ravno zaradi ritke ima nogico navzven...bi morala vedno ko stoji mu nogico popravit,pa je to taaaak težko ko si tak kit kot jaz...še tri dni do roka naša missuser posted image user posted image pa noče ven,bo počakala sončkauser posted image ...drugače pa uživajteuser posted image


Opa, bo treba počasi začet navijat! user posted image
Drži se.

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:34:57   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lija noče spat user posted image user posted image


Kaj pa?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:37:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lija noče spat user posted image user posted image


Zdaj že spi?
Drugače pa ja... zakon so bili Telebajski, Nodi, kravica Katka... Zdaj pa je HK, Tweety, čarovnica Bibi. Pa še kakšen vmes verjetno. Nika pa jih je nekaj preskočla tak da so pri njej zakon tazadnji trije. Čarovnica Bibi, pozna katera? No, ko jo prižgem, Nika najprej zapleše na uvodni komad, potem se pa usede zraven Tije in gledata zelo dolgo lepo tiho skupaj. In srečna jaz. user posted image No, Tija itak skoz oponaša Bibi, danes je pa še Nika začela. Skoraj me je kap, ko sem to vidla. Tija govori "Čira čara, hokus pokus", Nika pa zraven dela s prstki tako, kot čarovniki, ne vem kak naj opišem. Odpira in zapira dlan. user posted image Ni kaj, dober tandem sta. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2009
12.4.2010 21:37:38   
Najaa
KOKICA kako si kaj? Je kaj novega? Boš kmalu šla spet na kako porodniško? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 7:59:34   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA kako si kaj? Je kaj novega? Boš kmalu šla spet na kako porodniško? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si me pa sedaj nasmejala....lep začetek delovnega dneva. Ne, ne, ne še!user posted image user posted image user posted image
Sem pa okej, danes me malo glava boli, ker bo dan še službeno zelooo naporen a  sem si ravno skuhala zeleni čaj in upam, da bo hitro prijel.

Drugače pa vse po starem. Komaj čakam dopust in dopust!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 8:00:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lija noče spat user posted image user posted image


Zdaj že spi?
Drugače pa ja... zakon so bili Telebajski, Nodi, kravica Katka... Zdaj pa je HK, Tweety, čarovnica Bibi. Pa še kakšen vmes verjetno. Nika pa jih je nekaj preskočla tak da so pri njej zakon tazadnji trije. Čarovnica Bibi, pozna katera? No, ko jo prižgem, Nika najprej zapleše na uvodni komad, potem se pa usede zraven Tije in gledata zelo dolgo lepo tiho skupaj. In srečna jaz. user posted image No, Tija itak skoz oponaša Bibi, danes je pa še Nika začela. Skoraj me je kap, ko sem to vidla. Tija govori "Čira čara, hokus pokus", Nika pa zraven dela s prstki tako, kot čarovniki, ne vem kak naj opišem. Odpira in zapira dlan. user posted image Ni kaj, dober tandem sta. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Ne, ne poznam še! Kje pa se jo da vodeti? Na katerem kanalu? Super si opisala tvoj tandem, si ju kar predstavljam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 8:19:54   
tasa_m
Dobro jutro..

user posted image

Lija v vrtcu, jaz pa čakam kolegico, da greva na kofe in velik čvek. Se nisve videli skoraj leto dni, tak da je čvek že res zeloo potreben
Ob 11h imam nohte, te pa šibam po Lijiko in greva k mojem šefu, da vidimo kak je na stvari. Vem,da trenutno full osebje rabi in za dober dnar se lahko zmenima (ker očitno druge službe tak nebom dobila) + da mi redno plačuje prispevke in da dobim plačano bolniško & dopust. Potne stroške in malice ne potrebujem, ker itak lahko tam jemo in pijemo, "kolikor" želimo. Tak da bomo videli kaj bo rekel gospod..

Nič me je kolegica klicala, šibaaam.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 8:20:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zdaj že spi?
Drugače pa ja... zakon so bili Telebajski, Nodi, kravica Katka... Zdaj pa je HK, Tweety, čarovnica Bibi. Pa še kakšen vmes verjetno. Nika pa jih je nekaj preskočla tak da so pri njej zakon tazadnji trije. Čarovnica Bibi, pozna katera? No, ko jo prižgem, Nika najprej zapleše na uvodni komad, potem se pa usede zraven Tije in gledata zelo dolgo lepo tiho skupaj. In srečna jaz. user posted image No, Tija itak skoz oponaša Bibi, danes je pa še Nika začela. Skoraj me je kap, ko sem to vidla. Tija govori "Čira čara, hokus pokus", Nika pa zraven dela s prstki tako, kot čarovniki, ne vem kak naj opišem. Odpira in zapira dlan. user posted image Ni kaj, dober tandem sta. user posted image

user posted image user posted image user posted image

Bravo Tija, dobra učiteljica si!

Kokica a greš v soboto v ZOO v Lj.? Se marčevke dobijo..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 8:23:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Bravo Tija, dobra učiteljica si!

Kokica a greš v soboto v ZOO v Lj.? Se marčevke dobijo..



Ne, ne morem, ker je to soboto čistilna akcija in sem že prijavljena!user posted image A ve ne greste pucati naše prelepe deželice?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 8:25:50   
KOKICA32
Tasa- uživaj! Pa fajn rihtaj!user posted image user posted image   Kaki nohti pa to? A hodiš na manikuro?user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 11:29:37   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA kako si kaj? Je kaj novega? Boš kmalu šla spet na kako porodniško? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si me pa sedaj nasmejala....lep začetek delovnega dneva. Ne, ne, ne še!user posted image user posted image user posted image
Sem pa okej, danes me malo glava boli, ker bo dan še službeno zelooo naporen a  sem si ravno skuhala zeleni čaj in upam, da bo hitro prijel.

Drugače pa vse po starem. Komaj čakam dopust in dopust!user posted image



No lepo, da sem te uspela nasmejat, čeprav maš glavobol. Naj čimprej mine. user posted image user posted image

Čarovnice Bibi pa nisem vidla še na nobenem programu, me smo jo v knjižnici našle. Zdej že kak mesec hodiva s Tijo vsak teden v knjižnico (ker cdji so sam za en teden) in prav vsakič si zbere to risanko.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 11:56:10   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA kako si kaj? Je kaj novega? Boš kmalu šla spet na kako porodniško? user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si me pa sedaj nasmejala....lep začetek delovnega dneva. Ne, ne, ne še!user posted image user posted image user posted image
Sem pa okej, danes me malo glava boli, ker bo dan še službeno zelooo naporen a  sem si ravno skuhala zeleni čaj in upam, da bo hitro prijel.

Drugače pa vse po starem. Komaj čakam dopust in dopust!user posted image



No lepo, da sem te uspela nasmejat, čeprav maš glavobol. Naj čimprej mine. user posted image user posted image

Čarovnice Bibi pa nisem vidla še na nobenem programu, me smo jo v knjižnici našle. Zdej že kak mesec hodiva s Tijo vsak teden v knjižnico (ker cdji so sam za en teden) in prav vsakič si zbere to risanko.



aha zato pa...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 11:58:31   
KOKICA32
Najaa- a je to to? http://www.slocartoon.net/?main=cartoons/cartoon&cartoon_id=4392

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2009
13.4.2010 12:19:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- a je to to? http://www.slocartoon.net/?main=cartoons/cartoon&cartoon_id=4392

user posted image user posted image user posted image



JA!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Tija te ima rada zelo! user posted image Hvala, ker si našla tole, meni ni padlo na pamet, da bi malo poguglala.
Nisem vedla, da je v Ringa raja.user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 13.4.2010 12:20:57 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?