|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 10:12:13   
lilka
sistematski: ima 24, embalažo za blato in vodo mi je babi iz službe prinesla, zdej mi pa ni jasno, kako naj to izvedem, ker ne kaka pred vrtcem, a če kaka v nedeljo in nesem v ponedeljek je to prepozno al kako ste ve to izvedleuser posted image user posted image

Evo nekaj fotk iz naših počitnic:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 10:14:53   
lilka
darilo: od babi in Jožija kolo, od naju barbiko, ostali pa niso vprašali kaj si želi pa bi od babic in tet to pričakovala, al sem jaz čisto mimouser posted image

Takole, kolker sem utegnila, sem napisala še enkrat....

VSE APRILČKOM, KI STE ŽE PRAZNOVALI, ŽELIVA S TINKO VSE NABOLJŠE IN PREDVSEM BODITE ZRAVI, OSTALO NI TOLIKO POMEMBNO....
 
Zdej pa šibam likat....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 10:56:43   
juniorka
Se pridruzujem cestitkam vsem aprilckom! Pri nas se ne vem, kako bo, moj bi kr nekaj ljudi povabil, pa sem mu rekla, da naj predlaga kako in kaj, ker jaz ne mislim sluzkinje igrat, on bi pa s pirom v roki sedel in cvekal. Lani je slo, letos pa imam Leilo in sem ze tako utrujena vsak dan od skrbi za oba mala in ciscenjem, da bi pa zdaj se kuhala za ljudi, ki jih nikol nisem vidla, mi je pa malo prevec trenutno, nisem psihicno sposobna oziroma mi pac ni in konc! Lahk jih on streze, jaz bom pa sedela in Leilo rihtala, pa za torto poskrbim, za otroke lahk un napihljiv grad spet zrihtam, ki ga ima kolegica.... bomo vidli.
Smo dobili iz bolnice datum za pregled glede izpuscajev in sicer 29. na rd.. Izpuscaji so pa skor zginili, sem vesela, tu pa tam se kak pokaze, po drugi strani je pa zoprno, ker nikoli verjetno ne bomo vedli, kaj je bilo, to bi morali takoj kri pregledat pomoje... jaz sicer se vedno sumim cepljenje proti novi gripi.
Drugac je pa Leili zacelo veraj iz noska tect in sva bolj slabo spali, sicer diha se lahko, ampak jo pa srbi in se ful razkuri. ko ji pa obrisem, je pa tak halooooo, ne mara, da se je dotikam nikjer po obrazu. Upam, da ne bo huje, da ne bo treba k zdravniku, ker jih imam ze dostuser posted image .
zalbi- pridna si, da zmores vseuser posted image
lilka- super fotke, ste uzivali,a? Pa fajn imas to zorganizirano za praznovanje. Jaz bom pa po moje vsakemu zobno scetko nastimala. Vsi nosijo neke gumi bombone, ki jih Nelson niti v usta ne more datuser posted image hvala bogu, pa cips, pa napitek, ko gor pise low sugar in je aspartam notuser posted image , ki je ful poceni v trgovini in vsi otroci to pijejouser posted image .
katja pv- lepo, da si se javila, si ful dobro napisala glede izpisauser posted image
piskotek- lepo vreme vam zelim in zdravje!!!!!!!
hariba, pri vas se pa tako skoz dogajauser posted image a si ze zdrava?
sabri, kolk se?????
aprilcica, kako ste, zdravje boljs?
risanke- pepa pig, Nodi ni vec tolk popularen, ful so mu zanimivi pirati in morski pes, sem mu Shark tales z neta potegnila in je vceraj celo uro in pol gledal cel film, pa se enkrat je hotuuser posted image , pa Gasilec Samo je bil ful popularen, Gleda pa tud Pingu, Kravico Katko vcasih, imam slo dvd in knjigo. Na sploh knjige ful porajta in pol mu moram brat 10x eno in isto ( Dragon on the dorstep)user posted image Drugac pa ima 18 kg in 105cm, smo bolj pri tavecjih, soseda je stara 5 let in sta skor iste velikostiuser posted image , prej je pa ful dolgo, skor 2 leti imel 15kguser posted image Zdaj pa rad je. Sem pa flasu ukinla in pije iz skodelice z ustnikom, drugac iz kozarca mi spije ful manjuser posted image . Dudo se pa imamo in ne vem, kako jo ukinit... najraj bi jo pozabla tu, ko gremo v slo, samo se mal bojim, probam lahko. Sicer sem rekla, da jo bo na morju vrgel morskemu psu, samo kdaj in ce bomo vidli morje je user posted image
tako, zdaj sem se pa razpisala, grem se malo pocinit, preden se mala zbudi!
Lep pozdravcek vsem in kos zdravja!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 11:07:36   
juniorka
Ma moram se jaz dat 2 slikci, Nelson v mojih skornjih in Velikonocna nasa smejkica user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 11:19:59   
tejkag
Ojla par minutk še mam na razpolago, potem pa se grem počasi rihtat za službo.
No mi smo poleg kašlja dobili še vnetje ušes. Je v ponedeljek popoldne začela jamrat, da jo ušesa bolijo in jo je kar babica  poljala  k zdravniku. Tako da ima antibiotike. Pa nič več ne omenja, da bi jo kaj bolelo.
Tudi mene nekaj grlo muči, pa kašljam kot stari ded, bo že...
Naša je velika 104 cm in tehta 20kg, ja pa saj je že skoz bolj težke kategorije, pa se ne sekiram več. Teh 20 kg pa drži že ne vem kako dolgo.
Naslednji teden jo grem vpisat v vrtec, tako da bo septembra morda še prav veselo...ali pa tudi ne. Jaz sem bila kar o.k., ko so me dali vrtec, medtem ko je sestrična tulila ko sirenauser posted image .
Rojstni dan bomo verjetno praznovali v nedeljo 25., ker v soboto itak delam cel dan. Moram it.

O.k lepo se imejte


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 12:38:18   
lilka
Hej, hoj še enkrat...

junijorka: poznam to, mi ponavadi zunaj pečemo in mož cel čas samo peče s pirom v roki, in vsi moški zraven stojijo, jaz pa divjam ko nora, sem mu rekla, da naj reče še bratu da mu bo pomagal in da naj začneta pečt pravi čas(čeprav so lani bli komentarji da zakaj smo prej da zdej pa ne uživajo zraven-moški namreč) in da naj ga ne vidim s pirom skos in je rekel, da bo letos baje drugače....bomo vidli....
Glede sladkarij v vrtcu: jaz sem vedno dajala suho sadje in sok, zdej v tej skupini, pa ni vzg. nič rekla in starši nosijo svašta, lizike jim dajo za domov, naša jih itak ne je, jaz sem kupila male čokoladne rogljičke(une zapakirane), ki jih naša obožuje, ker so rekli da naj prinesemo kar otrok rad je in une kinder bonbončke in  Fructalov sok in to je to. Mi ni blo, da bi samo naša uletela z nekim suhim sadjem, ki ga tudi sama ne je, jaz edina ne bom ničesar spremenila, če nimam podpore...eh vatever....
junijorka: ma tvojadva sta pa taka cukra da ......

Lepo da se vas je pa zdej toliko javilo, predvsem izgubljene dušeuser posted image

Ma jaz imam tako veselje s pripravami na roj. dan, jaz uživam, sem rekla da bom jutri šla v Špar zjutraj po eno mini torto pa bom dala svečke gor in jo pričakala ko pride iz vrtca.....pa kolo bomo sestavili in pripravili....

Povejte, a so tudi vaši tako na eno barvo vrženi, kot je naša na vijolično, ker to je že smešno.....user posted image

Nič, zdej greva pa z Ožbejem malo ven, da bo zaspal, pol pa še jaz za kkašne pol ure na kavč, me vse boli, sem menstro dobila....

Lepo bodite!



_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 15:01:37   
aprilčica07
Na hitro, ker sem še bolna, pa tamala je tečna za znoret...

rd: praznovali bomo 25 ali 24 aprila, nič posebnega ne bo, none in nonoti, strici, in tete, pa ene par prijateljčkov... brez posebnosti, ker se mi enostavno ne da..user posted image

lilka: ti si ful pridna za te reči, meni je pa tako odveč..
juniorka: oh, ja, dedci in pečenje in flaša ali piksni piva v roki, meni pa pritisk do 200 in čez..user posted image
tejkag: tudi naš Jakob gre septembra v vrtec, me zanima kako bo sprejel...  jst nisem bla težavna, je bil pa moj tolko bolj.. večkrat utekel domov...user posted image

Grem, se oglasim ko bo mirno:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 5:04:13   
sabri
Oj, ignorirajte tole nočno uro pa bo okuser posted image , sem se prehitro hvalila, da dobro spim.
juniorka: tvoja dva sta res za popapat luštnauser posted image , jaz sem imela pa ravno včeraj še točno tri tedne do pdp, mala je bila sicer prej, tako da...čakam...
aprilčica: no pozdravi se hitro, ker zdaj bo konec počasi z našimi aprilskimi forami in bo sonce. Jaz sem ga napovedala za petek, ko imam rd, pa soboto seveda, ko malce praznujem. Bo pa na zelo enostavno, ker sem enostavno preveč trebušasta, da bi nekaj preveč komplicirala in stregla.user posted image
lilka; potem boste imeli fajn praznovanje, sploh ko takole fajn pripraviš vse. Naša barve oziroma obleke sama izbira in jo težko pregovorim kaj kontra njeni izbiri. Je pa nora na hello kitty, pa bolj pink barvo. Smo pa kupili kolo swinn in je super, dirka z njim, da jaz ne morem več sama z njo, jo ne dohajam.
tejkag: vrtec a, jah prelomnica je pri tamalih in ne moreš kaj dosti predvidevat kako bodo reagirali. Se bo pa ziher navadila tako dauser posted image .
piškotek: kaj ne hodiš nič v supernovo, te nič ne srečamuser posted image , bi blo fajn mal se videt pa počvekat. Če ne pa kar kako kavo organiziramo pa bo, ampak v roku treh tednov ali pa maaalo kasneje.
zalbi: da te potolažim, veš kak pravijo, več imaš dela čez dan, več naredišuser posted image . Se pa slišimo še v kratkem, da te odtrgam za kako kavo ane.
Nič grem probat spat nazaj, nočkko.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 7:47:50   
aprilčica07
Jutro

končno sem malo bolša, malo  bolšega zdravja... uho me še boli, ma ni več hudobije. Sicer kašljam, ampak ok, se da živet.

junirka, lilka: lepe otročke imate.... user posted image user posted image user posted image
sabri: se spomnim svojih zadnjih tednov nosečnosti in vstajanja... joj, si mi prav obudila spomine na tiste zadnje dni z velikim trebuhom...user posted image tudi ti boš imela zdaj rd? sva letnici, a ne? jst sem že dopolnila  leto več...user posted image user posted image
piškotek: daj se večkrat tle gori oglasi, zalbi zate velja isto..

darilo za rd: mislim, da bo Jakob dobil uni avto na akumulator, ne me vprašat kaj več, ker niti nevem in se lih ne strinjam z tem.. kolo ima, ga je dobil od ene žlahtnice že za 1 rd..... no, ta avto bomo kupli vsi skupaj.. cena je okoli 170 eur, pa če damo mi malo več, pa dajo še none in nonoti in tete in strici se da speljat.. drgač je pa to meni malo mimo,  pa čisto preveč dnarja... user posted image

vrtec: me je strah kako bo Jakob to sprejel ,a j.... ga, tri leta bo imel in je samo še za v vrtec... Zdaj bo Julija kraljevala pri nonah.. strah me je, da bo kasiral preveč bolezni in vsega ostalega sranja, drgači pa mora it v vrtec, ker mu manjka družba, je videt že na kilometre daleč.. saj ima Julijo, ma to ni to....user posted image

Grem še na eno kavico.. a še to, po dolgem cajtu, SPALI CELO NOČ.. Je lubi vprašal, če sem tamalo zadrogirala, da je spala v kosu 11 ur..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 11:18:50   
juniorka
Hehe aprilcica, dej se men povej, kako si to ustimala s spanjemuser posted image . No, saj pri nas tud ni blo tako slabo, glede na to, da ji nosek nagaja, dojila se je 3,4x, na sreco ni imela cist zamasenega.
Jaz sem pa tecna ze 2 dni, pms verjetno, prav na zivce si grem, groza!

Pri nas so pa skor vsa letalisca zaprta trenutno, zaradi oblaka pepela iz vulkana na Islandiji. Zaenkrat ni nic za videt, je lepo jasno in soncek, cunj pa ne bom dala ven susit za vsak slucaj ( sem vceraj nastimala, da bomo zunaj susil, ker je lepo vreme zadnje dni). No, baje bo ta oblak ponoci cez Evropo potoval.
Zdaj pa grem malo kuhinjo pospravit, je moj tako pustil, da ni za nikamoruser posted image ...
A ja, vam moram povedat, da drug teden pride en mozev kolega in mu je moj ponudil, da stanuje pri nas, dokler se ne ustali, najde sluzbe... sicer kao za kak mesec. Kako ve gledate na to? Sicer imamo 4 sobno hiso, ampak je vse tako majhno, vse se slisi, najina veza itak total na dnu, tako da bo on imel druzbo, ze vidim, kako bo nonstop cvek, nic ukvarjanja z otroci oz. tako baytheway, brez pozornosti, od mene pa pricakovano pidenanje... no, kuhal bo ze moz tiste njegove afriske omake... V glavnem, mene ze zdaj moti, ker ne bom imela nobene zasebnosti, pa nic ne morem, samo odstevat dneve do odhoda v slo, vsaj to! vo, sem se mogla malo izpovedat( zopet)..
Lep soncen pozdravcek!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 11:30:05   
lilka
Hej, hoj....

No Tinki smo že navsezgodaj peli vse najboljše,user posted image mož je šel v vrtec kot da je najet klovn s tistimi 20 napihnjenimi baloni na pačkahuser posted image , tamala je blažena seveda, ker je končno dočakala ta roj. dan. Kolo je pripravljeno na dvorišču, sem še eno veliko roza mašno gor zavezala, torto sem kupila v šapru baje so dobre, samo svečke še pol gor dam, preden grem ponjo v vrtec.

junijorka: ma štala, no pa ta tvoj je pa res en frajeruser posted image , jaz se s tem nebi strinjala niti pod razno, že tako imamo premalo časa drug za drugega, pol pa nej bi prišla še neka x oseba v hišo v družino z malčkom in dojenčkom..ne vem no, ma svaka ti čast res, kaj vse moreš ti prenašat, dobra si.

barve: ja naša tamala si je zgleda izbrala vijolično za svojo barvo, jaz je k temu ne vzpodbujam, kakor pač sama želi, tudi preprečujem ne, jo bo že minilo, če bo vse vijolično okoli nje, se ji bo že enkrat uprla, upamuser posted image

Zdej me pa Ožbej kliče...še pridem , če bo čas....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 14:01:38   
aprilčica07
juniorka: če bi me prej vprašal in povedal kaj o tem, bi se zagotovo strinjala, da pride k nam in biva dokler si pač ne poštima zadev, ampak, da bi moj  sam od sebe se dogovoril in mi šele kasneje povedal, da dobimo sostanovalca bi se mi pa po pravici povedano utrgalo in bi ga nekam poslala..user posted image nevem no.. malo neodgovorno se mi bi zdelo nardit samoiniciativno kaj takega..

kako sem uštimala, da je tamala spala? pojma nimam, čudeži se očitno dogajajo..

lilka: vse vse naj naj vaši Tinkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.4.2010 17:43:05   
mojčca
OJla punce

Se javim zvečer in napišem kaj več, sedajle pa vam samo sporočam, da smo dobili vrtec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in to tam, kamor smo ga vpisali. Me je bilo ful strah, da bo zavrnjen, ker je ful, ful otrok.


Se javim zvečer, ko otročka zaspita.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 8:36:38   
sabri
Dobro jutro, za svoj rd vam častim eno user posted image , ker nisem našla kakega kozarca z vinomuser posted image , pa še jaz ga ne smem, hi. Si grem torto spečt zdaj potem pa na kosilo in to bo to. Lep dan vsem.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 8:52:32   
lilka
VSE NAJBOLJŠE ZA TE
VSE NAJBOLJŠE ZA TE
VSE NABOLJŠE DRAGA SABRI
VSE NAJBLJŠE ZA TE.....

Mi smo že včeraj malce praznovali Tinkin roj. dan, nad Barbie kolesom je bla navdušena, ravno prav je velik in zna že malo gonit, prišla sta še dedek in babica in prinesla gugalnico, zdej moremo nekaj kupit, da jo bomo lahko obeslili, pa torto smo pojedli in svečke pihali seveda in zdej že tamala komaj čaka da bo sobota, da bo lahko spet praznovala in da pridejo punceuser posted image , je že danes rekla, da bova jutri zjutraj ko prisdije sonček balone pihali, garažo krasili, plakat obeslili, ma čisto je zmešana s tem roj. dnem, jaz pa tudi zravenuser posted image

aprilčica07: Tinka se zahvaljuje za četitke, jah naša tinka je tudi od 3-4 mesecev naprej spala celo noč, Ožbej bo pa kmalu 10 pa še 2x je.....eh....

junijorka: ma tudi če bi mi prej povedal, se nebi strinjala, neka x oseba ne paše v mlado družćinico z dojenčkom in pika......, če bi se pa sam odločila, ga bi pa itak obesila, ma mojemu možu kaj takega nebi prišlo niti na misel, pa mi itak nimamo prostora, no upam, da s ebosta zmenila.

Zdej pa šibam pripravljat za kosilo....

< Sporočilo je popravil lilka -- 16.4.2010 8:53:01 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 9:55:05   
mojčca
SABRI vse najboljše za tvoj rojstni dan, želim ti veliko sreče, zdravja, hiter porod in eno pridno dete user posted image user posted image

user posted image

Joj stranke, se javim kasneje, če ne bo gužve.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 11:27:13   
aprilčica07
sabri: vse najbolše, naj se ti uresničijo res vse skrite želje, predvsem pa ti želim enga pridnega, zdravega dojenčka... ki bo dosti spal in dosti  jedel...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   pa lepo praznujte!

lilka:
lepo, da je Tinka zadovoljna z darilom.. no, mi bomo praznovali pa drug teden, volje za delat nimam nobene, itak.... Jakob je tudi prespal noč  že pri 2 mesecih, ta pa ima ritem vsak dan drgačen.. to noč je spet težila, pa sem jo kr jokat pustila, enostavno nisem več imela živcov za jo popralvjat in ujčkat, in je lih tako zaspala.. kaj vem kaj jo matra... ji damo calgel za zobke, pa pila je čaj, pa ni bla preveč polulalana, pa vročine nima, pa teži, grrrrrrrrrrrrr............. no, saj potem je zaspala okoli 1 30 in smo spale do 7user posted image
mojčca: super za vrtec, mi še nismo dobili odločbe, ma baje ni težav, ampak jst dokler ni črno na belem...

Grem, bejba teži, grozna je, hujša kot fanti, vse bo razmontirala, kar ji bo pod roke prišlo..user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 12:51:54   
aprilčica07
Sem pozabla povedat, da tamala plazi in to že enih 10 dni, zraven vsega se pa tudi na noge že dviguje. Grozna je.. sedet noče, zna sicer, ampak nima časa, je vse ostalo bolj zanimivo.

Zdaj pa šibamo malo ven, pol pa kosilo pr taščiuser posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
16.4.2010 14:55:02   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
19.4.2010 8:41:00   
lilka
Hej, hoj....

Praznovanje za nami, Tinka je uživala, samo zdej pa oba kašljata, teče jima iz nosu, Ožbeju še iz očk, spet smo začeli novo rundouser posted image user posted image

Tinka je šla danes v laboratorij, smo dali kri, vodo in blato za četrtkov pregled, pol vam pa javim kako je blo.

Ožbej bi pa nej mel jutri posvetovalnico, morem poklicat a nej ga pripeljem tako prehlajenega al neuser posted image

Dedeka sem danes poslal v Hofer, po hello Kitty preprogo, posteljnino in koplani plašč, upam da bo kaj dobil....

darila so bila pa naslednja:čelada za kolo, te je bla ful vesela, pa še barve je bla prave, pa Hello Kitty :sp. majico in boksarice in rutko za okoli vratu in loparje in očala in glavnik, krtačo in ogledalo komplet..pa barvanke, barvice, peresnico, blagajno, knjigo.., pa vijolično oblekico, to je blo to, Tinka je bla ful zadovoljna, jaz tudiuser posted image

Evo nekaj slikic našega praznovanja:
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
user posted image
user posted image



< Sporočilo je popravil lilka -- 19.4.2010 8:47:16 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
19.4.2010 8:50:54   
lilka
aprilčica07: vau a plazi se že, ja bravouser posted image , naš se še sploh ne, res pa je, da ga ful malo polagamo, da bi se sploh lahkouser posted image , no Tinka se pa sploh ni, bomo vidli, bom mogla bit bolj dosledna...

Tako, zdej pa šibam kaj pojest in kaj naredit dokler ožbej spi, če bo kašljal se bo itak zbudil, ma štalauser posted image

Lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
20.4.2010 8:01:00   
janca77
Tako praznovanje Tilnovega rojstnega dne je za nami. Je zelo užival drugače smo pa bili sami domači brez njegovih prijateljev - bodo drugo leto ko bo šel v vrtec.Torta je bila odlična, sadna Mojster Miha. Nad darili je zelo navdušen, dobil je pa kolo Schwinn, lego kocke, risanke Mojster Miha, pa za oblečt pulover, kavbojke, nogavičke vse z motivom Mojstra Miha.
Kolo je že osvojil in se zelo rad vozi z njim.
Prejšnji teden je bil bolanuser posted image , imel je bronhitis, tako da je dobil Ventolin spraj in na začetku so bile malo težave ker ni hotel delat vpihov, no kasneje je pa že sam vprašal kdaj bo dihal na medvedka (na vdihalni komori so bili narisani medvedki).

sistematski je že za nami in ga je opravil, čeprav sva mislila da ne bo hotel govorit, ker je zelo sramežljiv v družbi nepoznanih, pred zdravniki ima pa še poseben rešpekt.Še nekaj tehničnih podatkov ima 16kg, velik je 103cm, št. čevljev 26-27, edino izvide za kri, vodo in blato še nimamo.

Za Domna smo pa že imeli krst in je bil prav priden tisto uro ko smo bili v cerkvi.Je bilo kar 6 otrok pri krstu.
Je imel včeraj prvo cepljenje in je potem zelo spal cel popoldan. Tudi on pri 3 mesecih ima že 6790g in je velik 65,5 cm kar rad je, čeprav pije samo iz desne dojke, ampak očitno ima dovolj, ker mu še nič ne dodajam.
Tudi ponoči je kar priden.Ponavadi se zbudi okoli 2-3 ure ponoči in potem med 6-7 zjutraj, ga potem preoblečem in položim nazaj v posteljo, pa si nekaj časa ogleduje okoli sebe in zaspi nazaj.Tudi krčev že nima več, čeprav jaz še vedno pazim na prehrano.Koliko časa ste pa ve pazile kaj jeste, ko ste dojile?

aprilčica07 super za plazenje, čez nekaj mesecev bo tudi pri nas takouser posted image user posted image

sabri še malo pa boš tudi ti držala v rokah najlepši zakladuser posted image .Čeprav z zamudo za rd ampak vseeno vse najboljše in naj ti mine porod čim hitreje in čim lažje

juniorka men se bi zmešal, da bi kaj tazga moj predlagal - ni šans, že tako imata težave potem pa še to enega tujca v hiši imet.Te pa občudujem in te zelo rada berem, kako se znajdeš na tujem. Drži se.user posted image

VSE NAJBOLJŠE
Vsem aprilčkom in aprilčicam, ki ste že in še boste praznovali pošiljava s Tilnom koš zdravjauser posted image , veliko user posted image , slastno user posted image .


Zdej grem pa sebe in Tilna oblečt, potem pa na user posted image  in na sprehod, ker bo zopet lep dan.

Uživajte s svojimi sončki.user posted image





_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
21.4.2010 7:52:07   
lilka
Hej, hoj...

Neko zatišje je spet tu pri nas...user posted image

No Ožbej je imel včeraj posvetovalnico, nič drugega ni kot prehlad HB, mere pa so: 9150 g in 72 cm enako kot Tinka pri takih mesecihuser posted image , no Tinka ima pa jutri zjutraj sistematiko pa bomo videli kako bo, sem že tako radovedna...

Jaz imam pa danes sejo sveta na CSD, tak da bo malo drugačno popoldne, prej grem še v solarij, sem spet začela eno kuro, pol pa na sejo, mi prav paše malo spremembe....

Drugače pa se kar držimo, me je blo že strah, ko sta spet začela kašljat in smrkat, to se ponavadi pri nas ne konča dobro, pa Tinka kašlja malo in še to mokro, Ožbeju pa se tudi že lušči, smrkav je pa in slinav ko mali polžek....

Nič, lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
21.4.2010 7:56:42   
aprilčica07
Jutro

mi smo cele dneve zunaj, pa imamo pol manj cajta za rr, pa tudi sami smo, je moj šel na Mali Lošinj, postavljat službene prikolice.user posted image Ampak ok naj mu bo, gremo drugi četrtek na Roglo, za 4 dni, tam si bom pa prvoščla kašne masaže in podobne zadeve. Grem z prijatelji,  ki imajo dvojčka stara malo več kot naša (en mesec starejša sta), pa eno večjo pupo, tako, da bo pestro. Komaj čakam.
Glede morja poleti se še nismo dogovorili, mene vleče na Hvar, ampak tam smo v zalivu, sredi ničesar, okoli sam makadam in hrib..doli bi bli pa dejansko 4 mali otroci (naša dva in njihova dva) pa enostavno nimaš kam it z vozičkom. In da je vročina, in otroci tečni in se nimaš kam dat.. je za znoret... ko smo bli z Jakobom doli, smo bli tri familije, pa je vsak malo crtal tamalga in je blo ok. Tokrat smo se pa razširiliuser posted image dvoji od trojih familij in je kr kriza... Opcija je Pag, :), bomo vidli, no...

Otroci so še kr pridni (trkam), pripravljamo se na rd od Jakoba, bo v nedeljo piknik doma. Vreme je napovedano lepo, okoli je dosti trave, in prostora, da bojo lahko divjali in noreli.

janca: lepo, da se oglasiš... tudi vaš ni še v vrtcu? ker naš gre s septembrom... če bomo sprejeti, no, baje ni težav....
lilka: lepe slikice, je videt da so otročki uživali na rd.. kako je Ožbej?

Mislim, da tamala neki uničuje, je bolše da grem. Divja je naša Julija, niti senčke od Jakoba nima v sebi...user posted image user posted image  


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
21.4.2010 13:23:16   
juniorka
Hojla!
Meni pa comp nagaja, vedno zalaufa program za odkrivanje virusov, pol pa melje... in takrat ne morem nic pisat, mi tud okna ne odpre, pol pa veste, kako je, da ni vec casa ponavadi...
Mi tudi imamo bolezen pri hisi, je Leili zacelo v cetrtek iz noska tect, pa mal kaslja, ampak je ze ok, ponoci ni bilo problemov, je lepo spala. Nelson je pa v ponedeljek zakuhal, ponoci ful kasljal, sem ga vceraj k zdravniku peljala in imamo antibiotik, se malo na pljucih slisi... Tako da ga imam doma. Jaz imam menstro, tece iz mene, da moram met 2 vlozka user posted image , pa se migreno zravn, ponoci se prestavljam od Leile do Nelsona, moj ga gre pogledat, ampak Nelson rece mami in mi pride povedat, da hoce mene, on pa gre spat nazaj. Si je sobo za goste preuredil v njegovo sobo, 2 dni je plakate narocal in sedaj ima njegovo svetisce. No, ne vem, kam misli jutri kolega datuser posted image , ce bo prisel, ko je taka zmeda na letaliscih, so jih danes odprli...
Skratka, se dogaja se naprej. Tudi ce je vse ok in si mislim, bova prebrodila krizo, mi v naslednjem trenutku s svojimi dejanji spet postavi vse pod vprasaj... ker ni kriza, ampak obnasanje vsak dan....
Evo, mala se je zbudila, se javim, ko bo cas!
Lep pozdravcek vsem in hvala, da me berete!


_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?