|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
22.4.2010 18:22:43   
tejkag
Ojla!
Malo časa za RR- ker Lana trenutno gnjavi mojega bratauser posted image ....mu ful ni (star je 15 let...) ta mala pa je čist zaljubljena v njega. On pa ji pa kar govori, daj idi malo k mamici....ona pa bi se kar obešala po njemuser posted image .
Jutri pa ima naša punca rojstni dan. Ji bom  tako, kot je Lilka Tinki, kupila eno malo tortico , pa svečke gor, samo za nas domače. Glavno praznovanje pa bo v nedeljo, ker žal v soboto delam, pa v nedeljo tudi, ampak do 12h, tako, da bomo potem imeli fešto ob 16h.
Imamo še vedno ful probleme z kakanjem, ne vem več kaj naj. Sploh več noče na kahlo ali pa na wc, ker je tako zaprta. Potem se ponavadi kar v hlače pokaka. Pa tudi voda ji ful dostikrat uide, tako, da smo spet v plenicahuser posted image . Upam, da bo do poletja boljše, ker drugače, ne vem ali bi morali k zdravnikuuser posted image . Joj, pa čisto suha je že bila...

o.k. grem, ker pride enauser posted image kolegica k meni.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
22.4.2010 20:24:05   
Janci F
Janci
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.


Vsem, ki ste si vzele čas in rešile anketo se iskreno zahvaljujem.

Želim vam veliko prijetnih trenutkov z vašimi sončki.

P.S. Če katera še želi odgovoriti na anketo, jo lahko še vedno najdete na zgornjem linku.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
23.4.2010 8:53:00   
zalbi
hej

joj mene bo res čs prehitel. ta teden je čist prenaporen. v sredo sem mela jst rd - okroglo, v ponedeljekbo imela Sara rd, naslednjo nedeljo mamo krst, na faksu mam zdej en kup dela...pol pa se takle sonček in sam okol hodim:). Ta glavna fešta za rd bo kr junija... tako da vsaj to, da mam še malo čsa:).

drgač smo ok, žane je pravi živc, ful rate, smo ga mogl iz zibke dat v posteljo. začela sem z gosto hrano, pa ni neki navdušen, eh bo že...

drug teden bo sara doma, ne bo v vrtcu, bomo na štajerskem verjtno, tako da se bo dogajalo, upam, sam da bo luštno vreme, pa bo...

eh alarm...lakota...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
23.4.2010 11:58:37   
lilka
Hej, hoj...

No mi smo prestali sistematski pregled, peljel jo je mož, tako da podrobnosti ne vem, teža 14,20 kg, 97 cm, zdrava je, ima povečano žrelnico, kar sem prvič opazila zadnjič, ko sem ji hotla ribjo kost ven dobit, ki se ji je zataknilauser posted image , pa veliko ima ušesnega masla(kar tudi že vemo) in zato malo slabše sliši, ker ima čep, moremo nekaj kupit v lekarni, pri pishologinji je blo vse super in nasploh je zdrava in razvita punčkauser posted image

zalbi: ja super, da se imate fajn in da ste vredu

Ožbej je že vredu, danes je bil ful priden, sem lahko počistila, polikala, skuhala....

zdej grem pa dokončat krompirjev golaž...

Se beremo!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
23.4.2010 15:28:48   
aprilčica07
Ojla

tudi mi imamo danes slavljenca doma..

. tejka: očitno sta rojena na isti dan, pa piknik bomo tudi mi imeli v nedeljo.. vreme bo lepo, tako, da komaj čakam...user posted image gobica tamala, da je tako zaprta.. a ste provali kašen sirup, Lactecon mogoče? nam je pomagalo in je blo hitro dobro....
zalbi: tebi pa čestitke za rd... sploh če je okroglouser posted image user posted image user posted image user posted image

lilka: jst pa pojma nimam kda bomo meli sistematskega.. tle je kr neki čuden sistem.. bomo vidli..user posted image
juniorka: ma joj.. ta tvoj mož je res en patron, oprosti, ma sem mogla napisat.. saj moj tudi ni idealen in brez napak.. ampak, če bi imela tvojga bi ga verjetno zadušila.. sem strašno eksplozivna kadar mi poči film.. dobra si.. sicer pa vem, so otroci vmes in bi naredila svega in svačega, da bi blo vse ok... v glavnem, kapo dol pred tabo...user posted image user posted image user posted image

Grem, ker mi bo tamala če ne bajto sesula.. Jakob pa spi.. smo spali slabo ponoči, Julija je žurala in posledice so pač take, ga je kr pobralo prej revčka našega.....

Lepo se mejte:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
23.4.2010 15:51:20   
tejkag
user posted image

Evo naše mini praznovajeuser posted image .

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
23.4.2010 15:56:06   
tejkag
Aprilčica-ja smo probali tudi sirup, pa svečke pa vse živo. No, zdaj že tri dni redno kaka, danes je celo na wcuser posted image
Upam, da se bo zdaj počasi tudi lulanje poštimalo.

Pa še ena z atijem.


user posted image

_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
25.4.2010 8:50:54   
sabri
Dobro jutro, jaz sem še kar dva v enem, še 11 dni drugače.
Zalbi: malo z zamudo, ker sem tok sklerozna zdaj proti koncu, ampak iz srca VSE NAJBOLJŠE IN NAJLEPŠEuser posted image user posted image user posted image in vsega, kar si želiš! Se pa mogoče drug teden kaj slišimo, ker gremo mi tudi malo na štajersk, samo ne za cel teden, ker moj še dela.
tejkag: kaki fajni ste na slikici, meni se zdijo drugi otroci vedno tok starejši od naše, ko gledam slike, al je pa naša res mal manjšauser posted image .
vsem slavljencem vse najboljše in najlepše! Se še javim, grem ven že je sonček.

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
25.4.2010 22:39:40   
katja pv
Pozdravljeni slavljenčki! Vse naj naj vsem, predvsem pa zdravja user posted image user posted image

Glede vrtca bi jaz rekla da so na sporedu bolj prehladi in smrkavi nosovi. Moja dva sta oba v vrtcu in ni neke pretirane sile glede bolniških. Oba sta dala skozi vodene koze lani, sem ju kar skupaj držala, da je še Ana to prebolela. Oba uživata v vrtcu. Ana se je hitreje kot Matija vklopila brez joka.

Risanke: Ana obožuje predvsem Pujso Pepo, Nodija - občasno, Toni in Beni, Pingu je sploh zakon, Hello Kitty, pa zaradi sina tudi Ben 10.

Na fotografijah ste pa vsi zelo lepi.

Kako so kaj vaši nagnjeni na sladkarije? Naša Ana če dobi paket bonbonov si vse zbaše v usta, da ji slučajno kdo ne bi vzel ali pa se gre kam skrit z zavojčkom, da jih v miru vse pohrusta. Sem morala kar omejiti bonbone doma, ker je postala skrajno tečna in nadležna pri brskanju za bonboni v omari in stopanju na pult, da doseže zgornje police. Sem vse prestavila na vrh hladilnika, da je mir.

Sedaj se moram spravit spat, ker imam jutri službo in otroka rihtam za vrtec, tako da je zjutraj vedno "zabavno".


_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
26.4.2010 8:15:46   
lilka
Hej, hoj....

Jah, naš Ožbbej je pa čisto mahnjen na Nodijauser posted image , ker ga pač Tinka gleda, se je zgleda navadil in že ko glasbo zasliši čisto podivja, če hočem zjutraj v miru popit kavo, mu samo Nodija naštimam in že čisto onemi, ma ne vem, če je to dobro ali ne, Tinka je zelo pozno začela z risankami, ampak ker jih ona gleda itak ne morem preprečit, ma kaj mu pa bo, če bo malo gledal si mislimuser posted image , ma tadrugi otrok itak vse počne prej se mi zdi, naš že lista knjige, pokaže kako je velik, kako dela ovčka, uspe mu rečt ata, mama, am....zelo je hiter kar se tega tiče....

sladkarije: HB naša je tudi pri sladkarijah izbirčna tako kot pri hrani, najraje ima Tvix čokoladico, bonbonov ne je, lizik ne je, čokolade druge tudi ne, tako da ni neke panike, poje zelo malo sladarij. rada ima še smokije, jaz jih ne kupujem, jih dobi pri sosedi kar naprej tako da ima dovolj. Mi še vedno furamo sadje, predvsem jabolka, dobi pa sladkarijo, ko si jo zaželi.

sabri: drži se, teh par dni bo hitro minilo....pa le glej da nam čim prej javiš ko boš rodilauser posted image

tejkag: luškane slikice, tamala je prava lepotička

Zdej pa šibam neke kosmiče pojest, ožbej spi se je zbudil 4.20in ni hotel nazaj zaspat, jaz sem pa čisto zmešana.....

lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
26.4.2010 10:12:48   
aprilčica07
user posted image

user posted image

user posted image

par fotkic iz Jakobove žurke.. je blo lepo, ma sem tako zmatrana... bo bolše, samo, da k sebi pridem:):)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
26.4.2010 10:15:57   
aprilčica07
Trenutno sem zaposlena, z pospravljanjem včerajšnjega razdejanja. Ma je blo res lepo, sicer pa nam je vreme najbolj šlo na roko. Zdaj pa vse spravit na mesto, pol pa pakirat za Roglo. Upam, da kateri od otrok ne lih zdaj zboli..

Se bom oglasila kaj po praznikih, trenutno sem res zabasana z vsem:)

Lepo se mejte..

tejkag: lepe fotkice....user posted image user posted image user posted image
sabri: dihamo, dihamo.... še malo pa bo dojenček tle..
lilka: naša ga sračka ponoči in če hočem, da spi, jo dam k nam v posteljo, ker drgači samo cvili in jst vstajam, tako, pa se vsaj za silo naspimo.. user posted image

Grem, ker je Julija sitna...user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
26.4.2010 10:22:31   
aprilčica07
user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
27.4.2010 13:35:14   
juniorka
aprilcica, kolk sta dobra!!!!!!!!! No, tale avto je pa ze skor kot pravi, pa ce se Julijo zravn vozi, pol pa je super! Uzivajte na Rogli!
Mi smo pa v bolnih vodah, Nel je imel vrocino, kasljal in je dobil antibiotik, je bil prejsnji teden doma. kaslja se zmeraj, ampak ne ponoci, da lahko spimuser posted image Leila je pa tudi imela prvi prehlad, malo je pokasljevala in teklo iz noska, sem ji cistla s fiziolosko in je blo v 4 dneh blje. Na sreco ni imela cist zamasenga in se je lahko dojila, pa tudi ponoci je spala( razen dojenja,1x-4x). Jaz sem pa zacela na fitnes redno hodit in se boljs pocutim, ker adji sami ne nardijo cudeza.
Za praznovanje rd se z mojim ne znava dogovorit, tako da nimam pojma, sem pa kupila kolo in piratsko ladjo za Nelsona, je nor na pirate. Kolo je pa Pepa Pig, ima rad to risanko.
Danes po zmedi z letali pricakujemo mozevega kolega, ki bo kak mesec pri nas(nimam pojma, kam ga bomo dali), jaz pa odstevam dneve do odhoda v slo(17).
Toliko na hitro, lepo se mejte!


_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
28.4.2010 7:50:20   
lilka
Hej, hoj....

Včerajšnji praznik sem izkoristila za pomivanje oken-končno, zdej vsej ven vidimo, presanjanje tavelikih lončnic in zdej imamo spet lepouser posted image  in dišeče zavese....

Tinka je šla v vrtec z novo kikelco, sva šli v ponedeljek v Mano, prav zaprav sva hotli it v Merkator samo po kruh in mleko, Mana je zgoraj in si je hotla it nekaj izbrat, no za 3,50 se nisem glih spufalauser posted image , ma ta naša je čisto nora na šopinge, sploh ni po meni.

junijorka: jah upam, da vam bo ratalo praznovanje in da boste preživeli neljubi obisk, a čez 17 dni prideš, a na obisk al se boš ostala?

aprilčica07: no tak avto bi naša mela, se je pri enih sorodnikih ful vozila, pa ga ne mislim kupit, kar nej kolo poganja, pri nas je itak ravno samo tam ko imamo malo tlakovcev ostalo je vse hrib, bi blo preveč nevarnouser posted image

Zdej pa šibam, Ožbeju skuhat neko sadno kašico.....

lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
29.4.2010 10:50:55   
sabri
Dobro jutro na tak lep sončen dan. Pri nas še čakamo, sem imela včeraj pregled in se nič ne dogaja, naslednji pregled imam kar na pdp, torej 5.5. Je pa mala včeraj na počitnicah zbolela in jo je šel moj iskat na štajersk, ima pa danes že od zjutraj vročino čez 38 in je taka boga. Jo pelje potem mal pokazat, kaj se to kuha, ker tudi težko požira.
Ja, Lilka, meni je bilo letos to prihranjeno, ker je moj šel pomivat okna, kar se je izkazalo za super zadevo. V kopalnici imamo tuš zdraven okna in je bil čist uničen od vodnga kamna, jaz ga nisem nikoli ornk spucala. On pa vzame cillit bang in ga je spucal, da se sija kot novuser posted image . Se vidi, da moški bolj preprosto razmišljo, ker men na kraj pameti ni prišlo, da bi ga s tem našpricala. Zdaj grem pa malo počivat zdraven tamale.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
30.4.2010 8:32:39   
lilka
Hej, hoj...

Sabri: bo res veš, moški si vzamejo več časa, ker to bolj po redko počnejo in so bolj temeljiti, moj je tudi, ker to počne enkrat na pol letauser posted image

Mi gremo pa danes na tradicionlano otroško kresovanje k prijateljici, ga organizira vsako leto in se imamo super, pa še vreme nam bo danes naklonjeno, lani je deževalo smo kres zakurili pod streho na takem premičnem za raženj pečtuser posted image

Jaz sem pa danes med igračami naredila revolucijo, pliškote zmetala stran, polomljene pometala stran, kar Ožbej več ne rabi bom dala moževemu sodelavcu za njegovega fantka in zdej se lažje diha....upam, da tamala ne bo česa pogrešilauser posted image

Nič zdej pa šibam naprej.....

Lepo bodite in fajn preživite danes....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
4.5.2010 10:54:39   
aprilčica07
Ojla

ma kam ste vse ušle?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sabri: je kaj novega že?
lilka: sem pogledala fotke na FB, kašen frajer je Ožbej, ma kašne laske ima.....

Mi smo bli na Rogli preko praznikov in je blo super. Uživali vsi, ta stari in ta mali. Mularija bla pridna, smo se kopali, hodili, klepetali, pili... skratka bomo ponovili:) Julija je v družbi ful pridna, bli kolegi z dvojčkoma in ko smo bli vsi skupaj je sploh i blo opazit, tam je čičala in se igrala z njima.. drgači pa nori ko zmešana...user posted image

Grem, dejte se kaj olgasit, no:(

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
4.5.2010 21:01:04   
sabri
aprilčica: dogaja se NIČ, jutri imam rok, pa ni nekaj pri volji, da bi ubogalauser posted image . Mi je pa kar čudno, da čakam, ker sem pri tamali prej rodila in ni bilo tega proti koncu, zdaj pa...Moj ima že dopust, vse prištimano, pa nič. Bikec trmast bo, nimamo kaj.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
5.5.2010 8:44:53   
zalbi
Hej!

uhh, nazaj iz počitnikovanja, ki ni bilo najbolj počitniško... žane je dobil vročino, ga je dva dni kuhala, pol pa kot bi odrezal nič več in včeri dobr pogledam v usta in vidim eno črto< torej prvi zobek se obet.

sabri - naj bo čim prej...

Krst je za naim, Žane je bil zelo galsen, dan je bil vetroven, ampak važno da je blo luštno...

Čas me še vedno prehiteva, Žane zelo malo spi čez dan, ob večerih pa delam seminarje za faks, še ta mesec dam skozi, pol pa bom lahko spet mirno dihala... upam...



_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
5.5.2010 12:15:58   
lilka
Hej, hoj...

Ja spet je neko zatišjeuser posted image

Mislim vreme je pauser posted image user posted image user posted image user posted image

sabri:a si že v porodnišnici najbržuser posted image

junijorka:kako kaj, a je prišel uni tip, kako vam gre?

aprilčica07: lepo, da ste uživali na dopustu, ful paše malo okolje spremenit, so tudi otroci takoj bolj pridni....

Jutri je mož popoldanski, jaz bom pa šla s setrično malo v Kik in malo na kavico, da si malo oddahnem....

zalbi: dobra si, da furaš vse skupaj...

No bom pa še tukaj mojega princa prilepla, sem tako ponosna na mojega presenečenčka:
user posted image
user posted image


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
5.5.2010 14:04:38   
sabri
Lilka, nisem neuser posted image , še kar čakam in čakam, danes imam pregled popoldan pa da vidim, kaj se dogaja. Je pa ful čudn čakat, ker je bila tamala zgodnja, mi je bilo logično, da bo zdja isto.
Zalbi: super, da ste dali krst fajn skozi, pa da se mali pocajta.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
5.5.2010 20:56:06   
aprilčica07
Čeeeeeeeeeeeer

smo dobro, no, neprespani, ma to je itak stalnica. Julija noče več spat v svoji postelji, so borbe, da je joj... user posted image Otroška soba je zdaj nujen projekt. Upam, da bo kmalu fertik. Da ju preselimo in končnoo dobimo posteljo spet zase. Zadosti je tegauser posted image

sabri: nič še?? ma saj bo... jst sem Julijo 8 dni preko roka rodila, imaš še cajt... user posted image user posted image ma jst ti želim, da bo šlo super hitro mimo in bo vaše dete kmalu tle...
zalbi: [/b dobra si.. dva mala otročka, pa faks... pridna pridna..
lilka: upravičeno si ponosna na vašega ponesrečenčkauser posted image , zlat fantina jeuser posted image

Ta dež me bo spravil ob pamet. Danes sem tamalo zapakirala kr v dežno prevleko od vozeka in jo peljala po dvorišču, da je zaspala. Še vedno čakamo na odločbo od vrtca.

V petek pa piknik, komaj čakam. Otroke bo moja mama pedenala, midva pa v lajfuser posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.5.2010 15:29:33   
juniorka
Hojla, evo, sem prisla na vrsto do compa....
Pri nas je pestro! Kolega prisel, praznovanje imeli. Sem staknila prelad od utrujenosti, ampak s pomocjo vitamina c je bilo v 2 dneh ok in mala se ni nalezla.
Moz je s kolegom najprej 2 dni skoz cvekal, zdaj pa se ga je ze malo navelicaluser posted image , jaz samo opazujem in mi je smesno... namrec ima se manj svojega prostora in se nima kam umaknit... user posted image
RD smo praznovali, najprej v cetrtek, je dobil darila ( samo kar sem jaz kupila), pa kolegico s sinom sem povabla, da je Mickey Mouse torto svecke pihal.. ( sem jo kupila za 7 funtov v trgovini, lepa, ampak ne dobra, hehe)! V nedeljo smo pa mel eno familijo na kosilu, pa sosedova punca, ena moja sodelovka, ki se super igra z otroci, so imeli lov na zaklad... ne vem ravno, kaj vse, ker sem Leilo vmes rihtala... Sem torto na hitro spackala iz kupljenega biskvita in je bla dobra, so mi otroci pomagali okrasit v pikapolonico. Sem pripravla meso za zar, pa ga moj predragi moz ni uspel speci, ker je packal afrisko varianto rizote 3 ure, da so bli ze vsi lacni user posted image So mel meso drug dan, sem ga kr not spekla. V glavnem, od srede, ko sem pripravljala party bags do vceraj, sem bla skoz na nogah, priprave, ciscenje... sem staknila prehlad, pa je v 2eh dneh bolje, mala se pa ni nalezla, hb!
Leila ima prvi zobek od vceraj. Moz pa vodene koze user posted image user posted image user posted image Samo upam lahko, da se otroka nista nalezla, da bomo lahko cez teden dni prisli, al pa da vsaj ne zbolita pred odhodomuser posted image Pa se ta vulkan...
Tolk na hitro, moram kosilo spacat do konca, preden grem po malega vrtec!
Lep pozdravcek vsem!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
7.5.2010 9:00:56   
marijaa
Naš Patrik je bil  včeraj popldan operiran na slepiču user posted image , kaj vse bo še ta otrok staknil user posted image  user posted image Ga je od nedelje trebuh bolel, ampak kazal ni na desni strani, amoak na sredini in to više gor, bruhal ni nič in tudi vročine ni imel. V torek sem ga peljala k zdravniku in ni na krvi nič pokazalo, je rekla dr.,da je viroza, v sredo čez dan je bilo dosti boljše, iz srede na četrtek pa grozno, zato sem ga peljala spet k zdravniku in je dal napotnico za bolnico in so se odločli za operacijo. Zdaj je revček sam tam, čakam taščo da konča pouk in pride tamala 2 čuvat ker z njima ne morem na obisk, sem tak včeraj njju zraven vlekla k dr in še celo pol na Uz in tud na spejem na oddelek a druge variante ni blo in pol so vsi trije tulil, 2 zaradi lakoti in naveličanosti, eden pa zaradi bolečinuser posted image . Pol je moj prišel tk, da je bil zraven, ko se je prebujal, bil je ful bogi, ponoči je moj spal zraven njega, je tri krat bruhal. Zjutraj je mogu nujno v službo, med vikendom se bova pa izmenjavala, en bo pri dvojčkih drug pri njem, za znoret alo.
Sabri a si že rodila. Čim lažji porod želim

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?