|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
8.5.2010 20:12:04   
aprilčica07

marijaa: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se mali čimprej pocajta....
juniorka: kako kaže z prihodom v SLO?


Sicer je pa ponoči Julija zakuhala, smo na 38,5 do 39user posted image , pojma nimam kaj je spet kasirala. Ni prehlajena, pije in je normalno, grlo je ne boli, uha tudi ne... viroza? 5 ali 6 bolezen? ma naj gre nekam no... pa lih včeraj smo šli z mojim na piknik in sta bla oba pri moji mami in pridemo sem.. pa mama taka zaskrbljena pove, da je Julija vročičnauser posted image user posted image

Grem, ker bom zatežila:(

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
8.5.2010 22:48:22   
sabri
Oj oj, jaz še kar čakam in me kar zamori, ker je prav butast no.
Marija: user posted image tudi jaz pošiljam za pikca no, da se mu neha slabo no.
aprilčica:user posted image tudi za Julijo, da se čimprej pozdravi.
Grem ležat, sem bila danse v porodnišnici na ctg in nič ne kaže, da bi šla rodit. Bodo kar čakali kake teden do deset dni čez rok, če se prej ne začne. Nočko.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.5.2010 8:34:41   
aprilčica07
Jutro

sabri: še si v enem kosu? joj, kako je to zoprno... sem jst tudi Jakoba rodila točno na rok, tamalo pa 8 dni preko in vem kako se počutiš.. jst sem bla takrat že dogovorjena, da mi v pondeljek sprožijo, pol se je pa bejba končnoo odločila in sama ven prilezla, vsaj kašna muka mi je bla pršparana..user posted image ti želim, da se vse čimprej poštima.... saj veš, čakamo na novičke...user posted image

Julija še kuha, zgleda, da bomo le mogle it do P.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.5.2010 8:59:07   
lilka
Hej, hoj...

Mi tudi kuhamo že od včeraj, danes zjutraj je blo že 38,8user posted image , upam, da je zob, ker nič ne kaže da bi blo kaj drugega, driske nima, ni prehlajen , ne kašlja in nič, samo kuha, pa flaško tako čudno v ustih drži samo na tisto stran kjer je zob že zunaj, zgleda da bo zgornja 2, upam, res da ni kaj drugega....

sabri: ma sej bo, če nič ne kaže se lahko že čez par ur vse spremeni, sej veš, drži se in upam, da bo čim prejuser posted image user posted image user posted image

junijorka: joj si pa mela enga dela z vsem, ni čudno, da si se čisto izmozgala, no držim pesti, da ne zbolite in da prideš v SLO.

Zdej pa šibam, mož iz Tinka bosta kmalu iz trgovine, Ožbej je pa končno malo zaspal, je zgleda Calpol prijel....

lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
10.5.2010 9:28:37   
lilka
Hej, hoj...

Kakšno zatišje je zadnje čase spet tukajuser posted image

Ožbej še vedno kuha, ob sedmih sem mu dala Calpol in zdej spi že od pol osmih, ker se je zbudil 4.10 in ni hotel več spatuser posted image , že dva dni spi pri nama in tako zgodaj vstaja, ful me je strah, da bi se navadil pri nama spat, danes bomo mogli nehat s tem, samo pol pa tuli in bi Tinko zbudil, ma cela štala...jaz upam, da je zob, še vedno ne kaže , da bi blo kaj drugega....
Ob štirih sva se že igrala na postli, če sem ugasnila luč je pa tulil, pol sem ga mogla zabavat do šestih, ko se je tinka zbudila, pa da dol padešuser posted image

Jutri grem pa s sestrično na zadnjo probo poročne obleke, popodne pa na likovno razstavo vrtca sem dobila vabilo, ker sem v svetu in bom šla. Babi bo pa Ožbeja pazila, da si jaz malo oddahnem od vsega in malo odklopim....

Nič, pa grem če nič ne rečeteuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
11.5.2010 8:14:37   
aprilčica07
Jutro

ja, tle je res zatišje ratalo:( škoda:(

Julija je bolša, ne kuha več..user posted image user posted image naj tako ostane... Baje, da je mela tako vročino do zobkov, pojma nimam, nisem pametna.. Je pa spanje katastrofa, no, če je pri nama spi, drgači pa ne in ne...user posted image user posted image

Vreme za kozlat, sam dež in mraz imamo.. HOČEM SONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Lilka: kako je Ožbej? bolše? mi imamo pa v soboto spet eno fešto, pa drug vikend spet.. skratka tja do polovice junija imava vsak vikend kašno stvar, bo pestro.................................user posted image
sabri: kako kaže?

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 8:41:41   
lilka
Hej, hoj...

Ja res je zatišje, le kaj je z ženskamiuser posted image

Ožbej je že boljše, kuha več ne, zobek je zunaj, je pa tak miren in nekaj kašlja, ne vem, če se ne bo kaj nakuhalo, zdej ko greva midva na poroko v sobotouser posted image

Včeraj sva bli s Tinko na otvoritvi razstave otrok vrtca je naslikala drevo prav lepa slika je, pol sva šli pa še na sok.

Midva ima to in nsalednjo soboto poroko, tale zdej je od moževe prijateljice iz otroštva ni take panike, naslednjo se pa moja sestrična poroči in imava midva kar veliko vlogo, jaz jo bom oblačila, mož bo snemal pri njej, na matičnem in v cerkvi točiva vino, tako da bo kar pestro, me je ful zadolžila, ko sem se pa jaz ženila pa nobenega nikjeruser posted image , ma pa nej bo, sej mi je v veselje...
To soboto bosta oba otroka pri tašči in tastu, naslednjo bo pa Ožbej pri moji mami, Tinka pa pri tastu, ker tače ni, še ne vem če bo hotla bit samam pri dedeku in kako bo zgledalo, zato imam svakinjo v rezervi, bomo vidli.

Šibam zdej, pa pište kaj no babeuser posted image


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 9:39:25   
aprilčica07
Oj

pri nas pestro, zdravje pa bolše. Jst sem še slaba, pa sem itak skozi zanič, tako da... nič novega..user posted image me tako matra ta kontracepcija, da nevem več kaj nardit.. najbolše, da se grem sterilizirat, samo sem še premlada....

lilka: tudi mi imamo zdaj vsak vikend nekaj in bo še bolj pestro. Ta vikend imamo žurko še za najin rd, naslednji vikend je srečanje familije od mojga, vsa žlahta in pač vsi priležniki user posted image , so nama naložili en kos organizacije, ma naj jim bo.. potem 28 imam jst fish piknik s službo in bom pač šla.. potem mislim, da je en vikend mir, pol pa spet neke športne igre pri mojemu v slubži, pa lahko grem zraven in bom pač šla... potem ima tast rd.. pol pa kaj vem, verjetno dopust in potem delat... ouje, kako gre cajt hitro... user posted image
Vi pa kr na dve ohceti... lepo:):)

Grem, ker Jakob težači od kar je vstal, po vremenu pač.. tamala spi, je vstala ob 5 30user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 21:34:40   
taška30
Oj, oj, ena izgubljena se je našla.user posted image
Enostavno tudi po 1 teden ne prižgem te škatle, ko pa jo, pa na hitro preberem, da sem na tekočem z vamiuser posted image  (sploh Sabri me zanima), potem je pa že tolk ura, da se mi ne da nč veliko napisat, malo pa ne znam. Evo, zdaj bo spet roman.user posted image

Da vam poročam, kako smo praznovali glede na to, da sem vas spraševala za nasvete za naš dvojni RD. Torej, imeli smo dve zabavi: v ponedeljek Manco, prišlo je 6 sošolk/cev iz vrtca, brez staršev! V torek pa Julija s tremi sošolkami/ci+tri mamice.
Obakrat je bilo super, vsaka je imela na svoj dan svojo torto in vse kar spada zraven.
Otroci so bili ful pridni, nobenega dela z njimi, lepo so se igrali, zabavali ves čas, jedli, pili. Sploh pri Manci sem bila presenečena, sedem 5-letnikov na kupu+Julija, sem mislila, da jih bova z mojim morala bolj krotitiuser posted image , nič se niso skregali, nič polili, nič razbiliuser posted image , le glaaaaasno je bilo! To pa res.

Drugače smo fajn, zdravi, zunaj kolikor se da glede na to zmešano vreme, Julija že sama vozi kolo, s koleščki seveda.

Aja, imeli smo tudi sistematski pregled, Julijine mere še vedno manekenske 13,5kg in 96cm.

Je pa trma, trmasta še vedno, kljubuje in jezika 100/uro, ampak je po drugi strani tak cuker, da to ne moreš verjet, kako atka vrti okoli prsta. Manca se nikoli ni znala tako priliznit, kot se zna tale mala igralka. Jao, kaj še bo.

To je to zaenkrat, pozdravček vsem in veliko zdravja bolančkom.

lp

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 21:44:03   
*piškotek*
Sabri nam sporoča:


Ime mi je Ella, težka 3430, velika 51.


Sabri, čestttttiiiiitttttaaaaaammmmmm za vašo pupiko!!!! Veselo crkljanje!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 22:34:21   
taška30
No, evo, najdem jaz pravi dan za javljanje na RR.user posted image

Sabri, čestitke za punčko, upam, da je šlo na izi in da boste kmalu doma, pa veliko crkljanja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.5.2010 23:34:49   
juniorka
Sabri, CESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!Pa fuuuuuuuuuuuuuul lepo ime!!!! Je bilo prvo na mojem seznamu, pa mojmu ni blo vsecuser posted image

lilka- do 30.5. ostanemo, zaenkrat samo dopust, ce me pa moj do konca razjezi, bom pa spokala najprej njega iz bajteuser posted image  Je pa cista beda tole, se onasa, kot da sva na tekmovanju, eh.... Upam, da mi teh par ur mala dva ne dobita noric in da vulkanski pepel odnese nazaj na sever, da si malo oddahnem ( kolikor mi bosta moja dva mala cukra dopuscala).

Leila je bila vceraj ze 6m stara, ze skor brez podpore sedi, pa drugi zobek je zunaj, 5 dni po prvem, in na sreco ni vecjih tezav, ji pa en homeopatski prasek dajem, se ga v supermarketu kupi, pa verjetno pomaga.
Nic, pakiram pocasi.. lepo se imejte, pa se kaj oglasim, ce ne prej pa iz Slovenijeuser posted image !

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.5.2010 7:26:07   
aprilčica07
Jutro

najprej sabri: čestitke za pupiko in se pridružujem mnenju juniorke, čudovito ime sta ji izbrala..user posted image user posted image user posted image user posted image

juniorka; dobra si, res, da ga nisi že nekam poslala..... jst upam, da vama rata zadeve poštimat, da bo najbolje za oba, sploh pa za vajine otročičke...... pa pridi v SLO no, boš se malo spočila in k sebi prišla....  ja, Leila ima že 6 mesecev, naša sitka od babnice pa 8.. jao, leti cajt, a ne? 
taška: super, da je praznovanje izpadlo tako dobro.. pa da so bli otroci tako pridni...... Julije imajo nekaj v sebi.. opažam pr naši, trmasta za znoret že zdaj pri 8 mesecih, kako nas okoli prenaša (tud mene) pa ne bi niti govorila..user posted image user posted image

To vreme me bo ugonobilo, znorela bom. HOČEM SONCE IN POLETJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj bomo delali danes, sami cel dan?  zunaj pa lije kot iz škafa..... a veste, da se moram it zmenit kdaj bom začela delat? joj, me kr zvija po želodcu ko pomislim... po eni strani se veselim, po drugi me je pa strah ko psa..user posted image

Grem, tamala dva norita:)




_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.5.2010 7:29:03   
mojčca
Jutro punce

Se vam oglašam na hitro, ker imam ob 8.00 seminar.

SABRI, čestitke ob rojstvu hčerkice, bodite zdravi in imejte se radi.

Danes pa naša Manca potuje v Zreče in se vrne v nedeljo. V sobot greva tja tudi jaz in moja boljša polovica, bomo imeli v soboto 4 seminarje in vsak traja po dve uri - kao šola za starše. Gre pa to v okviru razvojne ambulante. Upam, da bodo imeli kaj boljše vreme, ampak če pogledam napoved, slabo kaže.

Drugače se imamo v redu, Matic je imel pri treh letih posvetovalnico in ima 98 cm, težak pa je mislim da 12 kg (joj, moram prav pogledati).

Grem se počasi pripraviti, se slišimo ob priliki. Čau bau

< Sporočilo je popravil mojčca -- 13.5.2010 7:30:58 >


_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.5.2010 10:26:03   
zalbi
Hej!

Da se ša jaz malo oglasim.

sabri - da ti še tukaj čestitam, bravo za princeso!

Jah pri nas je tudi pestro dogajanje. Sara je tudi že imela sistematski, 96 velik, težka pa se mi zdi da 14,5. Ta teden je končno tudi bila pri ORl, zaradi tega, ker se ji skoz uliva kri iz nosa, pa so ji žgali žilice, pa še eno uho je imela zamašeno - kdo bi si mislil. Žane raste in se redi, zdej že jemo gosto hrano in na valiko štrajka z mleko, groze je, sploh noče mleka. pri točno 4,5 je dobil prvi zob in zdaj zdaj bo predrl še drugi zobek - jih je hitro dobil, posledićno je zadnje čase precej siten in zahteven. Zdaj sem še pridna na polno na faksu - en seminar sem naredila, tako sem zaključila en predmet, zdej delam še en seminar in še dizpozicijo naredim, potem pa bom imela pogoje za drugi letnik. Rojstni dan od Sara - ta glavna praznovanje bo 5. junija - sem prou vesela, da šele takrta, ko je skoz bedno vreme, mi pa bomo na štajerskem meli piknik.

Tako, Žane mi je zaspal, jaz pa hitro pisat seminar...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.5.2010 7:06:02   
marijaa
sabri cestitkeuser posted image user posted image user posted image
Patrik je doma je v torek prišu, včeri sm ga pelala, da so mu še šive ven pobrali. Se dobro celi.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.5.2010 8:20:13   
lilka
Hej, hoj...

sabri: ČESTITAMO IN POŠILJAMO POLJUBČKE!!!!!
 
Vreme je res katastrofa, sva mogla it za moža eno jopico kupit za poroko, ker če ne bi zamrznil v sami srajci, suknjiča noče, vindstoper je pa prešportna zadeva, jaz bom tudi eno jopico čez dala. Sem včeraj vse poskusno oblekla in kar dobro zgleda, končno se bom lahko malo uredila in šla iz trenerkeuser posted image , mam ful noro kombinacijo, 3/4 kockaste hlače črno sivo bele, potem imam rdečo majčko, belo srajčko čez, rdeče dokolenke, črne čevlje, rdečo torbico in sivo verižico, veliko barv mapak so vse tri usklajeneuser posted image ...
Upam, da bsota tamaldav vredu v varstvu, sej res rabim malo pavze, mapak sem tak tip da vseeno mi pa ni, ko bom oba pustila pri tašči in tastu, sploh Ožbej ne vem kako bo zaspal, sem ga precej nase navadilauser posted image
 
Zdej pa šibam kavico popit, sem že v ritmu od 4.30user posted image , Ožbej pa zdej spi, sem ga mogla včeraj ob šestih spat dat, ker je tako tulil od utrujenosti, da že nisva vedela kaj naj.....
 
 

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.5.2010 9:31:08   
aprilčica07
Jutro

vreme: bruhuser posted image user posted image user posted image

marija: za Patrika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lilka: uau, kašna kombinacija.. jst bi sicer rdečo spustila, ker meni osebno ni všeč kot barva, ampak zgledat pa moraš res huda v njej... dobro idejo si najdla, bravo..user posted image varstvo: naši bojo tudi iz sobote na nedeljo spali pr tašči, me zanima kako bo.. so sicer že spali pr moji mami, ma to je blo še v cajtih ko je bla Juli pridna.. od kar ga svira z spanjem je nismo pustili nikjer.. in isto je, če jo jst uspavam kr spi, če jo pa kdo drug je pa kažin, mula lumpa..user posted image no to noč je kr šlo, zaspala okrog 20, spala do 1, pol malo jokala in zaspala dalje, do 4, v svoji posteljici.. pol se je pa crtkala pr meni.. do  7 sva žagali....
zalbi: joj, raste Žane a ne? cajt kr šiba...

Julija spi, je čisto vremenska danes.. Grem kaj nardit:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.5.2010 15:52:32   
thumbelina
Pa še pozdrav od mene.

Jaz imam tudi tako pestro življenje, da berem sicer na vsake toliko tale forum, ampak še to ne prav pogosto. Enostavno ne sfolgam. Ko pridemo domov, smo zunaj, potem kosilo, pa spet ven, potem noter večerja, tuš, spat, ko gresta otroka spat sem pa itak na ravni gozdne praproti in se mi da samo še kaj gledat na tv pa še to mora bit strašansko pocukrano....

Matevž  - trmast kot bivol, pravi divjak je, se bi kar nekaj tepel, preklinjal (je prinesel iz vrtca tako sočne, da sem skoraj okol padla), po drugi strani je pa hud crkljivec, se tako rad stisne v naročje.... Vidim, da ima naš še bolj manekenske mere. Višine ne vem, vem samo da je čist povprečna, medtem ko kilaža je pa na spodni meji (12,6 kg). Malo se je zdaj potegnil, ampak je pa res tak drobižek. Kar se tiče hrane je normalno, je svoje čase več pojedel, ampak tudi zdaj stanje ni alarmantno. No bo vsaj eden v naši familiji suh:o))))
Ful rad poje in tud posluhima neverjeten. S kolesom na pomožne koleščke se vozi že lep čas in je mulc tako spreten, dela ovinke in osmice in ne vem kaj vse še. S traktorjem pa prav po moško vrti volan in ga z dlanjo po frajersko obrača. Riše ne glih rad, na vsake toliko ga prime, pa nariše ene krice krace na papir in odleti naprej, flomastri mu zelo dišijo ampak meni pa ne ker je potem ves zasvinjan, pa še kaj drugega zraven.
Obožuje pravljice na posnetkih in praktično cele popoldneve bi mulc poslušal. Najljubše so mu Sirota Jerica, Sneguljčica, Rdeča kapica, Ledena kraljica, ipd. Se pozna da ima starejšo sestro in je bil zgodaj seznanjen s svetom princes...

Moja malenkost - v službi kar precej dela, skoz eni sestanki, čedalje več nekih čudnih familij, ločitev, socialnih primerov, tako da se včasih bolj kot učiteljica počutim kot psihologinja in socialna delavka
Šivam pridno naprej, zdaj sem si naredila eno trobico, pa Matevžu trenirkico spodnji del, pa tako no, ni da ni. Zdaj se je začelo delo na vrtu, pa malo še urejam okolico (grmički, cvetlična gredica, skalnjak).
Kupili smo nov (sicer rabljen) avto Toyoto Corrola Verso. Krasen avto, še vedno mi je škoda denarja ampak dobr enkrat v življenju pa imamo lahko en boljši avto in ne glih en star klump...


Tako dost je blo, grem gledat kaj se dogaja v kuhinji. danes bodo za kosilo pečene ribe in solata.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
15.5.2010 8:06:46   
aprilčica07
Jutro,


sem vesela. smo dobili vrtec za Jakobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi je takoj lažje:)

Drgači smo dobro... Danes zvečer pa fešta, frocovje pa k tašči spat... me zanima kako bo.. sicer moram pohvalit gdč Julijo, da je zdaj dve noči spala odlično, najprej 11 ur, to noč pa 12
.. z enim bujenjem in to do v svoji postelji, razkošjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


thumbelina: oh ja, ti naši aprilčki so vsi trmasti...... user posted image user posted image   ma pridna si da šivqaš, meni je še gumb zašit ponovno gori prava muka.. nisem za take spretnosti.. niti pod razno..user posted image
lilka: uživajteuser posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
17.5.2010 15:28:55   
tejkag
Ojla!
Tud mi smo dobili pozitiven odgovor glede vrtca, tako da gre Lana septembra, me kar mao stiska pri srcu... predvsem zaradi spanja, ker doma ne gre popoldne spat ravno pogosto, v vrtcu pa morajo obvezno vsi spat, če ne pa pač morajo ležat in bit tiho....ne vem, meni se zdi to misija nemogočeuser posted image .
Naše stanovanje...že imava svoj vhoduser posted image , no stopnice so narejene, v soboto pridejo delat ploščo, potem vzdigovanje strehe, pa notrnje stene....pa še milijon stvari...me kar malo skrbi kako bo s financami, pogodbo v službi imam do julija, potem upam, da me bodo vzeli za redno, da se lahko zakreditiram še jaz.
Marca sem nehala  jemat tabletke, tako, da poleti začnemo delat na novem dojenčku. Lana ima že imena izbrana, fantek bi bil Lan, punčka pa Luna.
Joj, naj že posije sonce....ker sem že sama sebi tečna.

l.p.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
17.5.2010 21:18:43   
sabri
Da se še k vam javim, sem skopirala potek, ker grem zdaj malo počivat. Hvala vsem za čestitke.
Šla sem na pregled v porodnišnico in ctg NULA popadkov in zaprta še. Nato mi je pogledal vložek in naredil test, da naj bi bila mal plodovna voda zdraven (kar ni bila), ker sem bila teden čez rok se je odločil, da bo kar sprožil. Prišla sem v porodno ob 16 vsa presrana, ker sem vedela, da bo šlo bolj na silo, telo ni bil pripravljen na porod. Ob 17 sem dobila umetne popadke bolj na izy, ob 18 je prišel moj, ker mu je babica rekla, da ne bom rodila pred polnočjo. Pred tem so mi predrli mehur inugotovili, da so mi narobe izračunali PDP, ker sem bila še vseeno pred rokom. Nato pa sem se psihično pregovorila, da če so me dali sem, da bom rodila in to čim hitreje. In me je telo ubogalo, ker sem se začela odpirati. Do pol ure pred iztisom sem bila ok, zadnje pol ure me je pa bolelo in potem je babca rekla, poskusimo pritisnit in slišim mojega, ko reče, EJ glavico vidim, potem pa akcija na hitro in sem rodila v treh popadkih ob 20.12. Babica mi je dala Ello v naročje in mi dala roko, ker si ni mislila, da bom rodila v njeni smeni do 21. Skratka porod super, še bolj  kot prvič. Nasvet samo, ne se bat pa bo telo kar ubogalo vas. Zdaj se doma cartamo in zaenkrat je Ella ok, je pa tavelika bolna in je mal smotano. Se bomo že pozdravili in bo bolje, ker bo tudi lahko šla ven in se ji bo bolj dogajalo, zdaj pa ima malo krizico, čeprav je lepo sprejela Ello. No, zdaj grem pa spet počivat, se trudim mal počivat, čeprav se kar ok počutim.
Se še beremo..

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
17.5.2010 21:20:10   
sabri
Aja še vprašanje, ta velika je zdaj skos nekaj bolna, trenutno po angini ima nek prehlad spet, par dni vmes je bila ok, zdaj pa vročina malo, kašlja smrka...Se mi zdi, da ji je nekaj ful odpornost padal, čeprav je ful sadja. Kak predlog kako zboljšat odpornost? Hvla.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
18.5.2010 8:43:31   
aprilčica07
Jutro

sabri: isto je blo pri Jakobu, ko se je mala rodila... dala sem mu kapljice Biogaia, nardili smo celo kuro in en sirup Echinax ali neki takega za odpornost je pil... pa med v čaj dnevno... se je kr izboljšalo..  ker takoj, ko je bla mala doma, je dobil vročino, pa prehlad pa kr flikalo se je... zdaj je pa ok (trkam).. sicer še enkrat čestitke za Ellouser posted image user posted image user posted image

tejka: mene je isto strah, kako bo, ker naš tudi ne spi.. no pa še česa drugega me je strah... ma saj bouser posted image

ostale kam ste ušle?user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
19.5.2010 8:11:09   
lilka
Hej, hoj...

Ma ta teden je mož popoldanski in jaz izkoristim to in vsak dopoldne grem kam na teren...user posted image

Poroka je bla super, prvi ples je bil zelo poseben, začela sta z dunajskim valčkom in nadaljevala z Dirty dancing ful je blo posrečeno. In ker so bli na poroko povabljeni vsi člani neke lokalne metal rock skupine, so še oni nažigali ob treh zjutraj, ma fajn je blo, pa fajn je blo brez otrok en dan in eno noč, no v soboto bomo ponovili vajo, se sestrična poročiuser posted image

Ožbej je prehlajen ko 100user posted image , se je zgleda od Tinke nalezel, mene tudi sinusi dajejo, mah....user posted image

vrtec: mi še nimamo odgovora, je preveč otrok, smo imeli v ponedeljek sejo in imenovali komisijo(jaz sem predcednica komisije, mah ta ravnateljica zmeraj vse mene prosi) in bomo vidli kako bo, smo dali na občino za postavitev 2 kontejnerjev. Upam, da bom mela kaj privilegijev, glede na to da sem svet staršev, svet vrtca, predcednica komisijeuser posted image ....

Zdej pa šibam nekaj pojest, pol morem pa avto spucat da bo v soboto lep, jutri in v petek ne bo časa....

Lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?