|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 8:47:39   
2ursae
mi smo v tej hiši že 10 let in sem začela dobivat položnice šele pred letom. Par mesecev sem jih ignorirala, potem pa so mi poslali konkreten račun z obračunom za nazaj (ne za vseh 10 let, le za obroke, ki so mi jih zaračunali in jih nisem plačala) iz katerega mi je postalo jasno, da je stvar resna in da je naslednji korak izvršba na podlagi verodostojen listine. Pa sem plačala in se sedaj vzorna redna plačnica. Žal.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 8:51:31   
špelin@
Očitno smo mi eni redkih debilov, ki smo se ob vselitvi v stanovanje sami prijavili... user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 9:38:16   
jagoda77
nama so poslali, ko sva imela bajto še v gradnji, samo cegli pa streha, sem misla poklicat pa jih prašat po zdravju... bizgeci, pa še gradbeno elektriko sva imela takrat.. tko da ... no comment...
pol so pa spet enkrat poslal, samo še nismo bli vseljeni in sem napisala, da nimamo TVja, ker ga res nisva mela in je mir... in tud.. kako ti bodo pa dokazali, da imaš že 2 leti TV? lahko si ga 14 dni nazaj dobil, v 30ih moraš pa kao sporočit, samo halo...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 9:49:39   
mala maja
najbolj bi bilo poslat kakšnemu ponudniku da naredi programsko shemo bres SLo 1 in Slo 2, ter pripadajočih. Sej noben ne gleda.
A tisti k pa preko neta gledajo (arhiv...) jim pa ni treba naročnine palčatuser posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 9:54:32   
liliana
Sej noben ne gleda.
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

najbolj bi bilo poslat kakšnemu ponudniku da naredi programsko shemo bres SLo 1 in Slo 2, ter pripadajočih. Sej noben ne gleda.
A tisti k pa preko neta gledajo (arhiv...) jim pa ni treba naročnine palčatuser posted image


Jaz pa včasih gledam.....user posted image običajno dnevnik....kakšen športni prenos.....včasih pa tudi kakšen film.....

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 10:26:28   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

nam so 10 let po smrti babice poslali dopis, da smo po tem in tem členu Zakona o RTV, ali kar pač je za zakona, v prekršku za katerega je zagrožena kazen, ker nismo javili spremembe in imamo televizor in radio prijavljen na umrlo osebo......



... in kaj ste potem naredili, sam spremembo in je blo to dovolj al je postala še kakšna posledica...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 10:56:54   
liliana
Nobene posledice ni bilo......samo spremembo smo naredili......

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 11:00:45   
Tejči
Nisem brala vseh odgovorov, zato bom mogoče ponavljala že napisano. Mi smo se preselili v stanovanje in nismo ene 3 leta plačevali RTV prispevka..enostavno smo pozabili, da to obstaja, saj ko smo živeli skupaj s starši, so imeli to oni prek. In potem smo lepega dne dobili domov par papirjev, da jih izpolnimo in jim pošljemo nazaj, da nam lahko pošljejo položnico. In naslednji mesec smo dobili čist normalno cifro (takrat 11 €), ki jo sedaj vsak mesec plačujemo. Da bi morali kaj za nazaj plačevati-o tem ni bilo ne duha ne sluha.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 11:21:04   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nobene posledice ni bilo......samo spremembo smo naredili......


hvala, sem tud jaz na tem sam očitno mi je tolk težko en dopis napisat!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 13:26:11   
Klemy82
Ok, da še jst vprašam. Kako pa je, če imaš v isti nepremičnini prijavljenih več gospodinjstev? Pri nas je tako, da imava midva svoje gospodinjstvo, ampak števec za elektriko imamo skupen s starši. Ker mesečno prispevava znesek za vse stroške, ki so skupni, dava tudi del za tole trapasto naročnino. Pa sva se ravno zadnjič pogovarjala, ali se morava prijavit in dobiva svojo položnico al kako je s tem?user posted image  

_____________________________

Jst.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 15:15:04   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ok, da še jst vprašam. Kako pa je, če imaš v isti nepremičnini prijavljenih več gospodinjstev? Pri nas je tako, da imava midva svoje gospodinjstvo, ampak števec za elektriko imamo skupen s starši. Ker mesečno prispevava znesek za vse stroške, ki so skupni, dava tudi del za tole trapasto naročnino. Pa sva se ravno zadnjič pogovarjala, ali se morava prijavit in dobiva svojo položnico al kako je s tem?user posted image  


Če sem prav seznanjena, je treba državi prijaviti vse televizorje in radie. Ampak, tisti, ki še radie prijavlja, je pač malo nor. Če hočeš svojo položnico, pojdi na RTV, prijavi svoj tv in bosta dobivala svojo položnico za 12 €. Matr, sama res ne vem, zakaj plačujem to naročnino, ki se je celo podražila za evro. Tudi dohodnine nisem nikdar plačevala, ker so dovolj davka odvedli v službi, zadnji dve leti, ko je recesija in država jamra, da nima denarja, pa skoz nekaj plačujem v proračun. Matr jim. Me zanima, ali je Vizjak od svoje izjave jedel teden dni star kruh. user posted image  Ker je ravno recesija in tudi država nima zadosti denarja. Kao. user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: RTV prispevek-neplačevanje
14.4.2010 16:20:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ok, da še jst vprašam. Kako pa je, če imaš v isti nepremičnini prijavljenih več gospodinjstev? Pri nas je tako, da imava midva svoje gospodinjstvo, ampak števec za elektriko imamo skupen s starši. Ker mesečno prispevava znesek za vse stroške, ki so skupni, dava tudi del za tole trapasto naročnino. Pa sva se ravno zadnjič pogovarjala, ali se morava prijavit in dobiva svojo položnico al kako je s tem?user posted image  


Po mojem ni sile.....glede na to, da zakon domneva, da poseduje televizor vsak odjemalec oz. plačnik električne energije, pridobiva RTV Slovenija tudi podatke o lastnikih oz. plačnikih električnih števcev.

Ker pa so starši kot odjemalec el. energije že prijavljeni za plačilo RTV prispevka pa mislim, da se v podrobnosti ne bodo spuščali......če pa se kdaj bodo, pa vam bodo itak sami poslali prijavo in položnico in boste od takrat plačevali.....samo, mislim, da ne bo s tem nič, ker imajo podatek, da je "vaš elekrični števec" že plačnik RTV naročnine.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 14.4.2010 16:21:15 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?