|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lepe geste...
13.4.2010 23:09:48   
rija
...s katerimi ste prijateljem polepšali trenutek?user posted image



_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lepe geste...
13.4.2010 23:13:35   
Raho
To vedo prijatelji, ne jazuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lepe geste...
13.4.2010 23:14:13   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

To vedo prijatelji, ne jazuser posted image


no ja....a ti ne čutiš njihove sreče, zadovoljstva ob neki gestiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 0:09:56   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

To vedo prijatelji, ne jazuser posted image


no ja....a ti ne čutiš njihove sreče, zadovoljstva ob neki gestiuser posted image


S tem se ne ukvarjam. Pač pomagam, kjer lahko.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 2:00:33   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: rija

...s katerimi ste prijateljem polepšali trenutek?user posted image




Ko polepšaš trenutek, veš. Čeprav se kdo butasto obnaša, ker ne zna drugače. Ampak veš. Ostali niso tvoji pri prijatelji/ e. Na koncu je žrebanje lota. user posted image user posted image user posted image  Ampak, dobro, da ne igram lota.

_____________________________

...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 7:54:27   
gita10
Jaz vem, da sem prijateljici naredili največjo uslugo, ko je ona šla rodit, njen mož pa ni dobil dopusta. Jaz se si vzela en teden in bila z njenim prvim otrokom ta čas potem pa še nekaj dni z njo doma. Od tega bo junija že 10 let pa pravi, da mi ne bo nikoli pozabila.

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 8:56:30   
špelin@
gita10, tole je bilo resnično lepo user posted image

Sama se svojih t.i. lepih gest sploh ne spomnim, pa jih je bilo veliko. Vem samo, kako pogreje srce, ko vidiš, da si nekomu polepšal dan. Ta občutek ostane v spominu user posted image
Si pa zapomnim vsako stvar, ki jo prijatelji naredijo zame, teh ne pozabim nikoli user posted image


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 9:53:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

S tem se ne ukvarjam. Pač pomagam, kjer lahko.



ne, ne...nisem imela v mislih "pomoči"....to nas itak večina pomaga, če lahko....ampak tiste male čudovite stvari, ki nič ne stanejo....ampak naredijo trenutek čudovit user posted image  pa magari, da prijatelja objameš, ko vidiš, da to rabi....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 9:59:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

...s katerimi ste prijateljem polepšali trenutek?user posted image




Enga pijanca sem (dobesedno) vrgla skozi vrata koče, ker nam je (puncam) težil. Trenutek nepozaben, večer pa tudi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 10:04:19   
koala
Sicer ni bila prijateljica, sem žensko včeraj prvič videla, pa je kar jokati začela od ganjenosti ker sem jo spustila pred sebe v vrsti pri blagajni, Je rekla da česa takega zanjo in njeno dete še ni nihče nardiluser posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 10:27:10   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Sicer ni bila prijateljica, sem žensko včeraj prvič videla, pa je kar jokati začela od ganjenosti ker sem jo spustila pred sebe v vrsti pri blagajni, Je rekla da česa takega zanjo in njeno dete še ni nihče nardiluser posted image user posted image



zate mogoče banalna stvar, za mnoge krasna gesta...

včasih se niti ne zavedamo,kolk lahko z malenkostjo naredimo dobrega, ali koliko nehote naredimo lahko slabega...jaz ne vem če sem že kdaj nardila kej extra special...pomagam vedno kolikor loh...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 11:55:36   
MTFP
Joj tudi moja, ki jo štejem med najlepše, je bila enkrat ko sem šla do tasta v bolnico (takrat je bilo njegovo življenje na nitki), pa na trubarjevi sedi res stara,stara ženica, in me pogleda in samo tresočo roko stegne. Sem ji dala 10€ pa pravi solzna, joj to je pa preveč toliko pa ne morem vzeti. Pa pogledam v denarnico, notri pa še 50€. Sem rekla, da če bo moje dobro delo kaj pomagalo tastu, da naj pa še tisto vzame... je rekla, da to se ji pa še v življenju ni zgodilo, da če imam čas da me pelje na kavo.
Pa nikoli ne dajem nobenemu več kot 1-2€, ta pa se mi je res zasmilila v dno duše. Pa mislim, da ni bila brezdomka, pa tudi prosila je tako diskretno kot bi jo bilo sram, samo tresočo roko je stegnila.

joj še danes me zmrazi, ko se jo spomnim. Čisto je bila solzna...

No tast se je potem izmazal, jaz pa sem se na poti v bolnišnico spomnila, da sem zjutraj mojemu pustila kartico, in da je bilo tistih 60 € vse kar sem imela sabo. Še za na vlak nisem potem imela... Sem pri tastu nafehtala za karto user posted image ... Žal mi pa ni bilo nikoli, pa čeprav sem bila takrat pripravnica in je bila moja plača čisto na dnu...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 11:59:19   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Joj tudi moja, ki jo štejem med najlepše, je bila enkrat ko sem šla do tasta v bolnico (takrat je bilo njegovo življenje na nitki), pa na trubarjevi sedi res stara,stara ženica, in me pogleda in samo tresočo roko stegne. Sem ji dala 10€ pa pravi solzna, joj to je pa preveč toliko pa ne morem vzeti. Pa pogledam v denarnico, notri pa še 50€. Sem rekla, da če bo moje dobro delo kaj pomagalo tastu, da naj pa še tisto vzame... je rekla, da to se ji pa še v življenju ni zgodilo, da če imam čas da me pelje na kavo.
Pa nikoli ne dajem nobenemu več kot 1-2€, ta pa se mi je res zasmilila v dno duše. Pa mislim, da ni bila brezdomka, pa tudi prosila je tako diskretno kot bi jo bilo sram, samo tresočo roko je stegnila.

joj še danes me zmrazi, ko se jo spomnim. Čisto je bila solzna...

No tast se je potem izmazal, jaz pa sem se na poti v bolnišnico spomnila, da sem zjutraj mojemu pustila kartico, in da je bilo tistih 60 € vse kar sem imela sabo. Še za na vlak nisem potem imela... Sem pri tastu nafehtala za karto user posted image ... Žal mi pa ni bilo nikoli, pa čeprav sem bila takrat pripravnica in je bila moja plača čisto na dnu...


tole je pa še meni oči orosilo. Res.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:06:03   
darja.mark
MTFP tole je pa tudi mene ganilo...kako lepo....se ti bo ziher povrnilo kdaj, če si ti že ni kdaj, pa ne veš :)

Mene pa najbolj moti to da za nekoga narediš nekaj dobrega, pa on tega sploh ne opazi. Eni so res antitalenti. Ničesar ne znajo cenit.

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
14.4.2010 13:25:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:29:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

...s katerimi ste prijateljem polepšali trenutek?user posted image




če že kdaj kaj naredim, naredim zato, ker se v tistem trenutku to odločim, pa je lahko tudi dajanje denarja (kot je npr. to naredila MTFP), sem tudi že vodila neznano staro mamco pod roko do doma, ker se je bala spuščenih psov (če se že gremo user posted image ) ipd.. če komu polepšam trenutek, še toliko bolje. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Mene pa najbolj moti to da za nekoga narediš nekaj dobrega, pa on tega sploh ne opazi. Eni so res antitalenti. Ničesar ne znajo cenit.


mogoče pa ti ne opaziš, da je on opazil user posted image

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:31:06   
blaža
za veliko noč sem nesla ovčko torto otrokom s posebnimi potrebami.

sicer je tam ravnateljica moja kolegica in preden sem jo šla iskat, da greva v Ikeo, sem jo poklicala in vprašala kolko varovancev ima. In nato sem spekla ter nesla.

Ma fulll so bli veseli.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:36:26   
Anonimen
Uf, zadnje čase nekaj takih gest, ampak bi rajši, da jih ne bi bilo treba, preveč kruto je vse skupaj, rajši ne bom pisala. Vem, da je prijateljem veliko pomenilo, da sem pomagala in da sem prišla. Menda zato, ker sem jim stala ob strani v najtežjih trenutkih. Samo, res, veliko rajši bi bila slaba prijateljica ali njihova največja sovražnica, pa da jim bi bilo to hudo prihranjeno.




(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:40:40   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Mene pa najbolj moti to da za nekoga narediš nekaj dobrega, pa on tega sploh ne opazi. Eni so res antitalenti. Ničesar ne znajo cenit.


mogoče pa ti ne opaziš, da je on opazil user posted image


------------------
Meni je pa fajn, če ne opazijo (ali pa vsaj ne takoj), ker mi je potem nerodno, da se čutijo kakorkoli dolžne. Ker meni je fajn nekaj naredit in dostikrat to naredim ravno zaradi sebe, ker uživam v tem. Enako z darili ali raznimi presenečenji.
In v osnovi je potem to precej egotripsko, vem user posted image user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 13:43:16   
uškinamama
Lepe geste...so nekaj tako intimnega. Daš malenkost in ogromno dobiš, nasmeh, objem, hvaležnost, dobre želje.. Sicer je Montherlantov Henry user posted image  enkrat zapisal : "Kdo trdi , da življenje nima smisla, ko pa vedno obstaja možnost, da človeka , ki ga ljubimo  (imamo radi) osrečimo in v tej sreči poiščemo hrano zase"

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 15:35:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

"Kdo trdi , da življenje nima smisla, ko pa vedno obstaja možnost, da človeka , ki ga ljubimo  (imamo radi) osrečimo in v tej sreči poiščemo hrano zase"


pa naj še kdo pove, da ljudje nismo egoistiuser posted image

mah....meni je bilo recimo enkrat lepo, ko sem prijatelju, ki me je peljal od nekod...skrivoma poslala na radijsko postajo, ki sva jo spotoma poslušala, sms, posvetilo zanj in eno krasno pesem....

http://www.youtube.com/watch?v=xGbnua2kSa8


bil je vidno ganjen in srečen....pa je bila res malenkost

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 15:38:25   
uškinamama
user posted image  čisto vsi ljudje smo egoisti, razen seveda tukaj na rr-ju takih ni.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 15:39:59   
rija
no, potem pa itak v bistvu škoda, da jih ni user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 15:40:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: dory

jaz ne vem če sem že kdaj nardila kej extra special...pomagam vedno kolikor loh...



o ja pa si.... meni si polepsala vsak skupen trenutek..... user posted image user posted image user posted image
in meni so taki trenutki super extra special... user posted image
da ne govorim za vse lepe besede, ki so kdajkoli sle iz tvojih ust zame....

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lepe geste...
14.4.2010 15:43:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: dory

jaz ne vem če sem že kdaj nardila kej extra special...pomagam vedno kolikor loh...



o ja pa si.... meni si polepsala vsak skupen trenutek..... user posted image user posted image user posted image
in meni so taki trenutki super extra special... user posted image
da ne govorim za vse lepe besede, ki so kdajkoli sle iz tvojih ust zame....


no evo dory.....še dobro, da sem odprla tole temo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?