|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
24.4.2010 9:00:03   
DanijelaNeli
Pupika...Jaz sem bila v Kopru in sem samo eno učko vrgla na te vozičke.Tam imajo razstavljenega enega v opečnato rjavi barvi...Drugih pa ne.
Zato povprašaj za katalog od Jane in ti bo tam pokazala nove 2010....Vsak po svoje je lep... Cena pa je v kompletu nekaj čez 800 €.

Imaš pa športne dele JAne slalom-a po akcijski ceni 299...ampak so le tiste barve katere niso šle v promet..malo manj lepe... Črn,temno moder pa še eden,...V Sežanski Pikapolonici pa nimajo več teh na zalogi.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
24.4.2010 14:32:35   
pupika_30
DanijelaNeli, kaj si ti iz Sežane ali kaj?
Jaz sem tudi gledala v Sežani v PP in imajo tudi opečnato rjavega, drugih barv pa ne, kataloga tudi še nimajo.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
25.4.2010 11:19:54   
DanijelaNeli
Moja bivša občina je Sežana...

V Kopru je isti razstavljen...opečnato oranžen...
Probaj pogledat v user posted image  njihov osebni katalog pa boš videla druge barve.... da padeš dol lepe!

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
4.5.2010 17:15:06   
DanijelaNeli
Dobavljivi v Pikapolonici konec maja....
Govorimo o ta novih verzijah vozička..

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
4.5.2010 23:53:40   
DanijelaNeli
http://med.over.net/forum5/read.php?117,6169934,6169934


(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
5.5.2010 14:56:03   
pupika_30
DanijelaNeli, hvala, da kar ti kopiraš povezavo do mojega vprašanja na med.over.net

Midva ne bova naročala Jane slaloma, sva ga v ponedeljek v Ljubljani videla, ampak naju ni navdušil.
Sva naročila mutsy 4-riderja.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
5.8.2010 9:32:24   
blemma
Živjo,
mene pa zanima, ali nova košara paše na model vozička Slalom pro iz leta 2008? Je katera že probala?
Ker je zelo težko dobit košaro Capazo, ki je del vozička iz leta 2008. Jo mogoče katera prodaja?
Lp

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: voziček slalom pro reverse buggy
8.8.2010 10:31:55   
nina42
Sama se tudi nagibam k nakupu Jane Slalom Pro Reverse in me zanima, če ste tiste, ki ste ga letos že kupile z njim zadovoljne? Meni je full všeč, ampak se ponekod pojavljajo neke slabe izkušnje in to... zdaj pa ne vem, če so to bolj stari modeli ali kako je s tem vozičkom iz leta 2010? 

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?