|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 20:27:17   
Urša08
Sem pozabila povedat da mi je ratalo še zadnje malenkosti popedenčkat okoli darila za očeta, je lepo zavito in čaka na soboto. Je pa tak plan da zjutraj poberem tortico, gremo na vikend spijemo kavico in šibamo na Vogel, potem na kosilo in še mal na Bleduser posted image . Mi plan kar dišiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 21:02:45   
sjmm
čer!

jz in moj likalnik...MORTO!

LANČICA ČIST SPOLIRANA NA DVORIŠČ...MOJ IMA NASMEH DO UŠES..PA PRAZNO DENARNCO TUDuser posted image

zdej pa spravm malega spat...se je namakal l kraljevičuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 21:42:20   
Katjusa
sjmm uuuu tole je blo pa dragouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi2 bi jo verjetno kr tam pustilauser posted image user posted image user posted image nama je pa ful všeč..... no po temle bom ornk premisla itak, sma pa zdej se nekje določla da počakamo ker imamo 2 super avta pa še nova sta...... sam lušta se nam teh 7 sedežev in drsnih vrat.... ampak zaradi tega se ne splača menjat avta ker preveč izgubimo.....
fajn pakirajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Urša lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...... no sam da sta dobla namig čeprav ni 100% men se je tud G v prvi nosečnosti nekako zagovoril in sem vse to vzela z rezervo in do zadnjega nisem bila prepričana kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image mal pa tud nisme hotla vedet in sem G izjavo, ki je bila nekaj v smislu.... "evo čuri murija" nakar se je hitro popravu in reku "al pa čuri murko"user posted image user posted image user posted image user posted image imam pa vseen nekak občutek, da bi vi lahko imel zdej punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si predstavljaš bo treba hello kitty nabavlatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . če bo fant je pa itak fino ker imaš vse fantovskouser posted image user posted image user posted image

birdy rožeuser posted image user posted image user posted image user posted image ne govor jst jih tud ne maram in nimam nobenih rož.... nekaj časa se je še mami trudla in mi jih rihtala pa je vse stran prišlo k nisem zalivalauser posted image user posted image user posted image po par letih je obupalauser posted image user posted image user posted image user posted image zdej k bomo na svojem sem pa rekla, da mi bo jagode dala v kište in bom dala na balkon (tam je tak leseno narejeno na ograji, da lahko daš not korita)..... eno korito z jagodami me že čaka in že zorijo......


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 21:43:29   
Katjusa
birdy a si ti lani al kdaj kupla neke kroglice za pralni stroj????? kak je s tem?????

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 21:52:13   
claud
Čer!

Mi smo zadnje čase polno zaposleni...en kup letanje....
URADNO JE STANOVANJE NAŠE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi je pa kr slabo od vsega tega denarja k sva ga mogla dat....skoz okno vržen denar....brez veze....banda..... Pr notarju sva mogla dat skor 800 ojro....
odobritev kredita 750 ojro.... še priklop elektrike morva plačat 250, ppol pa naj bi bil mir....user posted image user posted image user posted image

Zdj  pa moram mal prečekirat kaj tukaj dogaja....

A je kj novega???!!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:02:14   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

sjmm uuuu tole je blo pa dragouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi2 bi jo verjetno kr tam pustilauser posted image user posted image user posted image nama je pa ful všeč..... no po temle bom ornk premisla itak, sma pa zdej se nekje določla da počakamo ker imamo 2 super avta pa še nova sta...... sam lušta se nam teh 7 sedežev in drsnih vrat.... ampak zaradi tega se ne splača menjat avta ker preveč izgubimo.....
fajn pakirajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Urša lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...... no sam da sta dobla namig čeprav ni 100% men se je tud G v prvi nosečnosti nekako zagovoril in sem vse to vzela z rezervo in do zadnjega nisem bila prepričana kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image mal pa tud nisme hotla vedet in sem G izjavo, ki je bila nekaj v smislu.... "evo čuri murija" nakar se je hitro popravu in reku "al pa čuri murko"user posted image user posted image user posted image user posted image imam pa vseen nekak občutek, da bi vi lahko imel zdej punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si predstavljaš bo treba hello kitty nabavlatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . če bo fant je pa itak fino ker imaš vse fantovskouser posted image user posted image user posted image

birdy rožeuser posted image user posted image user posted image user posted image ne govor jst jih tud ne maram in nimam nobenih rož.... nekaj časa se je še mami trudla in mi jih rihtala pa je vse stran prišlo k nisem zalivalauser posted image user posted image user posted image po par letih je obupalauser posted image user posted image user posted image user posted image zdej k bomo na svojem sem pa rekla, da mi bo jagode dala v kište in bom dala na balkon (tam je tak leseno narejeno na ograji, da lahko daš not korita)..... eno korito z jagodami me že čaka in že zorijo......




katjuša.....nič se bat glede nakupa. samo mi imamo 2,2 mašino...to so prve pižojeve mašine...in LE PRI TEH SE TO ZGODI V TAKEM OBSEGU, če bi mi2 takrat to vedela, bi vzela tisto črno 2,0....v teh pa so že ta nove mašine ...fiatove...tak, da so bolše


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:04:22   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Čer!

Mi smo zadnje čase polno zaposleni...en kup letanje....
URADNO JE STANOVANJE NAŠE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi je pa kr slabo od vsega tega denarja k sva ga mogla dat....skoz okno vržen denar....brez veze....banda..... Pr notarju sva mogla dat skor 800 ojro....
odobritev kredita 750 ojro.... še priklop elektrike morva plačat 250, ppol pa naj bi bil mir....user posted image user posted image user posted image

Zdj  pa moram mal prečekirat kaj tukaj dogaja....

A je kj novega???!!


čestitke!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uživejte!!!

no, sej poznam...kako dnar ..bi se lahk rekl...kr čez okn letiuser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:07:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Čer!

Mi smo zadnje čase polno zaposleni...en kup letanje....
URADNO JE STANOVANJE NAŠE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi je pa kr slabo od vsega tega denarja k sva ga mogla dat....skoz okno vržen denar....brez veze....banda..... Pr notarju sva mogla dat skor 800 ojro....
odobritev kredita 750 ojro.... še priklop elektrike morva plačat 250, ppol pa naj bi bil mir....user posted image user posted image user posted image

Zdj  pa moram mal prečekirat kaj tukaj dogaja....

A je kj novega???!!

kak mi je to znano...... ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj in kam se selite? a boste kej rihtal al je vse zrihtano?

sjmm mojmu se zdi čudno, da nima ta že verige??? nama je zadnič serviser reku k smo imel redni servis da imasta najna avta že verigo in ne več zobatega jermena.....
FIAT je pa men zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 1.7.2010 22:08:23 >

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:10:43   
Katjusa
grem ajat.... lepo se imejte se tipkamo kej ju3.... zjutri sem se napovedala na obisk pri eno sošolki iz sredne. popoldne še pa ne vem razmišljam, da bi šla kam na bazen z mojima user posted image user posted image a mislte, da bi to šlo jst sama pa moja otročkauser posted image

tamika lepo se imejte na morju se mi zdi da ju3 potujete tak da uživajte in si spočijte od vsakdanauser posted image user posted image user posted image user posted image

lahko noč

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:15:57   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Čer!

Mi smo zadnje čase polno zaposleni...en kup letanje....
URADNO JE STANOVANJE NAŠE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi je pa kr slabo od vsega tega denarja k sva ga mogla dat....skoz okno vržen denar....brez veze....banda..... Pr notarju sva mogla dat skor 800 ojro....
odobritev kredita 750 ojro.... še priklop elektrike morva plačat 250, ppol pa naj bi bil mir....user posted image user posted image user posted image

Zdj  pa moram mal prečekirat kaj tukaj dogaja....

A je kj novega???!!

kak mi je to znano...... ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj in kam se selite? a boste kej rihtal al je vse zrihtano?

sjmm mojmu se zdi čudno, da nima ta že verige??? nama je zadnič serviser reku k smo imel redni servis da imasta najna avta že verigo in ne več zobatega jermena.....
FIAT je pa men zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


letnik 2004..2,2 mašina...ima pri lanči jermen...ker so samo lanče delal 2,2..kot mi je znano...vsi ostali so po fiatoven 2,0 modelu.....fiat, pižo, c8...kva čmo ....imamo kar smo hotli...čez 2 leti zamenjamo za novejše in seveda 2,0!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:18:02   
claud
Katjuša selimo se v borovnico....pri vrhniki....
gremo pa kr kmalu.....nam ni treba preveč rihtat, ker parket je že, kopalnica tud.... tko da, u bistvu sam še kuhnjica....pa bo....bova zdj z opremo bl na počas.....user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:19:55   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Katjuša selimo se v borovnico....pri vrhniki....
gremo pa kr kmalu.....nam ni treba preveč rihtat, ker parket je že, kopalnica tud.... tko da, u bistvu sam še kuhnjica....pa bo....bova zdj z opremo bl na počas.....user posted image



o, sej bomo skor sosede!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 22:21:14   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sem pozabila povedat da mi je ratalo še zadnje malenkosti popedenčkat okoli darila za očeta, je lepo zavito in čaka na soboto. Je pa tak plan da zjutraj poberem tortico, gremo na vikend spijemo kavico in šibamo na Vogel, potem na kosilo in še mal na Bleduser posted image . Mi plan kar dišiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ..ti si toook pridna!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 7:09:42   
Urša08
jutro

Nočka tko tko. Ampak sej bo user posted image user posted image user posted image user posted image

Claud čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image everčki itak letijo ampak važno je da greste na svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm super za lančico, da se sveti na dvorišču user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša jaz sem prepričana da bi ti zmogla sama z dvema na bazenu, kar pogumnouser posted image user posted image user posted image Glede avta se pa strinjam s tabo da ga sedaj res še ne rabte, mate dva nova luštnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 7:28:33   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Katjuša selimo se v borovnico....pri vrhniki....
gremo pa kr kmalu.....nam ni treba preveč rihtat, ker parket je že, kopalnica tud.... tko da, u bistvu sam še kuhnjica....pa bo....bova zdj z opremo bl na počas.....user posted image

claud user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam, uživajte in lepo kuhnco zrihtajteuser posted image user posted image user posted image user posted image letos se nas pa ful seli in nabavlja stanovanja/hišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zgleda, da je za vse nas res en poseben čas letos.......

Kaj pa Mihailo ste že nabavli?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 7:47:19   
Urša08
Katjuša jutro user posted image ti otročka še spita?

Sem hotla it cune obest pa ugotovim da sploh niso opraneuser posted image moj izklopu stroj zvečer. Mi je bil Nejc nekam preveč miren, mu potipam čelo in vročinauser posted image ma sej ne vem kaj nej si mislim, prvo Žiga sedaj Nejc ma za zjokatuser posted image .

Grem zajtrk narest.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 8:51:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5042
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 8:55:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5043
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 8:55:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša jutro user posted image ti otročka še spita?

Sem hotla it cune obest pa ugotovim da sploh niso opraneuser posted image moj izklopu stroj zvečer. Mi je bil Nejc nekam preveč miren, mu potipam čelo in vročinauser posted image ma sej ne vem kaj nej si mislim, prvo Žiga sedaj Nejc ma za zjokatuser posted image .

Grem zajtrk narest.


jutro..... dons se je flori zbudil ob 7 in je zbudil še benjamina..... tak je to ko so počitniceuser posted image user posted image user posted image user posted image sej me ne moti bomo vsaj več imel od dnevauser posted image user posted image user posted image user posted image
zdle šibamo na zajtrk potem pa na potepanjeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nejca

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5044
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 8:59:23   
Katjusa
kolumbo jst bi ga dala tko da bo viden tud iz bajte naprimer iz kuhinje al pa dnevne...... če je to na sončni strani je lahko super kot si rekla za spomladi in jeseni..... poleti pa itak lahko kako senčko nardiš..... pa ne pozabi na plac za bazenčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za kopanje popoldne se še nisme odločla hvala za nasvete sej mogoče bi res šlo k florjan zna res bit priden in če mu dam rokavčke gor bo vse skupaj lažje..... bom pa pol še vseen mamico vprašala če bi šla pa se bomo zmenli.....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5045
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 9:02:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Katjuša, jst vem da boste mel avto na 7 zicev in drsnimi vrati takoj k boš ti ta tretjič nosečauser posted image ......glede bazena.....mi smo bli zanč na Lošinju dopoldne sami in če sm jst k sm noseča šla na bazene z obema sama, boš tut sfolgala, sej Florči je ful priden.

CLAUDuser posted image user posted image user posted image TKO SE DELA...TREBA IT NA SVOJE, NEJ STANE KUKR HOČE...SVOBODA JE SVOBODA, ZAKLENEŠ DOL IN UŽIVAŠ

moj je včeraj neki omenjal, da predno se resno lotmo tretjega se morma ornk pomenit in dober odločituser posted image user posted image user posted image user posted image ne vem sicer kaj je mislu ampak me je kr mal šokiral..... četud ne jemljem klomifena lahko zanosim in potem poti več nazaj ni..... je pa ful hecn včasih mi govori o še dveh drugič pa takoleuser posted image user posted image user posted image user posted image mal je zmeden al pa preutrujenuser posted image user posted image user posted image user posted image
sicer imam pa sama tud včasih pomisleke se mi zdi da smo mal preutrujeni in da nebi zmogla še enga..... zdej bomo ravno iz tahujšega venuser posted image vem pa da če ne bom poskusla mi bo kasneje žal...... tak da še naprej smo brez zaščite in čakamo na čudežuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5046
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 9:36:51   
sjmm
dan!

sm včer zgleda mal pretiravala...vrt, 4 stroje cot in sesanje in pomivanje...sm zdej user posted image user posted image user posted image

no, bo že kofe pognal mašinceuser posted image

vsi smo u pričakovanju

moj je bil že v tržiču ...ogled za biznis...itak...no, hvala bogu za PO dopustu

urša...ja, kaj je zdej ta vročina pri vas....naj hitr mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolumbo...hja, enga fiatka mate...sam ta dobr dela!!...gume...špan na Brezovci...mislm d smo dal 120e/ gumo...vau..tvoj Šime je pa res delovn...sam bod vesela, da si želi, da imate bajto in okol spedenan..mi2 imava večne boje okol tega...drgje pa nardi vse u nulo....ma, sej nima veze.....peskovnik...jz bi sigurn izbrala sončno stran...sej se zmeri da senčko nardit, če je prevroče....gretje pa težkouser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5047
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 9:41:02   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Katjuša, jst vem da boste mel avto na 7 zicev in drsnimi vrati takoj k boš ti ta tretjič nosečauser posted image ......glede bazena.....mi smo bli zanč na Lošinju dopoldne sami in če sm jst k sm noseča šla na bazene z obema sama, boš tut sfolgala, sej Florči je ful priden.

CLAUDuser posted image user posted image user posted image TKO SE DELA...TREBA IT NA SVOJE, NEJ STANE KUKR HOČE...SVOBODA JE SVOBODA, ZAKLENEŠ DOL IN UŽIVAŠ

moj je včeraj neki omenjal, da predno se resno lotmo tretjega se morma ornk pomenit in dober odločituser posted image user posted image user posted image user posted image ne vem sicer kaj je mislu ampak me je kr mal šokiral..... četud ne jemljem klomifena lahko zanosim in potem poti več nazaj ni..... je pa ful hecn včasih mi govori o še dveh drugič pa takoleuser posted image user posted image user posted image user posted image mal je zmeden al pa preutrujenuser posted image user posted image user posted image user posted image
sicer imam pa sama tud včasih pomisleke se mi zdi da smo mal preutrujeni in da nebi zmogla še enga..... zdej bomo ravno iz tahujšega venuser posted image vem pa da če ne bom poskusla mi bo kasneje žal...... tak da še naprej smo brez zaščite in čakamo na čudežuser posted image user posted image user posted image user posted image




katjuša.
...sigurno ne bi imel nič proti, ko bi mu povedala veselo novico...sicer pa....pogovor nikoli ne škodi...mi2 sva bila ves čas za 3...pa je Mihec malo prehitel načrte za kaki 2 leti in sem mislila, da bo ful naporno...no, pa so bli tko pridni...pa sm imela vse 3 doma...sploh ni blo nobenih težav...še u prkoli sm bla sama po 14 dni z njimi...vse smo se poštimal....zdej je sicer mal bol težavno...k mamo malega pa 2 ponorela najstnika..pa še Mihca, ki je včas tud kr zahteven sej je bil dolg cajta moj scrkljanček....a z veliko veselja in ljubezni...vse lepo steče...IN SEM PREPRIČANA, DA BO TAKO TUDI PRI VAS!!!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5048
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
2.7.2010 9:47:47   
Urša08
Kolumbo jaz bi dala na sončno stran peskovnikuser posted image

Katjuša vidva se kar pogovorta o planih za prihodnost, če bo pa tretje dete tu pa nč skrbet da ne bi zmogla, itak da bo šlouser posted image

Sjmm sedaj pa bolj v izi, da ne boš pred dopustom pregorela. Aja pa naslednjič ko bo tvoj možek šel v Tržič prid k manuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5049
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 9:50:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?