|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 9:40:39   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

punce, a se ju3 vidimo user posted image

http://www.carobnidan.si/


imam priijavnico a nas žal ne bo,..ker obadvaa z mojim delavauser posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 9:40:58   
baki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika mjamsi pečen krompir, moja najljubša jeduser posted image user posted image user posted image

Baki kaj so habiceuser posted image sory sam včasih te nč ne zastopimuser posted image user posted image user posted image


perutničke

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 9:47:48   
baki
v stanovanju imam bombo.sem nika nesla v postlo,pa sem ga tudi že vn prinesla.dons nebo šel spat pred 11.30.če bo nehalo deževat gremo pol v trgovino.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 10:13:02   
sjmm
dan!!!

mi3 smo do zdele mal lenarili, ostali trije še borijo za čisto SLo

zdej sta šla oči in Maj po sadje in zelenjad

jz pa bom napadla kuhinjske zadeve...morm 2 pecivčka narest, pa ene take polžke iz testa za kruh, nafilane s paradižnički, pol pa še krompirjev golaž, da bomo nekaj malega pojedli, preden gremo na žurko.

vidim, da ste že vse pridne

pri men tud že vsi prjatlčki laufajo....so včeri mulčki kr kipal iz sob ene robe umazane

Saška ima user posted image ...je tečna k sam vrag....se je vse na njo spravlo ta teden..upam, da se bo popoldan kej razvedrila, ker zjutri je bla k cunami

no, fajn preživite soboto, sej zvečer kej poročam in prečekiram!!!user posted image

kolumbo...veš da!!!

katjuša...me veseli, da ti je kak recept prav prišeluser posted image user posted image ....pa mal se s tvojim stisno čez vikend, bo naslednji teden lažje delo steklo!!!

tamika....sej bi ti posodla čarobno palčko za cote, sam se je že pri meni čist iztrošlauser posted image user posted image


no, ajde...bye!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 10:16:10   
sjmm
evo še moj naj naj komad za še lepši dan:

YouTube - PASION "Me Muero"


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 12:15:17   
Urša08
evo mene

Smo šli tud mi mal vn pokukat na akcijo počistimo Slovenijo, so se kar pridno ljudje nabrali, pa veliko družin z majhnimi otročkiuser posted image user posted image user posted image Sem mojmu rekla da ne bodo sam na starejše mislili k je ob 13 mal pogostvitve, da morjo še za tamicene kako sladkobo dat in je že zrihtanouser posted image . Jaz sem dala Žigca ravno spat tako da midva ne bova šla gor, pa itak ob 3 že obiske dobimo in je treba mal pospravt.

Pecivo sem ravno iz pečice vzela, še prelijem s čokolado pa je finitouser posted image Sedaj pa še kuhinjo do konca popedenčkam.

Kolumbo men je ta teden clo en stroj ratalo zrihtat, kupi se kar delajo, mamo že izredno stanje user posted image user posted image user posted image user posted image mah bom danes probala kar se da oprat, pa neki jutri.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 12:16:01   
Urša08
Sjmm uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image A majo te prjatelčki podobno stare otroke?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 12:17:11   
Urša08
Sjmm hvala za komad, je čist za dušo user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem naprej delatuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
17.4.2010 12:34:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:20:34   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image A majo te prjatelčki podobno stare otroke?


fantje...16, 11, 3
dekleti 10 in 1 leto

tko, da družbe ne bo zmanjkaluser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:24:24   
Katjusa
dan....
moj v stanovanju dela jst sem pa otročke pripeljala spat in bom pico spekla za malico k bomo šli pol nazaj......

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Katjuša..joj...revček .Florjan....Tisa ima trenutno orenk 4 buške...matr..že razmišljam ,da bi ji čelado kupila....joj..revčki tile naši padalčki...a spal je lepo?


ja res so boščki.... beni čist siv po faci, florjan pa po telesu.... spal je OK tud danes ne tarna več da ga kej boli tak da ostala je samo sivinauser posted image

tamika a mate šolo dons?

kolumbo pridemo na košnjouser posted image user posted image user posted image user posted image sam se menda sam pobi takrat delajouser posted image user posted image user posted image user posted image   sicer mi je pa vseeno kaj bo naj bo sma da bi blo in da bi blo zdravouser posted image user posted image user posted image
dej mal zadihi pa pust vse skupi in iuživaj s svojima sončkoma in enim v trebuhu.... vsed se na tla razsipite lego po tleh pa gremo zidatuser posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm uživajte

baki pridite k nam tu ni dežjauser posted image user posted image

črtica
a nisi bla par dni nazaj samohranilka mislim ker praviš, da oba s tvojim delata....

punce uživajte in lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:25:58   
sjmm
pri nas pecivo na hladnem, kruhovi polžki že spakirani, golaž bomo zdele postregli...k mali auf skoč

ata in mali sta se naluftalauser posted image user posted image

Saša je neki sprotestirala, da ne gre...sam BO ŠLA, da še s kakim u živo mal poklepeta ne sam s tistimi egipčani prismojenimi..pol ma pa...user posted image

urša...men je komad svetovn...za vse letne cajte...no pa un Jose armando iz videa tud ni slabuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ne pozabi še mal počivat!!!!!

kolumbo...ej, nosečnica...spet maš turbo uklopln...dej mal u ler...bitjece raste...mama more kej počivat....hja, Naš Majčo še tud z vašim Majklom strinja...jammi..jammi..gammi....je bolšuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:26:17   
Urša08
Katjuša super da je Florjan boljši user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:27:58   
Urša08
aja sem prehitro potrdila

KAtjuša Črticaa je samo uradno mamica samohranilka oz. enostarševska družina, drugače pa živi z Dominikovim očetom skupaj.


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:29:05   
Urša08
Sjmm sej sem čist na izi. Pice bom kr naročila - se mal crklamuser posted image , pecivo je pečeno, Žiga spančka, Nejc gleda mojstra miha , jaz pa uživamuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:29:56   
Ajvy
Tamika...mi gremo jutri..če bo vreme....tko da se vidimo....
Super ,da ste bolje...me zelo veseli....buška je počasi splahnela..včeraj sem imela bolj botoksne veke...danes pa je že bolje...hvala za skrb...
Pupi sta nagajivi....kaj pa čta...venomer skupaj potegneta...to mi je všeč...

Urša---seveda je traba bit zgoden, če ma pa ati spalni dan...user posted image

Claud...uživajte..kjerkoli bosta...

Simonakr..joj..to je pa potem zares moteče....upam,da bo oz, LArisa lepo spančka...

KOlumbo..od enih se vedno vse pričakuje...od drugih pa samo to ,da pridejo in šimfajo


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:30:34   
Urša08
Sjmm super da mate take prjatle s tolkimi otročki user posted image user posted image user posted image Jaz bom letos prvič dočakala da moja prijateljica rodiuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem tok vesela, pa še blizu sva doma in seveda najina user posted image bosta sošolca /sošolki, sva obe turbo veseliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:31:49   
Urša08
Ajvy potem se pa ti jutri naspiuser posted image Pri nas se mi zdi da zadnje čase kr moj vstaja, mam mal protekcijeuser posted image Uživajte jutri na čarobnem dnevuuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:32:30   
Ajvy
Urša..ma ja ..ti se kar pocrkljaj....pridna ....

Katjuša..me veseli ,da je Florjan bolje.....

Sjmm...jst Saško čist razumem...jst sem bla celo življenje hišni molj....dokler nisem dobila otrok...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:32:52   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm super da mate take prjatle s tolkimi otročki user posted image user posted image user posted image Jaz bom letos prvič dočakala da moja prijateljica rodiuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem tok vesela, pa še blizu sva doma in seveda najina user posted image bosta sošolca /sošolki, sva obe turbo veseliuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:33:51   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy potem se pa ti jutri naspiuser posted image Pri nas se mi zdi da zadnje čase kr moj vstaja, mam mal protekcijeuser posted image Uživajte jutri na čarobnem dnevuuser posted image


ne bo šlo..jutri zgodaj vstanemo da se pripravimo na odhod na čarobni dan....jjjjjjjjjjjeeeeeeeeeee...no, vsaj upam,da bo vreme zržalo...

Pravilno ,da imaš protekcijo....bravo tvoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:34:45   
Urša08
Sjmm kaj pa če bi malce popustila in bi lahko ostala doma, mogoče pa rabi bit malce sama. Ma sej veš kako smo bli mi pri 15 - tih, ne bi več okol s starši hodiluser posted image user posted image user posted image   Mi je lahko take nasvete talat k sta mojedva še premajhna da bi bla sama domauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:39:17   
Urša08
Ajvy no sej dan ko skup nekam greste pa tud spanje pretehtauser posted image user posted image user posted image A praviš da pupi skup držita iii kok se to luštno slišiuser posted image user posted image user posted image Jaz pri mojih še nimam kakega takega filinga. Ju pa rada gledam ko se skup igrata, pa ko je Nejc tko skrben do Žiga. Mi je včerej rekel mami pazi na Žiga da ne pade veš on je še majhenuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:50:09   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ajvy no sej dan ko skup nekam greste pa tud spanje pretehtauser posted image user posted image user posted image A praviš da pupi skup držita iii kok se to luštno slišiuser posted image user posted image user posted image Jaz pri mojih še nimam kakega takega filinga. Ju pa rada gledam ko se skup igrata, pa ko je Nejc tko skrben do Žiga. Mi je včerej rekel mami pazi na Žiga da ne pade veš on je še majhenuser posted image user posted image user posted image user posted image  


ja..sam res...komaj čakam..mogoče celo prevveč...samo jst mam zelo rada konje..in da jih vidiš v živo je meni nekaj zelo lepega....
He he ...dobri so res.....veš kako je ...v lumparijah tako tiščita skup, da je neverjetno...drgač ...pa se zna najdit še vedno kako ljubosumje...tožarjenje...la la .sej veš kako je ...user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
17.4.2010 13:58:44   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

aja sem prehitro potrdila

KAtjuša Črticaa je samo uradno mamica samohranilka oz. enostarševska družina, drugače pa živi z Dominikovim očetom skupaj.



urša sej vemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?