|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
11.5.2010 13:22:26   
svš
A še kdo lahko meni pomaga?

Z možem sva lastnika stanovanja iz l. 68, velikega 56,36 m2. Iz razpisa izhaja, da se lahko prijavimo tudi če nimamo zadovoljivo rešenega vprašanja stanovanjskega problema. Glede na to, da smo 4-članska družina in bomo letos zidali, v razpisu pa se za 4-člansko dužino predvideva 65 m2, ali nam  subvencija pripada ali ne.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
11.5.2010 17:57:46   
J.L.
kako pa je z najemniškimi stanovanji? za koliko časa mora biti pogodba? je dovolj za pol leta ali mora biti vsaj za 1leto oz več?

Upravicena je mlada družina, ki si po uspešno zakljucenem študiju vsaj enega od
staršev rešuje stanovanjsko vprašanje z najemom tržnega stanovanja, pri cemer
ta roditelj v letu 2010 ne dopolni starosti 28 let; v primeru uspešno zakljucenega
doktorskega študijskega programa se starostna meja podaljša za dve leti. Za
mlajšo od 28 let se šteje oseba, ki je rojena po 01.01.1983, za mlajšo od 30 let
pa oseba rojena po 01.01.1981.
- Vlogi mora biti priložena sklenjena najemna pogodba za tržno stanovanje , pri
cemer se šteje, da je pogodba sklenjena z dnem , ko jo podpišeta obe pogodbeni
stranki. Najemna pogodba mora vsebovati podatka o površini stanovanja in višini
najemnine.


kaj pomeni zgornje? se pravi če sva stara več kot 18ni mogoče dobiti subvencije?


< Sporočilo je popravil J.L. -- 11.5.2010 18:05:06 >

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 9:08:14   
tažana
28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 9:26:39   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?



sem se zatipkala!  28 sem mislilaa!  torej drži da nad 28letom ni več te možnosti?

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 9:34:57   
kakadoo
A še kdo lahko meni pomaga?

Z možem sva lastnika stanovanja iz l. 68, velikega 56,36 m2. Iz razpisa izhaja, da se lahko prijavimo tudi če nimamo zadovoljivo rešenega vprašanja stanovanjskega problema. Glede na to, da smo 4-članska družina in bomo letos zidali, v razpisu pa se za 4-člansko dužino predvideva 65 m2, ali nam subvencija pripada ali ne.


Načeloma vlogo lahko oddaš... fora je v tem, ker moraš vse nepremičnine ki jih imaš v lasti, navesti v izjavi,
ki jo moraš overiti pri notarju. Verjetno vas bodo obravnavali. Probaj. Zgubiti nimaš kaj.

(odgovor članu svš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 10:05:26   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

A še kdo lahko meni pomaga?

Z možem sva lastnika stanovanja iz l. 68, velikega 56,36 m2. Iz razpisa izhaja, da se lahko prijavimo tudi če nimamo zadovoljivo rešenega vprašanja stanovanjskega problema. Glede na to, da smo 4-članska družina in bomo letos zidali, v razpisu pa se za 4-člansko dužino predvideva 65 m2, ali nam subvencija pripada ali ne.
Po mojem boste prišli skozi, tako da le dajte vlogo.

fora je v tem, ker moraš vse nepremičnine ki jih imaš v lasti, navesti v izjavi, ki jo moraš overiti pri notarju.

Ne rabiš; izjavo lahko overiš tudi na UE ali krajevnem uradu. Tam stane overitev 3,18 € (1,06 € po podpisniku in 1,06 € za overitev kopije GD za novogradnjo).

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 10:10:40   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: tažana
Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?


Pod A vpiši oba otroka, saj za oba uveljavljaš za letošnje leto.
Če uveljavljaš subvencijo še za lani, izpolniš še rubriko B, drugače pa samo A.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 10:16:52   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: paši
A mogoče katera pozna postopek spremembe gradbenega dovoljenja? Koliko to stane in v kolikšnem času je to urejeno? /quote]

Odvisno, za kakšno spremembo gre;
- če rabiš projekt (za poseganje v konstrukcijo objekta (prizidki, nadzidki ...)), gre kar za nekajtedenski postopek, ker moraš pridobivati ustrezna soglasja, potem pa traja še 15 dni, da postane pravnomočno,
- če gre za spremembo podatkov (lastnik, parcelna št. ...) gre lahko v nekaj dneh - sploh če poveš, zakaj rabiš takojšnjo spremembo GD; v tem primeru ti lahko tudi takoj po izdaji GD dajo žig pravnomočnosti odločbe.


< Sporočilo je popravil petea -- 12.5.2010 10:17:27 >

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 11:25:44   
paši
Spremenili bi samo podatke oz. lastnika, gradbeno dovoljenje je izdano na starše od partnerja in midva ne moreva vložiti vloge, ker ni napisano na partnerja. A moramo narediti prav darilno pogodbo da je partner lastnik tiste parcele kjer se bo delal prizidek, ali je dovolj samo da je on investitor? Imamo še zelo malo časa za oddajo vloge zato mislim, da nam vseeno ne bo uspelo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 11:45:31   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?



sem se zatipkala!  28 sem mislilaa!  torej drži da nad 28letom ni več te možnosti?


To tudi mene zanima. Mi smo namreč najemniki, oba z možem sva nad 28, poleg tega čakamo za neprofitno stanovanje ... a lahko oddam vlogo ali ne? Bi znala katera pomagat? user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 20:41:41   
J.L.
ali smo res prepoznmi za vlogo??? se je moj šel danes informirat, pa mu je babnica tam naložila, da smo z vlogo prepozni in da v septembru šele lahko vložimo! user posted image ali se razlikuje od občine do občine ali kako je s tem?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 20:42:29   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?



sem se zatipkala!  28 sem mislilaa!  torej drži da nad 28letom ni več te možnosti?


To tudi mene zanima. Mi smo namreč najemniki, oba z možem sva nad 28, poleg tega čakamo za neprofitno stanovanje ... a lahko oddam vlogo ali ne? Bi znala katera pomagat? user posted image



baje da starost ne vliva, je rekla danes uslužbenka mojemu.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 22:08:46   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali smo res prepoznmi za vlogo??? se je moj šel danes informirat, pa mu je babnica tam naložila, da smo z vlogo prepozni in da v septembru šele lahko vložimo! user posted image ali se razlikuje od občine do občine ali kako je s tem?


Očitno se niste pogovarjali o isti stvari.
Zadnji dan za oddajo vloge za subvenicijo je 22.5.2010 in omejitev pri subvenciji najema je starost 28 in dokončana fakulteta, če imaš pa doktorat, je pa ta meja nekoliko višja. Za subvencijo nakupa ali gradnje nepremičnine ni starostne omejitve za starše, le vsaj 1 otrok mora biti predšolski, da ste mlada družina.
No, pa eš en dokaz, da se nista pogovarjala o isti zadevi: če je razpis edaj, ga septembra ne bo - je samo 1x letno.

< Sporočilo je popravil sazi -- 12.5.2010 22:09:44 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
12.5.2010 23:22:50   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali smo res prepoznmi za vlogo??? se je moj šel danes informirat, pa mu je babnica tam naložila, da smo z vlogo prepozni in da v septembru šele lahko vložimo! user posted image ali se razlikuje od občine do občine ali kako je s tem?


Očitno se niste pogovarjali o isti stvari.
Zadnji dan za oddajo vloge za subvenicijo je 22.5.2010 in omejitev pri subvenciji najema je starost 28 in dokončana fakulteta, če imaš pa doktorat, je pa ta meja nekoliko višja. Za subvencijo nakupa ali gradnje nepremičnine ni starostne omejitve za starše, le vsaj 1 otrok mora biti predšolski, da ste mlada družina.
No, pa eš en dokaz, da se nista pogovarjala o isti zadevi: če je razpis edaj, ga septembra ne bo - je samo 1x letno.
sedaj ne razumem več ničesAR! MENE ZANIMA SUBVENCIJA ZA NAJEMNIŠKO STANOVANJE, o kakšnem pa se pogovarjate tukaj? neprofitnih stanovanjih ali čem tretjem?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
13.5.2010 10:51:50   
mimigirl
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali smo res prepoznmi za vlogo??? se je moj šel danes informirat, pa mu je babnica tam naložila, da smo z vlogo prepozni in da v septembru šele lahko vložimo! user posted image ali se razlikuje od občine do občine ali kako je s tem?


Očitno se niste pogovarjali o isti stvari.
Zadnji dan za oddajo vloge za subvenicijo je 22.5.2010 in omejitev pri subvenciji najema je starost 28 in dokončana fakulteta, če imaš pa doktorat, je pa ta meja nekoliko višja. Za subvencijo nakupa ali gradnje nepremičnine ni starostne omejitve za starše, le vsaj 1 otrok mora biti predšolski, da ste mlada družina.
No, pa eš en dokaz, da se nista pogovarjala o isti zadevi: če je razpis edaj, ga septembra ne bo - je samo 1x letno.
sedaj ne razumem več ničesAR! MENE ZANIMA SUBVENCIJA ZA NAJEMNIŠKO STANOVANJE, o kakšnem pa se pogovarjate tukaj? neprofitnih stanovanjih ali čem tretjem?



Ja, to se pogovarjate o isti stvari. To je to - subvencija za najemniško stanovanje, za nakup ali gradnjo.
Z tisto gospo na občini pa verjetno niste govorilo o isti stvari.
Midva sva ravno tako bila na občini in tam niso vedli nič o subvenciji. Govorili so nam o nekem subvencjoniranju stanovanskih kreditov - a to ni to. Na koncu je prišla en tretja oseb in povedala, da okrajne občine nimajo nič s tem, da to kar pošljemo v Lj in tudi informacije dobimo samo tam.

Mi imamo pa isti problem kot paši. Gradbeno dovoljenje je napisano na njegovega dedka, ker je on lastnik parcele. Stvar je v postopju (že 1 leto) za razparcelacijo, ker moj partner bo lastnik samo kosa zemlje, ker bo hiša. Tako, da ne vem če pride v poštev to, da si samo investitor?
Verjetno bom morala kar v Lj poklicat.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
13.5.2010 11:12:10   
kakadoo
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?



sem se zatipkala!  28 sem mislilaa!  torej drži da nad 28letom ni več te možnosti?


To tudi mene zanima. Mi smo namreč najemniki, oba z možem sva nad 28, poleg tega čakamo za neprofitno stanovanje ... a lahko oddam vlogo ali ne? Bi znala katera pomagat? user posted image



baje da starost ne vliva, je rekla danes uslužbenka mojemu.



Seveda vpliva! Preberte si razpis in pogoje! Če oddaš vlogo za tržni najem, potem vlagatelj ne sme biti starejši od 28 let. Edino če delaš magisterij, si lahko star 30 - več ne. Če pa stanovanje kupuješ oz. gradiš hišo - si lahko starejši tudi od 28 let.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
13.5.2010 11:19:32   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

28 si mislila? Mislim da je tako- razen če imaš doktorat user posted image .

je kdo že izpolnjeval vlogo?

Ali novorojenega otroka vpišeš samo v rubriko B (spremembe podatkov) ali jo moram vpisati tudi v rubriki A, kamor sem vpisala prvo rojeno?



sem se zatipkala!  28 sem mislilaa!  torej drži da nad 28letom ni več te možnosti?


To tudi mene zanima. Mi smo namreč najemniki, oba z možem sva nad 28, poleg tega čakamo za neprofitno stanovanje ... a lahko oddam vlogo ali ne? Bi znala katera pomagat? user posted image



baje da starost ne vliva, je rekla danes uslužbenka mojemu.



Seveda vpliva! Preberte si razpis in pogoje! Če oddaš vlogo za tržni najem, potem vlagatelj ne sme biti starejši od 28 let. Edino če delaš magisterij, si lahko star 30 - več ne. Če pa stanovanje kupuješ oz. gradiš hišo - si lahko starejši tudi od 28 let.


user posted image če je tako, smo spet prikrajšani user posted image

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
13.5.2010 11:37:47   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali smo res prepoznmi za vlogo??? se je moj šel danes informirat, pa mu je babnica tam naložila, da smo z vlogo prepozni in da v septembru šele lahko vložimo! user posted image ali se razlikuje od občine do občine ali kako je s tem?


Očitno se niste pogovarjali o isti stvari.
Zadnji dan za oddajo vloge za subvenicijo je 22.5.2010 in omejitev pri subvenciji najema je starost 28 in dokončana fakulteta, če imaš pa doktorat, je pa ta meja nekoliko višja. Za subvencijo nakupa ali gradnje nepremičnine ni starostne omejitve za starše, le vsaj 1 otrok mora biti predšolski, da ste mlada družina.
No, pa eš en dokaz, da se nista pogovarjala o isti zadevi: če je razpis edaj, ga septembra ne bo - je samo 1x letno.
sedaj ne razumem več ničesAR! MENE ZANIMA SUBVENCIJA ZA NAJEMNIŠKO STANOVANJE, o kakšnem pa se pogovarjate tukaj? neprofitnih stanovanjih ali čem tretjem?



Tukaj se pogovarjamo o subvenciji s strani Stanovanjskega sklada republike Slovenije (SSRS). Razpis je objavljen na njihovi strani http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/610/subvencije/javni-poziv.html
Po tem razpisu dobijo subvencijo mlade družine za prvo reševanje stanovanjskega problema (nakup ali gradnjo) in pa subvencijo za najem, kjer pa je omejitev glede opravljene fakultete in starosti 28 let.

Druga stvar, o kateri pa se v tej temi ne pogovarjamo, pa so neprofitna stanovanja in subvencije za najem neprofitnih stanovanj - to ima pa vsaka občina zase svoje razpise in s SSRS nima nobene zveze.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
13.5.2010 11:44:57   
paši
Če ni dovolja, da si investitor potem nimamo dovolj časa da uredimo vse papirje ker je rok 22. maja in verjetno v tako kratkem času nebi dobili dokumentov. Potem se pravi, da bi blo potrebno napisati prav darilno pogodbo in potem zaprosit za spremembo podatkov na gradbenem dovolenju?če katera točno ve postopek tega bi lepo prosila, če mi napiše. Hvala

< Sporočilo je popravil paši -- 13.5.2010 11:46:35 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
14.5.2010 11:31:45   
mimigirl
paši sem se pozanimala kako je s tem. Ni take panike user posted image . Zdostuje potrdilo, da je tvoj partner investitor. To na bi se dobilo tam kjer izdajajo gradbena dovoljenja. Vse pa je potrebno tudi ovirit.
Sem prav vesela - mogoče na še uspe, da kaj dobimo. Modva greva v ponedeljek zdrihtat papirje.

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
14.5.2010 11:37:13   
paši
Hvala za informacijo, bom tud jst probala zrihtat papirje in upam da nam uspe. Kdo točno mi potem da potrdilo, občina ki je izdala gradbeno dovoljenje? lp


(odgovor članu mimigirl)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
14.5.2010 13:30:59   
mimigirl
IZVIRNO SPOROČILO: paši

Hvala za informacijo, bom tud jst probala zrihtat papirje in upam da nam uspe. Kdo točno mi potem da potrdilo, občina ki je izdala gradbeno dovoljenje? lp




Ja, tako sem jaz razumela.

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
14.5.2010 13:32:35   
tajtaja

Mi imamo pa isti problem kot paši. Gradbeno dovoljenje je napisano na njegovega dedka, ker je on lastnik parcele. Stvar je v postopju (že 1 leto) za razparcelacijo, ker moj partner bo lastnik samo kosa zemlje, ker bo hiša. Tako, da ne vem če pride v poštev to, da si samo investitor?
Verjetno bom morala kar v Lj poklicat.

Ker parcela še ni bila na najino ime, sta bila na gradbenem poleg naju vpisana tudi moja starša, ampak sem to posebej podrobno razložuila, ko sem pred štirimi leti prvič vlagala za subvencijo. V glavnem, investitorja sva midva in dobivava subvencijo brez problema.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu paši)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
15.5.2010 10:55:14   
mimigirl
Pa še eno vprašanje imam. Kolkio dnarja se dobi?
Tam piše, da 300€ na člana družine - to se pravi za 4 čalnsko družino je 1200€. To vsoto se dobi 1krat letno? In to je touser posted image
Če je to to, bom skoraj več dnarja porabla za ovititev vseh dokumentov, koker bom dobila subvencije.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada 2010
15.5.2010 15:28:33   
kajalin*
Mene pa zanima,če sem upravičena.Stanovanje sem kupila 26.1.2010,50m2,sem mati samohranilka,hčera gre drugo leto v šolo,torej 2011?Hvala vsem za odg.

(odgovor članu mimigirl)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?