|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:18:51   
upanje81
BEBIII žal mi je, da ni uspelo. Izjoči se in potem naprej. Vidim, da si pozitivna in da imaš kmalu že razgovor, to ti daje tudi nove moči.  Do takrat pa lepo uživaj, zdravo papcaj in preživi veliko časa na svežem zraku.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:20:12   
upanje81
IVYY imaš še en zs od včerajuser posted image

(odgovor članu upanje81)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:21:03   
loremi
BEBIII user posted image  user posted image  user posted image  draga moja en topel objem in močno voljo v novem boju! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

skuštrana suzi no fino, boljš kak mesec počakat, da se telo očisti in odpočije in potem naprej! itak upajmo na scenarij, da bi MB lahko kar odpovedala! user posted image  user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:29:09   
loremi
user posted image
 
AKTUALNO
 
Ponedeljek, 05.07.
sensi - posvet
 
Sreda, 07.07.
skuštrana suzi - UZ
TittyK - UZ
 
Ponedeljek, 02.08.
BEBIII - posvet
 
OBJEMČKI 
user posted image user posted image  womanpolice, Amelia, mateja_goljev, Rielka, aja12, mavrica72, golobica82, klavirka, gospodarica, zarjaa, BEBIII user posted image user posted image  
 
 
user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
  

  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image     


  • spominčica (3. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • BEBIII (3. ICSI, GKLJ)
  • skuštrana suzi (3. ICSI, GKLJ, dr. Drobnič)
  • anci banci (zamrznjenčki, dr.Reš, akcija v avgustu)
  • Aljonka (4. ICSI, akcija v avgustu)
  • julija30 (2. IVF, MB)
  • TittyK (IVF)
  • športnica (2. IVF, MB, akcija avgust)
  • nanika1 (2.IVF, akcija avgust)
user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           

  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • vrtnica.m ( 3.IMSI/ICSI, GKLJ, dr. Bokal, postopek v oktobru) 
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • Miklarom ( zamrznjenčki, MB) 
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr. Drobnič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • skuštrana suzi (3. ICSI, GKLJ, dr. Drobnič)
  • Loremi (3. IVF, GKLJ)
  • Športnica ( IVF, MB ) 
  • Barbara31 (2. IVF, GKLJ)
  • nhaya (2. IVF, dr. Reš)
  • Selena78 (5. IVF, dr. Reš)
  • Urshy78 (2. IVF, GKLJ)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • mausikaa (dr. Reš)
  • Buska (3. ICSI, PO, dr. Reš)
  • šopka (3. IVF, GKLJ)
  • D0aisy (2. IVF, dr. Reš)
  • Krashi (2 IVF, GKLJ)
  • honey (2. IVF, GKLJ, dr. Ban)
  • jona klara (2. IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • Teja K (dr. Reš)
  • aja12 (2. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • Mina83 (1. IVF, GKLJ)
  • latka (1. ICSI, MB, dr. Gavrič)
  • Registrirana (2. ICSI, MB)
  • Klavirka (4. ICSI, GKLJ)
  • womanpolice (zamrznjenček, 5. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • spomladančica (IVF, GKLJ)
  • IVYY (4. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Cukica (GKLJ)
  • zarjaa (2. IVF, GKLJ, dr. Pintar)
  • FoxyLady (4. IVF)
  • JEŠA (IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • HANYBANY (IVF, GKLJ)
  • Rielka (2. IVF, GKLJ)
  • golobica82 (2. IVF, PO, dr. Merlo)
  • aja12 (3. IVF, GKLJ, dr. Drobnič)
  • upanje81 (mild protokol)
  • gospodarica (6. ICSI, GKLJ)
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit, hektorina

Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
user posted image   NOVE NOSEČKE MAJ   user posted image
 
Špica84 user posted image  (LJ)
Honey user posted image  (LJ)
FoxyLady user posted image  (LJ)
 
user posted image   NOVE NOSEČKE JUNIJ   user posted image
Cukica user posted image  (LJ)
JEŠA user posted image  (LJ)
palcica_ user posted image  (LJ)
Registrirana user posted image  (MB)
IVYY user posted image  (PO)
upanje81 user posted image   (LJ)
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/.


< Sporočilo je popravil loremi -- 1.7.2010 9:30:02 >


_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 10:02:57   
Anonimen
Lep ozdrav ,prvič se vam pridružujem drugače vas redno spremljam ,ker sem sama tudi v postopku ivf.
Danes sem 9. ali 10.dan po ET,ne vem kako se šteje in sem delala test ,ker sem neučakana kot marsikatera
pa je biluser posted image  bolj rahlo ampak lepo vidno ,krvni test na kliniki imam pa v torek 6.7.
A mislite da se je se prezgodaj veselit? V prejšnjem poskusu sem dobila izcedke že 7.dan po ET.

LP IN SREČNO VSEM!

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 10:38:22   
špica84
bebiii zelooo mi jue zau,pošiljam ti veliko objemčkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalim ki pa čakate na testek pa obilo sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 11:25:25   
bibk
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

BEBIII, pa ne lula, ker je user posted image  pritekla, zgodaj zjutrajuser posted image  na 12 dan po ET.
Sedaj opalim amo uživancijo, saj imam posvet v MB že 02.08 in do takrat bom samo uživala, nič drugegauser posted image
IVYY, jaz ne rabim utzrogestana, je pa ostalo tudi meni, ker ga sedaj več ne rabim in če rabi kakšna naj se oglasi preko ZS, da ji pošljemuser posted image
Si pišemo, pa pauser posted image



Ma neeeeeeeeeeeeee noooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Baci baci baci in en velik kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 12:09:56   
zarjaa
BEBIII user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 12:38:49   
IVYY
Bebiii.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa sem tako zelo upala, da bo tokrat uspešno !
Hudo je vem, ampak vidim, da si pozitivna in močna in tako je tudi prav.
Res se sprosti in uživaj do 2.8... se pa čujeva in slišiva.
A ja, v ponedeljek grem ob 9,30 do ginekologa v Kopru na kontrolo, ker imam odprto bolniško...
pa ko odpravim bi lahko prišla k tebi malo na klepet...


Danes sem bila pri Rešu, ni bil kaj dosti zgovoren. Rekel je, da sem na začetku nosečnosti, da se ploda še ne vidi, ker je premajhen in naj pridem k njemu čez 14 dni. Takrat bom noseča že sedem tednov in mogoče bomo lahko videli srček (srčno upam, da bo pikica dovolj zrasla, da bomo videli srček).
Sem pa ga vprašala glede teh krčev in ščipanja, pa mi je po njegovo rekel, da je to čisto normalno, saj se v mojem telesu dogajajo velike spremembe...

upanje81... jutri dobiš poštouser posted image


_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu zarjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 12:41:27   
IVYY
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lep ozdrav ,prvič se vam pridružujem drugače vas redno spremljam ,ker sem sama tudi v postopku ivf.
Danes sem 9. ali 10.dan po ET,ne vem kako se šteje in sem delala test ,ker sem neučakana kot marsikatera
pa je biluser posted image  bolj rahlo ampak lepo vidno ,krvni test na kliniki imam pa v torek 6.7.
A mislite da se je se prezgodaj veselit? V prejšnjem poskusu sem dobila izcedke že 7.dan po ET.

LP IN SREČNO VSEM!



po moje je to to ! user posted image ... razen, če nisi imela ET zamrznjenčkov in dobila stopko za podporo.
Stopka ostane v telesu namreč dobrih 10 dni.
Dan ETja pa se ti ne šteje, tisto je nulti dan.
Ponovi test čez dva dni!
Držim pesti, da si srečka nosečka !!!!

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 12:48:11   
Anonimen
IVYY nisem imela zamrznjenčkov,samo postopek so mi spremenil v dolgi protokol to je bilo vse, pa utrogestan še jemljem,
bom naredila še en test v soboto,da se prepričam samo jaz tudi mislim da je to ,touser posted image .Razen ,če se kaj ne zalomi upajmo ,da ne.

(odgovor članu IVYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 13:05:45   
Urshy78
BEBIIIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 13:42:55   
upanje81
IVYY hvala še enkrat in imaš zs
Anonimna jaz bi test še enkrat nardila na 12 dan po et, drugače pa mislim, da je to to. Se že veselim zate.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 15:28:00   
upanje81
Punce, zdajle sem nekaj brskala po netu in najdla eno knjigo, za vse tiste, ki imate PCO in ki verjamete, da zdrava prehrana pri težavah s zanositvijo veliko pomeni. : zlataleta.com/resnica-o-sladkorju/.

(odgovor članu upanje81)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 16:45:23   
čebelica_Maja
Pozdravljene...
Sem nova na tem forumu in postopek IVF bo sedaj prvič zame, pa bi vas prosila za par informacij... Zdaj sem dobila pošto od konzilija, da sem dodana na seznam pacientk za oploditev z biomedicinsko pomočjo in moram poklicati, da dobim evidenčno številko... kaj pomeni ta evidenčna številka? In kaj pomeni dolgi oz. kratki protokol?
Kaj sledi naprej in kakšne so kaj čakalne dobe v LJ na ginekološki kliniki za datum za IVF?
Ginekolog, ki me vodi pri tem, je dr. Drobnič, a ima katera izkušnje z njim?

Hvala v naprej za informacije.
Vsem, ki se trudijo in se bodo še naprej trudile z zanositvijo na tak način držim pesti in želim ogromno uspeha!!! V mislih sem z vsemi vami!!!

Lp,
Maja.

_____________________________

Lep pozdrav,
Čebelica_Maja.

(odgovor članu upanje81)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:06:36   
loremi
upanje81 hvala za informacijo!

čebelica_Maja dobrodošla in srečno na poti do bebice!
Kot prvo - na pošto konzilija čakaš le pred prvim postopko, v primeru, da rabiš nadaljni postopek, ne čakaš ponovno te pošte.
Za evidenčno številko pokliči že sedaj takoj (no v dopoldanskem času se da klicat). Pod temi številkami vodijo pacientke oz. pare in nižjo številko ko imaš, boljše je.
Pri dolgem protokolu pričnješ z injekcijami oz. zdravili 22. dan cikla in jemanje zdravil traja približno en mesec, s tem da si prvo polovico polovico časa daješ eno zdravilo, v drugi polovici pa dvoje zdravil, pri kratkem protokolu pa pričneš z zdravili 7. dan cikla (ali pa celo 2. dan cikla, tega pa ne vem, ker tega še nisem imela) in se vsa stvar zaključi prej, jemlješ le ena zdravila. O samem postopku, kakšnega boš imela, odloča zdravnik.
Dr. Drobnič je dober zdravnik!
Čakalne dobe ... hm težko rečem, ampak načeloma niso tako zelo dolge, se mi zdi da bi mogla po prejemu evidenčne številke nekje najkasneje v treh mesecih prit na vrsto, bolj bojo vedela dekleta, ki so bila v postopkih pred kratkim.

Lep pozdrav!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:12:53   
špica84
dobrodosla
kratki postopek je da začneš z terapijo 5 dan ciklusa.pri dolgem postopku pa se začnes špikat z hormoni 22 dasn ciklusa.Pri dolgem postopku prvo dobis suprefact,ki ti povzroči umetno meno.Potem ti pa na prvem uzju ponavadi dajo še ene inekcije s katerimi se spikaš do stop inekcije
Samo verjetno boš na vrsto prišla sepetmbra ali pa konc avgusta.evidenčna stevilka je samo cifra pod kAtero te sestra vnese in ti naroči da pokličeš prvi dan menstruacije.

Čakalne dobe pa niso prevelike,samo ko imajo v juliju in del avgusta dopust natančneje od 15.7-15.8

Moje iskušnje z dr.Drobničem je super,delal mi je transfer user posted image

Veliko sreče v postopku user posted image

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:14:39   
čebelica_Maja
Loremi, hvala za odgovor... žal te med. sestre za evidenčno številko enostavno ne morem dobiti po tel., tako da sem zdaj poslala e-mail, če do torka ne bo odgovora, grem osebno tja... kot zgleda, me čaka dolgi protokol... upam le, da bom na vrsti še letos... želja, da v meni zraste nekaj čudovitega, je namreč iz dneva v dan močnejša... :-)

lp


_____________________________

Lep pozdrav,
Čebelica_Maja.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:16:34   
čebelica_Maja
Špica84: hvala tudi tebi... ;-)

_____________________________

Lep pozdrav,
Čebelica_Maja.

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:35:00   
loremi
čebelica_Maja ni dvoma, da letos nebi prišla na vrsto, lahko že v septembru, oktobru
glede klicarjenja pa ja, je treba bit potrpežljiv, ker jih je težko dobit na zvezo, drua pot je pa tudi ta, da pošlješ mail ja

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:45:53   
čebelica_Maja
srčno upam, da res... sicer imam planirane medene tedne v septembru user posted image , ampak sva jih pripravljena tudi prestaviti... problem je edino v tem, ker nama verjetno ne bi hoteli povrniti tega dela, ki sva ga vplačala... čeprav. po stresnem letu, je mogoče vseeno prav, da greva na dopust in po dopustu v akcijo, lepo sproščeno...

še nekaj me zanima... a v času aplikacij injekcij si na bolniški? ena moja sodelavka je bila, med tem ko druga ni bila... ne vem, po kakšnih načelih se odločajo glede tega...

cau


_____________________________

Lep pozdrav,
Čebelica_Maja.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 17:55:38   
loremi
ne ne ne vidva kar lepo pojdita na medene tedne, se spočijta in potem akcija v postopek!

glede bolniške pa tako ... v samem času jemanja injekcij je ne potrebuješ, ker takrat si samo zdravila daješ, edina neprijetnost je ragiranje nanje, koristiš pa bolniško med punkcijo in transferjem in tri dni po transferju, če pa opravljaš fizično in psihično naporno delo, pa lahko tudi do lrvnega testa nosečnosti in potem naprej.
Je pa res, da se UZ-ji med samim postopkom izvajajo v dopoldanskem času in si frej z vsem, kar pač morat tam opravit, nekje okrog 10. ure, je pa potem odvisno, kako se boš glede tega dogovorila v službi ... ali pač kasneje prideš in kasneje greš, ali pa za ta čas koristiš ure bolniške oz. dopusta.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 18:04:20   
čebelica_Maja
super, sem se že vstrašila, da je potrebna bolniška skoz... pri meni je namreč ta težava, da sem doma iz Sl. Konjic, delam pa v LJ, kjer imam tudi ginek.
zdaj pa res zadnje vprašanje (za1x user posted image ),,,v kolikor se zgodi najboljše po transferju, a je potem bolniška potrebna naprej ali lahko normalno delaš? namreč jaz bi rada delala kolikor dolgo se bo dalo...

no, hvala še 1x in lep pozdrav... držim pesti za vse...

_____________________________

Lep pozdrav,
Čebelica_Maja.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 18:20:46   
špica84
Jah je pa čisto odvisno kaj delaš,nekatere so na  bolniški tudi do konca.Jaz sem sla naprimer na bolniško po 14 dnevih špikanja s suprefacdtom,ker več nisem zmogla

(odgovor članu čebelica_Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 18:31:32   
golobica82
Bravo nosečkam,

BEBII user posted image , držim pesti za jeseni!

Mi se poačsi postavljamo na noge in čakamo jesen, prej pa poletej za se spočit in nabrat nove moči.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?