|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
6.1.2011 15:10:09   
mojani
živa25 čestitke tudi iz moje strani.

upam, da se vse, ki ste še 2v1, dobro počutite in vam nekaj polagam na srce. ko bo naslednjič vaše dete brcalo v trebuščku si vzamite minutko časa in in si poskusite zapomniti ta občutek.
jaz sem z nosečnostmi zaključila in vam povem, da že sedaj pogrešam tisti feeling, ko se otrok prestavi, ko premakne roko ali brcne.
malo mi hormoni delajo pa sem bolj..... občutljiva za take reči. ne mi zamerit.

naš ožbej je pa taki mali medo, vam povem. čisto ambroževo nasprotje. rad je in ko je zraven gunđa (brunda) kot medo. je tak cartkan. aha, se že glasi. konec spanja, bo treba hitro mlekarno zalaufati. baii

sicer pa lepo se imejte in držim pesti za vse vas, ki ste na čakalni listi.


_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: januarke 2011
6.1.2011 16:21:31   
Gabi21
Zopet mal nazaj..naj mi ena nekaj pove,ko ste vse v tem obdobju proti koncu..a še imate tist izcedek iz nožnice kaj povečan?Mene je strah,ker ene pravijo oz.pišejo da lahko tud plodovna voda počasi odteka.Ker jaz imam še vedno kar dokaj tega izcedka,je treba vložke kar redno menjavat(tiste tankeuser posted image ),pa nevem,če je to ravno ok..kakšne barve in vonja je pravzaprav plodovna voda????ker tale izcedek je pač belkasto-rumen..plodovna voda pa bi naj bila rahlo roza obarvana...

a kateri od vas tud ponoči že kar nekaj mleka priteče in imate vlke packe na pižamah?Jst sm danes zjutraj imela najbolj popackano majčko od kdajkoli prej,pa mi je že prej tud malo teklo..user posted image mogoče pretiravam???



(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: januarke 2011
6.1.2011 16:28:22   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Gabi21
..kakšne barve in vonja je pravzaprav plodovna voda????
Pri meni je bila brez vonja, barve... Sem pa ravno danes v eni reviji brala, da je povečan izcedek ful fajn znak, da se nožnica bolj vlaži, pripravlja na porod, pa zaradi hormonov je to... je pač ena nosečka spraševala če je to kaj narobe.. Je pa neprijetno, jaz sem pokurila nevemkolk paketkov dnevnih vložkov, pa dnevno perem trenirke in pižameuser posted image

Sem na temi Ljubljanske mamice tole pokopirala, so na več mestih za živo navijale, je bila revca praktično 12 ur v porodni, pa zgleda vmes se je na RR javljala. FACA!! Njena lepotička:

user posted image

(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: januarke 2011
6.1.2011 16:33:38   
maggie27
Ojla še vedno souser posted image !!

ČESTITKE Živa25 in brcica!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, z živo25 sva imele na isti dan PDP in očitno men tud ne bo ratal takrat rodit.

Sem včeraj zvečer prišla s CTG-ja in pregleda. Nič še ne kaže da bo kmalu. Moja G pravi da je še ful visoko in da ga bo treba dol spravit in sicer z naslednjo domačo nalogo: vsak dan sex in hoja po stopnicah user posted image user posted image user posted image . Ne boste verjel, moj ni čist nič navdušen nad ta prvim delom.
Drugače pa je rekla da če ne bo nič v naslednjih dneh mi 18.1. sproži porod s svečkami. Imam pa jaz tud povišan pritisk - ta spodnjo vrednost, sicer menda nič kritičnega, sam se bo treba pazit.
Naslednji CTG in pregled imam 10.1., en dan pred PDP-jem. Včeri ni nič "dol" pogledala, ker se je že na CTG-ju vidl da nič ne dogaja, upa pa da ko me bo v ponedeljek pogledala, da bom odprta 2 cm - ja, jaz tud upam!!!

Glede tašč se pogovarjate: moja je tud taka da se sploh več ne sekiram ampak se ji še sam smejim. Samo ene par primerov: ko sva ji povedala da sem noseča (njen prvi vnuk bo to) nama sploh ni čestitala, ampak je rekla da zdele to za njo ni glih pravi cajt da imava midva otroka in naj se raje njenim težavam (ki jih je mnogo, verjemte!!!!!!) posvetimo kot moji nosečnosti user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz, moj in njegov brat smo jo gledal kot da je z Marsa padla.....Ji je rekel moj, da vsaj čestita nama pa lahko....
No, potem sva ji povedala da bo user posted image  in je rekla isto kot pri br27, da ŠKODA da ni user posted image , da je že ona imela dva fanta in njena sestra tud in da še vedno upa da bi bila punčika. Zraven je dodala, da itak ve da njen sin samo fante zna delat user posted image user posted image
Je pa gospa invalidsko v penziji, ker je slabovidna (zaradi ene bolezni), zato tudi nima izpita za avto. In hoče da ji bova dala tamalega, da ga bo ona okol po cesti vozila; sva ji rekla da sama ga zaradi svojega stanja ne bo mogla (enkrat mi je psa peljala na sprehod, ker je tolk težila da ga hoče sem ji popustila: psa ji je avto zbil - hvalabogu nič hujšega ni blo z njim), da ko bo eden od naju zraven pa lahko. No in zdej okol govori kolk sva nesramna (sploh jaz), da ji nič ne bova dovolila biti z vnukom in se dela ubogo. Aja, pa še to: ko sva se poročila ni niti enkrat vprašala če kaj rabiva za pomagat (pečt piškote, pospravit, itd...) , dala ni niti ficka zraven (moji in midva smo vse plačali), darila nisva dobila od nje, in ene stokrat nama je rekla da sploh ne misle pridt ker nima kej za oblečt. Pol je pa še mojim staršem zamerila, ker je niso mogli peljat na civilno poroko, ker so imeli avto do stropa naložen z darilci, šampanjcem, piškoti,...tko da sva mogla za njo najt poseben prevoz...
Zdej ko je bilo novo leto so mi vsi zaželel enga zdravega otročička, ona pa mi reče da upa da bom čimprej po porodu shujšala, ker sem tole pa že preveč debela.user posted image user posted image
Ajooooooj kolk sem se razpisala, sam ste glih fajn temo odprle, pa da mal pozabim da moram it rodit user posted image user posted image user posted image user posted image

A je katera razmišljala o Ultvi? Tiste ki ste v Lj rodile, a je katera zaprosila zanjo?

Čuvajte se!!!

(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: januarke 2011
6.1.2011 16:37:30   
Lu
Prej samo čestitke živi zdaj pa malo več..

Dopoldne sva se z mami potepale. Sva šle izbirat kuhinjo pa nisem nič našla. Bomo šli kar v Ikeo verjetno. No in ko sem prišla domov sem se mogla uležt in eno kitico odspat. Ker moje noči so res postale grozne. NEspanje, premetavanje,,... Ah ja.. Še malo user posted image No in se mi je dogajalo, da ko sem šetala po trgovini me je spodaj prav bolelo. Kot ena ostra bolečina. In je dete očitno čisto čisto v nizkem štartu in me že mal heca. Ampak sem rekla, da preselila bi se še. user posted image Ker potem res ne bo nič iz mene.

Tašče. Za mojo lahko rečem, da sva res v dobrih odnosih. Si pa ne predstavljam, da bi imela user posted image taščo. Res ne.

Gabi. Plodovna voda je baje brez vonja in brezbarve. A vložke menjavaš večkrat na dan ali je samo en vložek tako hitro moker? Aja pa še to... Baje ko ti odtelče voda ( pri meni ni nobenkrat odtekla ) se prav fino ulije. Recimo 0,5 l u šusu, da veš da je to to user posted image

Iiiiiiiiiiiiiii ŽIVA kako lepa princeska ŽIVA. Samo zdaj si pa le odpočij. Si zaslužiš in res ti nisem nič fovš, glede teh umetnih popadkov. Sem bila z Majo nekaj podobnega.




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: januarke 2011
6.1.2011 16:44:41   
Putka
Maggie27user posted image Mislim, pa kaj je s temi ženskami, no!! Se je za zamislit, ker me bomo tudi enkrat tašče, upam..

Lu, meni ni nič v pljusku odteklo.. Ponoči se je začelo, itak sem imela popadke, ampak kot že toliko noči prej, so se ponavadi umirili. Sem šla pa že ene 5ič lulat, pa se mi je kar zdelo, da mi še vedno uhaja, tudi če ležim. No, ko sem šla ta 6ič pa je počasi curljalo, mi je pa jasno postalouser posted image . nisem bila namreč pripravljena, da lahko prej rodim, ker mi je G dva dni prej rekel, da ni še nič pripravljeno in da naj računam, da bo šlo spet čez rok..

Grem malo očke zapretuser posted image . Moj oči je super, je punci na gimnastiko peljal, da lahko jaz počivam.. Komaj čakam jutri, da naredijo UZ pa datum določimouser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:07:46   
pika27
IZVIRNO SPOROČILO: maggie27

A je katera razmišljala o Ultvi? Tiste ki ste v Lj rodile, a je katera zaprosila zanjo?



Sem par dni nazaj nekaj na to temo napisala. Če jaz prov razumem, je Ultiva na voljo vsem porodnicam po dopolnjenem 38. tednu, ampak tega prov ne oglašujejo. Razen v primerih, ko je anestezist čist zaseden. Jaz sem jo prejšnjič dobila na praznik, ena kolegica pa ponoč tko da po moje ni panike. Ni tko k pr EA, k mora skoz hodt k teb, ampak naštima in preveri kako vpliva nate in je to to. Moraš pa bit malo bolj vztrajen, vsaj moja babca ni bila navdušena nad tem, da bi jaz mela ultivo in sem jo mogla ene 5x prosit zanjo. Pa pazit moraš, da ti babica ne da drugega sistemskega opiata (mislim, da je dolantinuser posted image ), ker pol je to to in je ne moreš več dobit. Če te pa še kej posebej zanima, če bom vedla ti z veseljem odgovorim. Jaz bom v drugo spet rekla zanjo.

(odgovor članu maggie27)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:09:29   
pika27
ŽIVA25 čestitke ob rojstvu hčerkice user posted image user posted image user posted image Želim vam čim več zdravja, pa prespanih noči!

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:22:18   
pika27
IZVIRNO SPOROČILO: Gabi21

.kakšne barve in vonja je pravzaprav plodovna voda????ker tale izcedek je pač belkasto-rumen..plodovna voda pa bi naj bila rahlo roza obarvana...

a kateri od vas tud ponoči že kar nekaj mleka priteče in imate vlke packe na pižamah?Jst sm danes zjutraj imela najbolj popackano majčko od kdajkoli prej,pa mi je že prej tud malo teklo..user posted image mogoče pretiravam???




Mislim, da je Živa25 na zadnje k smo bli na kavi razlagala, da so ji rekl v P, da če ma občutek, da ji odteka počasi, naj si da navaden vložek, in če se ta napolni potem naj se pride pokazat. Glede barve so pa različne možne, roza je čist normalna se mi zdi,  moja je bla zelena in je odtekla v dost veliki količini. Mam pa tud jaz izredno povečan bel, gost izcedek brez vonja že kakšen teden, pojma nimam al bil to čep, ki se počasi lušči al pa kakšne glivice (sicer nč ne srbi) glede na to, da sem bla prejšnji teden v bazenu. Mam jutr pregled, sicer samo UZ, ampak sem rekla, da jo bom vprašala.

To da teče mleko je čist normalno.

(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:30:22   
darchy82
Jst imam tud zadnje 2 tedna povečan izcedek, je pa brez barve in vonja in nimam občutka da bi bila to plodovna voda, ker to niso kake velike količine. A ni drugače čep sluzast in krvav ali je lahko tud brezbarven?
Glede tega mleka me pa zanima če je normalno tud to da ga ni, ker ga jst pri sebi do zdaj nisem opazila še čisto nič user posted image . Upam, da to ni kak slab znak za naprej.

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:31:47   
Gabi21
Putka,kako lepa slikca!!user posted image je res šikana..
Lu,ja nonstop si vložke menjujem,ker je nonstop kaj na njemuser posted image ,če mam enega predolgo začne grozno srbet in to,tk da...porabim več,kot med menzesuser posted image ..pa tud čez noč ga imam..pa vsak dan isto..Za plodovno vodo,ene pišejo,da ti lahko počasi odteka,ene da v šusu..če mi že odteče,naj v šusu,da bom vedla za kaj gre..user posted image

Drugače pa hvala za odgovore,upam,da bo resuser posted image kmalu tu!!

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:36:10   
špica84
Darchy moj čep je bil skoraj brezbarve.BIla ena velika sluzasta kepa

(odgovor članu Gabi21)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:36:24   
dramica
ŽIVA ČESTITKE OB ROJSTVU HČERKICE BODITE ZDRAVI IN SE LEPO CRKLJAJTE!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz malo bolje moj glavobol pa še kar vztraja nisem nič taprava.Zato ne bom težilauser posted image bom ju3 ko bom bolje!

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:38:28   
Gabi21
Darchy82,koliko jaz vem,mleko ni nujno,da vsaki teče že pred porodom.Normalno je,da ti nič ne teče,bo pa takrat naval,ko boš rodila.Enim teče prej,drugim kasnej.Sam men je čudno,ko mam drgač bol male zizeuser posted image da mi nebi vse pošlouser posted image ..hecam se...



(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: januarke 2011
6.1.2011 17:54:45   
maggie27
IZVIRNO SPOROČILO: pika27

IZVIRNO SPOROČILO: maggie27

A je katera razmišljala o Ultvi? Tiste ki ste v Lj rodile, a je katera zaprosila zanjo?



Sem par dni nazaj nekaj na to temo napisala. Če jaz prov razumem, je Ultiva na voljo vsem porodnicam po dopolnjenem 38. tednu, ampak tega prov ne oglašujejo. Razen v primerih, ko je anestezist čist zaseden. Jaz sem jo prejšnjič dobila na praznik, ena kolegica pa ponoč tko da po moje ni panike. Ni tko k pr EA, k mora skoz hodt k teb, ampak naštima in preveri kako vpliva nate in je to to. Moraš pa bit malo bolj vztrajen, vsaj moja babca ni bila navdušena nad tem, da bi jaz mela ultivo in sem jo mogla ene 5x prosit zanjo. Pa pazit moraš, da ti babica ne da drugega sistemskega opiata (mislim, da je dolantinuser posted image ), ker pol je to to in je ne moreš več dobit. Če te pa še kej posebej zanima, če bom vedla ti z veseljem odgovorim. Jaz bom v drugo spet rekla zanjo.




Ojla!
Ja sem brala, zato sem se pa spomnila vprašat. Sej glih to me zanima, bolj konkretno kakšna je sploh opcija da jo dobiš v LJ (upam, da je ne bi rabla), ker na predavanju anesteziologa so nam rekli da jo skor 100% dobiš, Pušenjak pa čisto drugače razlaga user posted image . Pa ene pravijo, tko kot ti, da je treba ful težit - pol očitno to drži....Sem slišala pa tudi, da so se babice kr nevedne nardile, da pri njih pa ni Ultive, pa take....Po moje se jim ni dal iti po anesteziologa. Jah nič, počakimo pa bomo vidl....sem pa mojemu rekla (da če slučajno jaz ne bom prisebna) da naj jim on teži - no to pa bo znal!!! user posted image


Ja Putka jaz sem zadnjič ISTO razmišljala!!!!
Samo da ne bom tak zmaj.....hehe

Jaz imam tud zadnje dni povečan izcedek, zgleda kot navaden beli tok, samo da ga je več kot običajno. Ne vem, če je to kakšen poseben znak....user posted image  So pa na šoli za starše rekli, da preveriš tko, da če je urin lahko zaustaviš z mišicami medeničnega dna, medtem ko plodne vode pa ne; samo po moje to velja v velikih količinah in ne po kapljicah a ne?!

Papa

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:11:15   
baby1978
Pozdravljene, vidim, da imate neketer težave z taščami- madona ene so res tečne ja, moja je zlata imam jo zelo rada, mi še včasih več pomaga kot moja mami:).
Plodovnica- če imate strah, da vam počasi oddteka, se dobi v lekarni listek, ki ga daš na vložek in se v primeru oddtekanja plodovnice obarva. Je pa meni rekla mkoja ginekologinja, da je izcedek zdaj zadnji teden oz. zadnji 14 dni normalen, saj se maternica pripravlja in mehča.
Jaz še 7 dni do PDP, sem že zelo neučakana, prsti mi zatekajo, zdaj tudi čez dan, križ me boli in medenica, upam, da so to znaki, da bova končno spoznala svojega user posted image .
Jutri imam CTg v porodnišnici, pa da vidimo, kaj bo pokazalo.

(odgovor članu maggie27)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:11:53   
briljantina
Čer!

Se javljam, kot sem obljubila: pritisk v mejah normale, jutri se grem pokazat, bomo videli, kaj bo spet tam. Upam, da bo vse ok.

Putka, mogoče sem se narobe izrazila, pač je bila sestra tudi šokirana, ko mi je petkrat zmerila takšen pritisk, zato sem mogoče malo zapaničarila tudi sama. No, boljše oditi prej v P, kot pa da je kaj narobe.

Krasna slikica male Žive! user posted image

Drugače pa ravno pripravljam večerjo in sem s trebuhom podrsala v rob omarice (štorasta sem že, kaj hočem user posted image ).

Blagor enim za super tašče, mene je danes spet klicala, če mi uredi eno fajno babico, da bom lepše prišla skozi porod. Mogoče sem preobčutljiva, pa vendar. Pa sva se o tem že menili, pa še kar... V glavnem, upam samo, da ne bo gospoda dr., ki bi že davnaj mogel v pokoj, pa se še kar obotavlja in baje je groza in strah pri šivanju. Drugače mi je popolnoma vseeno, za vse babice pri nas pravijo, da so ok, tako da me res ne skrbi.


(odgovor članu maggie27)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:13:24   
baby1978
Aja sem pozabila povedat, v mercatorju imajo baby varuške znižane iz 129 € na 29,90€ - so Oregon scientific- koliko sem seznanjena, so zelo dobre in imajo vse funkcije, razen senzorja za dihanje nimajo.
Jaz sem jo nabavla.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:23:07   
darchy82
baby1978 kako pa je s temi varuškami? A kaj veš če so kvalitetne? Jst je namreč še vedno nisem uspela kupit user posted image pa bi mi prav prišlo kako znižanje. A to prodajajo v Mercator tehniki al kje?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:38:55   
baby1978
darchy82- če ni kvaliteno, midva ne bi kupila, saj sva pri takih stvareh zelo zakomplicirana, kaj se tiče tehnike in otroka. Nama se zdi OK, jaz sem se sicer nagibala k Philips Avent, pa je moj možek preštudiral funkcije in ugotovil, da imata popolnoma identične funkcije, tako da :)

Imajo jo v Mercator tehniki.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: januarke 2011
6.1.2011 19:45:19   
darchy82
Super, hvala user posted image . Bom šla kr jutri pogledat. Jst sem tud hotela Aventovo kupit, pa sem zadnjih nekaj mesecev na kako znižanje čakala in sem še vedno brez. Upam, da jo dobim.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: januarke 2011
6.1.2011 20:13:06   
NalLa
Kakšna lepa punčka Živa!!! 

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: januarke 2011
6.1.2011 20:17:50   
br27
čer
sicer sem sam mal pogledala kaj ste načvekale ker me ni blo doma in sem mogla prebrat mal, ampak na tole pa moram komentirat
briljantina če misliš na čuka se popolnoma strinjam s tabo, js upam da ga ne bo tam, ko bom jaz rojevala, ker bom držala noge skupi do smeneuser posted image . Mene ne bo šivu pa če kr skrvavim, sicer sem pa tako že pred časom zagrozila Jurci (moj G) da ima da je on tam ko bom rojevala, se mi je smejal, ampak je reku, ja sej vem, čuka ne sme bit pa bo vse okuser posted image . Js sem ALERGIČNA na tega G in glede na to da je že v penziji, sploh ne vem kaj še dela tamuser posted image , star je že okol 70, mislim da 2 ali 3 lete več, njegov način dela je pa tudi iz pantivekauser posted image

No to je to iz moje strani, zdaj se grem pa stisnat mojmu na kavč, tako da
lahko noč, lepo spančajteuser posted image

< Sporočilo je popravil br27 -- 6.1.2011 20:18:42 >

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: januarke 2011
6.1.2011 20:24:08   
briljantina
br27 - Nisem hotela poimensko omenjati, da ne bi bilo kaj narobe. Nisem vedela, da je že v pokoju. Torej, držimo pesti, da nas ne "doleti" ravno on.
baby1978, fajn novička, jaz še vedno oklevam, ali bi sploh kupila varuško.

(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   [Brisano sporočilo]
6.1.2011 23:15:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu briljantina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?