|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
7.1.2011 20:05:34   
jmpolona
Fabula čestitam za pikeca.
Tanchi tudi tebi in tvoji pikicii vse lepo.
Enako pa tudi pinky86 za Žigo.

Vsem želim vse najlepše in veliko cartanja. Zdaj pa smo januarke zaštartale tako kot je treba.

No jaz danes iz CTGja in pregleda iz porodnišnice - sem bla noter s čakanjem vred od 9.00 do 12.00 - kriza kako te pustijo čakat. V glavnem CTg super, UZ pa tudi OK - plpdpvnice Ok in vse druga tudi.

No naslednji CTG in pregled imam v nedeljo 9.1.
No so me pa vdaj punce potolažle - da so bile čez rok, s fanti in so ekspresno rodile - in upam, na ta scenarij user posted image


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 20:20:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jmpolona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: januarke 2011
7.1.2011 20:32:16   
_CiCika_
ooooooo same lepe novičke!

Fabula, Tanchi in pinky86 Vsem trem iskrene čestitke za vaše zaklade! user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Everything is possible.. if you just believe!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: januarke 2011
7.1.2011 20:36:23   
pika27
Joj jmpolona pozabla da si napisala, da prideš tud ti dons v P. Jaz sem čakala od pol 10h do neki do 12 pred ambulanto za patološko nosečnost. Komot bi kakšno rekle. user posted image

Sva pa s Putko na hitro poklepetale.user posted image

Drugač po dveh urah in še mal čakanja sem v 5 min zvedela, da mamo že 3600g, pa da smo ful veliki, ampak je pol neki gledala, pa je samo komentirala: Aja sej gospa je pa enga velikana že rodila... Itak so pa te meritve bl en larifari se mi zdi. Naslednji pregled in ctg mam 17.1. Sicer mal dvomim, da bom do takrat zdržala, ampak nikol se ne ve.

Drugač sem pa čist fuč, pa še dec je čist prehlajen in sam upam, da ne bova s tamalo česa staknile. Sem kr mal jezna nanga - pred enim mesecem plučnica, pred dvemi tedni je prinesel rota virus (jaz ga na srečo nism fasala, ga je pa tamala in vsi ostali), zdej pa še to. A kera ve, če ga sploh spustijo v porodno, če ni čist zdrav?

Aja sem vprašala za izcedek, da je rekla, da če ne srbi niso glivice, ampak se pripravljam(o) na porod.

Čestitke fabula, tanchi, drobižek in pinky86 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vsem vam želim predvsem zdrave malčke pa čim več prespanih noči!

< Sporočilo je popravil pika27 -- 7.1.2011 20:37:09 >

(odgovor članu _CiCika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 20:39:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _CiCika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: januarke 2011
7.1.2011 20:39:34   
dramica
pinky86 ČESTITKE OB ROJSTVU FEJST FANTA!BRAVO MAMI!user posted image
Rabijo fantje sam malo vzpodbuda kaj?

(odgovor članu _CiCika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: januarke 2011
7.1.2011 21:05:28   
darchy82
pinky86 čestitke ob rojstvu sinčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes se pa na polno dogaja user posted image .

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 21:53:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: januarke 2011
7.1.2011 21:57:48   
dramica
Bambina si dobila mo jzs?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 22:01:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dramica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: januarke 2011
7.1.2011 22:15:53   
rdečebela
ČETITKE TUDI PINKY86 OB ROJSTVU SINČKAuser posted image user posted image user posted image
no, prve januarke so očitno prebile led, mogoče bomo ostale kmalu za njimi user posted image bi blo res fajn, sm že vsa neučakana, pa tolk mam v podzavesti to, da že non stop nek sanjam da sm rodila. Pa moj je dns sanju da sva dobila punčko user posted image sicer se počutim kar uredu, ni nekih težav, vsake tolk časa mi otrdeva trebuh, včeraj zvečer me je nekaj špikalo v spodnjem delu. Jem pa tudi jaz kot bi imela trakulje. Sladko mi pa itak vleče že od vsega začetka nosečnosti, tako da za svoje dobro, res upam da me po porodu na veliko mine user posted image čene ne bom teh kilogramov nikol več spravla doluser posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: januarke 2011
7.1.2011 22:18:11   
rdečebela
aja, jst bi tud katero dodala na fb-ju user posted image  

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   [Brisano sporočilo]
7.1.2011 22:36:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rdečebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: januarke 2011
7.1.2011 22:41:40   
gaya24
VSEM NOVOPEČENIM MAMICAM ISKRENE ČESTITKE.user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da se vam kmalu pridružimo še ostale.

rdečebela in bambina: imataZS

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: januarke 2011
7.1.2011 23:05:05   
rdečebela
evo, potrdila in poslala user posted image joj že vidim da bom vse pomešala user posted image user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: januarke 2011
8.1.2011 7:00:29   
darchy82
bambina in rdečebela tud jst sem vama poslala zs

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: januarke 2011
8.1.2011 8:48:42   
jmpolona
Pika27 - če se ne motim, sta bile s Putko v Lj P? Jaz sem tako dolgo čakala v Celjski P.
A je bla katera slučajno v Celjski P - nas je kar nekaj čakalo.

Če še katera hoče za FB naj javi na ZS user posted image .

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: januarke 2011
8.1.2011 9:44:12   
matejas
Dobro jutro user posted image !

Se po dolgem času javljam, sem še vedno 2 v 1 user posted image . Prvi CTG imam v ponedeljek 10.01.2011, en dan pred PDP.
Punce, ta vikend se pa res selimo v našo novo hiško, kjer je narejeno vse razen detajlov, kot so zavese, luči itd.  Sobica za tamalega je tipi topiuser posted image .

Vprašala bi vas ali katero tudi gibi otroka že prav pošteno bolijouser posted image  Včasih komaj hodim, tako mi se premika sem pa tja.....
Ali je katera, ki bo rodila v kratkem v Mariboru ali pa ima CTG v ponedeljek zjutraj?

Danes imamo doma kar precej dela, popoldne smo pa povabljeni še na rojstni dan, tako da bo dan kar pester.  Eno akcijo v porodnišnici smo že imeli, ko mi je 1.1. odteklo nekaj tekočine, za katero še zdaj ne vem ali mi všlo ali je bila plodovnicauser posted image   Zdravnica me je pregledala, odprta sem 2 cm, plodovnice še je primerno, CTG je pa tudi še b.p., tako da še nič ne kaže da bo akcija. Zanimivo je to, da sem se celi decmber bala, da bom rodila prehitro, na koncu bom pa čez rok user posted image .

Jaz bi tudi prosila, če lahko katero dodam na FB.


Vsem, ki ste že postale mamice pa iskreno čestitam in jim želim veliko lepih trenutkov pri opravljanju najlepšega poklica na svetu " MAMA".
 
Lp, Mateja

_____________________________

30.08.2001 se nam je rodila prva zvezdica Larisa, 20.08.2006, pa še druga zvezdica Enya.
11.01. 2011 pričakujemo še našega fantka
17.01.2011 nas je osrečil še sonček Patrick

http://matejkas.moj-album.com/



(odgovor članu jmpolona)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: januarke 2011
8.1.2011 9:50:02   
darchy82
matejas poslala sem ti zs. Če je pa še katera na FB pa naj se javi user posted image .

Me prav zanima kakšne novičke bomo dobili od briljantine. Sigurno kakšne lepe user posted image

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: januarke 2011
8.1.2011 9:56:08   
rdečebela
evo mene z jutranjega jokauser posted image eh, sm mislna da bo za vikend kaj drugače, pa sem se spet zmotila... spet sama domauser posted image
razposlala prošnje za prijateljstva po fb, sedaj pa pičim kuhat kosilo, očitno sem samo še kuharca in čistilka tuki. zna bit da je tudi vreme depresivno, saj bo bolje...

lep vikend

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: januarke 2011
8.1.2011 10:00:20   
pika27
IZVIRNO SPOROČILO: jmpolona

Pika27 - če se ne motim, sta bile s Putko v Lj P? Jaz sem tako dolgo čakala v Celjski P.
A je bla katera slučajno v Celjski P - nas je kar nekaj čakalo.

Če še katera hoče za FB naj javi na ZS user posted image .



Ja sej mi je pol potegnilo... včasih ne pomislim da nismo vse z LJ user posted image

Se mi zdi, da sem nekaj od vas poslala ZS za FB, ampak ne vem če mi je poslalo user posted image Drugač bom pa pol probala še enkrat.

(odgovor članu jmpolona)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: januarke 2011
8.1.2011 10:13:10   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: matejas

Dobro jutro user posted image !

Se po dolgem času javljam, sem še vedno 2 v 1 user posted image . Prvi CTG imam v ponedeljek 10.01.2011, en dan pred PDP.
Punce, ta vikend se pa res selimo v našo novo hiško, kjer je narejeno vse razen detajlov, kot so zavese, luči itd.  Sobica za tamalega je tipi topiuser posted image .

Vprašala bi vas ali katero tudi gibi otroka že prav pošteno bolijouser posted image  Včasih komaj hodim, tako mi se premika sem pa tja.....
Ali je katera, ki bo rodila v kratkem v Mariboru ali pa ima CTG v ponedeljek zjutraj?




Jaz imam PDP 25.1. pa me gibi občasno pošteno bolijo. Se je tudi že zgodilo, da se tudi premaknit nisem mogla, ker me je tolk bolelo. Pa vem, da to niso popadki, saj imamo enega sončka že doma in vem kako se občutijo popadki.

V torek imam še zadnjo posvetovalnico, potem pa samo še CTG in amnio, če bo predolgo trajalo.
Mene gibi že kakšen teden ful bolijo, sicer ne vsi, ampak občasno in to kar zelo.

matejas, čestitam za vselitev v nov dom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: januarke 2011
8.1.2011 10:14:43   
gaya24
Dobro jutro!

Jaz sem spala, kot vedno, super. Nič se ni dogajalo, se ne dogaja in se pomojem še tud ne bo neki časa... Včeraj sma z mojim "možekom" mal user posted image  ... sem misla, da bo pa mogoč me le mal zvilo, pa nič...Zdaj sem pa js tud postala neučakana...bi kr šla, še do 11.1 ne bi čakala, ko sm rekla, da mi je fajn datum. Lahk grem kr takoj sam 1h še počakam, da moj zibko pa kinderpet sestavi, da ga ne bom sredi dela zmotla in bo mogel it user posted image user posted image user posted image .

Ja nič, pošljite mi tiste, ki se še nismo dodale nafb, ZS, da vas poklikam. Pa lep dan vsem

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   [Brisano sporočilo]
8.1.2011 10:51:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: januarke 2011
8.1.2011 11:43:11   
Putka
Sem mislila, da se bo malo boljše spanje nadaljevalo, pa sem vse danes not prinesla.. Sem se celo noč premetavala, roke mravljinčaste so me boleleuser posted image . Pa še tako depresivno vreme je zunaj, imam komaj oči odprte..

Imam pa zato praktično vse pripravljeno, še previjalno sva zdaj sestavila, za 20€ iz Ikeeuser posted image , ampak krasno paše v kopalnico, ki je velika 3m2user posted image . Kam bo šla banja s stojalom, to je pa uganka za kakega genijalcauser posted image .

Bi punci peljala v kino, igra pa samo v Planetih Tuš ena luštna risanka o želvicah.. Mogoče bom do popoldneva zbrala energijo, ker mož gre delatuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?