|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
14.7.2010 20:45:06   
gaya24
Hojla,

čestitke vsem za preglede!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem ga tudi imela včeraj, vse je ok. Sem pa tudi jaz neg.na tokso, kot je že ena odzgori napisala ampak pač solato 5x opereš namest 3x user posted image

Glede vozičkov.... briljantina, kdo ti je rekel, da se pozimi ne vozička? Jaz sem januarska in moja mami vedno pravi, da je veliko tudi ončka naredila, da nisem bila nikol karkoli bolana, razen kakšna viroza, samo zato, ker me je mela od 10 dni stare skoz odzunaj na zraku in to je res. Otroka je treba met odzunaj,ker postanejo veliko bolj odporni. Me imamo ravno kontra problem...moramo obvezno kupit voziček in košaro, medtem ko poletne košare ne rabijo, če se jim športni del lahko spusti do vodoravnega položaja. Jaz bom imela kar isti voziček kot pri prvem...Bugaboo-zelo priporočam....je pa res da je malo višji cenovni razred ampak mi ni žal niti za cent. Glede cotk pa čakam, da izvem spol. Če bo fantek imam vse (narazen bota itak sam 1,5 mesca, če bo pa punčka, bom pa dokupla par roza bodijev in majčk pa bouser posted image )

(odgovor članu čebela adela)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: januarke 2011
14.7.2010 20:46:33   
gaya24
Sem pozabla nov datum pregleda vpisat

NP 16.8

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: januarke 2011
14.7.2010 20:46:56   
aischa1
Agataema ja pol pa je tudi pri meni kaj takega ker me je danes prvič bolelo in potem tudi prenehalo saj sem opazla da mi je trebuh  spet zrasu tako da bo verjretno tudi pri meni to.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: januarke 2011
14.7.2010 21:06:25   
briljantina
Ne predstavljam si, da grem v mrazu ven z otročkom. user posted image Je pa res, da vsekakor mora na zrak, ne me narobe razumeti. Sem bolj zmrznjene narave. user posted image Ga bo očitno treba ornk zadekati. user posted image Drugače pa bom najverjetneje kupila voziček pri novoletnih razprodajah, upam, da dobim kaj poceni. Prej sigurno ne mislim v nakup.

Če bo zima takšna kot je bila letos, bomo še maja zmrzovali...user posted image

agataema - blagor tebi za bazenček, jaz si vročino lajšam s tuškom. user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: januarke 2011
14.7.2010 22:01:39   
gaya24
Verjetno imam pa jaz zato zimo najrajši,ker me je mama skoz zunaj imela user posted image , za povrh pa še to, da sem 10 let smučanje tenirala, tako da men ne bo problema z user posted image  it ven user posted image .

Evo, jutri pa tudi midva pokava na morje, tamali je že dol z babico in dedijem,sva ga že v petek peljala in šla v nedeljo nazaj. Sva si zdaj 3 dni privoščla malo,...en dan večerjo, en dan kino. Je kr fajn ampak dans mi je pa že ful dolgčas, tako da komi čakam, da jutri greva.

Lepo bodite, pazite na sebe in se beremo drug mesec.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: januarke 2011
14.7.2010 22:34:20   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Oblekce. Jaz še nič ne kupujem. Moram še malo doma pogledat kaj je še ostalo od prvih dveh otrok. Moram pa obvezno v nabavo vozička, lupinice in stolčka za hranjenje. Se pa vse bolj nagibam k PP GT3. Prej sem imela pa PP Pramette. Ampak to bom šla v akcijo pol enkrat oktobra pomojem.



Mi imamo PP GT3 in ga še vedno uporabljamo, saj je njegov trenutni uporabnik star šele 1 leto in 1 mesec.
In če povem po pravici, ga po letu uporabe ne zamenjam za noben drug  voziček, ker ta je zakon.
Imam tudi košaro, tako da bomo verjetno že zelo kmalu vozičkali. Takoj, ko bodo dovolili, da gremo ven.
Vsekakor sem mnenje, da je treba it ven na zrak, vendar pa za krajši čas.

Komaj čakam, da je torek, ko imam še jaz NS.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: januarke 2011
15.7.2010 8:34:35   
Lu
Jutro!

Meni je že spet pošteno vroče user posted image

Aja glede vozičkov in predvsem košare. Jaz je prej nisem imela in je tudi sedaj nisem imela namena kupit. Tiste ki že imate PP GT3 je košara sploh potrebna? A ni zraven dana še zimska prevleka al kako že? No ja. Bomo videli.

Midva pa jutri oddava otroka k mojim in ju odpeljejo na hrvaško. Se moram še pozanimat kako je z pooblastili za čez mejo, da ne bi kaj komplicirali, ker bosta ata in mama peljala čez vnučke.

Zdaj grem pa hitro še kaj naredit.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: januarke 2011
15.7.2010 8:56:33   
agataema
Živjo,

mene tudi že kuha. Grem zdajle na 1000m nadmorske k staršem ampak, mislilm da ne bo prav veliko bolj mrzlo.

Glede košare, ne vem kako je pri Peg Perego, jaz sem imela Jane-a in tudi zimsko vrečo, pa si ne predstavljam, da ne bi imela tudi košare, ker če bi novorojenčka dala v športnem del, bi se mi izgubil notri. Ker pri Quinny Buzzu je pa športni del v obliki školjke in bi teoretično lahko imela brez košare, ampak ker je otrok zimski, se mi zdi da je v košari veliko bolj zaščiten in sem se odločila za košaro.

Želim vam lep dan in da čimboljše prenesemo tele vroče dneve,

Lp

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: januarke 2011
15.7.2010 9:06:34   
Arwenko
Vidim, da ste ve pri debati o košarah ravno...to mene tudi še malo muči, ne vem ali bi jo vzela ali ne. Po eni strani je zima in to bo še sigurno tam do aprila, po drugi strani bi mi prav prišla tudi kot prenosna posteljica, če gremo za vikend k staršem recimo, hkrati pa berem na toliko temah, da je sploh ne uporabljajo...zdaj pa vedi kaj naredituser posted image

Strošek je pa res relativno visok ne...

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: januarke 2011
15.7.2010 9:17:06   
jmpolona
No, da se še jaz vključim v debato.
Jaz sem pri prvi (lani) kupila preko neta CHICCO S3 komplet - voziček, košaro in jajčko oz. lupinico. In so mi tudi vsi svetovali, da pa ne rabim košare, pa še poleti sem rodila. No pa sem jo vseeno kupila (ker kaj če bo pa drugi pozimi user posted image ) in vam lahko iz prve roke povem, da sem jo zelo veliko uporabljala. Mi je blo všeč, ker je bla mala lahko samo v košari obrnjena k meni in prve mesece sem jo hotela imet obvezno na očeh (v športni izvedbi gleda okolico in ni k meni obrnjena) in sem tako košaro uporabljaja cc 4-5 mesecev. Pa tko kot si rekla Arwenko - čudovita kot prenosna posteljica za prve pol leta, pa še ne rabiš toliko stvari poleg ko kam greš - voziček in to je to.
Jaz sem definitivno za košaro.

Vam pa priporočam, ko kupujete voziček, da se še malo pozanimate kakšne so cene v tujini - pri nas je bil v chiccotovi trgovini komplet cc 700 €, jaz sem pa kupla preko neke iitalijanske spletne trgovine s stroški vred za 500 €.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: januarke 2011
15.7.2010 18:54:44   
darchy82
Vidim, da se na veliko menite o vozičkih in opremi, ampak verjetno da je čas da se to nabavi, vsaj še nekje do jeseni? Prej verjetno ni potrebe. Ali pač? Zame bo to prvi otroček in bom mogla vse na novo nabavit. Bo verjetno ful zabavno hodit po nakupihuser posted image .

Sicer pa mene zanima kako je s cunjami za nosečnice. Meni so namreč že čisto vse hlače ratale preozke user posted image . A se bolj splača kupit oblačila za nosečnice, ali raje običajne stvari pač malo večjo številko. Rada bi, da bi mi bile hlače prav vsaj kak mesec ali pa dva. Upam da nisem preveč optimistična.

(odgovor članu jmpolona)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: januarke 2011
15.7.2010 19:13:52   
agataema
Darchy, najbolje je, da kupiš prav oblačila za nosečnice oz. vsaj hlače za nosečnice. Jaz sem hlače, ki sem jih kupila na začetku prejšne nosečnosti nosila celo nosečnost, pa sem se zredila za 19kg, tako da bi morale biti ok kar celo nosečnost. Ti pa svetujem, da greš malo na razprodaje, jaz sem v H&M kupila super nosečniške kavbojke za 10€ in isto ene fajn 3/4 tudi za 10€.

Za voziček in podobno je pa res še dovolj časa. Meni je kar žal, da praktično vse imam, ker prejšno nosečnost in potem do ene pol leta starosti sinčka sem vneto zapravljalauser posted image .

Lp

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: januarke 2011
15.7.2010 20:04:23   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Aja glede vozičkov in predvsem košare. Jaz je prej nisem imela in je tudi sedaj nisem imela namena kupit. Tiste ki že imate PP GT3 je košara sploh potrebna? A ni zraven dana še zimska prevleka al kako že? No ja. Bomo videli.



Jaz sem prvič rodila na poletje in kupila košaro Navetta.
To je ena super košaro, saj je cel dan spal v njej, če je zaspal na sprehodu sem jo samo snela od vozička in nesla v stanovanje.  Kamorkoli smo šli smo jo uporabljali za posteljico in naša je še tolk super, da ima tačke na katere jo postaviš, da ni otrok direktno na tleh in še ene zračnike ima, da ni prevroče.

Jaz vsem toplo priporočam košaro, saj je za prve pol leta to super zadeva.
In če vprašate kateregakoli fizioterapevta ali pa pediatra vam bo zagotovo priporočal košaro, saj je položaj otroka edino tako pravilen. Če mene vprašate vam zimska vreča ne pomaga kaj dosti, ko je otrok star šele kakšen mesec.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: januarke 2011
15.7.2010 21:16:51   
pika27
ČAu punce,
vidim, da mamo kar nekaj debat, pa se še jaz vključim.

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Aja glede vozičkov in predvsem košare. Jaz je prej nisem imela in je tudi sedaj nisem imela namena kupit. Tiste ki že imate PP GT3 je košara sploh potrebna? A ni zraven dana še zimska prevleka al kako že? No ja. Bomo videli.



Jaz sem prvič rodila na poletje in kupila košaro Navetta.
To je ena super košaro, saj je cel dan spal v njej, če je zaspal na sprehodu sem jo samo snela od vozička in nesla v stanovanje.  Kamorkoli smo šli smo jo uporabljali za posteljico in naša je še tolk super, da ima tačke na katere jo postaviš, da ni otrok direktno na tleh in še ene zračnike ima, da ni prevroče.

Jaz vsem toplo priporočam košaro, saj je za prve pol leta to super zadeva.
In če vprašate kateregakoli fizioterapevta ali pa pediatra vam bo zagotovo priporočal košaro, saj je položaj otroka edino tako pravilen. Če mene vprašate vam zimska vreča ne pomaga kaj dosti, ko je otrok star šele kakšen mesec.


Točno tako.
Glede košare sem jaz absolutno za, sem rodila maja pa je bla mala skor do 6 mesecev v košari. Tko je tud najraje zaspala - včasih sva jo zvečer kr po stanovanju vozilauser posted image . Poleg tega kot so že druge omenle, če greš kam prespat za eno noč je komot not, postaviš voziček na balkon ali teraso pa je otrok cel dan na zraku (sicer to bolj pride v poštev v toplejših mesecih), v glavnem močno priporočam. Je pa tud res, da je pozimi otrok dosti bolj zaščiten pred vetrom in mrazom kot če je v športnem delu. In sem absolutno za da gre otrok ven takoj k lahko, verjetno pa morajo biti od začetka temperature čez 0. Kombinezon, pokriješ, tetra plenica čez košaro pa gremouser posted image
Glede vozička mamo tud mi Bugabooja in ga ne zamenjam za nobenega drugega. Sam upam da ga bo prva prepustila drugemu user posted image , drugač bom mogla pa tud jaz študirat o kakšnem novem nakupu.

Briljantina, jaz ne bi čakala do decembra, vozičke se ponavadi čaka 2 meseca (vsaj tko od začetka rečejo). Pa nikol ne veš, če  user posted image  za kakšen mesec prehiti.

Glede oblačil sem jaz zadnje čase prov gledala pa nikjer nism nič pamtnega dobila. No v H&M sem si ene kavbojke na razprodajah kupla. Predvsem me moti, ker ni nobenih barv. Samo črna, bela (itak se vse čez vid), siva, neki bež pa kej olivno zelenega se najde... Jaz bi barve!!! Sem bila zadnjič prijetno presenečena v Popku v BTCju, so meli že pred razprodajami 30%, pa ful barv pa lepih stvari. sem si kupla eno vezeno kiklo, k jo bom tudi pol po porodniški po moje komot za v službo nosila (za 30 EUR).

Sem se kr razpisalauser posted image .
Čestitke še vsem za dobro opravljene preglede.

Uživajte user posted image , pa naj vam bo čim manj vroče!

< Sporočilo je popravil pika27 -- 15.7.2010 21:17:45 >

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: januarke 2011
16.7.2010 8:01:41   
agataema
Dobro jutro,

Jaz sem že danes zjutraj doživela živčni zlomuser posted image . Ne saj ni bilo tolk hudo, ampak nepričakovano. Sin (2,5 let) se je spomnil, da danes ne bi šel v vrtec. Ne in ne. In je jokal, kričal in vse kar sodi zraven. Nič ni pomagalo, ne prepričevanje ne obljube ne podkupovanje (saj vem bad parentinguser posted image ). Ni mi čisto jasno, čemu tak protest. Zdaj se združujejo skupine in nima več tiste vzgojiteljice kot jo je imel celo leto in mislim, da je to vzrok. No na koncu je šel brez joka v vrtec, ampak cela procedura je trajala več kot 30min. Je pa to tudi zato, ker ve da pri meni lahko izsiljuje. Drugače ga v vrtec vozi ati, ki je pač veliko bolj strog od mami in tam ni pardona. Pri meni je pa vse prej, mami preberi pravljico, mami risanko, mami pejva k dediju... Jah ti naši otroci, vsak dan nam pričarajo nekaj novega.user posted image

Lep dan vam želim

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: januarke 2011
16.7.2010 8:38:58   
briljantina
user posted image  agataema, si me nasmejala. Vem, da tudi mene čakajo takšni dogodki in si govorim, da ne bom popuščala, pa vseeno slutim, da ne bo šlo brez tega.  Pa se prepustimo presenetiti.user posted image

Vročina je neznosna in še naprej bo tako. Jaz sem že ponoči tuširam, ker se zbudim in ne morem zaspati. user posted image  

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: januarke 2011
16.7.2010 8:43:00   
agataema
Itak, da popuščašuser posted image . Pri nas je še taka razlika, ker mož dela v vojski in je res strog že po službeni dolžnosti, jaz sem pa ful bolj mila in itak popuščam, potem pa iščemo neko srednjo varianto. Mali pa itak dobro ve kje so meje pri komuuser posted image .


(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: januarke 2011
16.7.2010 11:26:07   
Lu
agataema mi imamo kar dostikrat take izpade, ampak kar gre. Ti pa nič ne zavidam.

Jaz sem pa včeraj spet bruhala. Sploh ne vem kam to pelje. In verjetno je spet kriva vročina, ki me res ubija.

Ponoči se tudi jaz zbudim 1x za lulat in potem ne morem nazaj zaspat. Se je že začelo user posted image

Kot rečeno. Danes oddava otroka in potem malo relax vikend. V soboto na Bled. Greva poslušat mojega bratca, ki igra v Big Bandu, v nedeljo bo pa bolj u izi. V torek pa že po vsej verjetnosti proti morju. user posted image user posted image

Toliko na kratko user posted image

P.s. Vam pripopam še naš videoposnetek naše/-ga user posted image
user posted image


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: januarke 2011
16.7.2010 19:04:57   
BAJCI
Pozdravljene,
evo najhujša vročina mimouser posted image ,sicer dobro prenašam vročino in sonce,ampak sedaj je veliko težje.
Da se malo pridružim debati,mi še ne nakupujemo je pa že tekla debata o vozičku in sva se odločila za kompletek,ki ga bova najvrjetneje kupila v tujini,saj so cene pri nas kar zasoljene.Se pa teško zadržujem da ne kupujem cotk za user posted image .
Se poskušam držati dogovora da začneva nabavlat ko bom nekje v sedmem mesecu.Sam je ful teško....

Lu ---ali pa katera druga,kje oz. komu moram reči za posnetek uz????Hvala za odgovore
Čestitke za preglede,naj bo tudi vnaprej vse srečno
Lep pozdrav vsem,lep preostanek dneva

< Sporočilo je popravil BAJCI -- 16.7.2010 19:07:31 >

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: januarke 2011
17.7.2010 9:58:02   
Lu
BAJCI meni ga je naredil dr. Pušenjak, ko mi je delal NS. Sem doplačala 15 eur za posnetek. 

Mi je pa že vroče. Itak. user posted image Sva šla z peskom sam en krog pa sem prišla domov čist prešvicana.

In danes sem spala skoraj do 9 user posted image user posted image user posted image Ker otrok ni sva si dala duška user posted image

Lepo soboto želim.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu BAJCI)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: januarke 2011
17.7.2010 16:01:14   
BAJCI
Najlepša hvala za odgovor,sam NS smože dali čes,upam da je možnost tudi pri ambulantnem UZ.
Danes pa vroče,sem bla že 4x pod tušem.....
Lep preostanek sobote vsem skupaj

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: januarke 2011
19.7.2010 12:51:33   
br27
Joj punce, letos je res moje sanjsko letouser posted image , poroka, otroček, faks sem končala(no zagovor diplome še mamuser posted image ), danes sem kupla še svoj sanjski avto, kaj češ boljšga, sem kr v pričakovanju kaj še bo user posted image !!!!
Drugače bebica vredu, trebušček raste, slabosti minile, vroč je še vedno,... Prav super se imamo, sam na morje bi še mogl it, pa bi blo user posted image .

Lepo se mejte, pa se smejteuser posted image

(odgovor članu BAJCI)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: januarke 2011
19.7.2010 12:56:42   
špica84
dan

Se strinjam br letos je res sanjsko leto.Dobila sluzbo za ned.čas,pričakujemo bebiko in kmalu bova kupila nov avtek

(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: januarke 2011
19.7.2010 14:09:58   
br27
Super, vidim, da nisem sama in edina, ki uživa letošnje leto, no glede na to, da pa smo noseče, pa lahko vse rečemo da je to leto naše srečno.

špica84 čestitam za službouser posted image  in za avto, ki še prideuser posted image , mojmu so se danes kr učke zasvetle, ko so naju klical, da prpeljejo avto okoli 12 ure, je bil k mejhn atrok ki čaka na igračouser posted image  - ah moški!

< Sporočilo je popravil br27 -- 19.7.2010 14:10:29 >

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: januarke 2011
19.7.2010 19:08:21   
darchy82
Lep pozdrav vsem skupaj!
Jst sem imela dons pregled pri moji G in naj bi bilo vse v redu, čeprav ne vem, kako je ugotovila, da je z otročkom vse v redu, ker sem samo kri in vodo morala dat. Res je, da sem imela prejšnji teden nuhalno in je bilo vse ok, ampak upam, da bo naslednjič kej več od sebe dala user posted image .
Ja, pa naslednji pregled imam šele 26.08.
Uživajte še naprej!

(odgovor članu br27)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dečkova mama.
пеперутка16

Ste fantov penis/mošnjo/kurca obrnili navzgor, preden ste jih povili? In če ste, zakaj?