|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
15.5.2010 22:03:22   
Anonimen
spaghetek čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spaghetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: januarke 2011
15.5.2010 22:04:58   
spaghetek
Drugace sem pa tok zmedena, da sem pozabla napisat, da sem stara 29 let, zivim v Angliji to je pa prva user posted image :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: januarke 2011
15.5.2010 22:19:47   
Arwenko
spaghetek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image juuupiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako sem vesela zate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: januarke 2011
16.5.2010 10:34:34   
briljantina
spaghetek in vse ostale nove nosečke - user posted image user posted image user posted image čestitam!!!

Se tipkamo vse do januarja in še naprej. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: januarke 2011
16.5.2010 10:38:48   
spaghetek
Arwenko: Hvala. Se bomo tipkale tudi tu. :D

briljantina: hvala tudi tebi :DDD

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: januarke 2011
16.5.2010 13:28:48   
Armstrong
Jaz sem si pdp pogledala v neki knjigi o nosečnosti. Tam s pomočjo tabele glede na prvi dan zadnje menstrucije prebereš pdp. Če je bil 13.04. prvi dan zadnje mesntruacije, imaš pdp 18.01.
Folno kislino jemljem že nekaj mesecev, ker mi je ginekologinja priporočila. Sicer pa slabosti še nimam (mogoče je ne bom imelauser posted image ), razen občasno me kakšen vonj zmoti in mu želodec za kratek čas ogovarja. Imam pa prsi precej občutljive, pa belega toka je več kot ponavadi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: januarke 2011
16.5.2010 13:59:23   
aischa1
pozdravljene vse nove .Armstrong tudi jaz imam več belega toka kot ponavadi a je bilo zjutraj umes tudi malo krvi zaenkrat je ni več in upam da je tudi ne bo več.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Mene pa slabosti še kar dajejo učeraj je bilo malo boljše danes pa spet ne vem kaj naj jem.

(odgovor članu Armstrong)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: januarke 2011
16.5.2010 14:46:31   
Anonimen
armstrong: Hvala, pol bom kr pustila pdp 18.1. Ja jaz tudi imam fulll občutljive prsi in večje so postale kar je super user posted image

(odgovor članu aischa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: januarke 2011
16.5.2010 15:05:08   
megiv
Spaghetek in vse nove noečke iskrene čestitke za vaše pikicce!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: januarke 2011
16.5.2010 17:55:21   
briljantina
Ojla nosečke!

Kako kaj preživljate tale turoben vikend? Meni se kar spi, cel dan bi poležavala... Včeraj sva šla v LJ po izrise kopalnice, kuhinje, pa sva spokala že ob pol treh, ker se mi je tako spalo, da bi lahko v kakšnem salonu kje zalegnila. user posted image Tako da sva šla samo v Logatec izbrati ploščice in naročila izris, nazaj grede v LJ v Harveya, to je bilo pa že preveč. Seveda po kosilu pa se je vse ustavilo. user posted image Pa še za faks imam ogromno dela. user posted image

Preživite še ta del dneva kar se da lepo, jutri nas čaka naporen dan. user posted image

Pozdravček.

briljantina

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: januarke 2011
16.5.2010 18:20:32   
Armstrong
Briljantina, ne samo tale vikend, mene že nekaj dni utrujenost daje. Sploh sredi dneva me kar zmanjka, pa zvečer bi že ob 20ih zaspala (gledanje filmov v ležečem položaju zato odpadeuser posted image ).

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: januarke 2011
16.5.2010 18:22:52   
briljantina
Ja, tudi pri meni je tako. user posted image Vse, kar me spominja na nosečnost je tam pa tam rahla slabost, utrujenost in zaspanost, požrtija user posted image in boleče prsi. Jedla bi non-stop. user posted image Ravno sem pri izdelavi neke naloge za faks, pa se mi čisto nič ne da. Pa še kuharsko oddajo gledam sproti. user posted image

(odgovor članu Armstrong)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: januarke 2011
16.5.2010 18:28:26   
Armstrong
user posted image Briljantina, sem pa mislila, da imam pač samo obdobje, ko bi pojedla vse kar vidim, pa očitno to tudi k nosečnosti pašeuser posted image Mi bo trebuh zrasel od hrane še preden bo začel rasti zaradi otročkauser posted image

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: januarke 2011
16.5.2010 18:28:59   
somic
user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem bila pa januarčica 2010

punce, uživajte, mine zelo hitro vse skupaj

srečno vsem!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: januarke 2011
16.5.2010 18:32:18   
briljantina
Ooo, hvala somicuser posted image

Armstrong - ne vem, meni se trebuh pozna že zaradi napihnjenosti. user posted image Zjutraj je manjši, potem se pa čez dan fino nažiram, pa sem potem zvečer nosečnica z že kar ogromnim trebuhom. user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: januarke 2011
16.5.2010 19:51:12   
briljantina
Punce, ste kaj razmišljale o nakupu hlač, kril? Mene že kavbojke malo vežejo, če sem napihnjena... Včeraj pa sem šla še malo po trgovinah, pa me je kar minilo. Se mi zdi, da tud enih hlač na elastiko ne znajo več narediti, če pa že, pa tiste francoske, ki pa moji višini ne ustrezajo.user posted image  

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: januarke 2011
16.5.2010 19:54:55   
TMS82
No, da se še jst malo pofočkam.

Najprej iskrene čestitke vsem novim user posted image

Edino kar mene spominja, da sem noseča je user posted image , drugače se počutim odlično.  Trebušček se mi še sploh ne pozna, razen kadar se malo preveč najem ampak to se mi je že prej user posted image

Lep in uspešen teden vam želim predvsem pa veliko sončka.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: januarke 2011
16.5.2010 23:37:40   
spaghetek
Ojla...

Jst sem danes preracunala, da mam rok 08.01.2011 - tocno na moj 31. rojstni dan. Upam, da bom dobila najlepse mozno rojstnodnevno darilo.

Drugace pa nimam nobenih znakov, razen utrujenosti.

(odgovor članu TMS82)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: januarke 2011
17.5.2010 7:23:36   
briljantina
spaghetek - tudi jaz ti želim, da bi po tolikšnem času truda doživela najlepši rojstni dan in dobila krasno darilo user posted image user posted image . user posted image

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: januarke 2011
17.5.2010 7:29:30   
anerin
Pozdravljene!
Naj se še jaz pofočkam. Moja zadnja menstruacija je bila 14. 04. in sem v petek naredila test in zagledalauser posted image .
Zelo zelo vesela.
Doma imam namreč ze 3,5 letnega fantka, in pred letom dni en ss. Sedaj pa je spet veliko veselje.
Po mojih izračunih naj bi bil rok poroda 19.01.2011.
Počutje sicer vredu, mi ni nič kaj slabo, samo popoldanska utrujenost me muči. V soboto in nedeljo sem obakrat prespala popoldne.
Se tipkamo januarke ane.

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: januarke 2011
17.5.2010 7:51:19   
briljantina
anerin - čestitke user posted image user posted image user posted image  in dobrodošla med januarkami.user posted image

(odgovor članu anerin)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: januarke 2011
17.5.2010 8:47:41   
agataema
Spaghetek, anerin čestike in dobrodošli med januarčicam.

Meni se tudi zdi, da imam ful velik trebuh. Mi ni nič jasno. Kavbojke me tudi že tiščijo, tako da maširam naokoli v trenerki. Bom mogla si it ene hlače kupit čimprej.

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: januarke 2011
17.5.2010 8:57:01   
anerin
Punce povejte, kako se kaj prehranjujete. Ste kaj bolj lačne. Jaz veliko pijem, ker v prvi nosečnosti me je zdravnica vedno karala da premalo pijem. Jeste Tifol ali katere druge?
Danes se naročim za pregled, da vidim če je s pikico vse ok.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: januarke 2011
17.5.2010 9:00:30   
agataema
Anerim jaz se prehranjujem normalno, le zaradi toksoplazme se ne upam jest solate iz vrta, ter suhih mesnin. Pijem itak že celo življenje ogromna, zdaj sem pa še bolj žejna, tako da avtomatsko pijem še več. Jaz jem Elevit, ker sem jih tudi prejšno user posted image  dobro prenašala in ker v dnevih ko mi je bilo ful slabo, nisem vase nič pametnega spravila, da sem z Elevitom vsaj tiste osnovne vitamine in minerale dobila.

(odgovor članu anerin)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: januarke 2011
17.5.2010 9:04:00   
briljantina
anerin - jem enako hrano kot prej (pa jem vse!), resda več pojem, pijem pa zelo malo, kar je izredno slabo, se silim, kolikor se da. Mogoče sedaj pojem kakšno pomarančo ali banano več na dan, sploh zjutraj, ko mi je rahlo slabo. Pravijo, da je na tešče fajn dobiti vitamine.

Prvi mesec pred zanositvijo sem jemala Elevit, ki pa mi ni ustrezal, sedaj sem na Tifolu. Prebava je še vseeno slaba, samo ne tako kot pri Elevitu.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?