|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nocojšnji talenti
2.5.2010 23:10:08   
eee35
Fanika ima lep glas...ampak fuša. Kar neki ta šov...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 7:27:36   
sončnica24
Meni so se tudi včeraj po domače povadano zasrali. Maestro, že nastopajo dnara tak imajo ker se vidi po njihovem obnašanjuuser posted image .

Fanika je šla naprej zaradi sočutjauser posted image .

Tisti, ki pa so talentirani in bi v bistvo s pomočjo takšnega šova lahko vsaj malo uživali, ker pri nas tako ni mogoče uspeti, še ene dobre pesemi ne ve noben napisat pa gredo domov.

Se mi zdi da so zanalašč takšne skupine skupaj delali da bodo ta dobri odšli domov.

Pa ne mislim tukaj samo na boštjana tudi Zhiga je nekaj posebnega in svojevstvnega pa oba žonglerja.

Mah sem še danes razočarana na celi črtiuser posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 7:42:59   
ery
Se podpišem , Sončinca.. se strinjam popolnoma..

_____________________________




(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 7:46:50   
krfjolca
Meni so bili talenti všeč, sem pa razočarana nad izborom. Maestro so bili dobri, ja, vendar oni že itak zmagujejo drugje, zato se mi zdi nefer, da so zmagali. Navijala sem za Boštjana, res je bil fantastičen, celo bolj kot R. Williams.
Fanika ima žalostno zgodbo, to je pa tudi edini razlog za zmago, je sicer fajn zapela, ampak ne nevemkaj. Zdelo se mi je zelo nefer, saj je bila bitka za Boštjana že vnaprej izgubljena zaradi ozadja.

Upam, da bomo o teh talentih še kaj slišali in da bodo še dobili priložnost. Žalostno je, da imamo v Sloveniji toliko resnično dobrih pevcev, na sceni pa živi obup! Ni mi jasno, kako potem pride en Murko na sceno!!! user posted image user posted image


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 8:15:24   
marijaa
Meni je tudi zelo žal, da je Boštjan izvisel, ker ima čudovit glas.  Maestro so pa že toliko uveljavljeni, da na ta show sploh ne sodijo pa tudi tako so jih cel teden forsirali in povsod prikazovali, da je bilo itak za pričakovat, da bodo zmagali že zaradi tega. Plešejo pa super, to ni kaj.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 8:19:16   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
user posted image Jeeeej, MAESTROOOOO!!!! user posted image

Ja, super, res. Kot bi Pavarotti nastopal med talenti za operne pevce user posted image In definitivno najbolj od vseh nucajo 50 čukov za svojo promocijo user posted image


Se moram strinjati s temle. So dobri, tu ni sploh kaj reči, samo oni so že uveljavljeni v svoji "branži" in meni bi se zdelo prav, da dobi priložnost nekdo, ki si šele utira pot in bi mu to bila odskočna deska.


pod tole se kar podpišem.....
KEr so baje profesionalci...ne vem..jst jim ne bi dovolila tekmovati....ker so res beyond.....ni mi fer...ne vem.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 9:05:25   
Anonimen
In tole je bila njihova tocka za prvake

http://www.youtube.com/watch?v=viTMgeK4yFI
http://www.odfuk.com/ples/drzavni-prvaki-v-hip-hopu-maestro/




Vse lepo in prav ampak oni so ze uveljavljeni!


Po drugi strani najdemo tudi Bostjana ze na odru

http://www.youtube.com/watch?v=rIkCK5wdel8
http://www.youtube.com/watch?v=8WdZnOXG_Sc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=w6FXB1c8_9Y&feature=related


Mah kaj naj,moj favorit je vsekakor bil Bostjan.user posted image

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 9:10:02   
špelin@
ok, videla sem le zadnje 3, ampak sem zdajle na hitro poiskala ostale: meni so najbolj "sedli" Podokničarji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 10:03:52   
KIKI****
Da še jaz dodam nekaj v piskrček.

Jaz sem res navijala za Boštjana. Njemu je res žarel obraz ob petju, pel je z srcem in dušo in njegov glas in stas sta nekaj, kar bi na naši sceni res prispevalo v dobro naših ušes user posted image

Fanika poje ja, ampak na noto sočutja, kljub njeni bolezni, jaz ne igram. Ona bi glede na njeno invalidnost imela na vseh prireditvah verjamem da dovolj dela.

Škoda, ker je izvisel res dober talent. Ampak saj sem pričakovala, da ga bo Fanika prav zaradi sočutja žirantov premagala.

Maestro so zakon, ampak ker so uveljavljeni, jih jaz ne bi uvrstila v finale, kljub profesionalni točki.

user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 10:09:15   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Da še jaz dodam nekaj v piskrček.

Jaz sem res navijala za Boštjana. Njemu je res žarel obraz ob petju, pel je z srcem in dušo in njegov glas in stas sta nekaj, kar bi na naši sceni res prispevalo v dobro naših ušes user posted image

Fanika poje ja, ampak na noto sočutja, kljub njeni bolezni, jaz ne igram. Ona bi glede na njeno invalidnost imela na vseh prireditvah verjamem da dovolj dela.

Škoda, ker je izvisel res dober talent. Ampak saj sem pričakovala, da ga bo Fanika prav zaradi sočutja žirantov premagala.

Maestro so zakon, ampak ker so uveljavljeni, jih jaz ne bi uvrstila v finale, kljub profesionalni točki.

user posted image



KIKI, napisala si vse, kar bi tudi jaz...tako dauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 10:31:22   
HuAnita
Meni so bili z interpretacijo starih popevk izjemni Podokničarjiuser posted image
Maestro, seveda, razturajo, ampak so se menda že dokazali drugje...
Fanika je morda res igrala na sočutje, Boštjan pa z maziljenim nastopom tudi na čustva nekaterih,. predvsem žensk, a ne? Meni pač bolj kot osladje sede sočutj...
Mimo mi je bila tista 'kraljična', zanimiv bruhalec ognja, pa tisti z diabolom, tudi Zhiga...user posted image

Meni se pač zdi, da je lep glas, gibi pri plesu, neka osnovna motorika, le osnova, potem pa veliiiiiko truda, hkrati pa izvirnosti.
Polizanih tipčkov ala Boštjan je na naši sceni že nekaj, pa prav tako vsi dajo vso svojo dušo v petje.... Lepo poje, ampak očitno ni prepričal...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 10:45:17   
sončnica24
V tolažbo, Boštjana lahko poslušate vsak dan na radiski postaji, tudi danes, na kateri tak verjetno vete ker reklama se ne sme delat. So pa mu obljubili tukaj kjer dela da bo na njihovem koncertu nastopil. Jaz upam da se bo znašel ker kar tako pa eden od mnogih slovenskih pevcev pa vseeno ni, čeprav ga je meni škoda ker ne vem kdo mu bo pesmi pisal, pri nas je glasbena scena tako katastrofalna.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 10:58:35   
Vijoličarka
Po moje bi morali v finale Podokničarji in pa Jakob. Škoda.

Upam pa, da jim bo vsaj ta polfinale pomagal, da jim bo lažje v prihodnosti.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 11:05:51   
mojamura
To semnapisala na FB, pa kopiram tudi sem:

No pa da še jaz malce pokomentiram. Imam tudi cereb. paralizo, prav tako kot Fanika. Vem, da je morala v vse svoje dosežke vložiti več truda in volje kot ostali..AMPAK, če se gremo ocenjevat pevske sposobnosti je bil Boštjan Bračič veliko boljši od Fanike. In res s tem, da se niste (govorim o moškem delu žirije) odločali na podlagi pevskega talenta ste tudi Faniki naredili krivico. Verjamem, da si tudi ona zasluži komentar samo in izključno na podlagi njenih pevskih sposobnosti in ne na podlagi bolezni.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 11:23:06   
poli*
Jaz bom tako rekla, pa ne me potem kregat user posted image :
Maestro- točka je bila itak super, ampak so jih malo zaj. lučkarji in scenografisti, ker so bili preveč osvetljeni (jaz sem gledala preko računalnika) in niso prišli do izraza- če ne bi prejšnjič naredili večjega vtisa ne vem, kako bi se izteklo. Cel čas so bili premočno osvetljeni od odzadaj...user posted image

Fanika- sicer nisem razčlenjevala besedila pesmi, ampak mi je vse delovalo dokaj plehko in nič kaj posebnega. Punca ima glas, ampak bo morala to pokazati s kakšno drugo pesmijo.

Boštjan- če iščemo/jo "popoln" vokal, to on sigurno ni. Je lepo zapel, ampak mene je motil predvsem refren, ker ga je malo zaneslo. No, tisti, ki je to prepoznal ve kaj govorim.

V bistvu se ne bi znala opredeliti, kateri mi je bil najboljši, ampak talent pa imata sigurno Zigha, pa tisti žongler.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 12:04:12   
pupika
Tudi jaz sem razočarana glede izbora, tudi jaz sem navijala za BOštjana. Mariborčani ga itak poznamo že dalj časa in vedno je kaj zapel v radio, ko je bil on voditelj. Je pa res, da poje v skupini Invite, ki pa sploh ni tako popularna v sloveniji, no mi mariborčani jih poznamo, ker mislim, da so tudi pod pohorjem že nastopili, pa na radiu se je kar nekaj časa vrtel njihov komad. Sem ga pa sedaj tudi spoznala kako izgleda, ker prej smo poznali samo njegov glas, jaz sem ga v prejšnji oddaji spoznala po glasu, da je to Boštjan iz našega radia, ki res rad poje.

Maestro so res dobri ampak že uveljavljeni, fanika, ima glas, ampak, jaz bi se odločila za Boštjana, kajti žirija je izbrala faniko zaradi tega, ker ima cerebralno paralizo, če ne bi imela cerebralne paralize, bi sigurno prišel naprej boštjan.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 12:27:02   
FLOWR12
Tudi jaz sem ena izmed vas, ki se mi ne zdi fer, da so zmagali Maestro. Oni so že itak nevem kaki prvaki in zato res ni pošteno, da se s to oddajo ne morejo prebiti v ospredje talenti, ki še niso tako priznani. Pa tudi točka, ki so jo odplesali včeraj še zdaleč ni bila neki presežek. Meni je bila prejšnja veliko boljša.

Če pri izbiri talentov ni bilo ovire glede profesionalnosti bi se potemtakem lahko prijavila tudi Nuša Derenda pa Helena Blagne user posted image . No meni v glavnem se to ne zdi fer do ostalih, ki se trudijo in prebijajo iz ozadja in neprepoznavnosti.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 19:47:54   
Anonimen
Ajoj punce no ... pa saj je folk glasoval za maestro in jih ni žirija določila ... pa na britanskih talentih je tut Suzan Boyle premagala že uveljavljena plesna skupina dečkotov tak da ...

(odgovor članu FLOWR12)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 20:22:23   
tamiflu
meni pa je tak žal,da ni šel Boštjan naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nocojšnji talenti
3.5.2010 20:41:21   
StrawberrY
Moje mnenje je, da Maestro tukaj nimajo kaj iskati. So že preveč prekaljeni mački, da bi se lahko pomešali med talente. Čeprav dobro zgledajo!user posted image

Boštjan mi je tako pocukran tip, da ga enostavno ne morem gledati. Tako, da tud komentirati ne morem.

Fanika, meni ima barvo glasu zelo lepo, čeprav se ji je včeraj malo preveč tresel glas in je nekajkrat kar fajn "zafušala".
Kar se pa tiče njene hendikepiranosti. Ja, mislim, da je treba imeti kar nekaj poguma, da kljub svoji bolezni izpelješ nekaj, kar si res želiš. Mogoče je malo tudi igrala na struno čustev, ampak saj to je šov. In k šovu spada tudi igranje user posted image !
Je pa danes Boštjan lepo povedal, da on se bo že imel priložnost še pokazati in dokazati, in je vesel za Faniko, da je prišla v finale saj si zasluži, da si ji na njeni poti pomaga. Tako nekako.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?