|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:14:59   
Zofy
A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:22:29   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?


komisija je bila 19.5., odločbe naj bi bile najkasneje 27.5., ampak mi še kar čičamo, čakamo in upamo...če nam je kateri vrtec namenjen, nam je itak ta, drugače pa pojma nimam, kot ostali.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:44:08   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?


komisija je bila 19.5., odločbe naj bi bile najkasneje 27.5., ampak mi še kar čičamo, čakamo in upamo...če nam je kateri vrtec namenjen, nam je itak ta, drugače pa pojma nimam, kot ostali.

Sem vidla na njihovi strani, da so danes objavili čakalno listo: http://www.vrtec-ciciban.si/images/dokumenti/cakalnica.pdf

Vendar pa na žalost nisem doma in ne morem prit do tega listka s cifro do ponedeljka, da bi pogledala, ali smo na čakalni listi, ali ne. Me bo kar razneslo od pričakovanja....

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:50:08   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1


miapia-kako to, da ste že 2.leto zavrnjeni (a niste dobili dodatnih 10točk od lani, ker ste bili na čakalni listi).  mesto so dobili v večini otroci rojeni l.2008 user posted image . Zgleda, da bomo res morali čakati 3 leta, da dobimo prosto mesto (kako mi je žal, da smo pod 1.izbiro izbrali ravno ta vrtec (samo zato, ker ga že starejša obiskuje).


Ker sem poštena državljanka in sem lani napisala stalno bivanje v Kamniku, čeprav smo stanovanje prodali in smo bili v fazi selitve. In smo tako pristali na čez 200. mestu. letos pa smo tam kjer smo. Drugače pa sem domačinka in me zgolj par let ni bilo doma.
Mi smo letnik 2008, pa nismo dobili vrtca ????


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:55:15   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?


komisija je bila 19.5., odločbe naj bi bile najkasneje 27.5., ampak mi še kar čičamo, čakamo in upamo...če nam je kateri vrtec namenjen, nam je itak ta, drugače pa pojma nimam, kot ostali.

Sem vidla na njihovi strani, da so danes objavili čakalno listo: http://www.vrtec-ciciban.si/images/dokumenti/cakalnica.pdf

Vendar pa na žalost nisem doma in ne morem prit do tega listka s cifro do ponedeljka, da bi pogledala, ali smo na čakalni listi, ali ne. Me bo kar razneslo od pričakovanja....

a če nas ni gor, imamo vrtec?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 21:58:12   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?


komisija je bila 19.5., odločbe naj bi bile najkasneje 27.5., ampak mi še kar čičamo, čakamo in upamo...če nam je kateri vrtec namenjen, nam je itak ta, drugače pa pojma nimam, kot ostali.

Sem vidla na njihovi strani, da so danes objavili čakalno listo: http://www.vrtec-ciciban.si/images/dokumenti/cakalnica.pdf

Vendar pa na žalost nisem doma in ne morem prit do tega listka s cifro do ponedeljka, da bi pogledala, ali smo na čakalni listi, ali ne. Me bo kar razneslo od pričakovanja....

a če nas ni gor, imamo vrtec?

Če čakate za 1. starostno obdobje, ja user posted image A se ti kaj sanja koliko točk ste imeli?

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 22:06:02   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

A je že kdo dobil odločbo od Cicibana? Koliko kočk je bilo potrebnih?


komisija je bila 19.5., odločbe naj bi bile najkasneje 27.5., ampak mi še kar čičamo, čakamo in upamo...če nam je kateri vrtec namenjen, nam je itak ta, drugače pa pojma nimam, kot ostali.

Sem vidla na njihovi strani, da so danes objavili čakalno listo: http://www.vrtec-ciciban.si/images/dokumenti/cakalnica.pdf

Vendar pa na žalost nisem doma in ne morem prit do tega listka s cifro do ponedeljka, da bi pogledala, ali smo na čakalni listi, ali ne. Me bo kar razneslo od pričakovanja....

a če nas ni gor, imamo vrtec?

Če čakate za 1. starostno obdobje, ja user posted image A se ti kaj sanja koliko točk ste imeli?


vem. sem ti javila.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 22:07:32   
snoopy78
Ciciban - baje sprejeli se tiste z 69.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 22:12:28   
piko12
Jaz sem ful vesela, sam še doktorat končam pa začnem uživat porodniško.user posted image

(odgovor članu snoopy78)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 22:19:24   
Zofy
Piko12, hvala za info. Mi imamo 1 točko manj kot vi in če je res, kar pravi Snoopy78, smo tudi mi notuser posted image .
Snoopy78, a so ziher tvoje informacije?

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 22:58:03   
lazanja
Koliko točk je bilo potrebno za sprejem v vrtec Šentvid? Nam je to najbližji vrtec, a ga nismo upali dat pod 1. izbiro, ker so rekli, da je verjetnost, da ga dobijo otroci 2009 zelo malo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
27.5.2010 23:29:35   
Barbk
IZVIRNO SPOROČILO: lazanja

Koliko točk je bilo potrebno za sprejem v vrtec Šentvid? Nam je to najbližji vrtec, a ga nismo upali dat pod 1. izbiro, ker so rekli, da je verjetnost, da ga dobijo otroci 2009 zelo malo.



Zadnji otrok s prednostnega seznama, ki je bil v vrtec še sprejet, je dobil 77 točk, z datum rojstva april 2009.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu lazanja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 8:03:14   
snoopy78
ja

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 10:02:02   
yenny
Sem pogledala na listo od Cicibana-smo na 31 mestu!user posted image user posted image user posted image user posted image
Bom počakala še na uradno obvestilo,samo mislim,da ni več upanja!
A vsaj kdo ve,če imajo namen odpirati nove oddelke?
Groza,no!

(odgovor članu snoopy78)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 10:21:29   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: lazanja

Koliko točk je bilo potrebno za sprejem v vrtec Šentvid? Nam je to najbližji vrtec, a ga nismo upali dat pod 1. izbiro, ker so rekli, da je verjetnost, da ga dobijo otroci 2009 zelo malo.


77 točk, naš je letnik 2008, na čakalni listi že od lani, pa ga ni dobil, je 49. na čakalni listi. Imel pa je 73 točk (manjkajo nam točke za stalnostuser posted image )

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu lazanja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 12:05:40   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

čestitke čipka, te lahko vprašam, če si to leto štukala s kakšnim varstvom v vrhovcih?


hvala.. Zala01 imaš ZS


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 13:23:44   
Maxy
Punce, danes em prejela odločbo iz vrteca Ciciban in smo sprejeti. Super, sm mal preračunala in smo imeli 76 točk (rojen oktobra 2009). Na odločbi nič ne piše!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 13:54:07   
misamuk
Evo, danes odločba Jarše. Nismo sprejeti (77 točk), smo pa 5. na čakali listi.
Punce, a mislite, da imamo kako šanso, da še pridemo not?

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 14:15:41   
kroky
Zdravo,

evo tudi mi sprejeti v vrtec ciciban, imamo samo veliko smolo, da ne v isto enoto kot starejša sestrica ampak peš hoje 1 km, pa še s parkiranjem je problem in sploh ne vem kako bomo tole z logistiko speljali. sem prav besna...a ne znajo gledati, da so bratci in sestrice skupaj v isti enoti. Res jih ne razumem...kao želja ni upoštevana, ker nismo med tistimi, ki so sprejeti v že obstoječe enote ampak med tistimi, ki smo sprejeti v nove enote (za katere sploh še ne vejo, kdaj jih bodo odprli). V mojih očeh bi bilo potem boljše  da bi bili na čakalni listi med temi, ki so sprejeti v že obstoječe enote in bi drugo leto imeli sigurno isto enoto kot sestrica, za te pol leta bi pa nekako varstvo uredila. vem saj po eni strani sem res vesela, ker smo vrtec vsaj dobili, samo po drugi strani pa si ne predstavljam kako bom pripeljala in odpeljala 2 otroka na dve lokaciji, ki še v isto smer nista ampak ena levo in druga desno od parkirišča in to v BS3 kjer je parkiranje že znanost!!! Potem pa še hitro v službo in potem tek iz službe in ponovi vajo. Ne me narobe razumet res sem vesela, da imamo vrtec (full) sam tole je pa višek...zakaj pa potem dobimo pike na že enega otroka v vrtcu,...če nas pa potem ločujejo! Tukaj me je pa vrtec Ciciban razočaral.
Tako pa mi je že malo lažje.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 14:21:49   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: kroky

Zdravo,

evo tudi mi sprejeti v vrtec ciciban, imamo samo veliko smolo, da ne v isto enoto kot starejša sestrica ampak peš hoje 1 km, pa še s parkiranjem je problem in sploh ne vem kako bomo tole z logistiko speljali. sem prav besna...a ne znajo gledati, da so bratci in sestrice skupaj v isti enoti. Res jih ne razumem...kao želja ni upoštevana, ker nismo med tistimi, ki so sprejeti v že obstoječe enote ampak med tistimi, ki smo sprejeti v nove enote (za katere sploh še ne vejo, kdaj jih bodo odprli). V mojih očeh bi bilo potem boljše  da bi bili na čakalni listi med temi, ki so sprejeti v že obstoječe enote in bi drugo leto imeli sigurno isto enoto kot sestrica, za te pol leta bi pa nekako varstvo uredila. vem saj po eni strani sem res vesela, ker smo vrtec vsaj dobili, samo po drugi strani pa si ne predstavljam kako bom pripeljala in odpeljala 2 otroka na dve lokaciji, ki še v isto smer nista ampak ena levo in druga desno od parkirišča in to v BS3 kjer je parkiranje že znanost!!! Potem pa še hitro v službo in potem tek iz službe in ponovi vajo. Ne me narobe razumet res sem vesela, da imamo vrtec (full) sam tole je pa višek...zakaj pa potem dobimo pike na že enega otroka v vrtcu,...če nas pa potem ločujejo! Tukaj me je pa vrtec Ciciban razočaral.
Tako pa mi je že malo lažje.


kroky..pa kaj se ti malo hecaš?! Če ti je to tak problem, potem otroka ne vpiši...bo katera mamica, ki je v istem položaju kot sem jaz, zelo vesela, verjemi. Pa jaz bi ga vozila na drugo stran Lj, če bi bilo to potrebno, pa verjemi da sva z možem non stop po službah, se vidiva šele zvečer. Drugič raje premisli, kaj pišeš na ta forum, kjer veliko staršev pravkar bere odločbe z negativnim odgovorom. Pa brez zamere!


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 14:36:06   
kroky
Saj sem rekla, da mi ne zamerit in, da sem zeloooo vesela da smo sprejeti. sem skakala do neba:-) samo malo me je to razjezilo in ne samo zaradi mene...kar nekaj jih poznam, ki so se znašli v podobni situaciji...zato se mi zdi le čudno, če ne upoštevajo že enaga otroka v vrtcu?. To sem želela povedati.  Pa zakaj se na tem forumu vedno radi prerekate in obsojate? SEM ŽE REKLA, DA SMO ZELOOOOOOOOOOOO VESELI SPREJEMA...omenila sem le še en točko, ki bi jo bilo skupaj s kakimi drugimi v sistemu točkovanja in sprejama mogoče popraviti. Namreč nismo edini, ki bomo pač nabirali kilometre po Ljubljani - pa jih tudi bomo.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 15:25:19   
Zofy
Kroky. jaz jih tudi ne razumem. Sem že pol leta nazaj govorila z njihovo svetovalno delavko kako je s tem, pa je rekla, da se trudijo (kao) gledat, da je otrok skupaj, ampak da imajo prednost tisti, ki imajo več točk. Torej, če je nek otrok, ki ima npr. 77 točk in želi npr v enoto Mehurčke in tvoj otrok, ki jih ima npr 76 in že ima sestro v Mehurčkih, bo sprejet tisti s 77. točkami pred tvojim. Tvoj le. če bo dovolj mest. Meni se to zdi nepravično in neumno in sploh neživljensko. Ker je lažje nekomu, ki ima 1 otroka stopit tisti 1km stran kot tebi vozit enega v eno enoto in drugega v drugo.
Sedaj sem vsa prestrašena in panična, ker ne bom vidla odločbe do ponedeljka, da se je nam zgodilo isto. Ker to pomeni, da moram najprej v en vrtec, oba otroka iz avta vzet (pa če dežuje, sneži, pada toča ali pa sekire), z obema it do 1. vrtca, prvega tam odložit, it z 2. v avto in se odpeljat do 2. vrtca, ga tam odložit in pol se odpeljat v službo. Jao, jao....

Predlagam, da pokličeš svetovalno delavko ali še boljše, da greš osebno tja in ji potarnaš. Menda imajo še nek buffer in se zna zgodit, da te bojo premestili (upam zate). In tudi zame, ker po moje sva na istem, saj je naš fant februarski in je po moje tudi v še ne odprto enoto sprejet.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 15:28:44   
Zofy
Aja Kroky, ni vse tako črno, kot se morda vidi na 1. pogled. Tudi, če je tvoj otroček sprejet v eno enoto, lahko daš prošnjo, da ga z novim šolskim letom sprejmejo v tisto enoto, ki si jo ti želiš. In pol ima prednost pred novimi vpisanimi. Torej pol leta potrpite in septembra ga bojo ziher premestili kamor želiš.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 15:44:35   
kroky
OOOOO Zofy a res? To pa nisem vedela. Hvala ti. Juhej juhej...to bomo pa seveda potrpeli:-) Juhej juhej...

Drugače pa upamo, da vsa je bilo čimveč sprejetih.

:-)



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 18:36:56   
Maxy
Kroky, kje si pa izvedela v katero enoto ste sprejeti, ker men na odločbi nič ne piše?! Sicer mi je vseeno, bi blo pa fajn vedet.

< Sporočilo je popravil Maxy -- 28.5.2010 18:37:41 >


_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?